Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bulasiksuyummm canim benim resim isteriz hakikaten ve o arkadasinin yüz ifadesini bir bir istiyorum burayaa:KK23:

kestanem sekerim söyleseydiny azardim yahuuu kopyali bende hepsi :KK9:

glshk canm bende hep sahurda yiyorum ama bi kasik bi kasiga belki iftara tatlli yaparim diye:KK53:

hafta sonu.amaliyat olduğumdan oruç tutamıyorum.kafam kadar büyük hap kullanıyorum.vücudum şiş.evden 5 dk firar ettim gittiğim markette beni buldu sevgili kocam.oda sitreste ev almak için arabayı satıyoruz.dolanıp duruyor.arabasız ne yapacağım diye.onun motoru var yaya kalacak benim .neyse aslında sıkıntının hepsi güzel nedenlerden dolayı.bugün aktivya yedim.2 tanede kaysı bağırsaklarımın sertleşmesini istemiyorum.geçen deneyimim acıydı.2-3 parçada karpuz yemiştim gece,içim yanıyor.korse sıkıyor birde alerji oldum.neyse bu ufak şeyleri bagırsaklarım için.birgün önce dukan kurabiye poğaça ve kek yaptım sabah onlardan diyet peynirle yedim.öğleden sonra diyet peynir ve 2 yumurtayla omlet yaptım bir kutu diyet kolayla tükettim.halada karnım tok.topluca yemeklerimi ypıp kutulara koyup dolapta muhafaza ediyorum.ekmeğimide yaptıydım.buzlukta pizzam bilem var kızlar.ama iştah yok ancak ödem bol.canımmmmm sıkılıyooor.:KK53::KK37::18:

tickerıma bakarsan bnmde vermem gereken kilo miktarının çok olduğunu görürsün...başlayınca gerisi geliyo inan bana:KK34:

İnşallah öyle olur. Ben sorun yaşamıyorum pek devam edebileceğime inanıyorum ama sürekli bırak baskısı olduğu için üzerimde sinirlerim bozuluyor :KK43:

Diyet yaparken sağlık durumunuza ve dayanma gücünüze göre ayarlayarak spor yapınız. Uzmanlara göre en sıkıntısız ve ayrıca etkili olan spor yürüyüş. Siz gençsiniz. Atak evresiyle bile günde yarım saat yürüyüş yapabilirsiniz. 45 yaşındayım . Ben bile atak evresinde günde yarım saat yürüyordum. Bunun dukan diyetine çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Evet yürüyüşün önemli olduğunu düşündüğüm için yürüme bandında yürüyüş yapmayı düşünüyorum. Şu an en fazla 15-20 dk yürüyorum çünkü zaten bütün gün koşuşturuyorum ev bulma ve yerleştirme işleriyle uğraşıyorum.

hafta sonu.amaliyat olduğumdan oruç tutamıyorum.kafam kadar büyük hap kullanıyorum.vücudum şiş.evden 5 dk firar ettim gittiğim markette beni buldu sevgili kocam.oda sitreste ev almak için arabayı satıyoruz.dolanıp duruyor.arabasız ne yapacağım diye.onun motoru var yaya kalacak benim .neyse aslında sıkıntının hepsi güzel nedenlerden dolayı.bugün aktivya yedim.2 tanede kaysı bağırsaklarımın sertleşmesini istemiyorum.geçen deneyimim acıydı.2-3 parçada karpuz yemiştim gece,içim yanıyor.korse sıkıyor birde alerji oldum.neyse bu ufak şeyleri bagırsaklarım için.birgün önce dukan kurabiye poğaça ve kek yaptım sabah onlardan diyet peynirle yedim.öğleden sonra diyet peynir ve 2 yumurtayla omlet yaptım bir kutu diyet kolayla tükettim.halada karnım tok.topluca yemeklerimi ypıp kutulara koyup dolapta muhafaza ediyorum.ekmeğimide yaptıydım.buzlukta pizzam bilem var kızlar.ama iştah yok ancak ödem bol.canımmmmm sıkılıyooor.:KK53::KK37::18:

bu aralar bnmde canım çok sıkılıyo

1+1 yapıyorum seyirde. Yürüyüş kesinlikle çok işe yarıyor. Sıkılaşmak için pilates yaptım birazcık. Callanetics diye bir video var oradaki hareketleri yapıp iyi sonuçlar alan çok arkadaş var onu da tavsiye edebilirim. Ben de başlicam da o gücü kendimde bulursam tabi :)

Callanetics videosunu araştırayım o zaman, teşekkürler :)

İnşallah öyle olur. Ben sorun yaşamıyorum pek devam edebileceğime inanıyorum ama sürekli bırak baskısı olduğu için üzerimde sinirlerim bozuluyor :KK43:

dukan yaptığını söyleme sende canım...her dk berabermisiniz?gttim diyetisyene diyet listesi verdi de.sadece protein yemiozki sebzede yioz çakmaz merak etme:)

http://www.pinar.com.tr/images/urunler/et-sarkuteri/delight-hindietli-salam.png için Google Görsel Sonuçları

kızlar foto ekleyemediim için link koyuyom ben zor oluyo sizin için ama bilmiyom foto eklemeyi.ben bugün bu pınarın delight salamından aldım.yağ oranı falan bize uygun enerjiside yzde 85 azaltılmış ama snradan fark ettim içinde patates nişastası var yiyemeyiz dmi onu biz?pizza yapcaktım halbuki ben:2:

Ben bunu almıştım iki gündür de sabahları yiyordum. Yemeyeyim mi?

dukan yaptığını söyleme sende canım...her dk berabermisiniz?gttim diyetisyene diyet listesi verdi de.sadece protein yemiozki sebzede yioz çakmaz merak etme:)

Nereden söyledim taa en başta ben karar aşamasındayken söyledim hatta kitabı da okudu kendisi :KK37: Yok zaten ailem ve erkek arkadaşım hariç kimseye söylemem artık en yakınımdam gördüm günümü :KK20:

Haa tabi sonuç olarak ben Dukan' ı bırakmayı düşünmüyorum ama o baskı yapmayı eninde sonunda bırakacak başka yolu yok :KK1:

Nereden söyledim taa en başta ben karar aşamasındayken söyledim hatta kitabı da okudu kendisi :KK37: Yok zaten ailem ve erkek arkadaşım hariç kimseye söylemem artık en yakınımdam gördüm günümü :KK20:

Haa tabi sonuç olarak ben Dukan' ı bırakmayı düşünmüyorum ama o baskı yapmayı eninde sonunda bırakacak başka yolu yok :KK1:

senin kaç kilo vermen lazım violetto?

Kızlar light cola olayına değinmişsiniz de, benim de pek sınırım yok bu konuda.
Günde 2-3 bardak gidiyor malesef.
Tatlı isteğimi colayla engelliyorum ben.
Kilo vermeye engel mi bilemiyorum yalnız.

havalardan gezegenlerden heer şeyden olabilir valla...bunu sadece kendimde deil biçok kişide gördüm çnkü

sıcakda benimgibi birde korse giysen .geçenlerde bir kalıp olsada içine girip istediğimiz bedeni kodlasak dışarı çıktığımızda o beden olsak demiştim.Allahın dilek kapısını nezaman açık olacağı belli olmuyor.bak şimdi kalıp içindeyim.çıkarırsam derim sarkacak.vs vs işte tatlım.

X