Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlarrr günaydıııın,Çok yorucu bir iftar yemeği geçirdim dün akşam,40 kişiyle ayrı ayrı ilgilenmem gerekti pofff valla :KK50:
bu arada canlarrımmm hayırrr olsunn,sabah tartıya çıktım bir baktııım 73.6 , ne demek bu hayra yoran var mı :KK52::KK52::KK52:

ooooooo süpeeerrrrrr :KK9:

hmmm bu 2/0 ı biri denemişti Aliyecim sen mi denemiştin canım?
belki bunu mu yapsamben de, enazından abarmamış olurum.
ne dersiniz kızlar, cidden çabamın ters tepmesine çok bozuldum, saklamıyorum da inanın yemedim bişey.

bence oruçtan etkilenmiş olabilir senin bünye bi ramazan geçsin hele ondan sonra bakarsın duruma, 2/0 da dene tabii şaşırt biraz bünyeyi :KK34:

mrblar hanımlar:)
3 haftadır şehir dışındaydım,yeni geldim daha
hemen bi bakayım dedim sizlere:)

savunmamı yaptım yüksek lisans mezunuyum sonunda:)
şimdi doktora ilanlarına bakıyorum,kısmetse o da olur inş.

2 hafta hataya eşimin ailesinin yanına gttk,bi hafta da antalyada tatil yaptık,benim dukan patladı malesef:KK43:((

insanlarla görüşmemek gerekiyo diyet yapmak için:S Bi de bazen öyle ısrarcı oluyolar ki,yemeyince öyle bi tripler fln,sanırsın ki ana avrat sövmüşsn yani :))

neyse yine de 2 kilo fln artıdayım,bgn tekrar atağa başladım 5 gn fln takılırım böyle,snra seyire geçerim umarım:)

tebrikler burcu. hayırlı olsun :)

yalnız bişey söyleyeceğim yaaa,bu kilo verme durumu bende acaip bir hırsa dönüştü benim gibi olan başka biri var mı aranızda yoksa bu bir hastalık falan mı lenn ?? yani bu işi kapmalıyım,şu işi başarmalıyım gibi böyylee olamzsa olmaz bir duruma dönüştüEn Büyük TÜRKİYE
noluyor bana sizce,teşhis koyacak var mı ? yani 72.7'ye düşüp hedefime ulaştığımda bu sefer de 69'u görsem demelere başlayacağımı hissediyorum.psikolojim mi bozuluyor noluyorr anaaammm :KK53:

ayy bana da öyle olur düştükçe düşesi geliyo insanın. 65 e kadar kassan bişi olmaz bence :KK76:

yağ alımı olmadı tam olarak adı liposekşın ancak beim üst sırt bölgemde yağ kümeleşmesi oluşuyor.mesela boynumda yağ kitlesi birikti aynı deve hörkücü gibi büyüme yaptı.ırsi biolay bu şişlik olan insanlara cevrede boynu bitik diyolar.bende öyleydim.çvremde dikkat çekmeye başlayınca çözüm aradım spor,zayıflama gidermedi.enson o doktor diyerine göndere göndere enson estetik cerrahta durdum.oda bu bölgeyi kesmeden temizleyelim dedi çünkü boynumu yastığa bile koyarken rahatsız oluyordum.sağlık engel olduğu içn bu liposekşını devlet ücretsiz yaptı.doktorum üst sırtımın yan tarafınında aynı türden olduğunu ve düzelebileceğini söyledi.devlet hastanesinde yapıldığını ancak özel operasyona girdiği için hastaneye para yatırmam gerektiğini söyledi bana 1.600 liraya falan mal oldu düzeltme yapıldı şuan 4 günündeyim.korse takmak zorundayım 1 ay süresince.bunun kararını alırken bu yöntemin zayıflama yöntemi olmadığını ve derinin toparlayacak düzeyde olması gerektiğini unutma.canının yanması çok aşırı olmuyorçilk 1-2 saat sonra geçip az seviyelerde kalıyor.eğer spor yaptığın halde kilo verdiğin halde seni engelleyici bir yığın yoksa hiç yaptırma bak callen sporu toplayıp gerdirmede iyi.

donbul selam canımmm

senle hiç konuşmadık ama geldiğin zamanları ameliyatını falan hep takip ettim geçmiş olsun canımmm

aynı sorun bende de var ama 7 kilo gidince hörgücümde baya bi azaldı benimkide ırsi kilo olunca ensemdeki kemiğin üstü aşırı yağlanıyo bide koltuk altımda iki beze var kilo gibi ada aşırı yaglanıyo ensemi değilde şu koltuk altlarımı aldırmak istiyorumda korkuyorum hormonları falan etkilermi kanser filan olur ne bilim saçma belki alınsa güzel olur yaniii

geçmiş olsun canım tezinden düzelirsin umarımm[/QUOTE]

sağolasın canım.sıkıntımı atmış oldum.boynumdaki yağ birkimini aldıralı 2 sene oldu.zararı olmadı yağ yığılması tekrarlanmadı kiminin basende kiminin göbeğinde biriken benim boynumda ve sırt kenarımda yığılma yapmış.benimki kist deyildi oransız yığılma ve gitmeyen cinsten.doktorda oranın gitmesinin zor olduğunu söyleyince buyola başvurdum.aynı kemik üstüne yığılma benimde vrdı ama şimdi yok.kilo artışı oluncada olmadı.

güzeller güzeli arkadaşım benim ne güzel yazmışsın :KK16:
ama bak olayı psikolojik açısını izah edeyim.bunca yıldır hep bir kilo sorunu yaşamışken,akapuntur,diyetisyen,zayıflatma hapları,altın çilek anasının gözü bir sürü diyet denemiş ama asla başarılı olamamış biri olarak 92.7 kiloyla dana gibi başladığım bu yolculukta,kendi aklımın hayalimin bile alamayacağı inanılmaz keyifli bir şekilde resmen eriyorum yahuuu:KK76:
şu an mesela üstümde toz pembe azcık çingene pembemsi bir mini eteğim,üstünde beyaz askılı bluzum falan varrr,baya cillop gibi görünüyorum valla ne yalan söyleyeyim çok mütevazi olamayacağım :21::21:
işte böyle insan o duba gibi hallerden sonra böyle yavaştan fıstığa dönüşmeye başlayınca iyice gaza geliyor.
ben en son ne zaman böyle görünmüşümdür hatırlamıyorum bile:KK52:
işte böyle olunca da ben de ya kilo alırsam korkuları başladı.bir daha asla kendimi o hale getirmeyeceğim.onun için de vermeye devam edebiliyorsam ne kadar versem kar diye düşünüyorum :KK34:
ayrıca şu an sağlık olarak da kendimi bomba gibi hissediyorum çok şükür :nazar:
geçen gün eski arkadaşlarımla buluştum,bana anaaaa senin geri kalanın nerde falan diyorlar.insan gerçekten tarifi mümkün olmayan bir haz yaşıyor.resmen şımarık çocuklar gibiyimm :KK33:
valla kızmayın bana kusura bakmayın yani yanlış bişey mi yapıyorum bilemiyorum ama beni bıraksalar ben ömür boyu seyirde kalabilirim :KK34:
zaten kestane şekerimin ekmeğini bulursam izmirli abiden onunla kendime tost da yaparım,başka da bir ödül beklentim yok.
noluyor yahu banaaa,sanki diğer yiyeceklerin hiç biri daha önce hayatımda yokmuş gibiyim.ısrarla kaçamak yapmıyorum,yapabilirim bu saatten sonra ama yapmıyorum.normal miyim ben bacılarım yaaa :KK9:............
Canıımmm:KK16: Ben de ben dee.. Ben de seyirde kaliyim:KK52: Zaten kalmazsam alıcam geri :p Biz seninle seyredelim duralım :KK55: :KK1: Ben zayıflama demiyorum canım zaten 67 dedim yani :) Onu da mı çok buldun yoksa :) O kadar da değil yahuu :) Zayıflaya bildiğin kadar zayıfla bence de, ama işte 65 falan olursan daha da gitme yahuu :) sonra kontrollü ol.. Çocuk doğurursak falan zaten kısmetse :KK16: mecbur alıcaz veremicez bilmem nee.. O yüzden ver yani.. Ama senin miden de avucum kadar kaldı :KK1: yiyemicen, sonra verdikçe vercen diye korkuyoomm.. :KK53: Ben de versem hep veresim gelir tabi hahaha :KK60: O ne yaaa ahhaha :KK70::KK70: Öyle verince salanlardan değilim ben de.. Zayıfla kuzucuk.. Sonra paylaş fıstık fotolarını da kıskandır bizi hihihi:KK1: Nazarlar değmesiiinnn!! bizim nazarımız değmez zati :KK16::KK54:

arkadaşlar sabah tartıldıgım kilo mu benin esas kilom yoksa akşam mı arada fark baya varda kafam karışıyor
Sabah aç karnına tabi kii.. Mümkünse de üstünde minimum kıyafetle hahaha:KK9::KK9:
Oruç tutuyorsan iftardan önce :KK66:

Gitmiyor ama yaaa, ben hiç 69 olmadım ki hayatımda :KK50::KK50: Alışmışım her hafta bir kilo gitmesine. 82-81 de takıldım kaldım. 79 u görmek için de çok beklemem gerekecek sanırım.. o yüzden 69 u görmek hayal gibi geliyor. Sıkılmakla da alakalı tabi bu durum. Öff geçecek onu da biliyorum ama isyanlardayım çenemi de tutamıyorum :KK1: :KK1:
Olursun olursuunnn... Az az gider ama olursun canım yaa!! Dediğin gibi alışkın olmadığın için yavaş gitmesine.. Gidiyorsa yavaş da olsa başımızın tacı :KK66:

Kızlaaarrrr!! Şirketin iftar yemeği var :KK66: Tekneyle açılcakmışız :KK55: :KK66: Yavaştan çıkıyoruz biizzzz.. Herkeslere mutlu eğlenceli haftasonları :KK76::KK48::KK54:

kız hakkaten göbek biraz fazla mı ne :KK53: nası o kadar kiloda 82 bel çevresi oluyo, acaba tam belden diilde biraz aşağıdan mı aldın ölçüyü?
90-60-90 bekliyoruz senden :KK23::KK23::KK23:

yok canim göbek çevresi o kadar, yani aslında yine fazla:)

göbek bölgem 82

bel kısım 72

Canıımmm:KK16: Ben de ben dee.. Ben de seyirde kaliyim:KK52: Zaten kalmazsam alıcam geri :p Biz seninle seyredelim duralım :KK55: :KK1: Ben zayıflama demiyorum canım zaten 67 dedim yani :) Onu da mı çok buldun yoksa :) O kadar da değil yahuu :) Zayıflaya bildiğin kadar zayıfla bence de, ama işte 65 falan olursan daha da gitme yahuu :) sonra kontrollü ol.. Çocuk doğurursak falan zaten kısmetse :KK16: mecbur alıcaz veremicez bilmem nee.. O yüzden ver yani.. Ama senin miden de avucum kadar kaldı :KK1: yiyemicen, sonra verdikçe vercen diye korkuyoomm.. :KK53: Ben de versem hep veresim gelir tabi hahaha :KK60: O ne yaaa ahhaha :KK70::KK70: Öyle verince salanlardan değilim ben de.. Zayıfla kuzucuk.. Sonra paylaş fıstık fotolarını da kıskandır bizi hihihi:KK1: Nazarlar değmesiiinnn!! bizim nazarımız değmez zati :KK16::KK54:

Sabah aç karnına tabi kii.. Mümkünse de üstünde minimum kıyafetle hahaha:KK9::KK9:
Oruç tutuyorsan iftardan önce :KK66:

Olursun olursuunnn... Az az gider ama olursun canım yaa!! Dediğin gibi alışkın olmadığın için yavaş gitmesine.. Gidiyorsa yavaş da olsa başımızın tacı :KK66:

Kızlaaarrrr!! Şirketin iftar yemeği var :KK66: Tekneyle açılcakmışız :KK55: :KK66: Yavaştan çıkıyoruz biizzzz.. Herkeslere mutlu eğlenceli haftasonları :KK76::KK48::KK54:

ne güzel şirketmiş o öyle kıskandım:KK52:

Gitmiyor ama yaaa, ben hiç 69 olmadım ki hayatımda :KK50::KK50: Alışmışım her hafta bir kilo gitmesine. 82-81 de takıldım kaldım. 79 u görmek için de çok beklemem gerekecek sanırım.. o yüzden 69 u görmek hayal gibi geliyor. Sıkılmakla da alakalı tabi bu durum. Öff geçecek onu da biliyorum ama isyanlardayım çenemi de tutamıyorum :KK1: :KK1:

hayıırr yanlış düşünüyosuun :KK20: sadece daha önce fazlaca süre kaldığın kilolarda geçici süre takılma oluyo sen diyete devam edersen o direnci kırıyosun. aynı ekonomideki direnç ve pivot noktaları gibi alırken de bazen ne kadar yesen belli bi noktada kilo almıyo bi süre ama aynı şekilde beslenmeye devam edince yükselişe geçiyo. vereceksin hepsiniii 69 u da göreceksiinn :KK34:

Merhaba,

Benim bir sorum/sorunum var. Çalıştığım ve akşamları spora gittiğim için tavuk veya et köfte vb. ürünleri hazır almak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Bildiğiniz tüketebileceğimiz markalar ve ürünler var mı?

Teşekkürler.

Kızlar bugün şöyle bi alışverişe çıktım, daha yeni döndüm eve. Cicilere baktım. Çok güzel elbiseler denedim. Hele bir tane gördüm bayıldım, baktım 36 beden. Dedim kıza bunun 38 ' ine bakabilir miyiz? Kız, hanımefendi o size olur demez mi, 36 beden. Kendimi bi tuhaf hissettim. Başka birinin bedeniyle alışverişe çıkmışım gibi. Yahu 3 ay önce 44 beden pantolonu alan kimdi o zaman :)
Neyse girdim kabine 36 beden elbise sen cillop gibi otursun üzerime. Bendeki mutluluğun resmini çizebilen çizsin :) :21:

Kabindeyken yan kabinde elbise deneyen bir bayanın sesini duydum sonra: Bana bunun bir beden büyüğünü verebilir misiniz :)
Ne tanıdık bir cümleydi bu bir zamanlar.

Son düzenleme:
Kızlar bugün şöyle bi alışverişe çıktım, daha yeni döndüm eve. Cicilere baktım. Çok güzel elbiseler denedim. Hele bir tane gördüm bayıldım, baktım 36 beden. Dedim kıza bunun 38 ' ine bakabilir miyiz? Kız, hanımefendi o size olur demez mi, 36 beden. Kendimi bi tuhaf hissettim. Başka birinin bedeniyle alışverişe çıkmışım gibi. Yahu 3 ay önce 44 beden pantolonu alan kimdi o zaman :)
Neyse girdim kabine 36 beden elbise sen cillop gibi otursun üzerime. Bendeki mutluluğun resmini çizebilen çizsin :) :21:

Kabindeyken yan kabinde elbise deneyen bir bayanın sesini duydum sonra: Bana bunun bir beden büyüğünü verebilir misiniz :)

yaşadığın duygu nasıl da güzeldir:KK52:

sevgili bünyecim bak gördün mü sempatik arkadaşımızın bünyesini. meyveli yoğurlarını da yediiii güzelce 3 ayda 36 beden de oldu. hadi bakiim senden de atak bekliyorum artık :KK60:

sevgili bünyecim bak gördün mü sempatik arkadaşımızın bünyesini. meyveli yoğurlarını da yediiii güzelce 3 ayda 36 beden de oldu. hadi bakiim senden de atak bekliyorum artık :KK60:

:21: He valla tenar. Kız benim bünye, sen yeter ki zayıflamak için bir adım at, ben çoşarım diyomuş meğer. Senin bünyeye de biraz gaz verelim.

X