Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kuzularımm günaydınn
hala başım kalabalık, haftaya biraz rahatlarız saırım.. yarın ev ahalisinin büyük kısmını tatile gönderiyoruz; ben, bebek ve eltim john kalıcizz..
bildirim de yapayım ayaküstü: 72,4 kilo olmuşum
ayrıcana da 19:20 startv demedi demeyin sonna :)

Sanırım haklısın tombuşum.
bak sana kendimden örnek vereyim. geçen yıl ben düşük kalori diyeti ile 76 dan 62,6 ya düştüm.
kg verme hızım iyice yerlere inince değişiklik yapmam gerektiğini anladım. ama ne yaptıysam yollayamadım kalanları.
sonra araştırırken dukanı keşfettim. kastıra kastıra mayıstan agustosa 58,8 ye kadar düştüm. inceciktim. kışın geri aldık aptal gibi neyseee.
bu sene başlangıcım 64,7 idi şu an 62,4 geliyorum. bilemiyorum bana mı öyle geliyor ama dukana başladığım geçen yılki kilomda olmama rağmen daha ince hissediyorum kendimi. geçen yıl 60 kgda iken giydiğim giysiler gayet güzel oluyor, yakışıyor. bu arada bu yağdan gittiğinin en bariz göstergesi değil de nedir ?
bu kadar incelmenin gazı ile dün kendime beyaz pantolonlar aldım, içinde incecik duruyorum bi şu basenler hariç çok güzelim yaw eşim de çok begendi. o istemiyordu beş kilo daha vericem dedim inatla.. ama incelen belime sarılmaktan da kendini alamıyor. bana daha düşkün oldu. çok mutluyum

Son düzenleme:

62 kiloda insan kendini beğenmeyip ne yapacak cnmBe şuan 80 kiloyum ben bile kendimi bu halimi beğeniyosam düşün yani..Evet eşler başta iyisin der ama kilo verdikçe de hoşlarına gider

kızlar benim bir sorunum daha var.SÜT-YOĞURT(AYRAN)-PEYNİR YİYEMİYORUM.napıcaz bu kanuda bana bir akıl verin,destek verin bende bu kiloları vereyim :).çünkü gerçekten berbat hissediyorum.

gerçekten desteklerinize çok teşekkür ederim.sayenizde çok daha iyi hissediyorum.

62 kiloda insan kendini beğenmeyip ne yapacak cnmBe şuan 80 kiloyum ben bile kendimi bu halimi beğeniyosam düşün yani..Evet eşler başta iyisin der ama kilo verdikçe de hoşlarına giderEki Görüntüle 490239

Hepsi mi böyle ya?
tanıştığımızda ben 68 civarındaydım dün akşam bana ben o eski tombul kızı istiyorum dedi.
ben istemiyorum dedim
bu halime alışkın değil..
alışacak. alışmak zorunda

Sanırım ..Belki kıskandığından o kiloda olmanı istiyodur..Kendine yakışanı en çok sen bilirsin.İnmek istediğin kiloya in

kesinlikle kıskançlıktan yapıyodur eşiniz benimkide makyaj yapmamı dahi istemez bir kere ağzından kaçırdı çok güzel oluosun die
SanırımEki Görüntüle 490245 ..Belki kıskandığından o kiloda olmanı istiyodur..Kendine yakışanı en çok sen bilirsin.İnmek istediğin kiloya in Eki Görüntüle 490246

katılıorum:)

yol arkadaşlarım hepinize selamlar.yazamadım henüz bebeğim olduğu için ama hep takipteyim.emzirdiğim için 3.aşamadan basladım ve 15 günde 3 kilo vrdim ki benim için çok iyi.duraklamada yeşil çayı önermiş dukan ben de dün başladım içmeye .paylaşımlarınız harika tanımdan sevdim sizi çok öpüyorum

Kızlar Dukanın 16. günündeyim, 3 gün atakla birlikte verdiğim 2 kilodan başka gram veremedim daha? Bu normal mi, ben endişelenmeye başladım. Ne zaman inmeye başlayacak? Dukan 7 kilo için 60 gün verdi. 13 gündür oynama yok. Böyle giderse 2 ayda değil 6 ayda bile veremem bu kiloları ((

Test mi yaptırmalıyım?

Merhaba, emzirirken yeşil çay pek tavsiye edilmiyor, bir bardaktan fazla içmeni önermem, bebeğin kaç aylık?

Genelde ilk günler hızlı kilo veriliyor ama bilemedim şimdi testlerini yaptırıp öyle başlasan çok daha iyi olur tabii ki ve kitabı okudun mu? yanlış bir şey mi yapıyorsun acaba?

Genelde ilk günler hızlı kilo veriliyor ama bilemedim şimdi testlerini yaptırıp öyle başlasan çok daha iyi olur tabii ki ve kitabı okudun mu? yanlış bir şey mi yapıyorsun acaba?

Tabii , başlamadan önce kitabı okudum. 1+1 yapıyorum. Bol su içiyorum ama kabızlık çok kötü durumda. Bu kadar düzenli ve kısıtlı besinlerle nasıl kilo gitmez anlayamıyorum.

Kızlar dukanın sitesinde yaptığım test sonucuna baktım da bu adama tapmakta hiç haksız değilim.
106 günde 58. 4 kg'ya ineceğimi öngörmüş kendileri. Nasıl bir hesaptır arkadaş...
Adamdaki hesap şaşırtıcı boyutta doğrulandı. Bugün farkettim 106. günüm diyette ve ben 58.8 kg' yum. Sadece 400 gramlık bir sapma var o da bir wc' ye bakar. Vay beee

Son düzenleme:

hahahahahahhh bi wc ye gidin o zaman 400gramıda oraya bırakıverinçok yaşayın wallajhi ii güldüm hee

Tabii , başlamadan önce kitabı okudum. 1+1 yapıyorum. Bol su içiyorum ama kabızlık çok kötü durumda. Bu kadar düzenli ve kısıtlı besinlerle nasıl kilo gitmez anlayamıyorum.

Kabızlığın önlenemediği durumlarda buğday kepeği tavsiye ediyordu dukan yanlış hatırlamıyorsam, bağırsak çalıştıran çayları denediniz mi? genelde onunla çözüm buldu arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…