Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben bu iş yerine hiç alışamadım çok mutsuzum:KK43: herkes çok soğuk:KK14: ay şu an ağlıyorum inanamıyorum kendime:KK43: gerçekten yapmak istediğim iş haber yazmak ama beden böyle mutsuzum

kuzum bozma moralini ,motivasyonunu bakalım :KK34:
az çorba,2 dolmadan bişey olmaz neler gördü senin vücudun,bunların kaçamak olduğunu bile farketmemiştir :KK9:
kuzu olsun yaaa son kilolar böyle işte 2 ileri, 1 geri gidip gelecez anlaşılan.
sanırım ben güçlendirmeye falan da geçmeyeceğim.
müstakbel kocacım demiş yaaa inmek istediğiniz kiloya inene kadar seyreyleyin diyeee,ben iyiyim buralarda yaaa,seyirde takılayımm 69'lara kadar falan.ne de olsa sen de buralardasın fosilleşiriz artık burda :KK9::KK9:
ekimciğimin iş yoğunluğu söz konusu bu aralar,telaşı çok ondan uğrayamıyodur ama fırsat bulunca uğrar diye umuyorum :KK16:
dişini de çektir kurtul,kaçışın yok en sonunda çektirceksin zaten.çektirmeyimce yandaki dişlerini çürütme ihtimali var :KK50:
yok delycim yaa ben 4 unu de aldırdım hem dee benimkiler gömülüydü, ameliyatla aldılar yani çekim diil. ucu çıkmış olan vardı bi tane çok kolay çıktı o. asıl içerde çürürse kötü oluyo, çekerken kırılıyo bu sefer kesip almak zorunda kalıyolar kalan parçayı, bu dişlerin hiç işlevi yok bir an önce aldır gitsin bence:KK34:
Evet canlar.. Haklısınız tabi. Acımıyor da diyorsunuz.. Ben işlevinden falan değil zaten korkumdan gidemiyom. Ama bir kaç kişiye daha sordum onlar da acımıyor dedi. Çektircem zaman bulursam artık hemen.. Şimdi de parasızlıktan gidemicem gerçi sanırım :S Eylül ayına bir diş parası bütçe planı yapiyim :p :76:

Ya bu akşam da yemeğe davetliydik biizz :S Unutmuşum ben onu, spor falan diyorum bir de:18: Hem de eşimin amcasıgile. İlle bi çorba olcak bi kepçe de olsa içmek gerekecek. Neyse salatayı falan bol yerim. Şöyle normal bir mevsim salatası vardır umarım.. Yoksa hani mayonezli falan salatalar yapıyolar ya :S Onlardan yiyemem. Ekmek yemiyorum zaten orda sorun yok. Heralde etli bişiler olur.. Olmadı sebze yemeği olur.. Yemekte öyle böyle idare ederim de tatlı olayını napcam :KK31: Çok canım çektiğinden değil, çekse de yemem ama; ayıp olacak iştee.. Rejimdeyim falan demek istemiyorum. Kayınvalidem biliyo zaten gerçi, o söyleyebilir. Saolsun pek ısrar etmiyo, beni anlıyo da.. Diğerleri "Aaa artık gerek yok, yeter" dicekler "1 günden bişi omaz dicekler" "Ay bi lokmadan bişey olmaz" dicekler.. Dicekler de dicekler.. Ben de öyle çok ısrar edilince bi de sinirleniyorum "Yemicceeem!" diye böyle bağırasım geliyo.. 50 kere "Yok yemicem" diyorum, sinirim sesime yansıyo bu sefer de. Benimkiler olsa neyse, onlara her şeyi söylerim de.. Bunlarla kırk yılda bir, bir araya geliyoruz, ayıp olur.. Ucundan kıyısından alıcam kızlar mecbur.. Şimdiden söyliyim :KK43: :KK31: Pufff!! Sonra yine bana protein günleri... Perşembeye biraz zor 58 :KK43:

kızlar kararımı verdim,dukana başlayacağım tekrar.diyetisyen falan boş anladım.ama bir yandan da gano excel diye bir hap var,çayı kahvesi falan ek ürünleri var,kardeşimin kayınvalidesi içiyor,sağlık için de içiyorlarmış,işe yaramışta,tansiyonunu falan düzeltmiş.ama tabi ki,asıl güvenipde yapmak istediğim dukan diyeti.inşallah vericem kurtulucam bu kilolardan.

kızlar adamı yedirip yolladım.çocukları yedirdim.oğlan oynamaya kaçtı küçük kızım banyomu temizlemeye çalışıyor.malum dinlenmedeyim.çok eğilip kalkamıyorum.onların yaptığıyla idare ediyorum.derken ekmek yapma makinamda yeni bişi deniyordum malum biz diyetteyiz ama benim 3 spam diyette deyiller.taşmış yanmış.tam bir çin işkencesiydi temizlemek.2 saatimi ve bütün nefesimi aldı.bende sabah bişey yemedim öğletavuk göğsü ve biraz yoğurt yedim.miydem pek mutlu olmadı.oruç tutabilsem bundan iyi hiç olmasa akşamı bekliyon.ama malum mecburiyetten tutamıyom.kiloya fazla bakamıyorum.yani bu ay pek bildirimde bulunamıya bilirim.malum ödem.üstelik diyetide uyguluyorum.halsizliğimde ondan.ama kızlar pes etmek yak gaz vermeye devam

love cuuuuummm canim benim hic korkma bende cektirdim hepiciiiini hic acimadi :21: ki benim dis etimi de kestiler cünkü cikmamisti daha hic:KK76: ama dis agrisi kötü tatlim gecmis olsun

medesammmm regl den sonra neler neler olacak olaylar olaylar :KK23::KK23:

tenarrrrr hadi yarisalim kapisalim tatlim :KK23:

vuhuuuu buarada kizlar bugün kesin 71 li rakam görücem:21::21::21:

anaaaaamm iyice gaza geliyorum kapışalım beaaa :KK9:

love cuuuuummm canim benim hic korkma bende cektirdim hepiciiiini hic acimadi :21: ki benim dis etimi de kestiler cünkü cikmamisti daha hic:KK76: ama dis agrisi kötü tatlim gecmis olsun
.........
vuhuuuu buarada kizlar bugün kesin 71 li rakam görücem:21::21::21:
Heeyyy!! Diş benim dişiiiimmm :KK1::KK1: Saol :) Korkuyom ama acımıcak inşallah :)) Ucu görünüyo.. Tutabilir inşallah :KK37:

kızlar ben bu iş yerine hiç alışamadım çok mutsuzum:KK43: herkes çok soğuk:KK14: ay şu an ağlıyorum inanamıyorum kendime:KK43: gerçekten yapmak istediğim iş haber yazmak ama beden böyle mutsuzum
Ah canıımmm:KK16: Ama daha çok yeniii.. Alışamaman normaaalll.. Ne olur hemen üzme kendini.. Yapmak istediğin işi yapıyorsan ne güzle işte. İş yerindekilere de alışırsın zamanla, onlar da sana alışırlar. Biraz sabretmeye çalış minik şekeeerrrr..! Oyyyy!! :KK70: Sabret lütfeeenn :KK54::KK48: İşyerine bişiler götürdün mü bari bugün? Aç kalma bi daha öylee..

Son düzenleme:
:KK24:
Evet canlar.. Haklısınız tabi. Acımıyor da diyorsunuz.. Ben işlevinden falan değil zaten korkumdan gidemiyom. Ama bir kaç kişiye daha sordum onlar da acımıyor dedi. Çektircem zaman bulursam artık hemen.. Şimdi de parasızlıktan gidemicem gerçi sanırım :S Eylül ayına bir diş parası bütçe planı yapiyim :p :76:

Ya bu akşam da yemeğe davetliydik biizz :S Unutmuşum ben onu, spor falan diyorum bir de:18: Hem de eşimin amcasıgile. İlle bi çorba olcak bi kepçe de olsa içmek gerekecek. Neyse salatayı falan bol yerim. Şöyle normal bir mevsim salatası vardır umarım.. Yoksa hani mayonezli falan salatalar yapıyolar ya :S Onlardan yiyemem. Ekmek yemiyorum zaten orda sorun yok. Heralde etli bişiler olur.. Olmadı sebze yemeği olur.. Yemekte öyle böyle idare ederim de tatlı olayını napcam :KK31: Çok canım çektiğinden değil, çekse de yemem ama; ayıp olacak iştee.. Rejimdeyim falan demek istemiyorum. Kayınvalidem biliyo zaten gerçi, o söyleyebilir. Saolsun pek ısrar etmiyo, beni anlıyo da.. Diğerleri "Aaa artık gerek yok, yeter" dicekler "1 günden bişi omaz dicekler" "Ay bi lokmadan bişey olmaz" dicekler.. Dicekler de dicekler.. Ben de öyle çok ısrar edilince bi de sinirleniyorum "Yemicceeem!" diye böyle bağırasım geliyo.. 50 kere "Yok yemicem" diyorum, sinirim sesime yansıyo bu sefer de. Benimkiler olsa neyse, onlara her şeyi söylerim de.. Bunlarla kırk yılda bir, bir araya geliyoruz, ayıp olur.. Ucundan kıyısından alıcam kızlar mecbur.. Şimdiden söyliyim :KK43: :KK31: Pufff!! Sonra yine bana protein günleri... Perşembeye biraz zor 58 :KK43:

anaaa ne güzel kayınvalde:KK53: benimki yeme artık patlıcaksın, şişko oldun, tut azcık boğazını diyo :KK60: tabakları alıyo önümden walla :KK60:

Son düzenleme:
oyyy güzelim kiyamam ya bosver onlari soguk nevale ler sen takil bize isten firsat buldukca :KK16:

offf ayni o baskilar bendede var ramazandan beri her daveti geri ceviriyorum:44: ama üzülüyor insanlar okadar zahmete girince saygisizlik gibi hissediyorum ben...haftaya arkadasima gidiyorum iftara dedim pesin pesin birsey yapma ben yemegimi getiririm yoksa diye:KK1:
kapisalim yavru kus nezaman kadar ne kadar kilo:KK23:

Heeyyy!! Diş benim dişiiiimmm :KK1::KK1: Saol :) Korkuyom ama acımıcak inşallah :)) Ucu görünüyo.. Tutabilir inşallah :KK37:

ohoooo hic uzun sürmez iki sn de ceker o disi

kızlar ben bu iş yerine hiç alışamadım çok mutsuzum:KK43: herkes çok soğuk:KK14: ay şu an ağlıyorum inanamıyorum kendime:KK43:

ahh kuzuuummm hayırlı olsun yeni işin diiim ama sen neden üzüldün bu kadar kıyamam yaaaa:KK16:
ama bi de şöyle düşünsene kimse seni tanımıyor,daha ilj günden nasıl sıcaklık göstersinler ki.
inan benim de iş hayatımda ilk başta sinir olduğum insanlar,sonra hep çok yakın arkadaşlarıma dönüşmüştür.
öyle düşünme bakalım,onlara da biraz zaman ver.bu haftayı bir geçir bakalım,sonrasında alışırsınız birbirinize inşallah kuzum:KK16:

güllaç falan yapmış olsa bari,hiç değilse sütlü felan olur :KK9:
ye kuzum azıcık ille ısrar ederlerse,ay amaa ben de sinir oluyorum öyle durumlarda.neden bu kadar ısrarcı oluyorlar ki anlamıyorum ama ben inatla reddediyorum yani sanırım inada biniyor biraz :KK9:
hele bi de yıllarca yeme diyenler şimdi ye diye ısrar edince iyice sinirleniyorum :KK1:

kapışın ve kediciği de alın aranıza bence :KK34:

anaaa ne güzel kayınvalde:KK53: benimki yeme artık patlıcaksın, şişko oldun, tut azcık boğazını diyo :KK60: tabakları alıyo önümden walla :KK60:

ayyy tenarrrr çok güldüm kız,hakikaten öyle mi yapıyor kaynanan :KK9:

Seyire başladım. Atak sonrası verdiğim 1,5 kilonun 1 kilosunu alıp tekrar verdikten sonra toplamda 1,5 kilo ile devam ediyorum. Şimdiden çevremden zayıfladığıma dair sözler duyuyorum. :KK9:

Kafama takılan 1+1 seyir döneminde kitaptaki haftalık menude her gün karbonhidrat içeriyor. Bunu örnek olsun diye mi vermiş dukan yoksa her gün protein yanına salata falan alabiliyor muyuz belli öğünlerde? Kafam karıştı.

Hahahha:KK9: O nasıl bişey kız öyle heheh :KK70: Benim annem bile öyle demez, ağlarım valla.. hahah :KK70:
Kayınvalidem "Yer misin kii? Rejimdesin ama? Bi lokma yesen..?" falan diyo. Ben fazla ısrarı sevmiyom. Bi kaç kere yok deyince, iyi sen bilirsin diyo saolsun :) Ama akrabalar dinler mi bilmem. Yi yi yiiii diye ısrar etcekler şimdik. Zorla ağzıma sokmazlar heralde :) Umarım :p

eveeett kedi sen de gel hadiii. gel pisi pisi pisi geeelll :86:

he walla medesam yaa, geçen bayram bi güzel kıtır kıtır tulumba tatlısı almışlar ben de hop hop yutarken yeter yeme sen artık deyip aldı önümden, mutfaktan gizlice aşırmak zorunda kaldım :KK60:

he walla medesam yaa, geçen bayram bi güzel kıtır kıtır tulumba tatlısı almışlar ben de hop hop yutarken yeter yeme sen artık deyip aldı önümden, mutfaktan gizlice aşırmak zorunda kaldım :KK60:

tenaaaaaaar:KK52::KK52: kalkamiyorum ofiste tekim altima yapicammm gülmekten asirirken o halin geldi gözümün önüne

.......
güllaç falan yapmış olsa bari,hiç değilse sütlü felan olur :KK9:
ye kuzum azıcık ille ısrar ederlerse,ay amaa ben de sinir oluyorum öyle durumlarda.neden bu kadar ısrarcı oluyorlar ki anlamıyorum ama ben inatla reddediyorum yani sanırım inada biniyor biraz :KK9:
hele bi de yıllarca yeme diyenler şimdi ye diye ısrar edince iyice sinirleniyorum :KK1:........

İnşallah canım yaa.. Ya arkadaşa şuna buna kendi akrabama tamam. Yok yemem diyorum. 1-2 kere ısrar etseler 3.ye tamam diyolar. Gerekirse çirkefliğe sararım yani :KK70: Ama şimdi millet bize özel yemek yapıyo.. Eşimin tarafı falan.. Bayramdan bayrama görüşüyoruz zaten. Öyle olunca insanlara 1 kere yok dersin 2. ye boynun kıldan ince oluyo :S :KK1: Kayınvalideme hayır diyorum ama işte, başka akrabalara denmez fazla. Ayıp olur falan. "Ne uyuz gelin, ııyy!!" derler :KK70: Daha 2. senemize yeni girdik :)) Çok da can ciğer samimi değilim.

..........
Ay çok güldüm yaaa :KK9::KK9: Puhahaha :KK60: Aşırmaya kadar vardı demek hahaha :KK9:

Son düzenleme:
yok delycim yaa ben 4 unu de aldırdım hem dee benimkiler gömülüydü, ameliyatla aldılar yani çekim diil. ucu çıkmış olan vardı bi tane çok kolay çıktı o. asıl içerde çürürse kötü oluyo, çekerken kırılıyo bu sefer kesip almak zorunda kalıyolar kalan parçayı, bu dişlerin hiç işlevi yok bir an önce aldır gitsin bence:KK34:

34 yaşındayım 20 yaş dişlerim duruyii. hatta biri daha çıkmadı bile. bir sıkıntısını da görmedim. abimin agzında süt dişi vardı 35 inde :KK60:

alalim alalim kedisi de alalim:21::21:

biri bana mı seslendi .. miaovvvv :KK53::KK53:
tabi buldunuz benim gibi ağır vasıtayı kapışalım dersiniz tabi.
ben varım tamam ama zaten baştan kaybedeceğim bir oyuna eyvallah diyorum.
şimdi ne zamana kadar kaç kg vermeliyiz biri deyiversin hele :KK14:

X