Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Eneee!!! Yapmazsan yapmaaa :KK70: hahah :KK9:

pksnmz videosunu gönderiyordu. Sormuştu isteyen var mı diye. Kendisiyle iletişebilirsin :p

:KK1::KK1: Estağfurullah :KK1: Hoşgeldin :KK70:

Niye kızayım be :KK70: Aynı şeyleri sordunuz hep, ondan öyle dedim. O annesiyle birlikte yaptığı video işte başlangıç. Doğrudur :KK66:

Aynıyız iştee... Ben de 29.. ve ben de sanırım ortaokulda öyleydim.. ama 53 bana hayal üstü bişeeeyyy :KK43: 56 olsam davul zurna :KK52::KK24: :KK9::KK9: Maşallah sana yaaa :nazar: Almazsın inşallah almazsın..

:KK9: Callan sahalar bizimdir :KK37::KK9::KK53:

Dukan amcam Ramazan'ı daha kolay geçirebilmek için güçlendirme gibi yapabilirsiniz demiş. Güçlendirmede de her gün 1 porsiyon meyve var ya, ordan aklında kalmış. Ben her gün oruç tutabilseydim öyle yapacaktım. Ama zaten her gün tutamıyorum ve tatilde de yeterince yediğim için :26: normal seyrinde gidiyorum. Ama bence Ramazan olması dolayısıyla, başka kaçamaklar olmuyorsa, 1 porsiyon meyve yemenin bir zararı olmaz. Yani zararı olmaz derken, kilo vermen durur tabi belki ama; almıyorsun da sanırım.. Ne güzel orucunu tutuyorsun, sevaba giriyorsun. Bunu bi eziyet haline de getirmemen lazım kendine. Bu yüzden, seni çok zorluyorsa, ye bence.. 1 porsiyon sonuçta :KK66: Allah kabul etsin..

TEŞEKKÜR canım cevabın için karpuz dışında hiç bişe yemiyorum zaten meyve olarak onuda gündüz o kadar yanıyorumki iftarda yiyorum mecbur ramazanda aynı kalıyım yeter demitim zaten 2 kiloyu geçik verdim sorun yok yani bayramda kaldığım yerden devamm

Bir şey sorcam bebekler size :) Oruç tutanlara sorum :) Ramazan ayı boyunca hep protein+sebze mi yaptınız yoksa normal mi devam ettiniz yani 1+1 şeklinde?

canım cevp almışsın ama bende yazım ben pro+sebze yapıom artı 1 pors meyve yiyorum kaçamak hiç yapmadım denebilir.

ben öyle yapacaktım ama sonra sahurda p iftarda sp yapmaya karar verdim. aslında hergün sp oluyor tabi bir anlamda. en iyisi bu oldu benim için. kilo vermem de durmadı. ramazana 72.3 ile başlamıştım. şimdilik 2 kg dan fazla gitmiş görünüyor. normalde de 1 ayda anca bu kadar veririm amazandan dolayı. zaten. üstelik birkaç kaçamak da oldu r

ben sahurda birkaç sahur haşlama yedim ertesi gün susuzluktan öldüm bir haftasdır peynir yumurta karpuz ve yulaf krep ile tutuyorum hiç susamıyorum diyebiliriz az yani eskiye oranla

Kızlar yarın doğumgünüm ama pasta bile yiyemeden nasıl kutlanırsa artık. Yuh bana 38 bitiyor. :21: Ben doğumgününe doğum günü demem bademli pasta yemeyince :KK53:

İYKİ DOGDUN SEMPETİKA MUTLU YILLAR MUTLU YILLAR SANAAAAAA

Facedeki grupta öncesi sonrası resimlere baktımm. ve bir kere daha ne kadar doğru bir kaar alıp dukana başlamışım dedim. Keşke daha önce başlasaydık. Şimdiye bi gr yağ kalmazdııı :)

hergece mutlaka dukan diyeti tarifleri sitesini bir kez ziyaret eder motivemi alır yatarım süper bir destek oluyo inanamıyorum bende böle olabilecekmiyim diye inşallah 3 vakte kadar :KK33::KK33::KK33::KK33:

şu anda lipton ıce tea lightımı içtim birde kendime dukenalla yapmuıştım 2 kaşık yedim bu dukan süper yaa canın istedimi tatlılıda ye börekte yeterki yapmak iste

Günaydın kızlaaarr..!

Dişçiye gittim beeenn.. Ama muayene edip antibiyotik ve ağrı kesici yazdı sadece. Diş eti iltihaplanmış biraz. İsterseniz biraz daha bekleyebilirsiniz çektirmek için dedi. İlaçlar sizi rahatlatır dedi. Ameliyatla alınması gerekiyormuş yamuk çıktığından :18: Oraya Çapa'dan doktor çağırıyolarmış randevuyla, gidip ameliyatını oluyomuşun. Çok zor olmaz dedi ama; tabi öyle dicek :)) Müsait olduğum bi zamanda kendimi hazır hissedince çektircem inşallah.. Ağrısı azaldı, ama geçmedi.. Geçicek ama.. Çok kötü bir durum yokmuş Allah'tan..

geçmiş olsun dely, ben 4 unu de ameliyatla aldırmıştım, çenem küçük olduğu için diğer dişleri yamultuyodu. hatta 2 sini tek seferde aldırdım, biraz ağrı çekiyosun ama içerde çürürse çok daha zor oluyo, iyi bir çene cerrahı alırsa çok şişme ve ağrı olmadan atlatabilirsin.

ooo kizlar kalabaligiz bu aksam ni var ni yok?

ayy prensesim sorma yaa bu sabah 66.6 çıkınca tepem attı iice. öğlen de canım hiiiiç bişe yemek istemedi yemedim. akşam etli fasulye vardı 2 lokma aldım açım ama yine hiç canım istemedi et kokusu etkilemeye başladı beni :KK50: napcam ben yaaa :KK43:

ayy prensesim sorma yaa bu sabah 66.6 çıkınca tepem attı iice. öğlen de canım hiiiiç bişe yemek istemedi yemedim. akşam etli fasulye vardı 2 lokma aldım açım ama yine hiç canım istemedi et kokusu etkilemeye başladı beni :KK50: napcam ben yaaa :KK43:

tenoshh ben basladim baslayali agzima daha et degmedi hani pek sevmem ama istemeye basladi canim köfteydi suydu buydu fakat yagsiz kiyma bulamadigim icin yapmiyorum hergün tavuk iyyorum ara sira balik:KK56: gidaklicam yakindir:KK9::KK9::KK9::KK9:

tenoshh ben basladim baslayali agzima daha et degmedi hani pek sevmem ama istemeye basladi canim köfteydi suydu buydu fakat yagsiz kiyma bulamadigim icin yapmiyorum hergün tavuk iyyorum ara sira balik:KK56: gidaklicam yakindir:KK9::KK9::KK9::KK9:

o diil de ben her öğlen tavuk yiyodum o da zor gelmeye başladı bu yakınlarda ama kırmızı et kadar diil tabii. balık ii fikir du bakalım yarın balık alıyım bari :KK54:

böğğğ bana şimdiden tavuktan fenalık geldi...
kızlar bi yerlerde bir tatlı kaşığı zeytinyagına seyirde izin var diye okudum...
a)sizce kafadan atılıyor mu?
b)yoksa doğru mu?
c)ben mi kekleniyorum?
d)kandırılıyormuyum ?
e)ben karaya vuran fok balığı gibi kalıyım diye özellikle mi söyleniyo?
evet güzel hatunlar hangi şık?

kızlar bi yerlerde bir tatlı kaşığı zeytinyagına seyirde izin var diye okudum...
b)yoksa doğru mu?
c)ben mi kekleniyorum?
d)kandırılıyormuyum ?

hehe nickin de komik sen de komiksin :KK9: ben 'b' diye biliyorum ama kesin hergün olmamak kaydıyladır o :KK53:

Eklentiler

• $tavýk.png
    $tavýk.png
    140,5 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
b)yoksa doğru mu?
c)ben mi kekleniyorum?
d)kandırılıyormuyum ?

Cevapveriyorum b şıkkı :) Dukanın kendi sitesinde sorulan sorulara verilen cevaplarda bir çay kaşığı izinli diyor.

tenoshh normal balik al ve benim tavsiyem ton baligi onunla köfte bile yapiyorum ben sekerim:KK39: sayfalarda tarifim vardi:KK76:

yarin ve ertesi gün iftara davetliyim :18:

ne yapicam ya yarin arkadasima ertesi gün kardesime kardesim dukani biliyor ama digerlerine caktirmiyorum Allahim beni korusun:KK53:

tenoshh normal balik al ve benim tavsiyem ton baligi onunla köfte bile yapiyorum ben sekerim:KK39: sayfalarda tarifim vardi:KK76:

yarin ve ertesi gün iftara davetliyim :18:

ne yapicam ya yarin arkadasima ertesi gün kardesime kardesim dukani biliyor ama digerlerine caktirmiyorum Allahim beni korusun:KK53:

kuzum ton balığını yağsız yiyemediğim için normal balık alıcam (aman amma nazlıyım yaa onu yiyemem bunu yiyemem aç kal o zaman :KK53:)

delycim öncelikle geçmiş olsun, biraz geç oldu ama kusura bakma girememiştim çok fazla nete bu aralar:KK17:

sempatika doğum günün kutlu olsun canım :KK16: gönderebilseydik sana dukan usulu pasta yollardık doyasıya yerdin :KK34:

Bu arada kızlar 4 saatlik uykuyla duruyorum dünden beri ama hala cin gibiyim uyumam lazım benim yaa:KK43:

X