Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben endişelenmiyorum zaten öğrencilik hayatının getirdiği bir sonuç olarak 1 senedir o kadar kötü besleniyorum ki şu an sağlıklı beslenmeye geçtim diyebilirim normalde balık yemeyen ben balık yemeye, süt içmeyen ben süt içmeye bile başladım ailem şoklarda Erkek arkadaşım çok panik yapıyor ama eli mahkum alışacak :)

Multivitamin kullanmayı düşündüm çünkü şu ara ataktayım ve fiziksel aktivitem çok fazla gün içinde, yarın bir eczaneye danışayım.

1+1 yapmayı düşünüyorum onda da normal diyetler gibi haftada 1 kg falan mı gidiyor?

eneeee bida aramam valla hemen sana sorarım

yaz kiz banaaaa hemenciciick

donbulum ya tekrar tekrar gecmis olsun zor bu durum tabiiikisi.....can sikintisi oluyordur tabiiki :44: ödemden dolayi korseden dolayi Allah yardimcin olsun güzelim

bunda 4 gr karbonhidrat var, jambon yesen sevmez misin? onda 2 gr karbonhidrat var

Normal bildiğimiz dana jambon mu? Hindi füme falan mı? Hangisini yemem daha iyi olacaksa onu yiyebilirim.

Kitabı okuduğum halde pratikte kendimi çok yetersiz hissediyorum Önümüzdeki en az 4-5 gün dışarıda yemek zorundayım öğle ve akşam yemeklerimi, ızgara ya da mangalda tavuk bonfile - piliç şiş - ızgara balık falan yesem olur mu? Aşçıyla konuştum sadece yapışmasın diye ızgaraya az yağ sürüyoruz yağlı olmuyor yani dedi. Başka da çarem varmış gibi gözükmüyor bunları yesem bir sorun olur mu?

az önce çok ama çok pratik bi puding yaptım ben tatlı krizine bire bir 2-3 kaşıklık bi şey oldu ama tam tamına puding tadında ve çok güzeldii

yapmak isteyenler olabilir belki tarif çok basit,
1 türk kahvesi fincanı süt 1 tk mısır nisaştası 1 yk tatlandırıcı 1 tk kakao yada nescafe

puding gibi pişiriosunuz 5 dakikada hazır ben soğumasını bekleyemedim biraz dolapta tutup yedim hemen afiyetle

Kizlar ilk baslarda benim atak seyirin ilk haftalarinda bazi arkadaslar normal yemeye baslayip tekrar seyire devam ediyordu iste denemek amacli gidecekmi diye sudur budur!!!

Ben istem disi bunu yaptim denedim onayladim bakiniz anlattiklarima.....ben 1 haftadir 72.2 de sayiyordum tatile gittim ama coook normal yedim aksamlari pide tulumba olayim bile vardi yani okadar diyim size mc donalds dondurmasi da cabasi....tatil dönüsü 72.7 i gördüm yani cuma günü bugün 72.0 olmusum iki gün protein yaptim Allahim sen koru beni ve hepimizi yarabbim....ama düsünürken neden bu kadar cabuk gidiyor diye bu geldi aklima kilolar durunca sasirtmak gerekiyormus hos benimkisi bi haftacik durmustu sadece ama ne bileyim belki yardimci olurum dedimdi:26:

ve tickerimi tikir tikir indiriyorum simdi

evet ortalama haftada 1 kilo ama bünyeye göre de değişebiliyor tabii

maşallah prensesim indir tabii tıkır tıkır walla ben de yukarı çekiyorum takır tukur

Canım ramazan benim için resmen bir kaçamak ayına dönüştü, ilk hafta çok iyi idare ettim, çok az yedim günde 200-300 gidiyordu ama bu ara moralim bozuk yine kendimi yemeye verdim, şu an daha az gidiyor ama hemen hemen hergün iftardan sonra dondurma veya tatlı birşey yediğim halde hala kilo veriyorum çok şükür, önümüzdeki hafta ramazan benim için bitecek normal seyir düzenine geri döneceğim, bakalım o zaman nasıl gidecek

kuzummm bende birazcik cikiyorum disina cayin yaninda bi tane bisküvi veya hurma atistiriyorm ama masallah diyourm

hindinin yağ oranı daha az olduğu için tercih edebilirsin. aslında temel olarak besin değerlerini incele alırken. hangisinin yağı ve karbonhidratı en düşük, proteini en yüksek ise onu tercih et.

Son düzenleme:
kızlar bu sıcakta ütü çekilmiyor.ama nedecen adamcazım yarın işe gidecek.mecburen yaptım.bugünü biraz sonra kapatacağım.proteyin gününü kapatıyorum.5 gün yapacağım.ödem sökmesine yardımcı olur belki.karpuzzzz buzzzzz gibi ama şeytana uymadan yatmayı düşünüyorum hepinizi öpüyorum yarına eksilmek üzere iyigeceler

İftarımı yaptım geldimmm Övgüler yağdıı da yağdıııı :) Bırakır mıyım diyeti. Tam gaz devam :) fotom da hazır eklerim inşallah

Dukana güvenip bende başlayanlardanım :)
6 gün atak evresi bugün itibari ile başlıyorr :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…