Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bende neden Tost ekmeginde"" Bu ürün kapanmıştır. Satışı devam eden benzer ürünlere göz atın: ""bu uyari cikiyor:KK47::KK47::KK47::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53:

ay güzeller taktınız şu ekmeğe ben tarifini vereyim.
    2 yumurta 2 fincan süt 2 yemek kaşığı kepek 1 tatlı kaşığı mısır nişastası yyarım paket kabartma tozu.yumurtanın beyazını ve akını ayır.beyazını kar yap .sarısıyla diyer malzemeleri karıştır aynı pandispanya yapar gibi kepek az gelirse biraz ekle.bunları söndürmeden akıyla karştır.derin bikalıba dök piştiğinde dilimleyip tost yapacağın bi kalıba 175 derecede pişir.pişince dilimleyip tost yapabilirsin.bu tarifi börek içinde kullana bilirsin hamuru 2 ye ayır yarısıı döküp üzerine peynir koyup diyer yarısınıda üstüne yayıp pişir.pek çok şey yağpabilirsin.ama çalışıyorsanız elbette zor .hadiğari yapmak isteyene:nazar::nazar::nazar::nazar:

7
kuzummm toparlan hemen yediklerin afiyet olsun dahasini yapma yiter:KK20: bayram var daha birde:KK19:

Pazar günü iftara gittik aileden birine, gören herkes ne kadar zayıflamışsın, sanki başka biri olmuşsun dedi çok sevindim, ama acayip mutlu oldum, hiç bu kadar büyük bir fark olduğunu fark etmemiştim :KK53::KK53::KK53: inşallah yarın diyet düzenine dönebilirim canım ya, güya bugün de protein yapacaktım ama olmadı, gerçi buraya yazdığımdan beri yanlış bir şey yemedim ama bakalım ne olacak, akşam alışveriş yapayım da yarın için hazırlıklı olayım bari :KK56::KK56::KK56:
Sen nasılsın, türkiye dönüşü verebildin mi hiç kilo?

Sen ne zaman başlamıştın? Yeni değil mi? Seyire yeni geçtin sanki:44: Öyle oluyor ki amaa.. Hatta sebepsiz kilo artışı bile görebilirsin.. Moral bozmak yok amaa.. Yürüyüş falan da yapıyorsun, fazla takılı kalmaz. Yakında mutlaka gitmeye devam eder..

Teşekkürler.. Senin de kandilin mübarek olsun..

Ne güzel kilo da vermişsin. Bence çok sıkıntı yapma. Reglden dolayı böylesindir. Dediğin gibi 2-3 gün proteinle halledebilirsin. ama yeter artık.. daha da yemee hee :KK66: :) Zaten bizim gözümüz aç şekerim yaa Puff!! Ben de tatilde midem ağrıya ağrıya yedim sırf aç gözlülüğümden işte.. Senin karnın da ondan ağrıyordur bence.. Hazır küçülmüş mideleri zorla büyütmeyelim:KK49::KK1: Bayrama kadar toparlanırsın :KK66: Bayramda nasıl yemeden durcaz asıl beni o korkutuyor da.. Onu hallederiz yaaa :13:

bir yere gittiğimde o kadar yemiyorum ben canım, benim bebenin peşinde koşturmaktan çoğu zaman aç dönüyorum eve, şerbetli tatlılarla da hiç aram yok onun için bayram sorun değil. Ve evet aç gözlülük konusunda haklısın gözüm doymuyor benim her şeyi yemek istiyorum :KK35::KK35::KK35:

yaz günü ve işğünü o yüzden hatunlar ortada yok bende geceye fazla katılamıyorum malum kocam sırtını deyil artık yüzünü göreyim diyor.naz yapıyor.tatilde kaldı.ama bir umut memleketim anamura belki gidebilirim.malum ev meselesi eşim gidemezse ben gidip halledeceğim.umarım iş bana kalırda sizler gibi hısım akraba görürüm biraz.akrabalara gittik dedikçe içim gidiyor.artık gezgin hayatı daha az çekilir oldu.adamın işi nedeniyle dolandık durduk neyse bayram geliyr ya yine duygusala bağladım bakmayın bana geçer birkaçgüne:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

slm bende 21 temmuzda dukana başladım 82 kg ile bugün 73.600 çıktım üstelik regli dönemim giden kilolara seviniyorum ama iki gündür acayip canım tatlı istiyo napıcam bi kça tarif denedim ama kepekle yapılan tatlılarda tuhaf bir koku oluyo yiyemedim önerisi olan varmı:KK43:

dely cim yazılarımı okuyorsun bende seninkini ancak fazla sohbet edemiyoruz.aynı zamanda forma katılamıyoruz herhalde tenarriprensessevgili ve bulaşıksuyu medisa sablente aliye71 adını unutuklaım kusura bakmasın ya sizin yarışm sonuçlandımı kim kazandı bunu yazmadınız.herkeste eksi var ama ençok eksi kimde:26:

slm bende 21 temmuzda dukana başladım 82 kg ile bugün 73.600 çıktım üstelik regli dönemim giden kilolara seviniyorum ama iki gündür acayip canım tatlı istiyo napıcam bi kça tarif denedim ama kepekle yapılan tatlılarda tuhaf bir koku oluyo yiyemedim önerisi olan varmı:KK43:

günde 2 kutu meyveli yoğurda izin var buzlukda dondurup yiye bilirsin.diyet puding ve krem şanti var.ayrıca limon aroması limon suyu ve tatlandırıcıyla koca bi sürahi buzlu limonata yap içine taze nanede koymayı unutma biraz bekletip iç harka oluyor.bazen kepek çekilmedimi bunları dene.:KK56:

..................
kiiiz su pudding olayini bana bir anlatin zira tatli krizinden birgün nallari dikicem....burada böyle bir yogurt firmasi/markasi var 0,9 yag oranli pudding üretiyorlar yiyimmi yiyimmi yoksa kendimmi yapayim light pudding tozu mu var?
Light puding var canım. Ben de hiç öyle yapıp yemedim ama.. Sıcak sütün içine 1 tatlı kaşığı falan kakao niyetine katıyorum bazen. Vanilya aroması da koyuyorum içine :) Öyle bi sıcak çikolata gibi oluyo yani :)

nasılsınız güzel arkadaşlarım beni,mmmü

ben çok zor birdiet haftası geçir,yorum resmen çıldırmış durumdayım her akşam gözümün önunde yenilen baklava börek vb şeyler inanın beni çok yordu ben anc bunları yememe çabasını gösterdiğim iç,n dukana gerekli özeni gösteremedim sanırım geçen hafta 74,8 görmüştüm 2 gündür sürekli 76,5 im ama bi şişlik var suyu pek içemiyorum... kaçamak yapmadım ama direndim anlıcanız

kardeşimle kendimize iftar için çok güzerl bi yerde yer ayırttık menü bana pek uygun değill ama vallahi yalan diyemiycem kızlar içim ve ben savaştayız yarın akşam boz diye canavarım na yapıcam bilemiyorum

NOLUR YARDM EDİN Bİ KEZ BOZUP DEVAM EDİP RAMAZAN SONRASI KASMACA MI YAPIMMM yoksa hayyyıııır dukanı kırma sakınmı

napım bn yaa offfff
Aferin sana yaaa!! Bravoo valla!! Çok iyi direnmişsin bence.. Ben ucundan falan yerdim kesin.
Gideceğiniz yerde de iftar menüsünde mutlakaet yoğurt vardır canım bence. Onlardan zaten yersin. Salata yersin. E mezeler vardır, az az onlardan alırsın. Çok canın çekerse ki çekiyordur, tatlının hani yarısını ya da tadımlık kadar yiyebilirsin bence. Ne kadar aman yeme dayanmalısın! desek de, o iş pek öyle olmuyor. Kendine bi sınır koymasını bil yeeter ki. Ve sonra hemen proteine sarıl. Seyir döneminin 1 hafta kadar uzamasını da göze al tabi.. Göze alamıyorsan, ııhh!! "Dukan'ı kırma sakın" o zaman.

..............
en çok da amcası mı vardı yoksa abisi mi onlara dikkat et :KK9:...............
Bana "tombulsun" diyen bi erkek kardeşi :)) Onun inadına 55 kilo olcam :KK1:

Hoş buldum bebemmmm, 3 kilo verdim ramazan boyunca, 69 küsürlerdeyim şu an :KK76::KK76: ama regl olunca dümen sapıttı, dünden beri böyle çikolata buldum dolapta aldım onu yanına çay yaptım ama ıhhh yiyemiyorum 1 kare yedim bıraktım, helva vardı onu aldım yiyim diye cıks hiç keyif vermiyor, eskiden yiyerek moralimi düzeltiyordum şimdi moralimi düzeltecek birşey kalmadı galiba, Allahım ne depresif insanmışım ben yeaaa:KK43::KK43::KK43: tabi bunların hepsi oğlum uyuduğunda baş gösteriyor o uyanıkken bir sorunumuz yok, zaten yemeye falan fırsat olmuyor :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
O zaman çözüm, oğlunu uyutmamak :KK37::KK1: :p
Aslında durumun daha iyi bence yaa. Ben hala öyle şeyler yiyince keyif alıyorum :S Keşke almasam :S

kızlar sıze foto gönderiyorum $fotograf.jpg

kızlar kılo veremıom:KK43: yuruyus fılan herseyı yapıorum:KK43:

benim de öyle oldu ya, kısa bir süre önce yumruk harekatı yapsam bile geçmedi (gerçi sporu günde 1 saatten daha kısıtlı yapmıştım).yine de emin olmak için bugün dr a gittim enzim testi yaptırdım belki hormonal vs.dir diye :KK19: ama azimliyim kırıcam inadını, gidecek o kilolar :KK9: sen yumruk yaptın mı cnm

Son düzenleme:
yaz günü ve işğünü o yüzden hatunlar ortada yok bende geceye fazla katılamıyorum malum kocam sırtını deyil artık yüzünü göreyim diyor.naz yapıyor.tatilde kaldı.ama bir umut memleketim anamura belki gidebilirim.malum ev meselesi eşim gidemezse ben gidip halledeceğim.umarım iş bana kalırda sizler gibi hısım akraba görürüm biraz.akrabalara gittik dedikçe içim gidiyor.artık gezgin hayatı daha az çekilir oldu.adamın işi nedeniyle dolandık durduk neyse bayram geliyr ya yine duygusala bağladım bakmayın bana geçer birkaçgüne:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
İnşallah istediğin gibi olur her şey dombişş :)) Akrabaları da görürsün inşallah..:KK16:

KREM VANİLYA

Malzemeler:
3-4 damla vanilya aroması
3 çorba kaşığı tatlandırıcı
3 yumurta
1/2 litre yağsız süt

Yapılışı: Tatlandırıcıyı ,vanilyayı ve yumurtayı Çırpın.Karışımı Önceden ısıtılmış sütle karıştırın.

Sonra hazırlamış olduğumuz karışımın üzerindeki köpükleri alarak cam kaselere paylaştırın.
180 derece fırında içi su dolu başka bir tepsiye dizerek 25-30 dk pişirin.

Servis ederken kapları ters çevirek başka bir tabağa çıkartın. veya çıkarmadan tarçınla servis edin.(dolapta 1 gece kalırsa daha rahat çıkar)

Diyetteyken de artık tatlı yiyebilirsiniz:)Afiyet olsun… :KK34: :KK1:

Benim favorim :KK56: Lezziiizzz..!! Medesa da seviyor bunu :) O tavsiye etmişti. 1 oturuşta bitiriyorum desem yeridir :S :KK1:

Tabi içinde biraz yumurta tadı oluyor. O tadı sevmiyorsan başka bir şeyler denemelisin. yulafı tatlıyla sevmiyorsan, içinde yulaf olmayan tatlıları dene.

DUKANELLA
Malzemeler:
5 yk süt tozu
1.5 yk kakao
3 yk tatlandırıcı
1 çay bardağı süt
isterseniz vanilya karamel vs aroması
Yapılışı:
Buraya dikkat püf noktası veriyorum. mümkünse dar uzun bir kapta yapın kavanoz ya da blender ölçü kabı gibi. Önce kuruları iyice karıştırın. Sonra sütü ekleyip mikserin tek çırpıcısıyla çırpın. Yani 2 çırpıcıdan birini sökün. 2siyle de denemiştim biraz köpürüyor ve güzel olmuyor. Tekiyle yapınca şahane oluyor çünkü amacımız çırpmak değil sadece iyice karıştırmak. ben aroma koymadım kakaonun tadına doydum:) afiyet olsun:)

Bunu denemedim. Ama denicem :KK66:

Kimsecikleeerr yoookk!!

Ben de çıkıyom.. Haydi iyi akşamlar.. Tekrar.. Hayırlı kandiller..

dukanim dukanim ya öperim ben bu adami baksana herseye bir care düsünmüs:KK16: benim simdi ye kadar yaptigim kacamaklar hep minicik

Merhaba, ben iskenderin ve sonrasında 2 gün dikkat edememenin acısını çekerek başa sardım ve saf proteinde 3.günümü tamamlamak üzereyim :) Toparlanmak için böyle yaptım,yarın seyirden devam edeceğim. Bu arada 3 günlük diyet bozma 2 kg olarak geri dönmüş,bir daha kongre zamanları hariç diyet bozmak yoook,kongrede mecbur ne çıkarsa onu yiyoruz :))

Daha önce de sormuştum ama gözünden kaçan olduysa bir daha sorayım çünkü ben verdiğim arayı bitirip tekrar kullanmaya başlamayı düşünüyorum. Doğum kontrol hapı ile diyeti bir arada götüren var mı? Kilo vermeye ne kadar etkisi oluyor?

Son düzenleme:
İnşallah istediğin gibi olur her şey dombişş :)) Akrabaları da görürsün inşallah..:KK16:

KREM VANİLYA

Malzemeler:
3-4 damla vanilya aroması
3 çorba kaşığı tatlandırıcı
3 yumurta
1/2 litre yağsız süt

Yapılışı: Tatlandırıcıyı ,vanilyayı ve yumurtayı Çırpın.Karışımı Önceden ısıtılmış sütle karıştırın.

Sonra hazırlamış olduğumuz karışımın üzerindeki köpükleri alarak cam kaselere paylaştırın.
180 derece fırında içi su dolu başka bir tepsiye dizerek 25-30 dk pişirin.

Servis ederken kapları ters çevirek başka bir tabağa çıkartın. veya çıkarmadan tarçınla servis edin.(dolapta 1 gece kalırsa daha rahat çıkar)

Diyetteyken de artık tatlı yiyebilirsiniz:)Afiyet olsun… :KK34: :KK1:

Benim favorim :KK56: Lezziiizzz..!! Medesa da seviyor bunu :) O tavsiye etmişti. 1 oturuşta bitiriyorum desem yeridir :S :KK1:

Tabi içinde biraz yumurta tadı oluyor. O tadı sevmiyorsan başka bir şeyler denemelisin. yulafı tatlıyla sevmiyorsan, içinde yulaf olmayan tatlıları dene.

DUKANELLA
Malzemeler:
5 yk süt tozu
1.5 yk kakao
3 yk tatlandırıcı
1 çay bardağı süt
isterseniz vanilya karamel vs aroması
Yapılışı:
Buraya dikkat püf noktası veriyorum. mümkünse dar uzun bir kapta yapın kavanoz ya da blender ölçü kabı gibi. Önce kuruları iyice karıştırın. Sonra sütü ekleyip mikserin tek çırpıcısıyla çırpın. Yani 2 çırpıcıdan birini sökün. 2siyle de denemiştim biraz köpürüyor ve güzel olmuyor. Tekiyle yapınca şahane oluyor çünkü amacımız çırpmak değil sadece iyice karıştırmak. ben aroma koymadım kakaonun tadına doydum:) afiyet olsun:)

Bunu denemedim. Ama denicem :KK66:

teşekkür ederim:))ilk tarifi deniycem ben süt tozu ve kakao nişasta gibi malzemeleri kullanmaya çekiniyorum ama daha çok başındayım ilerleyen zamanlarda çıldırma noktasına gelirsem diğerinide denerim heralde

X