Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

cok tesekkur ederim vermis oldugun bilgiler icin bu dedigini uygulayabilirim o halde??
en azından 53 olayım ve sekilli bir vücudum olsun:)

cok tesekkur ederim vermis oldugun bilgiler icin bu dedigini uygulayabilirim o halde??
en azından 53 olayım ve sekilli bir vücudum olsun:)

evet cınım bunu uygulayabilirsin hatta 2 gün protein ağırlıklı beslendiğin için üstüne bi de callen yaparsan kas yaparsın kalçan falan sıkılaşır, daş gibi olursun bu arada sana bi tavsiyem olacak, bu şekilde kilon azalmasa bile inceldiğini anlayabilmek için ölçülerini de tut derim. çünkü kas kütlesi yağdan ağır çeker ve sen yağ verip kas alırsan sanki ağırlığında artış varmış gibi ya da hiç değişmiyomuş gibi görünse de incelir ve şekillenirsin. diyetlerin en önemli noktası yağdan vermek ve kas kütlen az ise arttırmaya çalışmaktır.

tamam canım cok tesekkur ederim söylediklerini uygulayacagım
göbek bölgem 82
kalça 97

gelişmeleri yazacagım ilerleyen günlerde

gecenin bu saatinde kardio çalışan benim gibi bir deli yoktur herhalde napayım oruç tutunca bu saate kalıyor kızlar normalde pilates yapıyordum ki bende 18 günde baya bir sıkılaşma oldu ama karşımızda spor salonu var oranın hocasıyla ayak üstü sohbet ettik de birkaç ay kardio yap daha hızlı kilo verirsin pilates sadece sıkılaştırır kilo vermene çok etkisi olmaz dedi, internetten biraz araştırdım kardio yağ yakımını hızlandırıyormuş, dukanla birleşince daha etkili olur diye düşündüm, 10 - 15 dakikalık videolarla çok iyi ter atıyorsunuz benden söylemesi

Bende 4 gündür diyeti uygulamaktayım fakat kabızlık yaptı.Bu sorunu nasıl giderebiliriz bir önerisiolan varmı arkadaslar ?

Önceki sayfalarda yanlış hatırlamıyorsam bunun için günde 1 kaşık kurtüzümü - goji berry ya da activia yoğurt önerilmişti. bana kurt üzümü iyi geldi bir de titreşimli kemerde biraz hızlandırıyor sanırım süreci; kullandığımda daha iyi geliyordu. Ama ben de yeniyim o yüzden diyeti daha uzun süredir uygulayanlar daha iyi bilir tabiki

Arkdaşlar sakın benim yaptığımı yapmayın diye söylüyorum
Dukan'ın bana uygun gördüğü kiloya indim hem de kısa bir zamanda.
Şu anda o kilonun da 3 kilo aşağısında olmama rağmen vücut berbat
Kıyafetle gayet hoş görünsem de vücudum sıkı değil
Neden dersiniz?

Spor yapmadım da ondan

53 canımcım, Rize plaka
hem laz hem ben düşün işte
ulem ben çorabına dediydim
hemen inceliyorum efemm (hemen incelmiyom madem hemen inceleyim bariii hohahaha çok rezilim

günaydın kızlar nasılsınız

ay ben güçlendirmede verdiğim gramları geri almaya başladım ilk kez protein perşembem işe yaramadı dün sabah ki kilom ile bu sabah ki kilom aynı 58.8 oldum kızlar , 59 ile güçlendirmeye girmiştim 58.2 ye inmiştim son 15 günde aldım yine tabiki aldığım miktar çok az ama güçlendirmede olduğum için acabalar yaşadım güçlenemiyormuyum ben acaba yaww

Bende 4 gündür diyeti uygulamaktayım fakat kabızlık yaptı.Bu sorunu nasıl giderebiliriz bir önerisiolan varmı arkadaslar ?

aktardan alacağın TİLAKS çayı bu iş için kesin çözüm. tek geçerim...

canım meyveli yoğurt yenılıyor ama aktivya yasakkkk...

aaa bir hafta sonra güçlendirmemim 1. yarısı bitiyor kızlar 55 gün ne çabuk geçmiş, bu diyetde burası zamanın nasıl geçtiğini hissetmiyor insana , teşekkür ederim hepinize kızlar sağolun

günaydın kızlar..

ya ben dun ıftardan once ++++++++++++ 1,400 çıktım yaaaaaaaaaaa:84::84::84::84::84:

Hepinize bol eksili ve bol motivasyonlu günler.

aaa bir hafta sonra güçlendirmemim 1. yarısı bitiyor kızlar 55 gün ne çabuk geçmiş, bu diyetde burası zamanın nasıl geçtiğini hissetmiyor insana , teşekkür ederim hepinize kızlar sağolun

Ekinsu nasılsın canım? güçlendirmede kaçamak yaptın mı? Ben 1,5 kilo kadar verdim 500 gr geri aldım net 1 kilo :) İlk yarı hesabını da yapmadım henüz yapayım bari

günaydın kızlar..

ya ben dun ıftardan once ++++++++++++ 1,400 çıktım yaaaaaaaaaaa:84::84::84::84::84:

Günaydın canım

+1.400 de mutlaka ödem vs ya da sindirimle ilgili sorun vardır merak etme

spor yapmadın ondan birde hızlı zayıfladıysan vücudunun kendini toplamasına izin vermemişsin.ben sağlık nedeniyle lipoşekşın yaptırdım.çok az bir miktarda yağ alındı ona rağmen tüm bir korseyi 1 ay takmak zorundayım.sırtımın kenarlarından ve karnımın alt kısmından yağ bezeleri alındı yaygın yağ olduğu için liposekşın la doktor aldı.şimdi sen birde olduğunun altına düşmüşsün.deri kaliten iyi ise biraz germe ağırlıklı sporla toplarsın üzülme .

Hoşgeldin canım, ilk günler bende de olmuştu ben tatlandırıcılı ciklet ve yoğurt ve tatlandırıcıyla çözmüştüm. Zamange geçiyor, dert etme :)

Geçmiş olsun dombulum.

merhaba tatlım.aktivya yasak deniyor ama aktivyanın sadesi var yani meyvesiz olanı sade yogurt.içinde yasak olan meyve yok.ama dukan amca kabızlıkta dogal lif alın demiş.erik kurusu kaysı falan.sen çok kabızsan sabah aç karnına 2 tane sade aktivya tüket.2 kaysı kurudunu dogra 1 çay bardağı suda birkaç saat bekletip ye 3-4 günde karnın kendiliğinden yumşar.dukan amca 1 yemek kaşığı yagıda öneriyor.

hayırlısı olsun en kısa zmnda inşş senin için cnmmm..

bende yaaa sanki tatlandırıcılı seylerı cok yaparsam fazla kacırakcamısım gibi gelior :) tatlandırıcıda olsa banada bunca fazla miktar cok gibi gelior.

atak döneminde ne yiyeceğimi bilemiyorum ama salatalık serbest mi?

sanırım kitabı okumadan basladınız bu diyete,,bu soruyu sordugunuza göre..

aktarda Tilaks die bi çay war.haftada 2 yada 3 kez bi kupa içildiğinde kesin çözüm..ben hep onu kullandım..

cnm güçlendirmede vücut dengeyi bulana kdr bi alıp bi wermeler oluormus.bence normal bi durumdur bu.

hadi geç ikinci evreye,,ödülleri 2.ye cıkarda söle bakalım bize nasıl gidio işler :)

kardioyu nasıl yapıyon bacım hele bi anlat.15 dk benimde işime gelir:26:

Günaydın kızlar.
bugün bir cesaret saf proteine başladım. haftasonu ps olacak yine ama olsun en azından bir günde olsa saf p yapayım kardır diyorum.

tamam canım cok tesekkur ederim söylediklerini uygulayacagım
göbek bölgem 82
kalça 97

gelişmeleri yazacagım ilerleyen günlerde

kız hakkaten göbek biraz fazla mı ne nası o kadar kiloda 82 bel çevresi oluyo, acaba tam belden diilde biraz aşağıdan mı aldın ölçüyü?
90-60-90 bekliyoruz senden

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…