Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sempatikammm hic kacamak olmadi mi

aşkolsun sana ya
olur mu hiç öyle şey
bir kere dünya kadar hastalık riskinden sıyrıldun canım.
o emekleri vermenin değeri yeni tanıdığın insanlar için gözle görülmüyor olabilir fakat hayatın boyunca seni pek çok riskten koruyacak çok değerli çaba bu.
fiziksel görünüm olarak tatmin olmadıysan buna birşey diyemem çümkü ben de çok zayıfsın dediklerinde kendimi çok zayıf hatta zayıf bulmuyordum. yani bu nasıl baktığına bağlı.

diyetin en büyük faydası yine bize çünkü bütün o yağlar ve yağlanmalar kalp ve damar hastalıkları, kollestrol, karaciğer yağlanmaıs vs vs vs gibi bir çok belayı bünyemize yerleştiriyor.

ama verdiklerini geri almak insanın moralini çok bozuyor onu da diyeyim:)

ha gözünü seveyim be tatlım iki gündür kendimi yırtıyom.biz Türküz bize bişey olmaz zihniyetimiz var dukan amca bizi tanımıyor.bizi tanısa muhakkak kaçamak verirdi.biz millet olarak kurallar çynenmek içindir deriz.heyecanlıyız,çabuk kara verir çabuk sıkılırız.aynı yerde uzun duramayız.aynı şeyi uzun yapamayız.aynı zamanda eylenceli milletiz.onun için kim korkar kaçamaktan.yapacağımızı yaparız.dukan amca buraya gelip bizimle yaşamalı her milletin bir bünyesi var.yabancılar gibi bi kalıba sığamayız nedelim ölelimmi bizde dukanı kendimize uydururuz.

bide tezgahtar kız burada büyük beden yok abla.bu modeli büyüttünmü özelliği bozuluyor.ancak bu bedene kadar var ablaaaaaa laflarıda var.yemeye gelince bende sana katılıyorum.bu kilolara bedava ulaşmadık para vererek şişmnladık.şimdi belki dörtebirini veriyoruz.pahalı şeyler almıyıver.olsun bitsin.

bide abla ne yaww hiç sewmem öle ayyy evet canım daha uyguna mal edebiliriz herşey bizim elimizde

medelaa bişi sorcamm sadece göğüs eti şartmı bütün piliç alsam haşlasam onu didip hafta içi tüketsem diorum olmazmı öyle?turşu az olmak kaydıyla serbest onu biliorum ama tavuğa takıldım

Kızlar bildirim yapıyorum. Selam herkese bu arada

Başlangıç tarihi : 26 Temmuz
Başlangıç kilo : 66.4
Hedef kilo : 57:0
Geçen hafta : 61.6
Bu hafta : 61.2

Giden : - 400

Haftasonu tartıldığımda da 61.2 idim. Perşembeye kadar bir şey değişmemiş. Yürüyüşüm yoktu bu hafta ona bağlıyorum. Bir de regl dönemim yaklaştı.

Bayrama kadar 60.9 görsem bile kafiydi benim için ama napalım - 400, - 400'dür.

Kızlaaaaarrr...!! Eğitim aralarında buraya kaçıyorum

İpeküüümmm!! Ben sana ne yaziyim şimdi yaa :44: bugünü mü yazcam?

Medesaaaaamm!! Hedefine 69 yazdım, ne dersin :44:

Son düzenleme:

avrasyacım, çok güzel özetlemişsin herşeyi. benim fikirlerim de aşağı yukarı seninkiyle aynı. dukan bana da 66.6 diyor ki, ben de o kiloda hala şişman olacağım. dukan amca da zorlamayın diyor. kafam karıştı buyüzden. ama en güzeli, 60 a inip orda duruma bir bakmak olacak. en kötü ihtimal ne olabilri ki? 6 kiloyu geri almak mı? olsun varsın ne yapalım...

Kızlaaaaarrr...!! Eğitim aralarında buraya kaçıyorum

İpeküüümmm!! Ben sana ne yaziyim şimdi yaa :44: bugünü mü yazcam?

Medesaaaaamm!! edefine 69 yazdım, ne dersin :44:

yaZ KUZUM YAZ BUGÜNÜ DE İBRETİ ALEM OLSUNNN BANA DA KAPAK OLSUNNN

yaZ KUZUM YAZ BUGÜNÜ DE İBRETİ ALEM OLSUNNN BANA DA KAPAK OLSUNNN

Estağfurullaahhh :)) Regl falan var di mi sende.. Ondan ondaaann Ben de 57,5 görmüştüm ama ben de bugünü yazıyorum. Kendimizi kandırmayalım :)) İbret-i alem için

yok yok inecem ben 60 a. olmaz başka türlüsü. dukanı her konuda dinlerim ama bu konuda dinlemeyeceğim. sanırım haklısın, benim o kiloya inemeyeceğimi düşünmüş olmalı. inerim ama ne var kİ. buraya kadar indim, oraya da inerim

sağlık konusunda lafım yok güneyim ama şişmanım hala. şöyle söyleyeyim, sen bugün benimle tanışsan, bana dukan diyetinden bahseder, hemen kitabı al oku ve başla, siteden testi de yap, sana en az 10-15 kg ver diyecek gibisinden laflar edersin. ya da şimdi doktora gitsem mesela, bana ilk söyleyeceği acilen kilo vermem gerektiği olur emin ol. fotoğraf koyma şansım yok ne yazık ki. diyete yeni başlayanların pek çoğu benden daha ince. bunun sebebi de boyum. o yüzden yeterli gelmiyor. 66.

sempatikammm hic kacamak olmadi mi

Güzelim kaçamak yapmadım hiç. Ha tatlı krizleri geldiğinde light meyveli yoğurda sardırdım mesela. Öyle tatlandırıcı filan da almadım kek, kurabiye filan yapmadım hiç. Meyveli yoğurttan günde 2 taneye izin veriyor aslında ama duraksama yapabilir diye pek fazla tüketmemek gerekirken ben bazen günde 3 paket yediğimi bilirim. Onun dışında canımın çektiği şeyleri koklayarak yemiş gibi hissetme egzersizleri yaptım kendi kendime cidden işe yaradı galiba. Kokulara karşı çok duyarlıyım ben. Lezzetin büyük bir bölümünü sanki koku yoluyla alıyormuşum gibi geldi hep. Başka kaçamaklarım olmadı. Bir kez ağzıma tek bir fındık attım, hepsi bu Ama ek bir bilgi olarak şunu belirtmem lazım sanırım bu önemli bir husus. Daha önce hayatımda hiç diyet uygulamadım. Vücudun diyete direnç geliştirecek deneyimi olmadı. Hatırlarsan sitedeki testte bile daha önce herhangi bir diyet uygulayıp uygulamadığımızı soran bir soru da vardı.

Son düzenleme:

Sanırsam sen gerçek değilsin , sen gerçek olamazsın !!! sen bu diyeti uyguluyorsan (ki öyle yapıyorsun ) ben ne yapıyorum ki acaba :18::18::18::18:

CANLARIM selam

oruç ben ve sıcaklar yine aynı devam halinde son günleri sayıyorum büro çok sıcak

rejimide dün bir patlak meydana getirdim 2 aysonunda bir adet baklava yemiş bulunyorum denttim ben gızlarrr amainnn

ama bayramın 1 günü dukana sert bir giriş yapıcam ve 2 ayda 10 kilo vercem inşallahhhhhh

şimdi bildirim yapım

başalangı:07,06,2012
kilo:83,3
geçen hafta:74,8
bu hafta :75,8
gelen 1 kilo

toplam giden:7,5

evet bu 75 bir türlü kırılamayan inilipta kalınamayan bir durum aldı ama ramazan nedeni ile böle çünkü hergün meve yedim dünde tatlı yedim yani benim seyir 1 ay kadar uzadı galiba

KİLO VEREN dukaniçelerimi tebrik ederim..

bu arada o ABLAAAAA lafına bende çok uyuzum yaa ne ablası lan diycem bigün

üzülüyorum ben bu duruma çok yaşlı hissediyorum kendimi

Sanırsam sen gerçek değilsin , sen gerçek olamazsın !!! sen bu diyeti uyguluyorsan (ki öyle yapıyorsun ) ben ne yapıyorum ki acaba :18::18::18::18:

Valla çok güldürdün beni. Aslına bakarsan aynadaki görüntüme bakıp ben de bazen kendime söylüyorum bunu. Bu sen misin kızım diyorum kendime

Son düzenleme:

tavuğun beyaz eti deniyor ama ben haşlama budunuda tüketiyorum.derisini yemiyorum.yani sadece göğüs eti proteyn bakımından safa yakın bide yumurtanın akı saf proteyn ancak bizim ülkedeki tavuk butunda yağ varmı bence hertarafı aynı tavuğun.özgür yetişen tavuk olsa neyse 3 günde yetişen tavuğu heryanı yağ olur.derini al haşla bol suda yağ mağ kalmaz afiyet şeker olsun yağ olmasın.

Ben de ilk bildirimimi yapayım. :))

Başlangıç tarihi: 03.08.2012
Başlangıç kilosu: 104.9
Boy: 1.72 idi ya da 73 de olabilir ve inanamasam da bu sene uzadım 20' ye kadar daha uzarsam şaşırmam
Şimdiki kilo: 99.5

Bugün 14. günüm ve arada 3 gün uygulayamadım 2 kilo olarak geri döndü,üstüne 3 gün atak yaptım toparladım. Aynı zamanda PCOSluyum ve kistlerle uğraşmaktayım doktorum kilolar yavaş gidebilir pes etme demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…