Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Her gün böyle olmayacak tabii ama şu an elimden gelenin maksimumunu yiyorum. 3 öğün dışarıdan yiyorum ve Dukan' a uygun bulabildiğim tek şeyler bunlar oluyor kahvaltı için. İlk iki gün evdeyken krep falan yaptım ama dışarıdan yerken elbette mümkün olmuyor. Zaten ben kahvaltı problemli bir insanım,okul zamanı kahvaltı yaparsam tek yediğim şey poğaça-su/çay olurdu ki çoğu zaman yememeyi tercih ederdim. Yeni yeni kahvaltı alışkanlığı kazanmak kolay olmuyor ve midem almıyor zaten.

Güzelim aslında çok düşünülecek bir tarafı yok yaşadığının. Sadece nereden baktığın önemli. İskender sonrası içinde bir rahatsızlık oluşmuş belli ki. Ama bu rahatsızlık senin işine çok yarayacak bir rahatsızlık. Düşünsene dert etmeyip önüne gelen her şeyden ağzına attığını... Şimdi napabilirim diye düşünmek lazım. Ben olsam atak süremi söylendiği şekilde 7 günde bitiririm. Seyire geçmeden önceki son saçmalamamdı bu İskender, bir daha olmayacak derim. Kararlılığımı tazelerim yani. Seyiri bir kez daha okuyup en doğru şekilde devam etmeye gayret ederim. O İskender milat olsun

Anlıyorum aliyecim, biliyorum da.
İnsanın canı istiyor muhakkak. Bırak açlığı su bile istiyor yorgun ve aç olunca.
Avm'ye gidiyorum mesela. Görüyorum burgerler var, köfteler, pizzalar, makarnalar var. Ee gezerkende yorulmuş oluyorsun haliyle. Ama yinede bir süredir kendimi tutmayı beceriyorum ben.
Yoksa bahsettiğin konuda haklısın.
Dün yazdım evdeki yemeklerden, tatlılardan bile istiyorum zor dayanıyorum diye.
Ama bir süre sonra tutabiliyorsun artık kendini. Verdiğin kilolarıda gördüysen.

Ben de yedikten sonra naptım ben durumu da oluyordu.
Dukana başladığımdan beri onu hiç yaşamadım.

ev yerleştiriyoruz diyorsun ama poğaça kek yapacak birkaç saatin vardır diye düşünüyorum ,tabiki dukana uygun facede çok güzel tarifler var çok kolay yapılan bence onlardan yapıp çantana atabilirsin,ben tüm gün dışarda olduğumda öyle yapıyordum kepek hakkımı öyle kullanıyordum, arada da fırsat bulursam marketten küçük light yoğurt alıp öyle bastırıyordum açlığımı,iskender kaçamak ötesi birşey olmuş bence keşke salata falan yeseydin, atağı fazlasıyla yapmışsın çünkü, atağı uzattığın sürece kaçamak yapma riskinde artıyor bence seyire geçmelisin...

Malesef şu an ne fırınım ne ocağım hiçbir şeyim yok doğalgazım bile bugün bağlandı diyeyim siz anlayın Eşyalarım gelecek artık yarın inşallah bu zorluklar da geçecek benim için :))

Evet dediğiniz gibi yapacağım :)

Aynı şekilde hem dışarıda hem de başkalarıyla yapmak zor oluyor. Neyse ki okul açılmasına az kaldı ben yalnız yaşıyorum okul zamanı,kendi düzenim olunca eve caydırıcı şeyler almadan uyması daha kolay olur diyorum bakalım.

Beyti yaptım bu akşam kendime fazla geldi yaaa. ne hallere düşürdü dukan amca b,zii

Yoğurtun ve de altını özellikle çiziyorum yumurtanın içinde zayıflamaya yardımcı etkin maddeler varmış. Bu iki besin yağ yakmada çok iyi sonuçlar elde edilmesini sağlıyormuş.

Ben yoğurdun içine tarçın serpip yiyordum. Tarçın metabolizmayı hızlandırıyor ve şekerinizi ayarlıyor. Acınında zayıflatıcı özelliklerini biliyordum ama hiç yoğurda acı biber katılıp yenildiğini duymamıştım. Gerçekten güzel oluyor mu?

Canım, Dukan amcanın dediği gibi bu diyette kaçamağa yer yok. Diğer diyetler ufak kaçamakları hoş görebilir ama dukan anında bozuluyor.kaçamak yapınca küstürüyoruz. Kolay kolayda barışmıyor.

Çantamızda bir şeyler bulundurmalıyız. Birde dışarıda bol bol su içmekte açıkmamızı önlüyor.

Son düzenleme:
kizlar iyi geceler nabersinizzz???

ben cok halsizim cok yoruluyorum bu siralar

vay anasini kacamaklarin ardi arkasi kesilmemis nedenki acaba

Kızlaaaaaaaaaar süper bırsey okudum suan dukanın sıtesınde ıtalyada bır otel var oooh mıs gıbı ada otelı ve dukan konseptı Bıldıgın dukan menülerı ve tatıl ınanılır gıbı degıl cok süpermısssss sok oldum yarın ıs yerıdnen fıyatını kontrol edıcem bu otelın türkıyedede olaydı ne vardı yaaaaa

sporumu yaptım geldimmdüşünüyorum şimdi sahurda kendime ne hazırlasam diye, kepeğim de çok az kaldı,mgrosta da kalmamış maşallah buradaki hatunlar hemen bitiriyor kepeği,bulamassam internetten getireceğim artık başka yolu yok

Kızlar şu can simidi dediğimiz ( ya da yabancıların deyimiyle love handle ) bel çevresindeki yağlara en etkili egzersiz hangisi sizce?

O bölgede sorunu olupta halledebilen var mı?

Gerçi zayıfladığımdan beri orası da bayağı azaldı eski pörtleyen hali yok ama yinede rahatsız ediyor beni.

jillianla 6w6p derim canım gerçi ben 30 day shared yapıyorum ama inanılmaz derecede göbeğim düzleşti ki başlayalı 4 gün oldu ama baştan söyleyeyim hareketler biraz zor daha hafif bir şeyler yapayım diyorsan pilates yap derim

http://www.billpearl.com/programs/images/exc193c.gif

Resimdeki gibi sırta düz bir çubuk alıp beli 10-12 dakika çevirmek beli sıkılaştırır.

Günaydın canlar,

İtina ile IT ci kandırılır :). Bişey yapmadım aslında. adam halime acımış olacakki kk yı kullanıma açmış bilgisayarımda. Sağolsun. Sayesinde evde internet oldu. Taşındığımdan beri üşen,iyordum bağlatmaya. Her şeyde vardır bir hayır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…