Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

3 saat sonra bu kız kaçar....
Kuşadası geceleri beni beklerrr. Yolda net bulduğum yerde dalarım olayaa.
Herkese bol şekersiz bir şeker bayramı diliyorum şimdidennn
ohh iyi tatiller bizim ekipte hep kuşadasında ama bu sen tatil hayal bana
günaydın hatunlar üniverste sonuçları açıklanır umuduyla internetin başında bekliyorum.kızım girmişti hayırlısı belki bugün açıklanır.

hayırlı haberler gelir inşallahhh

günaydınlar bu aradaa

utanarak şaapıyorum ama ben hala callan a bakmadım hiç, indirdim öyle duruyor yapsam lesslie ile yürüyüş yapcam beni çok sıkılaştırıyor, 30 dk bir bölümü ve zevkli yapması bir bak istersen

Günaydin dukanicelerimmmm

ben bugün +300gr ve böyleyim ama üzülmüyorum aksine seviniyorum regl habercim bu benim

ipekimmm sana iyi tatillerrr

Canlarım günaydıııın,
Herkes nasıl bakalım bugün ?
dünkü 72.4 mutluluğundan sonra bu sabah 72.8 çıktım
bu benim makus kaderim sanırım,ne zaman sevinsem dibi görsem anca 2 gün sürüyor mutluluğum.
neyse artık alıştığım için paniklemiyorum ,aynen devam.zaten 2 gündür p yapıyorum,bugün de p yapıcam.kendimi niye cezalandırıyorum bilmiyorum ama sanırım sebze hakkımı biraz daha bayrama kaudırayım istedim
size çoook anlatacaklarım var ama azıcık işlere bakiiim,birazdan devam edeceğim yazmaya,öpüldünüzzz

aaaaaaaa ama böle anlatcaklarım var diip gitmee merak ediorumm(kendi adıma)

Günaydın kızlar,
Dün pek takip edemedim sizi, inşallah herkes iyidir..

3 saat sonra bu kız kaçar....
Kuşadası geceleri beni beklerrr. Yolda net bulduğum yerde dalarım olayaa.
Herkese bol şekersiz bir şeker bayramı diliyorum şimdidennn

İyi tatilleeer İpeeeeekkk!!! İyi eğlenceleeerr..!!

günaydın hatunlar üniverste sonuçları açıklanır umuduyla internetin başında bekliyorum.kızım girmişti hayırlısı belki bugün açıklanır.
İnşallah istediği yeri kazanır..! Hayırlısı olsun..

Kiiiiz cabuk hallet isleride gel anlativer miraktan catlicim:18:
Dizi fragmani gibisin aklimda soru isaretleri birakti gitti ya

-acaba ekmekci brad pitt gibi mi
-bob yine ne yapti
-kafasina top mu yedi kale arkasinda oturup
-acaba bu hafta sonu yine mi tatil plani var
..............................................

bu böyle gider

Selam kızlar,
Bugün de kaybım -300 gr oldu.
hemi de artılardan filan değil
geçen hafta 62,7 ile kapamıştım haftayı. +200 gr vardı.
bu hafta salı sabahı 63,5 geldim. bu sabah 62,1 .evvela artılar gitti iki gündür de eksiler görüyorum yeniden. 18-20 gün sonra
yemeyi iyice azalttım. zorlanmıyorum şimdilik. haftasonları da bir çeşit güçlendirme yapıyorum. haftaiçi kendimi kasmam kolay oluyor.
yeniler beni örnek almasın. nev'i şahsına münhasırım. spor yapamayacak kadar tembel olunca en azından yakılacak kalori azalsın diye düşündüm....
yarın sabah artık 61 leri görmeyi umuyorum
ne yazık ki bayram giriyor. tüm planlar altüst olacak.:18:

gelince devam edicez artık napak :26:

Fıstık arkadaşlarıımmmmm!!!

Zayıflayanları tebrik eder, + gören arkadaşların da üzülmemesini dilerim :116: :) Halledicez bu kilo işini, halledicez :128::112:

Listeden çıkardığım arkadaşlar da kusura bakmasın.. Her zaman yeriniz var.. ama uzun zamandır bildirim yapılmayınca liste öyle uzuyo duruyo boş haliyle. Ondan siliyorum. Her an ekleyebilirim, yeter ki bildirin Öptüüümm!!

aynı şey bana da oluyor semblantecim. geçen pazar ablamda kaçamağın dibine vurmuştum. regl de olacaktım zaten onun şişi de vardı. birde sanırım bende karbo intoleransı gelişmiş feci şişiriyor. karnım altı aylık hamile gibiydi. neyse ki saf plerden sonra geçti dümdüz şimdi

ayyyy çok komiksin kuzum yaaa,sabah sabah güldürdün beniii
eveeettt en merakla beklediğiniz sorunun cevabı,ekmekçi 1 saat rötarla da olsa geldi dün akşam
veeee benn şu an kendime light kaşarla yaptığım tostumu yiyerek yazıyorum size,en sonunda yarabbimmm
aradı cebimden kusura bakmayın geciktim gelmek üzereyim dedi,valla ben de çıkmak üzereyim artık kahve içemeyiz ama ekmekleri alırım dedim.geldi.ama gelin görün ki yok yaaa olmaz.pufffffff ben biliyordum böyle olacağını
bi kere uzun boyun dezavantajını yaşadım yine,adam kafası yukarda bakıyor bana yani boyu kısa,dişleri ayrıkkk
yüzüğü yoktu ama neye yarar
buarada prensesim senin kapıda ödeme işini halletmeye çalışacak,yaptıracağız inşallah
bu arada adam da dukanla 25 kilo vermiş.mandıra,gıda işi falan yapıyormuş ama kızlar bizim hayalimizdeki gibi adam dukanla tanıştıktan sonra ürün yelpazesine bunları da eklemiş.
üstelik bana panini,muffin ve poğaça da getirmiş numunelik en beleşinden
kepek hakkımı tükettiğimden sadece uçlarından minicik ısırabildim ama muffin müthiş güzel görünüyordu,tadı da süpperdii

maça gelince kale arkasında falan değil,bildiğiniz açık tribünde oturduk.hayatımda işk kez maça gittim,çok istiyordum.2-1 de kazandım,bu da kaymaklı güzel oldu vallahi :))

şimdi kızlar başka bir maruzatım daha var.benim otururken kuyruk sokumum batar ve popom acır olduuu,lennn zayıflık da zor işmiş heee dün ekim34 aradı,20 kilomu tebrik etmek için sağolsun canım arkadaşım,onda da öyle kuyruk sokumu batması oluyormuş.
kızlarrrr sizin de popişler acıyor mu,len kemiklerim mi batıyor noluyor anlamadım.bunu yaşayanlarınız varsa geçer mi buu acaba,demekki daha önce koca popolar minder görevi yapıyormuş yahuuu

Günaydın canlarım,

Ben tabi ki yine hiç geçmişi okuyamadım, umarım herkes çok iyidir.

Ben bugün regl oldum ve buna rağmen 55,2 kiloyum. Bitince ne kadar gider bilmiyorum. Hepinize ilan ediyorum bayramda birazcık kaçamak yapıcam. İlk kez yapacağım için nasıl yapacağımı bilmiyorum ama bir bakmışsınız döndüğümde hiç yapmadan gelmişim.

Canlarım, bayramda da şehir dışında olacağım, bu akşam gidiyorum, tekrar yazamayabilirim.

Bu yüzden şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum.

Bayramınız sevdiklerinizle birlikte, mutlu, sağlıklı, neşe içinde ve kaçamaksız geçsin.

Hepinizi çok seviyorum ve tek tek öpüyorum.

hayırlısı hakkında canım benim kısmetin var biyerde ama nerde inş. en kısa zamanda çıkar karşınaa
ayy ne güsell kemiğinmi batıyoo benimde batsın benimde batsınn

canımm geçen sene 58-59 kilo civarında iken benim de batıyodu. minibüste oturamıyodum hoppidi hoppidi.
anoreksik filanda değildim ki bizden zayıflar ne yapıyorlar bilmiyorum alışırsın umarım.
benim o kadar zamanım olmadı geri aldım verdiklerimi
ayrıcana ben kilo verdim master çekirgem. hiç yorum yok mu :2:

kediciik bu gazla bayramda kacamak yapmazsin sen tebrik ederim kuzum

ellerine saglik tatli delyymm

merhaba kızlar.hepinize ii bayramlar.umarım cok mutlu ve güsel bi bayram geçirirsiniz.benim için kötü geçecek çünkü çok moralim bozuk,,ruh gibiyim.dün 2 senelik kangren olmuş ilişkim bitti sonunda..bitmesi deilde werdiğim onca emeğin bi anda silinmesi,inkar edilmesi,karşımdakini için aslında hiçmi değerim olmamıs muhasebesi,yasadıgım haksızlık we incitici sözler bana suan o kdr acı weriyorkii...kalbimin üzerinde bi ağırlık war sankii :2: sen herseyinle elinden gelen emeği yaparsın,,sonra bi saniyede hepsi unutulur gider,,hersey bu kdr basit işte.neyse daha fazla yazıp kimseyi sıkmak istemiorum..

bol eksili bayramlar geçirmeniz dileği ile..öpüyorum.sevgiler.

delymm ellerıne sağlık bebem..

canım o bahsettıgın acı bendede var ama eskıdende vardı. ya bu kuyruk sokumu ıle ılgılı bı hastalık olmasın

aliye, o nasıl bir kilo vermek :) tebrik ediyorum, hatta şapka çıkarıyorum :) son birkaç kilocuğunu da vereceğine eminim.sevgiler
teşekkür ederim arkadaşım
callanın videosu 1 saat sürüyor. ilk gün yapması 40-45 dakika yavaş yavaş kolaylaşıyor ve 1 haftanın sonunda 30 dk. da bitiriyorsun tüm hareketleri. ben 1 ay kadar yapmıştım. artık videoyu seyretmeden yapıyordum. harekteleri iyice öğrendikten ve sırasını da ezberledikten sonra 20 dk da bile biter. ondan sonra super callan varmış ama onun videosunu bulamadım. bende türkçe seslendirilmiş olan var. herkede de o var sanırım.

spor tamamen alışkanlık işi. bir süre yapıp alışkanlık kazandıktan sonra bırakamıyorsun. ben callanı 1 ay yaptıktan sonra bırakmak istemedim. çok hastaydım, kemiklerime varana kadar ağrıyordu. yapamadım. ardından da regl oldum. 10 gün kadar ara verince de alışkanlığımı kaybettim. ama emin ol 1 hafta sıkarsan dişini, hem alışkanlık kazanıyorsun hem de 30 dk da bitiveriyor. bir de kendini o kadar iyi hissediyorsun ki, bırakasın gelmiyor.

normal yeme düzeninde dukanın dedği gibi olacak inşallah. bugüne kadar dedikleri hep çıktı, bundan sonra da çıkacak. ben inanıyorum kendilerine

zayıf olsan bi dert olmasan iki... neyse fazla üzülme, insan nelere alışmıyor ki, buna da alışırsın. Allah sabrını veriri

canıımmm ellerine sağlıkkk
ampiyon olmuşum,yine şampiyonn olmuşuuummm oh ohohhhh nesli de olmuş,eee biz nesliyle geçen hafta da bu hafta da aynı kiloda mıymışız,bünyeler aynı çalışiii demekiii
bu arada dün izleyemedim nesliyi ben yaaa,maçtaydım yaa ama tekrar izleden izleyeceğim daha sonra
kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum,vermeyenler de bayram sonrası bildirimde vermiş olurlar inşallaahhh
kızlarrrr bak sakın bayramda öyle ne bulursanız yemeyinn heee,sonra ilk bildirimde +lar havada uçuşmasın
kontrollü olmaya çalışın bebişlerim,bikaç lokma yicez derken bikaç kilo alıp dönmeyin anlaştık mı

canıım sana da iyi bayramlar,güzelce dinlen,eğlen tadını çıkar bitanem,şimdiden iyi yolculuklar :))
senin kilo durumuna a hayranım valla verdikçe veriyorsun
bu arada nasıl kaçamak yapacağını bile bilmeyen bir dukaniçe olduğun için ayrıca tebrikler
seni çooook seviyorrr ve kocamaaaaannn öpüyorummm

hayırlısı hakkında canım benim kısmetin var biyerde ama nerde inş. en kısa zamanda çıkar karşınaa
ayy ne güsell kemiğinmi batıyoo benimde batsın benimde batsınn

ya vlla sorma nelerden dertlenir olduk haa,zayıfladım da kemiğim batıyor
yanlış anlaşılmasın tahta gibi zayıf falan değilim,hala bile balık etli sayılabilirim normalim yani ama bu kuyruk sokumunun ordaki kemik delirtecek beni,oturamıyorum yahuu canım acıyooo darısı başına diiim o zaman

heyyy tebrik ederim kuzuuu,en sonunda _ haberlerini almak çok sevindirici.inşallah bayram sonrası da duyarız bunları

sabırsız çekirgem yirim seniiii demek senin de batıyordu,alışır mıyım acaba geçer mi bu durum ağrı yapıyor pehh yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…