Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

diyetisyene boşuna para verir üstelik aç kalırsın.devlet hastanesi diyetisyenleri hiç ilgilenmez.eline bi liste tutuşturup postalar.diyerleride bir defter verir yeiklerini yaz der,ki yazmaya deyecek yemek listede yoktur aç ve sinirli dolaşırsın.80 geçen biz bayanların ortak noktası hamur işi ve tatlı düşkünlüğü.bu diyet bunları hayatımızdan çıkarıyor ama diyerleri gibi boş bırakmıyor et,yumurta peynir süt ve kepek koyuyor.bu besinlerin hepsi saf proteyin deyil içinde karbonhidrat ve yağda var.yani sıfır yağ ve karbonhidrat deyiller.bu kiloları başkası bize vermedi kendimiz aldık.onun için ancak kendimiz kendimizi motive edebiliriz.başkası senin için bunu yapamaz.burda yazan arkadaşların çoğu bende dahil pekçok yoldan geçtik bak burdayız.benim tam bugün 1 ay oldu.69,5 dim ama amaliyat ödeminden dolayı dün 70,5 bugün 72 çıktım artık moralim bozulmuyor.çüünkü kendimi uzun bir maroton koşacakmış gibi hazırladım.sende öyle hazırla motive et sıkıldınmı buradaki kızar seni neşelendirip motive ediyor.deneyimlerimizle bir birimize yaşam koçluğu yapıyoruz.inan buradaki hatunların çoğu pekçok diyetisyenden daha bilgili.çünkü onlar kilo sorunu yaşayarak çözüm aramışlar.sanada başarı dilerim tatlım.

aman allahımm!! evde iftada yiyebileceğim hiçbi şey kalmamış et tavuk kıyma hepsi tükenmiş :S dışarı da çıkmak istemiorum, para da harcamak istemiorum ödül öğünü yapıym dedim ödül ögünü için bile uygun bi şey yok dolapta el mahkum dolaptaki ufak tefek şeyleri tırtıklıcam peynirdi, salamdı artık allah ne verdiyse

yaratıcı bi şeyler gelmio aklıma valla oruç oruç, yoksa kesin evdeki malzemelerle de 3 günlük yemek çıkar :44:

bende 41 yaşındayım şuan liposekşın yaptırdığım için(sağlık nedeniyle) spor yapamıyorum.daha 2 haftada yapamayacağım.hatunlar callenden bahsediyor.videoyu buldum 1 kere denemelik yaptım gerçekten iyi bizim için tam ideal.sıkıştırıp topluyor.bu yaşta kasa ve toplanmaya ihtiyacımız var.yürüyüş dediğiniz gibi en etkili yöntemlerden biri çünkü tüm kaslarımız çalışıyor.bol sporlu ve dukanlı günler diler,im.

Beni light kola ve gazozlar çok acıktırıyor, daha doğrusu tatlandırıcılı şeyler, ama dışarıda arkadaşlarımla buluştuğumda bana uygun bir yemek olmadığında light içecekler kurtarıcım oluyor, 1-2 saatliğine midemi dolduruyor en azından sonra zaten ben evde kendi dukana özgü yemeklerimi yiyorum Ben ilk dukan yapışımda light kolayı sınırsız içmiştim, günde bir litreyi buluyordu, o aralar kola düşkünüydüm, kilo vermemi engellemedi ama şimdi selülitlerim yüzünden kolayı hayatımdan çıkardım

Selaaaaaam arkadaslar nasilsiniz?

Pek eski üyeler kalmamis gibi sanki buralarda?

Ben istedigim kiloya inmistim 64den 48e amaaaa cok kötü bi dönem gecirdim tabii naptim saldirdim cikolataya saldirdim cipslere simdi tekrar nerdeyse 52kilo oldum... Yarindan itibaren tekrar diyete basliyorum ama ilk seferki gibi azmim yok sanki

karar veremiyorum 3 gün mü atak yapsam yoksa 5 gün mü? bu 4 kiloyu kesin vermem lazim tekrar, insan bi kere istedigi kiloya gelince sonra tekrar kilo alinca vücudunda rahat edemiyor

napim?

Şu ideal kilolarımızı bi görelim parti sözüm var burda heheheheheh Ankaraya beklerim dukan usulü yapabildiğim ne varsa hepiciiini yapıp yirizzz
vuuuu bu cok güzel bir haber isteee
oy kiyamam ben sana tatlimmmm e sey yapsanaaa pizza mizii peynir salam koy üzerine mis
Dukan Grup: Kıymalı Börek

böyle bi tarif buldum ben dukan tariflerini tutturamayan biri olarak cesaret edemedim foto falanda yok dukanın kitabından uyarlanan tariflermiş sizce nası?
kiiiiz cok leziz geliyor kulaga...

maaalesef ben basladim basalyayli kiyma yiyemedim yagsizini bulamadigim icin

2 saattir bu tarifi arıyom akşam yapcam ama bnm çikolata aromam yok vanilya var olur heralde genede

Bugüüüün en son şubatta gördüğüm arkadaşımla iftara gitceeem. Giydim elbisemi şok etkisi yaratmak için bekliyorummmmm

Abim de dünnn anneme bu kız iyice eridiii, hasta mı ne dedi ahahahahahaha çok güldümm çokkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…