Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Dün gece yaptığım bildirim yarım kalmıştı. Onu tamamlayayım

BAşlangıç tarihi: 07/05/2012
Başlangıç Kilo: 90,1
19/ 07 : 80
26/07 : 79,3
02/08 : 78,5
09/08 : 76,5

Hedef 19 kasımda 60 civarı olmak. Ay düşünemiyorum nasıl olur ki. Artık ayağımı oturduğum sandalyeye koyup dizime sarılabiliyorum. Rahat rahat bacak bacak üstüne atabiliyorum. Ayyy bu dieti seviyorummm.

Bu arada 3 gün önce 76 yı gördüm fakat sonra şaştı. Kaçamakda yapmadım halbuki. Yani bu son 500 yarına gider :)

Ramazan hedefim 5 kiloydu. 3,5 gitti kaldı 1,5. Bayram öncesi bunu verirsem bayram da azıcığını alırsam hedefe süper yakın olacağım. Sonra ver elini yeni hedefler.

Birde 1000 gr yarışması var. Ona başladığımda 76,4 dü. Elimizde ne var? + 100. AMa bunlar bu hafta sonu gidecek ben biliyorum.

Bugün çok çok yazışalım. Bizim sistemde bakım var çok sıkılıyorummm boş boş oturuyorummm...

Kızlar....
Callen cd si isteyen varsa bana adresini yazsın. Bugün kargo günüüü duyurulurrrrrrrrrrrrrr :)

günaydın kızlar,
sadece -100 gr, toplamda -600 gr
regle 5 gün var.
sanırım ben baştan kaybettim bu yarışı. olsun bazı kadınlar kaybettiklerine sevinirler. bende kaybettiğim gramlara sevineceğim bu kez

günaydın kızlar
güçlendirmenin 1. yarısını bitirdim
55 günde kilo kaybım ortalama 1 kg
şimdi 2. yarıya geçiyorum tüm haklarım 2 katına çıktı

Bende ise simit yok ama bacaklarım çok kalın ve basenlerim çıkık. Öfffffff onları halletmiş olsam zaten kilo derdim olmayacak.
Bunlar için en etkili spor nedir?. Yürüyüş diye biliyorum ama...:44:

Bende selülitte çok. Yürüyüşü düzenli yapınca azaldığını gördüm.

Kısacası hepimizin derdi ayrı ayrı.

ne güzel artık seni rahatsız etmiyor.
beni ise eskisinden daha çok rahatsız ediyor.. belden gittikçe kalçamın yanları ve basenlerim ortaya çıkıyor.hayal edin, iki yanda fil kulağı gibi iki çıkıntım var, insan nefret ediyor, resmen şişe gibi oldum. üstten aşağıya doğru kalınlaşıyorum. birde bıngıl bıngılım

günaydın kızlar

bravo, gerçekten bravo.
biz seyide zar zor verirken sen güçlendirmede kilo vermişisn. gerçekten çok disiplinli olmalısın. tekrar tebrikler

Son düzenleme:
günaydın kızlar

ooh sefan olsun masallah ya bende bende bende gecmek istiyorum

prenssevgilisi güclendirmeye ne zaman gecer iddiayi aciyorum

bence eylül sonu (iki haftalik tatilde güclendirme gibi yapicam ama ekmeksiz-bi haftalik tatilde dukana uyamadigimdan bari güclendirmede olayim dedim)

hadi bakalim sizce sizce sizce???

65 e inince mi geçicen yoksa bi iki kilo kalınca mı?
benim niyetim 57 ye inmeden güçlendirmeye geçmemek. ama çok bunalırsam 59 ile de geçebilirim. güçlendirmede kilo verebilir miyim acaba bende.. vay be.. şu kızlara acayip gıpta ediyorum he...

dely ne yaptı acaba dün? iyi mi ki? :44:

65,7 gördügüm günün ertesi güclendirmedeyim

hakikaten ya az önce gördüm sanki....bi dely gördüm sanki

günaydın kızlar

Maşallah yaa. Süpersin. Darısı cümlemizin başına...

Yawru seni CALLEN paklar..
Ben totom daha fazla küçülmesin diye bırakmayı planlırum Calleni. O derece yani....

Bak şuraya yazıyorum. Dua edeceksin bana da Callen teyzeye de.

Htırlayanlar olur. 1,5 ay kadar önce tatile çıktığımda pentiden bu bikiniyi almıştım.

Güzel güzel de giymiştim. Tabi ordaki kalp biraz kasılmıştı 42 beden di.
Düzenli olarak 10 gün callen yaptım ramazandan beri. Tatilden geldiğimden beri toplam 4 küsür kilo vermiş olmama rağmen gördüğünüz pikini şimdi emanet gibi duruyorrr. Bol boll ay bayılıyorum bu durumaaa..

kızlar günaydın,nasılsınız bakalım ?
dün akşam yine iftar daveti olduğu için dökülmüş durumdayım.çok yoruldum,46 kişi böööhhhh
kamyon çarpmış gibiyim
yemek de yiyemedim amma ve lakin sabahhh 73.3 çıktımmm
600 gr kaldııı,toplam 20 kilo vermiş olacağım.bi ara tickerımı da güncelleyeyim moral olsun
dün yoğunluk sebebiyetiyle belli bir saatten sonra koptum sizden,birazdan okurum geçmişi.
dely ellerine sağlık kuzum,kilo veren tüm arkadaşlarımı alınlarının çatından öpiiriiiimmmm

tatlimmmmmmmmmm süpersin yürü bee kim tutar seni yalniz birsey söylim bu davetler süper ertesi gün hooop kilondan gidiyor

EE malum hepimiz kilo veriyoruz ve verirken sarkma ve deforme olma riskimiz çok fazla. Kilo verirken önlemimizi de almalıyız ufaktan.

Malzemeleri sayıyorum.

2 şer kiloluk 2 adet dambıl. Yada içi su dolu 1,5 lt lik 2 pet şişe.
Pazartesi
Çarşamba
Cuma
Yani haftada 3 gün yarımşar saat. İşte hepsi bu.

önce kol sonrada göğüs hareketlerini paylaşacağım.
10 ar kere 3 er set yapıyoruz hergün
10 kere yapıp 30 saniye bekliyoruz. 30 a tamamlıyoruz

İkinci harekete geçmek için 60 sn. dinleniyoruz.

Haydi birlikte başlayıp ölçüm yapalım. Karşılaştıralım. Eminim faydası olur.

Bu arada kimse kas olur diye korkmasın.
Kas için ağırlık çok set sayısı az yapılırmış.
Sıkılaşmak için ağırlık hafif seri şeklinde yapmamız uygunmuş.

Hadi kolay geleeee...

kiz bu callen pilatesle ayni degerde degilmi yoksa bende istireeem

Walla pilates yapmadım bilemiyorum değerini ama bu başka bişey. İlk 3 gün yapamadığım hareketler vardı. Bildiğin kütük kalkmıyordu bacaklarım yan yan. OO şimdi 2 set bile yapabilirim. AMa totomu yok edecek diye fazla sarmıyorum bacak hareketlerineee.
Bana adresini yaz sana kargo yapayım Türkiyedeysen tabi...

Geçmiş olsun kuzu. Ramazanda tatlı yorgunluklar bunlar.

Kilo olayı süper artık diyecek söz yok. Çok az kaldı güçlendirmeye.

Geçmişi oku canım. Benim burda ne işim var anca öle açıklanabilir buu :)

ben seviyorum. biraz da kuru nane katınca gayet güzel bir sos oluyor etlerin yanına

benimki çok abartılıydı. göbeğimin üstünde (ki kendisi çok büyüktür) 2. bir göbek vardı. ama göbeğimin 2 katı kadardı. ayaktayken bile göğsümden daha önde duruyordu. şimdi diğer taraflarımla orantılı bir hal aldı. orası için bir kaç egzersiz var. sopa çevirme yarım mekik gibi. twister de olabilir. ama işin gerçeği, egzersizin çok fazla etkili olduğu bir bölge değildir ne yazık ki. ama bünyeye göre de değişir. ben biraz twister yaptım ama, daha çok diyetle gitti. benim en son yağlanan bölgem orasıydı, ilk önce ordan gitti.

geçen hafta çıkmamak için uzuuuun bir yol dolanmayı göze aldığım yokuşu bir nefeste çıktım. bacak bacak üstüne atmak zaten hayaldi gerçek oldu ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…