Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar

cepten girdim, alinti yapamiyorum

hedefi dukan'in dediginden asagi cekme

ve kararli olma konusunda kendi fikrimi soyleyeyim:

oncelikle diyet sektorunu benim kadar cok kurcalayan, arastiran, deneyen, uzerinde deneyen insan azdir...

Dukan in allahin bize bahsettigi muhtesem diyet olduguna inandim sonunda.

Cunku surdurulebilirligi cok yuksek.
Cunku kan sekeri dengeleniyor, dalgalanmalar bitiyor.
Cunku ilk insana uygun, dogal-paleo diyete cok yakin.
Cunku yemek yeme saatleri, teknoloji nimeti tatlandiricilar gibi esnek yonleri var.
Cunku kas kaybini minimuma indiriyor, diyet yorgunlugunu da oyle.
Kilo kaybi ameliyatlarindan bile daha etkili bence.
Ve sonuclar daha duzgun, kas ve cilt acisindan en azindan.

bir suru yabanci blog takip ettim ben dukan la ilgili.
60 kilo veren, benim basladigim kiloyla baslayip istedigim kiloyla bitirenler var.

150 kiloyla baslayan bir kadin var, mesela simdi 125 e dusmus, ben en az 70 e inecegine eminim bozmazsa...

Gastrik bypass, tup mide vb ameliyatlarla insanlar 50 60 kg veriyorlar.
Bazilari giden midelerine ragmen o kadar veremiyor, cunku sinirlari zorlayip tekrar buyutuyorlar mideyi, veya sinirsiz sekerli meyve sulariyla falan beslenmeye basliyorlar.

Dukan kilo verme acisindan ayni etkiyi gunde 1 cay bardagi seker degil, yarim kilo et yerken yapiyor.
Ayrica kitapta yulaf kepegiyle ilgili yazanlari hatirlayin... Mide siser, yer azalir, ve Bagirsak EmilIMI AZALIR! Ayni sey nerdeyse iste... Ustelik kas kaybetmeden.

Ayrica, benzer bir diyeti, karatayi yapanlarin sayfasinda bir hanim var
40 yasindaymis su an nickini hatirlayamadim. 60 kilo vermis, daha da veriyor. Gidin bakin...

Ayrica, kilo verme hikayeleri kisminda bir hanim da vardi. Dusuk kalorili diyetle 50 kilo veren. Fotolari da vardi.

Bu kilolar alindigi gibi verilecek.
50 60 verilmez diye bir sey yok.

Dukan, zorlamayin diyor da, benim baktigim bloglarda, herkes daha asagi inmis catir catir dukan kilosundan.

Biz niye inmeyelim?

Hayatim boyunca kilolu oldum ben.
Yasitlarin 50 kg gezdi hep.
Benim neyim eksik? Duzgun diyeti de bulmusum...
Mayista 27 yi doldurmus olcam.
30 olmadan son 3 senemi 5 le baslayan kiloda gecircem insallah.

AMA 65 e falan gelip bi kac ay diyete devam etmeme ragmen kilo vermezsem, belki gecerim.
Ama vermiycegimi hic sanmiyorum...

Dukan bana 74 dedi. Ben 74te net sisko oluyorum.

Kacamak falan, allah askina tutun kendinizi. Ben hayatim boy baklava borek piizza manti sarma pasta patates kizartmasi ketcap mayonez cikolata dondurma makarna tereyagi vb.... Yedim. hEP de SISMANDIM. Artik yemicem.

Foto-> hedefime ulasinca koyarim. Simdiden de fark inanilmaz. Ama sok etkisi yapsin istiyorm :)

tarih vereyim isterseniz hatirlatma kurun: 21 mayista koycam. 1 sene olcak dukana baslayali.

Günaydın kızlar.
Sabahın ilk ve en erken mesajı benden olsun. Erkenden uyanıyorum bu aralar. Seyir evremin sonlarına yaklaştığımı müjdeleyen tartım bu günlerde istikrarlı gidiyor. Her gün ortalama 100gr. da olsa eksilmeye devam.

Başlangıç kilom: 73,5
Başlama tarihi: 02.05.2012
diyette geçen süre: 106. günüm
hedef kilo: 58kg
geçen haftaki kilo: 59.50kg
Şu anki kilo: 58.8 kg :21:

Şimdi kahvaltı zamanı... Herkese güzel bir gün diliyorum.

Son düzenleme:
arkadaşlar

oncelikle diyet sektorunu benim kadar cok kurcalayan, arastiran, deneyen, uzerinde deneyen insan azdir...

Cunku yemek yeme saatleri, teknoloji nimeti tatlandiricilar gibi esnek yonleri var.

60 kilo veren, benim basladigim kiloyla baslayip istedigim kiloyla bitirenler var.

150 kiloyla baslayan bir kadin var, mesela simdi 125 e dusmus, ben en az 70 e inecegine eminim bozmazsa...

Bazilari giden midelerine ragmen o kadar veremiyor, cunku sinirlari zorlayip tekrar buyutuyorlar mideyi, veya sinirsiz sekerli meyve sulariyla falan beslenmeye basliyorlar.

Dukan kilo verme acisindan ayni etkiyi gunde 1 cay bardagi seker degil, yarim kilo et yerken yapiyor.
Ayrica kitapta yulaf kepegiyle ilgili yazanlari hatirlayin... Mide siser, yer azalir, ve Bagirsak EmilIMI AZALIR! Ayni sey nerdeyse iste... Ustelik kas kaybetmeden.

40 yasindaymis su an nickini hatirlayamadim. 60 kilo vermis, daha da veriyor. Gidin bakin...

Ayrica, kilo verme hikayeleri kisminda bir hanim da vardi. Dusuk kalorili diyetle 50 kilo veren. Fotolari da vardi.

Dukan, zorlamayin diyor da, benim baktigim bloglarda, herkes daha asagi inmis catir catir dukan kilosundan.

Biz niye inmeyelim?

AMA 65 e falan gelip bi kac ay diyete devam etmeme ragmen kilo vermezsem, belki gecerim.

Kacamak falan, allah askina tutun kendinizi. Ben hayatim boy baklava borek piizza manti sarma pasta patates kizartmasi ketcap mayonez cikolata dondurma makarna tereyagi vb.... Yedim. hEP de SISMANDIM. Artik yemicem.

Foto-> hedefime ulasinca koyarim. Simdiden de fark inanilmaz. Ama sok etkisi yapsin istiyorm :)

tarih vereyim isterseniz hatirlatma kurun: 21 mayista koycam. 1 sene olcak dukana baslayali.

tatlım seni tebrik eder canı gönülden desteklerim.insanlar şişman insa görünce acıyarak bakıyorlar.bazı kızlar yanlarına şişman arkadaş bulup onunla özelikle geziyorki insanlar onların nekadar zayıf olduğunu görsündiye.ben yaş olarak artık bunları yaşama yaşını geçtim ama inanbana samimi arkadaşlarımdan birinden yine bu kilo muhabbeti ile ilgili dalga geçme yaşadım.canım sıkıldı çünkü ben onun kusurunu hiç öne sürmedim.ama baktım benimle el altından hafiften dalga geçiyor.kendimi toplayıp kilomu vermeye karar verdim.benimde 161 boyum 73,5 kilom vardı bazılarına göre çok deyil ama banagöre çok işte.yani kilo karşı tarafta değişik duygular uyandırıyor.zayıflar acıyarak bakıyor bide bazıları çok zayıf olmalarına rağmen ayy bikaç kilo vermeliyim muhabbetini senle yapıp kendini tatmin ediyor.bunun yaş ve kültür çizgisi yok.butür düşüncelerimi ilkez yazdım.ama bu olumsuz davranışları gördüm.intikam soğuk yenmesi gereken bi ymektir sözünü hatırlayarak bu diyete başladım.yaşımın 41 olması bunu hisetmemi engellemiyor.benimde mayısta bitiyor.şuan amaliyatım yeni iyleşiyor iyleşir iyileşmec callen yapacağım.umarım sende istediğin kiloya inersin canım

arkadaşlar

Biz niye inmeyelim?

Hetyyy be kim tutar seni.
Sabah gazımı da aldım süper oldu bu.

Ben şimdi size komik birşey anlatacağım. Adı da BİLDİRİM.

Başlangıç: 07/05/2012
Başlangıç kilo: 90,1
Geçen perşembe :76,5
Cuma : 76,2
Cumartesi :74,9
Pazar : 74,9
PAzartesi :75
Salı : 76
Çarşamba 76,5
Veee bugün 77,1
Hedef 62,8
Medesamdan aldığım gazla benim hedef :59,90

Çüş diyorum kendimeeee afedersiniz ama. Bu ne ya şaka gibiyimmm.
Ne olur anlattıklarımdan sonra olur böle şeyler çok normal falan deyin de gider ayak içim rahatlasın.
Destek destek hep destekkkk plssss

Salı günü regl oldum.Gece abimler var diye sahura kalktım yedim. Sabah tartıldım.
Dün hiç birşey yiyemedim ofiste. Su ve yoğurt dışında. İftar öncesi tartıldım sonuç felaket.
İçmem gereken suyu iftardan sonra içtim üstüne yine sahura kalktım bu sabahki sonuçta malum.
Belim için ilaç içiyorum ellerim ayaklarım yumuk yumuk. Bünyem aspirin dışında ilk kez ilaçla tanıştıı sanırım tepki veriyor davul oldum davul.
İlaç içtiğimden reglim az oluyor içimde dolu yumurta varr ama protein sayılmıyorr :KK43:
Wc ye çıkmayalı 3 gün olmuştur sanırım
10 gündür ne callen ne tenis ne de yürüyüş.
Yani bu + normal değilde hangisi normal bana bi el atın hadi. Tatil öncesi morale ihtiyacım var.

Şimdi tatil falan tabi biraz abartmadan geçirirsem dönüşte manyak planlarım var..

Eylül sonu hedefimi açıklıyorum 69,9. Ahanda buraya yuazıyorummmm.
Eylül sonu hedeflerini alayımmm. Bekliyorum herkeslerdennn..

günaydın güzeller :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

millet 9 da damlar ben de ondan sonra giremem diye günaydınımı diyim didim :KK16: geçmişi okumaya çalışıyorum ama pek geveze olduğunuzdan yetişmeyebilir :KK9:

Günaydin Kizlarrrrrr:emir_bebek:

bildirriimi yapiyorum

Başlangıç: 21/06/2012
Başlangıç kilo: 77
Geçen perşembe: 71,9
Bugün: 71,1
Hedef 65,7

Iddiami kaybettim:KK9:

ama bayramin sonrasi iki gün Ataktayim Ramazan benim dukanimi diyetimi yipratti:78: bi hizimi alip seyirime geceyim:21:

Başlama tarihi: 19/03/12
Başlangıç kilom: 112
hedef kilo: 79
geçen haftaki kilo: 92
Şu anki kilo: 93 :KK14::KK14::KK14:

ben de bildirimimi yapıp öyle gidem, pek bildiresim gelmese de :KK53:

Başlama tarihi: 25/06/12
Başlangıç kilom: 71
hedef kilo: 52
geçen haftaki kilo: 66.1
Şu anki kilo: 66.4

Son düzenleme:
Yaw ne oldu bize.
Herkes + larda.
Hafta sonu ne güzeldik - - gidiyordukkk
Nazar nazar...

Ipekcim nedn böyle biliyormusun??

-Biz ki hemen simaran bir dukaniceleriz (kendi adima söylemek gerekirse evet) verdikce gevsiyoruz:KK45: bu yüzden bayram öncesi yine - olsaydi kacamak yapmamiz muhtemel olacakti ama bu sekilde herkes +larda korkarak hirslanarak Bayrami güzel atlatacagiz:KK55:

bugün bildirim günü bende 3 gündür wc yi unuttum.
başlangıç=73,5
çarşamba69,4
şuan=71
ama normal sahur yaptım dünyanın suyunu içtim ve wc gitmedim of ya buda perşembeye denk geliyor.neyse akşama doğru bu fazla su gider​

ben ne yapmışım böyle satır başı yapayım derken intent leri doldurmuşum.şu yazım için olan yukardaki ifadeleri bi çözsem satır başı yapacağım inşallah.bide gurur yapıp sormuyorum.bu internet eski kagıt kalem olayını çöpe attı mertlk bozuldu hatunlar.edebiyat hocam yaşiyorsa adam üzüntüden heder oluyordur.ne yazım kuralı ne anlatım düzeni.neyse zaten bunlar yüzünden matematik seçmiştim.ama şimdide internet ve bisürü yazım şekli pöffff çözerim inşallah:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

kızlar bu ay sonuna kadar 3 kg verip 67 lere dşme niyetim var.hayali bile güzel.dün bi tek denedim.şu gerçek bedenli olan lcw dakiler gibi deyil.orada şişman halimle 42 oluyordu.oradan bişi deneyip bakmadım ama normalde 40 gibi duran bana olmaz dediğim 42 beden etek oldu.4 kg de bir beden inmişim.geçen sene 67 lere inmiştim ozaman aldığım etek ve pantolanlara giriyorum.kışın sonunda girememiştim beli mümkündeyil kapanmıyordu.şimdi kapanıp bol geliyor.çünkü bu diyette kastan deyil yağdan gittiği ve yag kasa göre daha çok hacim kapladığı için 4 kg veriyorsun ama sanki 6 kg vermiş gibi görünüyor.yaşasın dukanamca:KK52::KK52::KK52:

Günaydın kızlar..

Ben de teee geçen Cumartesi 57,5 gördükten sonra bugün yine 58,6'yım. Araya bayram girmese haftaya yine 57,5 olurdum emmeee... Hadi bakalım.. Kaçamaksız bayramlar olsun.. :KK34:

Aliyecim, bence sen kendini nasıl görmek istiyorsan o kiloya inmelisin. Boyun 1,55 ve bence 60 kilo olmak sana çoookk güzel yakışacak :KK23: Dukan senin o kiloya inemeyeceğini düşündüğü için sana öyle demiştir. Sen ona inat, inmelisin bence :KK4: Çünkü ona göre; daha da zayıf oliyim dedikçe kaçamaklar artacak, sıkılacaksın ve yine kilo almaya başlayacaksın ya da takılıp kalacaksın işte.. Ama bilmiyor ki sen ne kadar iradelisin!! Kesinlikle ona bakma derim. Eğer verebiliyorsan, olmak istediğin kiloya inebilecekken neden daha fazlasıyla yetinesin ki!!? Bana da 57,5 ol dedi. Bana kalırsa 55 oliyim ben. Ama benim verme hızım zaten azdı, sonradan da iyice azaldı e kaçamaklar falan da oldu. İnemedim bi türlü, ama demiyorum ki denemeyeceğim. Ben de Eylül sonuna kadar 55-56 olmak için çalışacağım. He baktım olamıyorum, en azından denedim diyeceğim :KK66: Ol canım!! 65 ol! 60 ol!! :KK9::KK9: Ne istersen onu ol!

55 niye olmasin ki?

Ben 57 olmadan guclendirmeye gecmiycem
yetiskinlik hayatinda 72 nin altini gormeyen biri olarak yaziyorum bunu ve cok ciddiyim ve cok kararliyim.

Iste buraya yaziyorum.

Tahminen mayis sonu olacak bu is.

O zaman da yazarim demistim diye :)

Canım, sen de harikasın!! Eminim ki başaracaksın!! Bizden çok sen biliyorsun bunu zaten.. Süper ötesisin :)) Kolaylar gelsin.. Resmen gaza geldik ya sayende :KK1: :))

sizlerin kilo verme haberlerinizi okumak çok güzel. darısı başımıza diyorum.

ben de sizler gibi verebilri miyim ki? inşallah bu sefer oalcak.

yarınki tartı gününde ben de kilo bildirecek miyim?

ben her sabah tartılıyorum. bu sabah 106.2 idim.

bugün yediklerim:

sabah aç karna 2 bardak su
kahvaltı: kıymalı yumurta ve yağsız peynir
ara: yağsız sütle şekersi nescafe
öğlen: kıymalı yumurta
ara: yoğurt yemeyi unuttum:KK43:
akşam da yoğurtla tavuk yerim ertık.
gece: diyet süt veya canım çok şekerli bişi çekerse zero kola:KK43:

bu arada 45 daki kadar yürüyüş ve bacak hareketleri.

Tabiki vereceksiinn!! :KK66:

Bildirim için isteyen herkes; başlangıç tarihi, başlangıç kilo, hedef kilo, geçen haftaki kilo ve güncel kilonuzu yazın!! Ben listeye kaydedicem. bugün eğitim var. Ya geç yayınlıcam listeyi ya da yarın sabaha kalabilir :S Sizinle olamıcam sanırım bugün :S

Öpüyoruummm...

Günaydın kızçeler :KK3::KK3::KK3:

Ben de artılardayım geçen hafta perşembe 70.1 dim sanırım, cuma da 69 ları görmüştüm bugün 70.4 oldum yarın inşallah yine 69 ları görürürüm, bugün ekstra bir çaba harcayacağım bunun için :KK76::KK76:
Artık 65 oluncaya kadar kaçamak yok :KK17::KK17::KK17:

Bu arada dukan bana 65 ol yeter diyor ama eşim 55 ol sen diyo :KK53::KK53::KK53: böyle dediğinde ağzının üzerine sıkı bir yumruk indirmek istiyorum :KK53::KK53: ama 65 bana da çok geliyor, gerçi bu verdiğim 8 kilo bile beni inanılmaz değiştirdi, yüzüm ve kollarım çok zayıfladı, karnım gitti ama 60 olsam tam gereken fizikte olacağım, tabi toparlanma için 65 den sonra pilatese veya bir spor salonuna başlamam gerek ama benim minnak adamla bu nasıl olacak bilmiyorum, sarkmadan bu işi bi tamamlasak Allahın izni ile :18::18::18:

Son düzenleme:

-Biz ki hemen simaran bir dukaniceleriz (kendi adima söylemek gerekirse evet) verdikce gevsiyoruz:KK45: bu yüzden bayram öncesi yine - olsaydi kacamak yapmamiz muhtemel olacakti ama bu sekilde herkes +larda korkarak hirslanarak Bayrami güzel atlatacagiz:KK55:

Canım Türk milleti olarak kuralların çiğnenmek için olduğuna inanmış genlerimiz var bizim, kural zihniyetimiz yok kesinlikle, yabancıların bu kurallara uymayı bebeklikten öğretmelerine hasta oluyorum bu sebeple, en hayati olanlara bile uymayabiliyoruz, onun için bu diyeti de böyle yapmamız bana çok doğal geliyor :KK53::KK53:

elbette verebilirsin canım,neden vermeyesin ki sadece kurallara uyacaksın.
sana şöyle özetleyeyim; akapuntur,zayıflama hapları,diyetisyen ıvır zıvır ne varsa denedim hiç birinden sonuç alamadım:KK50:
hayatımda ilk kez üstelik de sıkılmadan keyif alarak izinli olan herşeyimden keyfimce yiyerek müthiş kilolar verdim.
düşünsene 5 ayda 20 kilo verdim müthiş bişey bu,rüyamda görsem inanmazdım cidden bak :KK34:
bu diyete de öylesine bi bakayım diye başladım,bugünse fıstık gibi oldum.keşke daha öncelerde başlasaymışım.
resmen kilo vermeye doyamadım yaaa olabilir mi böyle bişey.
güçlendirmeye geçebilirim ama geçmiyorum çünkü o kadar da özlemedim yaa pilavdı,ekmekti falan yemesem de olur.yeter ki verebildiğim kadar çok kilo vereyim diye düşünüyorum.
sosyal hayatımdan da geri kalmıyorum.hemen hemen her gece arkadaşlarımla dışardayım.mutlaka ya balık ya tavuk bulabiliyorum.gayet güzel yemeğimi yiyiyorum.mesela şu an iş yerimdeyim.protein günüm.ustaya söyledim 2 tane levrek fileto ızgara yaptı,mis gibi yicem daha nolsun :KK56:
sen de verirsin,yeterki kaçamak yapmamaya,spor yapmaya,kurallara uymaya özen göster.inan verdiğin kiloları görünce istesen de vazgeçemeyeceksin :KK76:

evettt süpperriizzzz :nazar:

sen şaka mısın yaaaa,gözlerim böyle oldu hıhhh :KK53:
sen nerelerdeydin daha önce,dukan mı önerdi sana bu kadar kilo vermeni yoksa sen mi böyle yaptın hedefini ?
toplam 65 kilo mu verecksin,böylesini hiç görmemiştim.azmine ve kararlılığına hayran kaldım.biz de salınıyoz ortalıkta 20 kilo verdim hehe diyeeee:KK9:
aslansın sen yaaa,çok tebrik ederim gerçekten bravo sana :KK9:
üstelik de kaçamak yapan arkadaşlarımıza da örnek olsun senin kararlılığın ve başarın,bence diğer arkadaşları da motive etmek için daha sık uğramalısın siteye hatta resmin varsa önce/sonra resimleri eklesene :KK34:
ne gğzel yapıyosunuz bi kaç hafta öncesine kadar bunu yapabilceeme inanmıodum ama şimdi yapıcam olucak diorum
sınırsızlardan istediğin kadar ye. kitapta listesi var zaten. ama sınırlılardan mecbur kalmadıkça yeme. meyveli yoğurt mesela. ciğere yağ koymadan pişirebilirsin. zaten bu kadar şeyi yiyebileceğini de sanmam. fazla gelecektir miktar olarak.
tamam canım çok saoll
domatesli ya da normal ton balığı yeme. lightları var. yağsız olanlar... onlardan dilediğin kadar ye.
tamamm
bir konuda kafam karışık biraz. 2 gündür kitabı okuyorum tekrar. dukan kitapta ısrarla daha zayıf olayım diye uraşmayın, her insanın düşebileceği bir kilo var, ben size onu söylüyorum zaten diyor. bana verdiği hedef 66.6. ama ben hala şişmanım. en azından 60 olmalıyım diye düşünüyorum. hala şişmanım çünkü. eski halimle kıyaslarsam inceciğim tamam ama yeni tanıyan insanların gözünde şişmanım. zaten aynaya baktığımda da bunu farkediyorum. biraz da spor yapmam lazım kabul ediyorum. ramazan sonrası callana başlayacağım zaten. onun da topralanmamda etkisi olur mutlaka. ama yine de 60 olmak istiyorum. kitabı okuyunca da kararsız kaldım. dukan amca fazlasında gözünüz olmasın diyor ama benim var. bak, senin de var. hatta forumdaki pek çok kişinin var. bunu bi tartışsak derim.
yaani ben en düşük kendimi 67 kiloda 40 bedenken hatırlıyorum çok iidi bana göre dukanın bana verdiği kiloda 67 yani 23 kilo vermem laazım hele bi o kiloya iniyimde diorum nedense imkansız gibi görünüyo bi türlü kendime yapabilceeme inanamıorum:KK43:
Günaydın kızlar.
Sabahın ilk ve en erken mesajı benden olsun. Erkenden uyanıyorum bu aralar. Seyir evremin sonlarına yaklaştığımı müjdeleyen tartım bu günlerde istikrarlı gidiyor. Her gün ortalama 100gr. da olsa eksilmeye devam.

Başlangıç kilom: 73,5
Başlama tarihi: 02.05.2012
diyette geçen süre: 106. günüm
hedef kilo: 58kg
geçen haftaki kilo: 59.50kg
Şu anki kilo: 58.8 kg :21:

Şimdi kahvaltı zamanı... Herkese güzel bir gün diliyorum.
ne güzell inşallah bende görürüm bu günleri
kızlar bu ay sonuna kadar 3 kg verip 67 lere dşme niyetim var.hayali bile güzel.dün bi tek denedim.şu gerçek bedenli olan lcw dakiler gibi deyil.orada şişman halimle 42 oluyordu.oradan bişi deneyip bakmadım ama normalde 40 gibi duran bana olmaz dediğim 42 beden etek oldu.4 kg de bir beden inmişim.geçen sene 67 lere inmiştim ozaman aldığım etek ve pantolanlara giriyorum.kışın sonunda girememiştim beli mümkündeyil kapanmıyordu.şimdi kapanıp bol geliyor.çünkü bu diyette kastan deyil yağdan gittiği ve yag kasa göre daha çok hacim kapladığı için 4 kg veriyorsun ama sanki 6 kg vermiş gibi görünüyor.yaşasın dukanamca:KK52::KK52::KK52:

oyy ne kadar güzel yaa ben geçen gün sırf pantolonlarımın ağı cırladığı için mecburen pantolon aldım lcw da 44 ede girdim 48 ede hakkaten çok garip bedenleri ben anlamadım ben kaç bedenim:KK43:

günaydınlar bu aradaa

Tamam tamam gaza geldik. Bayramda kaçamak yok.
Çoğunluk + çok ilginç.
Ay dönümü falan olmasın. Bi tuhaf bu ayın halleri...

Merhaba kızlar nasılsınız?
Bildirime geldim.
Bu arada ben sportmenkedi. ufak bir değişilklik yaptım nikimde.. nasıl olmuş :KK23::KK23:

BAŞLANGIÇ : 22.06.2012
BOY : 165
GEÇEN HAFTA: 62,6
BU HAFTA : 62,4
GİDEN : -200
TOPLAM GİDEN : 2,3 KG

En son 62,5 görmüştüm yaklaşık 18 gün önce. ondan sonra hep artılarım oldu şimdi bu kadar zaman sonra ilk kez 100 gr cıkta olsa eksileri görmenin kıvancı ve mutluluğu içindeyim.:KK52::KK52:
aynen devam ediyorum:21:

X