Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aaa ewt haberim yokk,,60 da cok deil mi yawww,,ama tabi kendini en iyi sen bilirsin,,dayanacak azmim gücüm war diosan onuda yaparsın sen sekerim,,dağ gibi kadınsın,,seni son 5 kilomu yıkacak:KK16:

PS: Dağ gibi kadınsın derken güç anlamında dedim haa yanlıs anlasılmasın :KK1:

Allah seni nasıl biliyosa öyle yapsın e mi sevgi :KK60::KK60::KK60:

Hmmm :44: O zaman bence de hem sağlık için de, 60-65 sana çok iyi olur :KK66: Ki başarırsın sen yani :KK34:
Kız 4,5 aydır 10 kiloyu veremedim.. Dış kulvardan beni geçcen yaaa hahahha:KK9::KK9: Dur bi 56 olaydım ben de hihihih :KK1: ama yok yok beni beklersen varamazsın sonuca hahah :KK70: Sen kaptırıver gel :KK70::KK55::KK55::KK1:

kusura bakma bekleyemem. ben önden gidip yer kapayım, sen yetişirsin arkadan :KK60::KK60::KK60:

dukandan herkes mutlu mu?kitabını aldım okumaya başladım bakalım.ama fazla et yemeyen meyveyi cok seven biri için nasıl olacak bilmiyorum.

benim dışarda yapacak işlerim var. onlara koşturayım. bu arada yürüyüşümü de yapmış olayım arada. görüşmek üzere kızlar...

dukandan herkes mutlu mu?kitabını aldım okumaya başladım bakalım.ama fazla et yemeyen meyveyi cok seven biri için nasıl olacak bilmiyorum.

kilo verme ve sağlık açısından herkes memnun ama et sevmeyen ve meyveye düşkün biri için dukan zor olabilir. karatay diyetini araştırmanızı öneririm.

yok söylediği normaldi. ben hala kiloluyum, farkındayım. eskiye göre kıyaslarsam tamam çok kilo verdim hatta kendi çapımda bir mucize bu yaptığım. ama gerçekleri de görmek lazım.

boyum 155. uzun yillardır 85-95 kilo arasında gider gelirim. arada 1-2 kez 75-78 kg ye indiriğim oldu ama kalıcı olmadı. diyete başladığım zaman, en kilolu olduğum zamandı. dediğim gib, şu anki kilomu orta okulda görmüşümdür en son.

şu an 42 bedenim. bazı giysilerde 40 da oluyor. diyete ilk başladığımda 42 beden olacaksın deseler dalga geçiyorlar derdim. ama şimdi gerçek oldu ve daha fazlasını da yapabileceğimi biliyorum. yani yaşadığım şeyin benim için anlamı çok büyük.

sıfır beden olmak falan istemem. ben azıcık dolgunluk severim ne yalan söyleyeyim. ama bol kesim 38 lere, dar kesim 40 lara sığayım istiyorum. olmayacak birşey değil. bunun da farkındayım. o yüzden 60 olsam ne ala dedim kendi kendime.

tabi duruma da bakarım. 60 a doğru yol alırken başıma neler gelecek bilmiyorum şu anda. en azından kurban bayramına kadar kendime süre tanıdım. en kötü ihtimal kurban bayramından sonra geçerim dedim güçlendrmeye. 2,5 ay var daha. o zamana kadar 10 kg gider ya da 38 bedene ulaşırım gibime geliyor. zayen ramazandan sonra callaneticse de başlayacağım tekrar.hayırlısı diyelim yine de...

aliyem seni idolüm seçtim.bende 161 boyundayım.gençkızken enfazla54 düştüm.hayatımda o kiloyu 2 kere hördüm.şimdi seni kendime örnek alıyorum takipçinim fanatiğinim.umarım bende senin gibi veririm 58 diyordum bende 50 diyorum.yaparım beyavvv.:KK52::KK52::KK52::KK52:

ekimciğim, ne güzl yazmışsın. öpüyorum seni...

Sağol canım :KK16: Biraz düşük cümlelerle de olsa düşüncelerimi anlatabildiysem yeter.:)

Sen tam bir irade örneğisin, çok büyük engellere rağmen hepimizden çok yol katettin. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Umarım bundan sonraki hedefine de en kısa zamanda kavuşursun canım. :KK16::KK16::KK16::KK16:

bana bakma sen, ben android gibi işey oldum artık. ya şimdi böyle söyleyince garip oluyor belki de, ben hala şişmanım o yüzden veriyorum. sen iyice zayıfladın. yağ kalmadı ki vücut rahat rahat harcasın. bende hala çok var. kitap konusuna gelince, zaten sinir oluyorum, başkaları yazıyor da ben yazmıyorum diye. iyice niyetine girdim. bi bakacam bu işlere. 10 kilo verenler kitap yazıyor, milletin dandik dundik tarifleri internette geziyor. asıl kitaplık mevzu da bende, en kral tarifler de... hadi bana biraz gaz verin bu konuda. efsane olayım.

ya da aklıma ne geldi kızlar, bi proje üretsem, hep beraber içinde yer alır mısınız? destek olur musunuz?
Yaz tabi yahuuu.. Neyin eksik, fazlan var :KK66: Tecrübelerin var :KK34: Ben destek veririm ama benim içinde yer almam bi işe yaramaz :))

Hepinize bol eksili, sağlıklı, mutlu bir gün diliyorum.

Benim koşuşturma aynen devam ediyor ama bu sabah tartıldım ve tartıda gördüğüm rakama inanamadım, 55,6 kiloyum :)))

Genç kızlığım dahil bu kiloyu hiç görmedim ben arkadaşlar, koşuşturmadan da biraz gitti sanırım ama kilo almıyor olmam çok güzel.

Kilosundan çok rahatsız, mutsuz, diyete henüz başlamayan, tereddütle bakan arkadaşlarım,

Ben ki tiroid nedeniyle neredeyse aç gezip, bir sürü diyetisyen deneyimime rağmen kilo veremeyen hadi verdim diyelim, verdiğim 1 - 2 kiloyu da fazlasıyla geri alan muhteşem bir bünyeye sahip olduğumu düşünürsek bu dukan amcamın yarattığı sonuç benim için mucizeden farksız. .............
Diyete başladığımda burada olan şimdi olmayan, şu an güçlendirmedeki ve seyirdeki arkadaşlarım,

Evet benim için mucizeydi bu, ama başarmam da, inanmamda en büyük etken sizsiniz. Hepiniz ayrı bir değersiniz benim için ve çok değerlisiniz. Hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. :KK16::KK16::KK16:

Ne kadarrrr uzun yazdım kızlar bu sabah, bu defa da böyle olsun bakalım :))

Öpüyorum hepinizi. :KK16::KK54::KK54::KK54:
Ne güzel yazmışsın Ekimciiiikkk :KK16: Öpüyoruummm :KK54:

.......
kusura bakma bekleyemem. ben önden gidip yer kapayım, sen yetişirsin arkadan :KK60::KK60::KK60:
Hahahhaha :KK9::KK9: "Bak şimdi gaza geldim.. Demek öyleee..." demem gerekir belki ama :KK70::KK70: hahah :KK70: Yok.. O da boşa olur :KK70::KK70: Sen önden buyur kıdemli olarak :KK70: 3 vakte kadar gelmezsem polise haber ver :KK60: ya da en iyisi yeri başkasına ver hahaha :KK9::KK9:

Canım, sende mi 5+5 yapıyorsun?
Ben pazardan beri yapıyorum. Bugün son günüm . Kaçamaklar yaptım. Yapmasaydım eminim sonucum çok iyi olacaktı.
Bende bugün 4. günüm hala wc ye çıkamadım.
Geçen hafta seyirde günde 3 kez çıkıyordum. Wc ye çıkmayı özledim.:KK1::KK1::KK1:

ben 5+2 yapıyorum:KK14:
haftaiçi saf protein ( arada bir salata bir domates vs yediğim oluyor gerçi ) yapıyorum haftasonu ps.
bir de böyle deneyeyim denim motivasyon açısından. eh fena gitmiyor önemli olan tabi devamını getirebilmek... şimdilik sorun yok.

Günaydın kızlar. Günlerdir evdeki tadilat işlerinden yorgun düşmüşüm, daha yeni kalktım valla. Neyse bitti ya.

Ve İnanamıyorum kendime hala. Bu kadar nasıl inceldim diye. Dün akşam kitaptan güçlendirme bölümünü okudum tekrar. Yaklaştıkça akvaryumda suyu değişen balık gibi afallamaktan korkuyorum. Bir hafta içinde uyum sağlarım elbet diye düşünüyorum.

Bugün itibarıyla kilom:59.50 :21:

Son düzenleme:
ekim gelmiş selam ekim:KK3:

ben 15'inde regl olacağım 10 gün önceden başlayan açlık atakları bu kez daha geç geldi. yiyom yiyom doymuyom yine. inşallah tatlı krizi gelmez bu seferde. geçenki gibi. ay neydi o öle ya :KK51:

ekim gelmiş selam ekim:KK3:

ben 15'inde regl olacağım 10 gün önceden başlayan açlık atakları bu kez daha geç geldi. yiyom yiyom doymuyom yine. inşallah tatlı krizi gelmez bu seferde. geçenki gibi. ay neydi o öle ya :KK51:

Selam çıtır kedicik :KK19:

Evet sizi özledim uğradım. :KK55:

Tatlı krizleriyle nasıl başedilmesi gerektiğini öğrendin artık, tecrübelisin. Viz gelir sana kriz falan. :emir_bebek:

bana bakma sen, ben android gibi işey oldum artık. ya şimdi böyle söyleyince garip oluyor belki de, ben hala şişmanım o yüzden veriyorum. sen iyice zayıfladın. yağ kalmadı ki vücut rahat rahat harcasın. bende hala çok var. kitap konusuna gelince, zaten sinir oluyorum, başkaları yazıyor da ben yazmıyorum diye. iyice niyetine girdim. bi bakacam bu işlere. 10 kilo verenler kitap yazıyor, milletin dandik dundik tarifleri internette geziyor. asıl kitaplık mevzu da bende, en kral tarifler de... hadi bana biraz gaz verin bu konuda. efsane olayım.

ya da aklıma ne geldi kızlar, bi proje üretsem, hep beraber içinde yer alır mısınız? destek olur musunuz?

oluruuuz tabii aliyeee yaz yaz yaz :122::122::122: kk maceralarımızı da yaz :KK53:

ayy yok delycim yaa 2 hafta önce 66.2 olmuştum zaten de kaçamaklardan aldığımı verdim anca şimdi:KK19:
Ay olsun yaaa... Bak ben 3 hafta önceki kilomu göremedim halaa :KK43: Tatilden önce 58.00 görmüştüüümm ühühüh:KK43:

Son düzenleme:
donbulcuğum, bana kızma bu diyeceklerim için. gerçi kızsan da diyeceğim ben. liposuction dedin. yağ birikintisi var dedin tamam... gittin yaptırdın. ama sanırım paran çok ve harcamaya yer arıyorsun. o yöntemlerin hemen hemen tümü yalan dolan. güzellik salonları, aletler,ilaçlar şunlar bunlar... hepsi dertli insanların sırtından para kazanma, sömürme yolları.
bir zamanlar kısıtlı bütçemle ben de daldım o işlere. hepsinden boyumun ölçüsünü adım.
spor dediğin ne ki, en azından yürüyüş yaparsın deği mi? bu kadar basit. ben bugüne kadar yürüyüş haricinde sadece 1 ay callanetics yapabildim. sadece yürüyüş yani o kadar... başka bişey yok.
o kemeri almışsın iyi olmuş. bende de var. yorgun olduğumda baldırlarıma masaj yapmak için kullanıyorum. ayrıca kan dolaşımını hızlandırdığı için, selülit problemlerinde de düzenli kullanımda işe yarar. ama seni zayıflatmaz.
pasif bilmem ne, aktif bilmeme ne, kavitasyon, mavitasyon, lipozart hipocurt.... hepsi aynı amaca hizmet eder.
bak sen ne güzel diyetini yapıyorsun zaten. biraz da yürüyüş yaparsın. şu an yapamıyorsan da ameliyatın etkileri geçince başlarsın. zaten vermen gereken kilo çok fazla değil. sağlıklı bir şekilde tamamlarsın bu süreci. o saçma işlere harcayacağın parayla da kendine güzel güzel ciciler alırsın. kızma bana...

aşk olsun aliyecim neden kızayım bizburda acısıyla tatlısıyla birbirimize destek oluyoruz.bende pek çok yöntem denedim kısıtlı bütçemle malum 3 çocuğum var.liposakşına öyle aman aman bir para vermedim.çünkü öyle zayıflama amaçlı deyildi önce omirilik soğanını üstünde yağ topaklanması oldu.yatamıyordum ve gittikçede büyüyordu.zayıflasamda gitmiyordu.devlet hastanesinde ücretsiz aldılar.çünkü sağlık engeline giriyordu.dikiş izi olmasın diya sağolsun doktor lipoşaksınla aldı.çok şükür birdaha yenilemedi boynum rahat.o zaman kol kenarlarımda aynı yığılma başlamıştı.doktor bununda aynısı olduğunu büyüyeceğini yaşlandıkçada sertleşeceğini söyledi.fakat ozamanda böyle 70 kilolardaydım.görünüşte çok belli olmadığından ama ilerde sorun yaratacağından doktor alda kurtul dedi ama o kısmet olmadı.kendimi toparlayıp tkrar gittiğimde doktor bunun görünüşte estetiğe gireceğini bu yüzden hastaneye 300-400 yatırmam gerektiğini korse ve aletlerinde 300-400 tutacağını söyledi.şimdi yaş 41 bünye kaldırır hallettireyim emeklilikte adamım uğraşmasın dedim.anlıyacağın 700 civarında bir ücrete iş hallolacak buda karşılanabilecek rakam oluyordu.hemde kaliteli bir yaşlılık geçire bilirdim.ancak amaliyattan sonra 1700 ödemek zorunda kaldık toplamda.bu beni zoradı.ama amaç gerçekte sağlık ben bazen espiri olsun diye güzelleşecem falan diyorum ama gerçekde hepsi yaşlılık için.çünkü büyüyecek hareketimi engelleyecek.o bölgedeki yağ hücresi sayısı azaltılınca bu riskte azalmış oldu.çok şükür iyileşiyorum.doktor aynı malzemeyi alıp aynı parayı vereceksin karnının kenarınıda alayım dedi bende madem öyle al dedim öyle 7-8 kilo deyil tamamı 2 kilo kadar.aslında doktor 1 kilo olur demişti ama sonra bölğenin beklediğinden daha yağlı çıktığını söyledi.2 kilo için ne bu mengene gibi korse 40 derece sıcakta giyilir.nede o amaliyat sonrası acısı çekilir.nede 1700 lira para ödenir.ama sağlık için olur.ben bunların hepsine sağlık için katlanıyorum.amaliyattan önce 69,5 dim amaliyattan sonra 72,2 oldum şuan 71,1 işte böyle bihikaye benim olayım.gerisi kızlarla geyik acımı ve sıkıntımı unutmam için destek verip zaman geçirtiyorlar sağ olsunlar.ayrıca korse çıkar çıkmaz calleni yapacağım.internetten indirdim hazır.zamanını bekliyorum.ilgin ve desteğin için sağ ol bazen direk doğruları söylemek dediğin gibi daha etkilidir:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Hoşbuldum canım benimmm :KK16::KK16: Yarışma nasıl gidiyor :))

walla ekimcim rakipler çok çetin çıktı :KK52: ben de dün bi sevinmiştim 66.1 e düştüm diye bugün yine 66.3 çıktım :KK19: bakalım pazartesi neler olacak :KK8: bu arada prensesin de yarışmayı geliştirmek için süper bir fikri var, takımlar kurup toplam giden kilo üzerinden yapalım dedi, bundan sonra bi de onu deneriz eğlenceli oluyo bu iş :124:

X