Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kuzum sen yeniden motive oldunsa ve kendini iyi hissediyorsan sorun yok elbette
bence eşin de kıskandığından yeter artık diyor olabilir

kuzum sen yeniden motive oldunsa ve kendini iyi hissediyorsan sorun yok elbette
bence eşin de kıskandığından yeter artık diyor olabilir

evet motive oldum medesacım. seni ve bize destek vermeni çoook takdir ediyorum. sıfır kaçamak gitmek kesinlikle en doğrusu ama yapamıyorsan diyeti tümü ile bırakmakta doğru değil bence. eşim evet sanırım kıskandığından öyle diyor çünkü zayıfladığımda hoşuna gittiğini de anlıyorum söylediklerinden. ama fikrini sorarsan daha fazla kilo vermemeliyim

geçmiş olsun dely, 20 likler bi işe yaramıyo çektir kurtul hele ucu çıkmışsa çok kolay çekiliyo kökü falan yok dişin
Öyle diyorlar.. Kimisi de tersini söylüyo ama.. Çene kemiğine bağlı falan diyolar.. Anlamadım gitti :44: Ama başka çare yok. Çektircem artık. Diğer dişleri de sıkıştırıyo.. 3 ününün baya aya ucu çıktı, birininki çok küçük.. Zatenhepsi aynı anda olmuyomuş.. 3'ünden kurtuliyim de öbürü de çıkar o zamana artık

Saol tatlım Yok yok.. Artık mecbur halletcem o işi, dediğin gibi.. Evet tatilden de yeni geldim ama, ağrısı geçmezse bayramı bulmadan halletmem lazım mecbur :S Ağrı kesici geçiriyo bir süreliğine de.. Öyle de yaşanmıyo tabi.
Callan falan da hak getire bana artık, sporu çok ihmal ettim Bıktım heralde spordan, içimden gelmiyo. Bu gidişle de 58'i bile göremicem heralde Bu arada Cuma akşamı kuzenlere gittim, teyzem gelmiş. Az çorba içtim, 2 tane küçük biber dolması yedim, etli :26: Biraz mecbur kaldım, şimdi kadının yemeklerine burun kıvırmiyim dedim. Zaten yarı güçlendirme gibi gidiyorum.. iyice karışık bi dukan oldu.. Haftasonu protein yaptım ama.. Umarım etkisi geçmiştir yediklerimin. Senin söylediklerinle baya motive oldum ama.. Perşembe iyi bi eksi görsem bari.. akşama yürüyüşe çıkam ben
bi de bunu okuyun Az uyuyan kadnlar imanlyor - Hrriyet SALIK haydi ben yimeğe gidiyoommm.. Size de afiyet olsuunnn..!!

geçmiş olsun dominic miniklere, umarım iyilerdir şimdi.

kuzum bozma moralini ,motivasyonunu bakalım
az çorba,2 dolmadan bişey olmaz neler gördü senin vücudun,bunların kaçamak olduğunu bile farketmemiştir
kuzu olsun yaaa son kilolar böyle işte 2 ileri, 1 geri gidip gelecez anlaşılan.
sanırım ben güçlendirmeye falan da geçmeyeceğim.
müstakbel kocacım demiş yaaa inmek istediğiniz kiloya inene kadar seyreyleyin diyeee,ben iyiyim buralarda yaaa,seyirde takılayımm 69'lara kadar falan.ne de olsa sen de buralardasın fosilleşiriz artık burda
ekimciğimin iş yoğunluğu söz konusu bu aralar,telaşı çok ondan uğrayamıyodur ama fırsat bulunca uğrar diye umuyorum
dişini de çektir kurtul,kaçışın yok en sonunda çektirceksin zaten.çektirmeyimce yandaki dişlerini çürütme ihtimali var

yaa evet pisim benim de et yiyesim gelmiyo diyemem de yağsız et yiyesim gelmiyo diyebilirim adanayı falan hop hop yutarım yani sana da inanıyorum bu kez bildirim gününde rekor bekliyorum senden

anaaaaa medesam üzülmeeee bu sefer sana söz 2 hafta sonra 65 olcam walla senden iyi antrenör olur fatih terim gibisin acayip gaza getiriyosun. özellikle çokoprens hikayesinden çok etkilendim. söz ülen en sevdiğim şeyleri koysalar önüme bi çimdik bile yemicem en az 2 hafta. yalnız 2 haftalık söz veriyorum bakar mısın hihoho bu kadar güveniyo tenar kendine bu arada bob da acımış yaa çok güldüm ona

yaa evet pisim benim de et yiyesim gelmiyo diyemem de yağsız et yiyesim gelmiyo diyebilirim adanayı falan hop hop yutarım yani sana da inanıyorum bu kez bildirim gününde rekor bekliyorum senden

ben hiç yağsız yiyemedim ki ilk günden. mümkün değil geçmez boğazımdan o yagsız gögüs etleri. but yiyorum genelde. ama derisini sıyırarak.
desteğin içinde teşekkürler. bitsin artık bu diyet çilesi yaaa huuu

yok delycim yaa ben 4 unu de aldırdım hem dee benimkiler gömülüydü, ameliyatla aldılar yani çekim diil. ucu çıkmış olan vardı bi tane çok kolay çıktı o. asıl içerde çürürse kötü oluyo, çekerken kırılıyo bu sefer kesip almak zorunda kalıyolar kalan parçayı, bu dişlerin hiç işlevi yok bir an önce aldır gitsin bence

oyyy kuzummmm anlaştık,sen 2 haftalık sözünü tut,2 hafta sonra ben seni yeniden gaza getiririm

love cuuuuummm canim benim hic korkma bende cektirdim hepiciiiini hic acimadi ki benim dis etimi de kestiler cünkü cikmamisti daha hic ama dis agrisi kötü tatlim gecmis olsun

medesammmm regl den sonra neler neler olacak olaylar olaylar

tenarrrrr hadi yarisalim kapisalim tatlim

vuhuuuu buarada kizlar bugün kesin 71 li rakam görücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…