Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sevgili bünyecim bak gördün mü sempatik arkadaşımızın bünyesini. meyveli yoğurlarını da yediiii güzelce 3 ayda 36 beden de oldu. hadi bakiim senden de atak bekliyorum artık

ayy tenarrr hep gülümsetiyosun bni:)) yapcanmı kız mozaik pastayı?ama love01in dediği gbi aromaları koymayı unutma

ayy bana da öyle olur düştükçe düşesi geliyo insanın. 65 e kadar kassan bişi olmaz bence

oyyy 65 mii valla benn vermeye devam edersem en azından azcık daha fantazi yapıp 69'u zorlayayım diyorum.
acaba en son ne zaman ortaokulda falan mı 60'lı kilo görümüşümdür ki
hem sanki içimde öyle bir his var ki yarın sabah tartım daha da güzel bir sürpriz yapacakmış bana gibi geliyor

ayyy inanamıyorum yaaa,kiloları verdikçe vermekten korkar hale geleceğim haaaa,ayyy rüyamda görsem inanmazdım vallahiii oh
bnm çok uykum var gözümü açamıyorum kızlar ya noldu bana böyle bilmiyorum 2-3 gündür böyleyim

canım yaaa ramazan,sıcaklar insana bir rehavet çöküyor acaba vitamin mi alsan ?

var tabiki.döner alıyoruz mesela yağ oranı %10u geçmeyenlerden tabiki.
cp,bolca,şeker markalar var.
ama hazır köfte,soslu tavuk falan olmaz
tavuğu al haşla yada ızgara yap yada tavada yağsız pişir.
light ton balığı ve diğer deniz ürünlerini de yiyebilirsin.
afiyetler olsun

senin yaşadığın şu duyguyu,bu mutluluğu o kadar iyi anlıyorum kii
inan bana duygulandım yaaa,ne güzel anlatmışsın canım benim
kız birgün birlikte alışverişe gidelim miii

arkadaşlar kabızlık problemi yapıyorbu dukan diyeti,ona nasıl bir çözüm önerirsiniz?

yeşil çay ve tilaks çayı içebilirsin.
ayrıca A101'den mest çayını da alabilirsin

sanırım vitamin almam lazım benim hiç gücüm yok yemin ederim...bıraksalar 100 yıl uyuyan güzel gibi uyucam

senin yaşadığın şu duyguyu,bu mutluluğu o kadar iyi anlıyorum kii
inan bana duygulandım yaaa,ne güzel anlatmışsın canım benim
kız birgün birlikte alışverişe gidelim miii

:
Güzelim sen ne zaman istersen. Çok da güzel olur. Alışverişin üzerine bi de şu kahve dünyasındaki dondurmadan götürürüz. Önümüzdeki hafta içi bir gün olabilir mesela. Ben bu aralar piyadeyim sana uyarım.

Son düzenleme:

Ah ah ne bütünleşmiştim bu cümle ile ben de ne güzel anlatmışsın canım ya

Ben de sahurda öyle yiyordum, peynir delisiyim ben bayılıyorum peynireeee artık sahurda zar zor yiyorum, dün gittim tulum peyniriyle isli peynir aldım az bişi onlarla yiyorum sahuru, susatmasını bile göze aldım tulumun artık, kaç gündür aynı şeyleri yemekten bööööğğğk geldi, tost makinesini mutfağın en ücra yerine saklıycam ramazan bitince, krebide uzun bir süre yiyemem sanırım

krebin yumurta kokusu kötü nası giderebilirzki o kokuyu...ekmekte yapamıom ben poğaça yapmıştm güzel olmuştu ondanda bıktım...izmir tulumu burnumda tütüyo valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…