Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

oooh ne güzel fistikimmm iste yaa sen bak onlarda sana bakacak

anaaaaaaaa iskender afiyet olsun ama çok erken olmuş kaçamak için ama yenen yenmiş artık ileriye bakma zamanı, atak devam edecek yapcak bişi yok

aynı yerlerde seyrediyoruz seninle. benim de ramazan sonu hedefim 70 di. 69.9 da takıldım 2 gündür. biraz su tuttum sanırım. ellerim ayaklarım şiş.

Kızlar yarın doğumgünüm ama pasta bile yiyemeden nasıl kutlanırsa artık. Yuh bana 38 bitiyor. Ben doğumgününe doğum günü demem bademli pasta yemeyince

Son düzenleme:
tebrikler canım. Güçlendirmede bile kilo vermişsin. Demek ki hiç kaçamak yapmıyorsun

sağol canım ama malesef kaçamak yapıyorum güçlendirmede kaçıyor ne yazık ki :))

biz seyide zar zor verirken sen güçlendirmede kilo vermişisn. gerçekten çok disiplinli olmalısın. tekrar tebrikler

bir disiplinki sorma canım :)) zaten güçlendirmede de kg kaybı devam ediyor mesela Ekim ve Love daha fazla kilo verdiler ben 1 kg verdim sadece 55 günde

saol canım geçersin yakında umarım hepinizi bekliyoruz

Maşallah yaa. Süpersin. Darısı cümlemizin başına.....

amin , hareketler içinde teşekkürler canım

Canım bu güçlendirmede verilen kilolar içinde sürenin uzatılması gerektiğini sen nerede okudun , doğrumu Dukan mı demiş gerçekten , objektif deliller linkler varmıdır acaba :)) delil lazım bize şekerim boşu boşuna uzatma süreni bence

bu arada hala inanamıyorum kiloma 28 yasındayım
bu kiloyu en son orta okulda gördüm sanırım.
güçlendirmeye geçmek için 53 olmayı bekliyorum
güçlendirme korkutuyor yinede beni

korkmayın güçlendirmeden ben uydum ama kaçamaklarımda çok oldu hani ama asla saf protein perşembelerime ihanet etmedim ve güzel gidiyor

çok üzüldüm ya, ikisine de ama en çok çocuğu olana, minnacık yavrusu geride kaldı , Allahım sen gössterme yavruları anasız bırakma çok zor çok

Kızlar yarın doğumgünüm ama pasta bile yiyemeden nasıl kutlanırsa artık. Yuh bana 38 bitiyor. Ben doğumgününe doğum günü demem bademli pasta yemeyince

doğum günün kutlu olsun canım bende 37 imi bitirdim 3 ay önce ama ben yedim valla ince bir dilim ama ne yapıyım oğluşum gitmiş bana özene özene çilekli pasta almış gelmiş ye deyip durdu nasıl yemem onun elinden :))

Canım teşekkür ederim. Aynı jenerasyonuz desene. E oğluşun getirir de o pasta yenmez mi hiç. Onun elinden şifa olmuştur sana.

Facedeki grupta öncesi sonrası resimlere baktımm. ve bir kere daha ne kadar doğru bir kaar alıp dukana başlamışım dedim. Keşke daha önce başlasaydık. Şimdiye bi gr yağ kalmazdııı :)

caniiiim dogum günün kutlu olsun nice mutlu yagsiz yillara kiz ben sana bi nesli revanisi yapardim üzerine de mum dikerdim oh miss

Seni yoldan çıkarmak gibi olmasın ama ben doğumgünümde 3 pasta yemiştim :) Canım dostum kendi elleri ile hazırladı, öğrencilerim süpriz pasta hazırlamışlar eee bir de evdekiler vardı tabi ben de hepsinden yidimmmm hiç pişman değilim :)
Bu arada şimdiden kutlu olsunn doğumgünün

Son düzenleme:

kizlar bu hafta sonu medesa yok itiraf edeyim okuyamaz zati yegeninm dogum günü vardi 7 oldu bitanem teyzesine elleriyle pastayi servis edince dayanamadim bi dilimi 4 saatte de yesem yedim yani :18:

nice güzel senelere sempatika...

Aliyecim çok teşekkür ederim. Hepimize nice güzel seneler...

caniiiim dogum günün kutlu olsun nice mutlu yagsiz yillara kiz ben sana bi nesli revanisi yapardim üzerine de mum dikerdim oh miss

Sağol güzelim. Hepimize sağlıklı, mutlu bir ömür dilerim ben de. Kız ne güzel olurdu revani valla. Bak şimdi gecenin köründe aklıma revani düşürdün

Canım teşekkür ederim. 3 pastayı nasıl yiyebildin diye sormucam hiç zira ben de o potansiyeli kendimde görüyorum

Kızlar (rachelfine, aliye1971, pksnmz) cevaplar için teşekkür ederim :) Ben de 1+1 yapıyorum. Bu arada 7 gün kaldı ramazanın bitmesine ne çabuk geçti günler yaa

leeeeyyyynnn canavaarrr kız vermişsin 1000 i bravo anam bi ben kalcam yarışmada galiba veremeyen

Teşekkür ederim bebeğim :) Sen de verirsin merak etme. Pazartesiye kadar tartılmayacağım artık, psikopat oldum artık ben ki haftada bir tartılmaya alıştırmıştım kendimi

:44: kizlarrr psikopata bagladim bende

oructan ciktim mis gibi yemeklerimi yedim yok Allahim canim tatli istiyo ama yumurtam az kalmis yani kek mek yapamam kalktim süt kaynattim bi kasik kakao bi kasik misirnisastasi birazda tatlandirici sicak cikolata gibin iciyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…