Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ya kanalturkte canlı yayında dukan dıyetını kotuleyıp kendı dıyetını ovuyolar ya sınır oldum.

prenses ne diyosuuunn tulumba ve pide miiiiii

tenoooosssshh duymadinmi benim yazdiklarimi okumadinmi güzelim bi hafta tatilde iftarlara gittik dukan amcam yalan oldu abartmadim hic doymadim ama tulumbalari pideleri yemedim degil :26: +400 gr 8 gün full afedersiniz öküz gibin yedikten sonra:26:

bence çok iyi bi sonuç bu prenssevgilisi ben 4 günlük öküz gibi yeme serüveninden sonra +800 ile dönmüştüm ara ara yapmak gerek böyle yoksa motivasyon düşüo, diyet çekilmez oluo. başarabilenler bizim gibi yapmasın tabi, dukanın da dediği gibi balona iğne batırmayı tavsiye etmioruz ama çok zorda kalınca da yapcak bi şey yok napalım yemeyelim de acı mı çekelim millet yerken

iş yerinde hızlı hızlı okuyunca gözden kaçmış prensess hay maşşallah +400 çok iyi neyse pideni ve tulumbanı yediğine göre bi süre kaçamak yapmazsın hehe

bulaşıksuyu ellerine sağlık çok güzel görünüyolar anlatsana nası yapıyosun?

Bu arada suda patlamadan haşlandılar :) Aslında bugün oktay ustayı izlerken ben bi içli köfte denemesi yapayım dedim :)) ve oldu.

Ölçü yok maalesef sadece yulaf kepeğini kaşıkla koydum

Lor peynir
4 kaşık üstünde bleib gesund yazan rossmandan aldığım yulaf kepeği
2 kaşık doğalsan yulaf kepeği
bir yumurta
ve çok az light sütle hamur hazırladım.

soğan kıyma domates ve bir kırmızı biberle iç harcı hazırladım. Yuvarladım ve oldu

ayy nefisss teşekkürler bulaşıksuyu ben de deniyim de ben hiç normal içli köfte yapmamıştım becerebilir miyim acabaaa :44: yaa aklıma bişi geldi bi de o bleib gesund yulaf kepeğinden içli köfte oluyosa bulgur pilavı da yapsak olur mu acep

Son düzenleme:
bayağı da kalabalığız gitmeyi de hiç istemiyorum ama yarın çalışcam o yuzden yatmam gerek artık hepinize ii geceleeerr

Oluyor onu da denedimm :) Tabi normal bulgur pilavı gibi olmuyor ama yine de lezzetli oluyor :) Yapması çok kolay içinde lor olunca kıvamı daha güzel oluyor. Normal haşlanmış içli köfteden görünüş olarak hiçbir farkı yok, süper oluyor valla Aştık biz aştıkkk

varya nasilll vicdan azabi cektim bir bn bilirim ama cok mutluyum bugün saf protein e basladim 3 gün saf protein yapicamm

iş yerinde hızlı hızlı okuyunca gözden kaçmış prensess hay maşşallah +400 çok iyi neyse pideni ve tulumbanı yediğine göre bi süre kaçamak yapmazsın hehe

tenooosshh güclendirmeye kadar kacamak yok güzelim vicdan azabi bi diz titremesi tartiya cikana kadar cok fenaydi

Hoşgeldin canım, ilk günler bende de olmuştu ben tatlandırıcılı ciklet ve yoğurt ve tatlandırıcıyla çözmüştüm. Zamange geçiyor, dert etme :)

teşekkür ederim hoşbuldum umarım benimkide geçer en kısa zamanda :)

canım meyveli yoğurt yenılıyor ama aktivya yasakkkk...

o kısmı kaçırmış olmalıyım çook teşekkür ettim çünkü arada 1 tane tüketiyordum o zaman veda edeyim

Son düzenleme:
ya kanalturkte canlı yayında dukan dıyetını kotuleyıp kendı dıyetını ovuyolar ya sınır oldum.

valla canım bugüne kadar tv'de ünlülerden zayıflamış olarak gördüklerimin hemen hemen hepsi dukan diyeti ile zayıflamış, tabi bunlar dukan diyeti demiyorlar, diyetisyene gitmişler, bi anlatıyorlar diyeti bildiğin dukan yani, kim ne derse desin bu diyet zayıflatıyor arkadaş, sonuçta ömür boyu süren bir diyet değil, altı üstü en fazla 3 ay seyir yapılıyor, sonra meyve giriyor işin içine zaten, kısıtlamalar azalıyor, kimse bu diyete uyduğu dediklerini yaptığı sürece sağlığını kaybetmez, zaten bir sağlık problemi olanların dışında tabii ki. Eee diyetisyenler nasıl para kazanacak canımmmm az buz değil dünya para alıyorlar, herkes dukan yapsa onlar ne yicek, dimi amaaaa

televizyona birsürü diyet ürünü ile çıkanlar var.kadın sıkılaşma kremi pazarlıyo ama kendisi jöle gibi.türkiyedeki dr.çıkardığı diyetleri yaptım.testlerini yapıp hangi çakralarımın çalıştığını,hangi vata-pitaya ğirdiğimi bile buldum.onları uyguladım.hatta akapunkturu bile denedim.manken olmaya niyetim yok sadece 10 kg kadar vermek istiyordum.ha lahanayı unutmayım,birde lw 60-90 vs vs yani denemedik yol kalmadı.73,5ile başladım 1 ayda69,5 düştüm.şuan amaliyat ödemi yüzünden 71 falan gözüküyorum.varsın olsun.hemde dukanı uygulayamıyorum.ama süt ve yogurt yiyorum kepeği tüketemiyorum.etde yemiyorum.katı tüketemiyorum sadece meyve 1 porsiyon ekledim.bağırsaklarım için.ve sabah-akşam aynı kiloda gözüküyorum.yani 4 kg kadar ödemle beraber demek yağda gidiyor.çok uzun yazdım ancak şu tv ye çıkan güzellik,zayıflama uzmanı geçinen şarlatanlardan bıktım.bilimsel olarak dukan aklıma yattı 1 senede sürse yapacağım.çünkü kalori hesaplamsının insanı zayıflatmayacağının bilimsel kanıtını açıklayan bir makaleyi 10 sene önce okudum.orada günde 500 cal yaşayan insanın bile kilo alacağını yazıyor.nitekim dukan amcanın kitabında akşam tartığı adamın gece hiçbişey yemediği halde sabah yrım kilo fazla geldiğini söylüyor.hiçbişey yemesende vücüt elindekienerjiyi kullanıp ağırlığını artırır mesela hormonu,kanmiktarını miyde asidi vs 120 kg bir erkekte yarım kilo normaldir.vücüt yoğunluğu artıyor.kısaca azıcık biyoloji bilen yani lise okumuş bi kişi dukan amcayı anlıyabilir.çenem düştü ama onca çabada hiçbisonuç alamadığım diyet deneyimlerinden sonra bu diyet bir umut verdi

kızzzzz şimdi gördüm.bu işte nirvanaya ulaşmışsınenkısa sürede yapacagım.iskender,lahmacun,pizza,çiğ köfte bile yaptıydım ama bu aklıma gelmediydi.kadın milleti deyilmiyiz sınır tanımıyoz vallahi

kızlar ben de diyet yapmyı dşnyrm ama şu aralar hiç hazır hissetmyrm fazlalarım çok değil 5 kilo vermm yeterli ve basen bölgem fazla öneride bulunun bana da lütfn

canım önce kitabını bulabiliyorsan al ve oku.o seni moda sokuyor.hadi baim inşallah sende kilo kaybedenlerden olursun.

hatunlar kendim yazıyo kendim okuyorum.eminim hepiniz geziyorsunuz.ben evde hapsolmuş vaziyetteyim.dahada2-3 gün daha çıkamıyacağım.malum amaliyatlıyım.şişim.iki korseyi üst üste giymiş durumdayım.kendime dukan kurabiye ve poğaçası yapayım bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…