Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kadir gecesinde oku emri karanlığı aydınlatmak için gönderilmiştir , o yüzden bu geceye ışıltı ( kadir ) gecesi denmiştir. Her zaman aydınlıkta her zaman mutlu yarınlar olsun. Kadir geceniz mübarek olsun....

cnm direk aradım işte parti parti geliomus,böle seyler olabilirmiş,bozuk deilmiş vs dedi.dely.de benimkide beyazdı diyince yedim ama tadı berbat öncekine göre.bozuk deil ama sanırım fazla öğütülmekten acayip acı geldi.bidahada ru-sheim almam bu son :2:
sevgiiiiii,gurmenette ru sheim yulaf kepeği alana bığday kepeği hediye yaa,biz onu tüketebiliyor muyuz ki ??

cnm ewt yulaf kepeğinin bi kaşıgı yerine kullanabiliorsun.ben kitapta okudum.sayfa kactı bılmıorum ama okudugumdan adımın Sevgi oldugu kdr eminim kabızlık durumları ıcın kullanılabilir diodu,,sonra bazı tariflerdede görünce sipariş werdim we yulaf kepeğine göre çok daha iyi..ben poaca yaparken fln 4 kasıksa mesela yulaf ölçüsü,2.5 yulaf-1.5 bugday koyuorum kafama göre yulaf yerine (ama tabi herzmn yulaf oranı daha fazla oluor),cok daha gusel oluor.dun mesela yulafım bıtmıstı,yogurtla bugday kepegı seklınde tukettım hakkımı.yanı yıyebilirsin.

sıkma canını hepimiz yasıoruz zmn zmn bu dönemi.2-3 gun protein ıle halledersın..

ewt aynen benimkide öle ama tadını hıc sewmedım cok acı :2:

dely ya ben görmedim kitapta buğday kepeği de yiyebileceğimizi yada hatırlamıyorum,gerçekten öyleyse alayım bende kampanyalı.tadı farklı mı.keke ekmeğe kullanabilir miyim

yes kullanabılırsın.tarifteki ölçünün 1/3.ü bugday,2/3 ü yulaf kullan mesela.ben öle yapıorum hemen hemen.

Hehehehe saftır demek

Valla dediğin gibi senin de diyet bitti yeni şeyler keşfettin Olsun olsun... Onu da bi dene

Ay ben de çok korkuyoommm bayramdaaann :18: Annemler önemli değil de eşimin akrabalarının tuzaklarından nasıl kaçcam bilmiyorum. İşin kötüsü ısrar ettikçe yiyesim gelir.. Puuff!! Hadi bakalım..

Kızlar herkese hayırlı kandiller. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.

Saolun kızlar.. Aminn!!! Sizlerin de kandili mübarek olsun!

7 kocali medesam benim dogru öyle yapayim haftaya bayramdan sonra siparis vereyim göndersinler bizimkilerde saklasin 2 paket yeter bana herhalde 2hafta icin:26:

kuzummm toparlan hemen yediklerin afiyet olsun dahasini yapma yiter bayram var daha birde

öglen yemeginde oruclu oldugum icin bi güzel 5 km yürüdümmü efenim suan cok yorgunum aksam yürümem daha yiter yahu cok sicak

dely ya ben görmedim kitapta buğday kepeği de yiyebileceğimizi yada hatırlamıyorum,gerçekten öyleyse alayım bende kampanyalı.tadı farklı mı.keke ekmeğe kullanabilir miyim

kiiiz su pudding olayini bana bir anlatin zira tatli krizinden birgün nallari dikicem....burada böyle bir yogurt firmasi/markasi var 0,9 yag oranli pudding üretiyorlar yiyimmi yiyimmi yoksa kendimmi yapayim light pudding tozu mu var?

Bende neden Tost ekmeginde"" Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın: ""bu uyari cikiyor

nasılsınız güzel arkadaşlarım beni,mmmü

ben çok zor birdiet haftası geçir,yorum resmen çıldırmış durumdayım her akşam gözümün önunde yenilen baklava börek vb şeyler inanın beni çok yordu ben anc bunları yememe çabasını gösterdiğim iç,n dukana gerekli özeni gösteremedim sanırım geçen hafta 74,8 görmüştüm 2 gündür sürekli 76,5 im ama bi şişlik var suyu pek içemiyorum... kaçamak yapmadım ama direndim anlıcanız

kardeşimle kendimize iftar için çok güzerl bi yerde yer ayırttık menü bana pek uygun değill ama vallahi yalan diyemiycem kızlar içim ve ben savaştayız yarın akşam boz diye canavarım na yapıcam bilemiyorum

NOLUR YARDM EDİN Bİ KEZ BOZUP DEVAM EDİP RAMAZAN SONRASI KASMACA MI YAPIMMM yoksa hayyyıııır dukanı kırma sakınmı

napım bn yaa offfff

merhaba millet sohbet gırla gidiyor.burda oruç çarpmış vaziyette dolap düzeltiyorum.ara verip sizlere bakem dedim.kepek muhabbetine kafam takıldı.dukan amca yulaf kepeğini yedirme nedeni yulaf bağırsaklarda yemeklerin üzerine yapışıyormuş ve onların sindirimini engelleyip atılmsını sağlıyormuş.diyetin ilk başındada sebze yokmuş pekçok şeyi deneme yanılma yöntemiyle bulmuş.benim kız kardeşim 96 kilolardan 60 kilolara düştü.ancak hiç yemek yemeden ve aşırı yürüyüş yapıp herşeyi abartıyordu.aç yaşayarak veriyor.sonra normal düzene girince busefer yemeklere saldırıyor.binkere söyledişm böyle zayıflama olmaz dinlemiyor beni ben herşeyden az az yiyorum diyor ama yemiyor.şimdi yine aynı yolla verdi ama seneyi bulmaz aynı kiloya döner.çünkü hep aynısı oldu.ben 30 kilo vercem koruma adına uğraşırım.bu diyeti söyledim es geçti.korumasıda var uzun soluklu dedim dinlemiyr.keşke en azından korumasını ari uygulasa verdiği kiloları geri almaz ama bu gidişle bunu sağlamasoı mümkün deyil insan bir ömür aç yaşayamaz bu diyeti onun için sevdim.sebze yemek için sabır gösteriyorsun buda bünyeyi güçlendiriyor.

Seni görünce sen bir koruma ya gec ozaman görürüm ben onu

çok sağoll kuzuum yaaaa hemen sipariş vereceğim

en çok da amcası mı vardı yoksa abisi mi onlara dikkat et

kuzuuu bence o yoğurdu yiyebilirsin,bizim burda da light yoğurtla yapılan dondurma var ben çooook nadiren de olsa yiyiyorum.
light pudingi ben de bilmiyordum ama bugün burdaki arkadaşlar yiyiyoruz light sütle pişirip dediler.böyle bir şansımız varsa söyleyin aaa dostlar biz de yiyelim yahuuu

Bende neden Tost ekmeginde"" Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın: ""bu uyari cikiyor

canım ben kocaişe söyledim,leeen niye kapadın dükkanı sana müşteri getirdim,para kazanacaz,yuva kuracaz dedim,dur hatun ilgilenip seni bilgilendireyim dedi
bu arada 2 hafta için 2 paket yeter mi,dur bakiim bir pakette 16 tane var 8 kaşık kepek var.yani 2 paket 8 gün idare eder kuzum,ona göre

tunammm,iftar yemeğinde kaçak göçek de yapsan ki yapmamalısın bence ama yaparsan da protein ağırlıklı beslen yağlı vıcık şeyleri hele kiii öğğğğ hamur işlerini aman diiim yeme böö o ne öyle cıxx olmazz kuzuumm ,emeklerini düşün

canimm oh gidip light pudding imi alayim yahu cok canim istiyo iftara kadar soguturum da dondurma islevi de görür

evet ya simdi mail attim üretimini durdurdunuz mu diye hevesim kursagimda kaldi

8 gün mü yok ya 3 paket alayimda 12 gün yapsin diger günler ben krepte yaparim madem:26:

Ayyy bugün bi iltifat bi iltifatttt :) Eridim resmennn gevşemek üzereyimmm biri beni durdursun hehehehe oysa ki daha çok gaza gelmem lazımmm

duan diyetinin güzel yanı yiyecek muhakkak bişeyler bulursun.dukan yanılmıyorsam oruç zamanı güçlendrme yapabilirsin demiş olmassa bir zaman güçlendirme yap en azınan ordaki ödülü ve ekmek miktarını ve yemekerinden faydalana bilirsin.bende kaçamak yaptım.mesela künefe yedim ekmek yedim karpuz vb şeylerle kaçamağım oldu.dukanın bukadar katı olmasının sebebi insanların kaçamak yapacağını biliyor bunu hiç olmassa en aza indirsinler diye.bu diyeti yüksek obezlere uygulamış yani 130-140 kg insanlar.onların yeme drençleri çok düşük.yani dayanma sınıraı az bozduklarında geriye dönüş yapamıyorlar.yani iştahlarını dizginlemiyorlar.onları çok iyi anlıyorum 80 kg çıktığımda bende ipin ucunu kaçırmıştım.nasıl olsa bozdum bidaha başlıyamam diye yemeye devam ettim.ve daha çok yedim yedim 2 kg verdiysem hemen geri aldım.şimdi öyle deyil bi kaçamak yaptımmı ertesi günü saf protein yapıyorum.bak amalyat şişkinliğim olmasına rağmen yinede kilo vermeye devam ediyorum çünkü pes etmeme gerek yok kaldığım yerden devam eiyorum.altı üstü güçlendirmeye varan zaman biraz uzumış oldu oraya hiç varamamaktan iyidir.tecrübelerimi yazdım ona göre seçimini yap.:26::26::26:

Hoş buldum bebemmmm, 3 kilo verdim ramazan boyunca, 69 küsürlerdeyim şu an ama regl olunca dümen sapıttı, dünden beri böyle çikolata buldum dolapta aldım onu yanına çay yaptım ama ıhhh yiyemiyorum 1 kare yedim bıraktım, helva vardı onu aldım yiyim diye cıks hiç keyif vermiyor, eskiden yiyerek moralimi düzeltiyordum şimdi moralimi düzeltecek birşey kalmadı galiba, Allahım ne depresif insanmışım ben yeaaa tabi bunların hepsi oğlum uyuduğunda baş gösteriyor o uyanıkken bir sorunumuz yok, zaten yemeye falan fırsat olmuyor

aaaa ayrılıyo musun? hayırlısı olsun, inşallah gonlune gore iş bulursun en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…