Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlarrr günaydıııın,Çok yorucu bir iftar yemeği geçirdim dün akşam,40 kişiyle ayrı ayrı ilgilenmem gerekti pofff valla :KK50:
bu arada canlarrımmm hayırrr olsunn,sabah tartıya çıktım bir baktııım 73.6 , ne demek bu hayra yoran var mı :KK52::KK52::KK52:

Ben hemen hayra yorayım medesacım, 3 vakte kadar güçlendirme yolları görünüyor. Hanene ay doğmuş şekerim :)) Güçlendirmeye beraber geçeriz gibi geliyor bana. :KK52:

Son düzenleme:
dely bildirim yapmadım yakında güçlendirmeye geçicem inş
kızlar oruç tutan var mı içinizde
ben iftar öncesi tartıldım 55.6 geldim (hedef 55) ama bu su kaybı vs yüzünden olabilir mi
sizce normal döneme göre ne kadar fark eder 55 i görüp tekrar çıkmak istemiyorum :KK43:
normalde ben kaç kiloyumdur ?????

ben oruç tutuyorum gerçi şu sıra iyi bir örnek teşkil etmesem de bunu şu şekilde yorumlaman gerektiğini düşünüyorum.
sabah aç karnına wc ihtiyacından sonra tartılmak gibi
yani ham kilodur, gün içinde elbette değişecek ancak asıl kilo da budur zaten
endişe etmemelisin

Günaydın kızlarrrr.

Diyet yaparken eve yatılı misafir geliyo yaaa ben de onlarla birlikte yemek zorunda kalıyorum yaa, üstüne bir de açıklama yapmak zorunda kalıyorum yaaa işte bu durum benim canımı çok sıkıyoo. Az yesen her şeyden yesen vs vs ulenn becerebilsem zaten yaparımmm, bulmuşum kendime uygun diyeti bi rahat bırakın yaa rahatt böhüüüü
başkalarının ne dediğinin önemi sen önemsersen olur :KK36:

bnde aynı dertten muzdaribim...sende meyve yok mu ekmek yok mu diye soruyolar sürekli?yok kardeşim yok...olan diyetlerle 5 verdim 10 aldım.ilk kez bu kdr çok verdim bnde:KK16:
işte, örnekler uzaar gider
kendi düşünceniz önemli güzeller.
hayatlarımız zaten yeterince başkaları nedeniyle değişip duruyor bari karışmamaları gerekenlere karışmasınlar

Sevgili dukan güzelleriii,
uzuuunca bi zamandan sonra güzel bi haberim var sizlere :KK34:

Bilenler bilir ben bi süredir işlerimin yolunda gitmediğinden dert yanarım. 3 ay içinde hem işimden hem erkek arkadaşımdan oldum. kilolarım da beni baya bi yordu bu süreçte alıp vermelerle başım oldukça dertteydi (ama artık o kadar takmıorum tabiki :KK19:)

gelelim güzel habere, ben bi aydır o iş görüşmesi benim bu iş görüşmesi senin koşturup durdum. her gün ayrı bi yerle görüşmeye gittim sınava girdim derkeeen sonunda olduuuuu :21: eylül ayında başlayacağım nur topu gibi bi işim olduuuuu :KK76:

artık şeytanın bacağını kırdım galiba ne dersiniz? yoluna girecek her şey inşallah yavaş yavaş. şu mübarek ayda allah dualarımı kabul etti şükürler olsunkiii :KK16:
ahhh çoook sevindim. hayırlısı olsun senin için canım.
şahane bir haber bu tebrikler :KK9: :KK9:

uzun uğraşlardan sonra, geçen haftasonu aldıklarımı verdim ve tıkırımda görünen rakama ulaştım ama bu haftasonu yine evimde olamayacağım. diyete ne kadar uyabilirim bilmiyorum. başkasının evinde olunca, hem yürüyüşlerim aksıyor hem de sofraya ne gelirse ondan yiyorsun mecburen. gerçi abur cubur, hamur işi tatlı olmasın diye sıkı sıkı tembih ettim. yanıma kendime göre bişeyler de aldım ama, ana yemeklerde ne yaparım bilmiyorum. mümkün olduğunca hasarsız atlatmak istiyorum şu hafta sonunu. son 2 haftadır çok güzel veriyordum ama totala bakınca 500 gr gitmiş sadece. aslında uzun zamandır hiç bir yere gitmiyordum. asosyal bir tip olmuştum. öylesi diyet için daha kolay.

zayıf ve antisosyal olmak da iyi değil
herşeyin ortası güzel
Merhabalar,
Forumu uzun süredir takip ediyorum.
Kendi çapımda yaptığım diyetlerle bir gram bile kilo verememem sonucunda ve Dukan ile kilo verenleri gördükten sonra kitabı alıp uygulamaya geçtim.
Diyete 01.08.2012 'de 67 kilo ile regl sonlarında başladım. Boyum 1.65. Hedef kilom 58. Dukanın sitesinde önerilen atak süresi 3 gün çıktı.

Bugün atağın 3. ve son günündeyim.. Bu sabah 66 kilo olduğumu gördüm. Acaba atak süresini 4 veya 5 güne tamamlasam daha iyi mi yapmış olurum, yoksa atağı bugün bitirip yarın seyire geçiş mi yapmalıyım? Atakta verdiğim kilo az gibi geldi bana. Yulaf kepeğini henüz deneme şansım olmadı, onun dışında verilenlere oldukça sadık kaldım.

y.kepeğini muhakkak almalısın, sıkılmayacksan 4-5 gün de yapabilirsin fakat sonradan bıkkınlık veriyor ben 1,250 vermiştim atakta,62 ile başlamıştım
kilo az olunca bunlar normal galiba
30 temmuzda basladım dukan'a bugun atagın 5.günü ve adet oldum canım herseyi istiyo:KK43:
olmaazz 5 günlük daha bitkisel hayat girer bak. yapma bunu kendine , dayanmaya çalış.

kızlarrr günaydıııın,Çok yorucu bir iftar yemeği geçirdim dün akşam,40 kişiyle ayrı ayrı ilgilenmem gerekti pofff valla :KK50:
bu arada canlarrımmm hayırrr olsunn,sabah tartıya çıktım bir baktııım 73.6 , ne demek bu hayra yoran var mı :KK52::KK52::KK52:
ahahahhaha mükemmel yaa hayr tabii hem de en koskocamanından , demek ki azıcık kaldı güçlendirmeye
di mi :KK52:
di mi :52

şu mozaik pasta ve mantarlı krep tarifinin olduğu sitede sağda bi link var 8 numara şenlik var diye bu siteyi hazırlayan kadın sanırım o diyeti anlatıyo ama dukan adı geçmiyo bile.sanki kendi bulmuş gbi anlatıyo snrada bu mantarlı tarifi yapıo...dukan reklama giriyo yasak falan diyemi hiç bahsetmiyo acaba...ama bildiğiniz bizim diyet işte:KK51:

o adn dukanı paraya çevirmeye başladı. ondandır...

Günaydın kızlar..!
Kilo aldığım için bi kaç gün üstüste tartıldım ama 2 gündür tartılmıyorum artık. Sabah bi yeltendim ama.. Zaten reglim ya.. Moralimi bozacaktım şimdi.. Tartılmamayı başardım :p iyi oldu. Her gün her gün olunca öyle kafayı yiyorum :KK35: :))
Bi de 2-3 gündür yulaf kepeği yiyemiyordum pek. Eve geç gidiyorum ya tok oluyorum ya midem almıyo falan.. ekmek falan da yapmamıştım. Dün akşam artık yiyim dedim ama yok yani düşündükçe doyuyorum :S Dedim tatlı bişey olsun bari. Daha önce yoğurt tatlandırıcı ve kepeği karıştırıp yemeyi denedim, çok kötü olmuştu. Dün de dedim kek gibi hazırliyim ama öyle çiğ çiğ yiyim bari :p Kepek yumurta talandırıcı biraz süt çırptım.. Düşündüm.. Bu bişeye benzedi amaaa, neyee :44: Sonra aklıma tatlı krep geldi :KK28: Öyle krep yaptım. Daha önce denememiştim tatlısını ve hiç yakıştıramıyodum ama valla da güzel oldu yaa :KK56: İçine çikolata sürüp yiyesim gelmedi değil :KK1: Öyle çok güzel olurduuuu.... :KK1: 2 tane yemem gerekiyordu biraz çok geldi, sonlara doğru zorlandım yemekte ama; süper bişi oldu yani. Beklediğimden çok iyiydi. Kepeğimi de yemiş oldum böyleceee :KK9: Bu kadar :))

Herkese iyi günleerrr...

ben bzn yogurtla kepegı karıstırıp yıorum,,tatlandırıcı eklemıorum ama.o sekilde biraz bebek maması gibi oluor ama cokta berbat olmuor,,idare ediorum.

senin mozaik pasta denemelerini bekliyorum tenarrr:)

içine aroma koyma sırasını unutma ama heee :KK1: ayy bende kırık plak gibi bunu tekrarlayıp duruorum ama napayım cok hosuma gitti :KK1:
glshk, asya_deniz, Love01, rachelfine, prenssevgilisi KIZLAR YORUM PLSSSS

cnm ben oruc tutmuorum o yuzden bişi diyemedim ama okudugum diğer oruc tutan güçlendirmedeki arkadasların yorumlarına göre bence bu senin net kilondur.su kaybından oldugunu sanmıorum bence bosa kafana takıorsun.

Bilenler bilir ben bi süredir işlerimin yolunda gitmediğinden dert yanarım. 3 ay içinde hem işimden hem erkek arkadaşımdan oldum. kilolarım da beni baya bi yordu bu süreçte alıp vermelerle başım oldukça dertteydi (ama artık o kadar takmıorum tabiki :KK19:)

gelelim güzel habere, ben bi aydır o iş görüşmesi benim bu iş görüşmesi senin koşturup durdum. her gün ayrı bi yerle görüşmeye gittim sınava girdim derkeeen sonunda olduuuuu :21: eylül ayında başlayacağım nur topu gibi bi işim olduuuuu :KK76:

artık şeytanın bacağını kırdım galiba ne dersiniz? yoluna girecek her şey inşallah yavaş yavaş. şu mübarek ayda allah dualarımı kabul etti şükürler olsunkiii :KK16:

haydi gözün aydınnn..

Merhabalar,
Kendi çapımda yaptığım diyetlerle bir gram bile kilo verememem sonucunda ve Dukan ile kilo verenleri gördükten sonra kitabı alıp uygulamaya geçtim.
Diyete 01.08.2012 'de 67 kilo ile regl sonlarında başladım. Boyum 1.65. Hedef kilom 58. Dukanın sitesinde önerilen atak süresi 3 gün çıktı.

Bugün atağın 3. ve son günündeyim.. Bu sabah 66 kilo olduğumu gördüm. Acaba atak süresini 4 veya 5 güne tamamlasam daha iyi mi yapmış olurum, yoksa atağı bugün bitirip yarın seyire geçiş mi yapmalıyım? Atakta verdiğim kilo az gibi geldi bana. Yulaf kepeğini henüz deneme şansım olmadı, onun dışında verilenlere oldukça sadık kaldım.

yulaf kepeksiz bu diyet eksik kalır,tam olmaz.mutlaka edinin biran önce.

güçlendirme için geri sayımmm 1000 grammmmmm :)

Kilo çizelgenle karşılaştırırsak bu veriyi anlaşılan 40 kişi seni çok çok yormuş, sanırım iyi de olmuş kilolar hop hop uçmuş :) Sonraa hedefine de çok az kalmış bundan daha güzel ne olabilir kiii. Haa bir de 40 kişi bu kadar emekten sonra memnun bir şekilde ayrılmışlardır bu açıdan da bakmak gerek :))))

evet evet kuzumm yordular beni,kamyon çarpmış oldum.gece 12'ye kadar çalıştım yahuuu,yemek yiyecek fırsatım da olamadı heralde ondan olduuuu,fevkaladeee mutluyuuummmm ihihihihih :KK52:
delycimmm aksami bekliyorum iste bakalim tarti bana bakiyor ben tartiya...konusuyorum tartiyla bak bi kilo da dersen kaulüm okadar gofret yedim tulumba yedim hakettim ben bu soku diyorum yalvariyorum bakalim:26:

benide bi rahat birakmadilar son bi haftadir....

canimmmm cok sükürrr Allahim hayirli ugurlu etsin insallah helal kazanclar nasip etsin:KK16:

aynennn bende asosyal olmak istiyorum asosyal olunca daha rahat yapiliyor diyet

medesammmmm:KK23::KK23:bu ne güzel bir kiyaktir böyle tartinin yaptigi:KK16:

hayırrrrr o bana tartımın yaptığı kıyaaak değillll,ben çok çalıştım bunu haketmek içinnnnn meselaaa hiç tatlı yemedimmm hiç kaçamak yapmadım hain çekirgemmm :KK34:
hadi bakalım en kısa zamanda senden de güzel haberler bekliyorum :KK16:

ayy medesam çok mutlu oldum senin adına...hadi hadi azcık kaldı kaşarlı domatesli tosta:KK34:

evet kuzum bunu heyecanla bekliyorum,şu senin ekmekçiyi araştırıcam bugün bakalım :KK34:
Ben hemen hayra yorayım medesacım, 3 vakte kadar güçlendirme yolları görünüyor. Hanene ay doğmuş şekerim :)) Güçlendirmeye beraber geçeriz gibi geliyor bana. :KK52:

evet valla senin de az kaldı,hadi bakalım inşallah :21:

ben oruç tutuyorum gerçi şu sıra iyi bir örnek teşkil etmesem de bunu şu şekilde yorumlaman gerektiğini düşünüyorum.
sabah aç karnına wc ihtiyacından sonra tartılmak gibi
yani ham kilodur, gün içinde elbette değişecek ancak asıl kilo da budur zaten
endişe etmemelisin

başkalarının ne dediğinin önemi sen önemsersen olur :KK36:

işte, örnekler uzaar gider
kendi düşünceniz önemli güzeller.
hayatlarımız zaten yeterince başkaları nedeniyle değişip duruyor bari karışmamaları gerekenlere karışmasınlar

ahhh çoook sevindim. hayırlısı olsun senin için canım.
şahane bir haber bu tebrikler :KK9: :KK9:

zayıf ve antisosyal olmak da iyi değil
herşeyin ortası güzel

y.kepeğini muhakkak almalısın, sıkılmayacksan 4-5 gün de yapabilirsin fakat sonradan bıkkınlık veriyor ben 1,250 vermiştim atakta,62 ile başlamıştım

olmaazz 5 günlük daha bitkisel hayat girer bak. yapma bunu kendine , dayanmaya çalış.

ahahahhaha mükemmel yaa hayr tabii hem de en koskocamanından , demek ki azıcık kaldı güçlendirmeye
di mi :52

evetttt az kaldııı,haftaya regliyim bitince muhtemelen geçicem artık :KK55:

ben bzn yogurtla kepegı karıstırıp yıorum,,tatlandırıcı eklemıorum ama.o sekilde biraz bebek maması gibi oluor ama cokta berbat olmuor,,idare ediorum.

içine aroma koyma sırasını unutma ama heee :KK1: ayy bende kırık plak gibi bunu tekrarlayıp duruorum ama napayım cok hosuma gitti :KK1:

cnm ben oruc tutmuorum o yuzden bişi diyemedim ama okudugum diğer oruc tutan güçlendirmedeki arkadasların yorumlarına göre bence bu senin net kilondur.su kaybından oldugunu sanmıorum bence bosa kafana takıorsun.

haydi gözün aydınnn..

güçlendirme için geri sayımmm 1000 grammmmmm :)

1000 gram değil kız 900 gram,o 100 gramın önemini en iyi sen bilirsin :KK23:

hayırrrrr o bana tartımın yaptığı kıyaaak değillll,ben çok çalıştım bunu haketmek içinnnnn meselaaa hiç tatlı yemedimmm hiç kaçamak yapmadım hain çekirgemmm :KK34:
hadi bakalım en kısa zamanda senden de güzel haberler bekliyorum :KK16:

medesam yanlis mi anlasildim beeeeen :KK53: hani kiyak derken güzel haberi tartin verdi anlaminda demek istemistim....bugün kendim tartiyla cok konustugum icin hadi bana bi kiyak yap gibisinden yalvardim o yansidi bitanisimm senin calismalarinin ödülü o :KK23::KK23: sen hakettin bunu zaten coktaaan cok sabirla bekledin hic kacamak yapmadin :KK53: ben tatilde fena yaptim mesela soktayim hala :KK53: ama sen idolümsün bilesin izindeyim oymakbasim:KK55:

Son düzenleme:
mrblar hanımlar:)
3 haftadır şehir dışındaydım,yeni geldim daha
hemen bi bakayım dedim sizlere:)

savunmamı yaptım yüksek lisans mezunuyum sonunda:)
şimdi doktora ilanlarına bakıyorum,kısmetse o da olur inş.

2 hafta hataya eşimin ailesinin yanına gttk,bi hafta da antalyada tatil yaptık,benim dukan patladı malesef:KK43:((

insanlarla görüşmemek gerekiyo diyet yapmak için:S Bi de bazen öyle ısrarcı oluyolar ki,yemeyince öyle bi tripler fln,sanırsın ki ana avrat sövmüşsn yani :))

neyse yine de 2 kilo fln artıdayım,bgn tekrar atağa başladım 5 gn fln takılırım böyle,snra seyire geçerim umarım:)

medesam yanlis mi anlasildim beeeeen :KK53: hani kiyak derken güzel haberi tartin verdi anlaminda demek istemistim....bugün kendim tartiyla cok konustugum icin hadi bana bi kiyak yap gibisinden yalvardim o yansidi bitanisimm senin calismalarinin ödülü o :KK23::KK23: sen hakettin bunu zaten coktaaan cok sabirla bekledin hic kacamak yapmadin :KK53: ben tatilde fena yaptim mesela soktayim hala :KK53: ama sen idolümsün bilesin izindeyim oymakbasim:KK55:

yooook kuzuuuuummm hiç de yanlış anlamadııımmmm,kıyamammm sana ben bir de açıklama yapmış bi saat :KK16:
biliyorum kuzum ne demek istediğini,takıldım ben sana sadece yiriiim seniii saf proteinim benimmm,kız gerçi sen çırpı gibisin etin budun da çıkmaz senin :KK9::KK9:

mrblar hanımlar:)
3 haftadır şehir dışındaydım,yeni geldim daha
hemen bi bakayım dedim sizlere:)

savunmamı yaptım yüksek lisans mezunuyum sonunda:)
şimdi doktora ilanlarına bakıyorum,kısmetse o da olur inş.

2 hafta hataya eşimin ailesinin yanına gttk,bi hafta da antalyada tatil yaptık,benim dukan patladı malesef:KK43:((

insanlarla görüşmemek gerekiyo diyet yapmak için:S Bi de bazen öyle ısrarcı oluyolar ki,yemeyince öyle bi tripler fln,sanırsın ki ana avrat sövmüşsn yani :))

neyse yine de 2 kilo fln artıdayım,bgn tekrar atağa başladım 5 gn fln takılırım böyle,snra seyire geçerim umarım:)

tebrik ederim canimmmm:21:

Merhaba canım, hoşgeldin.

Evet burayı takip ettiğin belli, ilk yapman gerekeni yapıp kitabı almış okumuşsun. :nazar:

Atak süresine gelince testte ne kadar öngörmüşse o kadar yapmalısın. Verdiğin kiloya takılı kalma çünkü atakta verilenler kilo değil ödem, vücudunda çok fazla ödem yok demek ki. Seyire geçtiğinde de + bile görebilirsin tartıda, bu da kilo aldın demek değil, sebzelerden oluşan su tutması. Yulaf kepeğini de yemek zorundasın canım, korumada bile bırakmayacağımız çok çok önemli bir yapı taşı bu.

Bunların haricinde de günde en az 2 lt suyunu içmeli, fırsat bulursan yürümelisin, ben düzenli yapamadım ama yaptığında daha iyi sonuç alırsın. :KK34:

Ve tabiki en önemlisi de buradan ayrılma :))

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Hoşbulduk. :)
Yulaf kepeğini dün edinebildim, çalışırken de herşeyi tam layığıyla uydurmak zor oluyor, son anda verilmiş kararla başlayınca diyete anca bu kadar oldu, ama bu akşam mutlaka yulaf kepeğimi de mideye indiricem. :)

dely bildirim yapmadım yakında güçlendirmeye geçicem inş
kızlar oruç tutan var mı içinizde
ben iftar öncesi tartıldım 55.6 geldim (hedef 55) ama bu su kaybı vs yüzünden olabilir mi
sizce normal döneme göre ne kadar fark eder 55 i görüp tekrar çıkmak istemiyorum :KK43:
normalde ben kaç kiloyumdur ?????
İftar öncesi önemli zaten Ramazan için bence. Su kaybı falan olduğunu sanmam. Zaten o kadar kilo verdin, daha kaybedecek suyun yoktur :KK66: Bence sen bi 54,5 falan görüp geç güçlendir :KK66::KK9:

yok aslında pek boşlamıyorum delycim boşlar mıyım ödüm patlıyo zaten kg alıcam diye. yine artılardayım böle parmaklarım bile donbul donbul oldu. tırstım noluyo nen dedim saf p yapacam. c vitaminimi de aldım cesaret edebilsem üç dört gün arka arkaya yapmak istiyorum. biraz sıkıldım sanırım
Ben de tatilden sonra 4 gün yapacaktım ama artık 4. gün sebze yedim.. 3 gün iyi bence :KK66: Evet.. Sıkılıyo insan tabii..

Günaydın kızlarrrr.

Diyet yaparken eve yatılı misafir geliyo yaaa ben de onlarla birlikte yemek zorunda kalıyorum yaa, üstüne bir de açıklama yapmak zorunda kalıyorum yaaa işte bu durum benim canımı çok sıkıyoo. Az yesen her şeyden yesen vs vs ulenn becerebilsem zaten yaparımmm, bulmuşum kendime uygun diyeti bi rahat bırakın yaa rahatt böhüüüü
Ay ben de misafirliğe gidince öyle oluyo işte, aynı şey. Az ye sık ye bilmem nee.. "Bu benim neden daha önce aklıma gelmedi yaaaa" diyorum, içimden ama :KK70::KK70: hahahhaa:KK9: Dışımdan "Onları da denedim olmuyo, veremiyorum ben öyle" diyorum :)) Meyve de mi yok. Meyvesiz olmaz ki sağlıksız bilmem ne diyolar. "Yok" diyorum. İçimden de "yooookkk! Yemicem!! Bi gidin başımdan yaa :KK70:" d,ye bağırıyorum :95: Meyve de nasıl bişeyse.. Onu yiyodum ya yıllardır, sağlıktan ölecektim sanki.. Meyvesiz yaşanmazmış gibi davranıyo insanlar :KK70: Komik :))

[.....
bu tarifte güzele benziyo...mozaik pastayıda canım çekti:KK56:
Mozaik pastaaaa :KK43:(

Hayırlı olsun canıımmm... Her şey gönlünce olsun.. :KK16:

Merhabalar,

Aynı kiloyla başlamışız ve benim boyum da 1.63. Verdiğin kilo az değil. Dukan sitesinde kaç kilo vereceğini de söylüyor bakmadın mı ona? Ben de 3 gün atak yaptım ve 1,2 kilo falan vermiştim sanırım. Dukan da aynen böyle diyordu :KK66: Verdiğin kilo az değil yani. Ohoo! Daha seyirde kilo alcan vercen duraklıcan bilmem nee.. Bunları dert etmemeyi öğrenmen lazım.. Diyete uyarsan isteğin kiloya ulaşacaksın :KK34: Hayırlı olsun.. Hoşgeldiiinnn :KK3:

oh oh maşşallah hepimizin herşeyi her zaman hep yolunda gitsin inşallah....aşk meşk diyet aile sağlık çoluk çocuk para hepsi...:KK8:
Amin amiiinnn!!! Ne güzel dua etmişiinnn şekeeerr :KK16:

30 temmuzda basladım dukan'a bugun atagın 5.günü ve adet oldum canım herseyi istiyo:KK43:
Hayırlı olsuunn.. Hoşgeldin sen de :KK3: Tatlandırıcıyla falan idare et :KK66: Bak adet döneminde kaçamaksız dayanırsan daha çok kilo vereceksin, bunu düşün.. Vücudun daha çok enerjiye ihtiyacı oluyor ve bu yüzden daha çok kalori yakıyor o dönemlerde :KK34: Ha gayret :KK4: :)

Sen var yaaaa!!! :KK52: Eridin kız resmen eridiiinnnn:KK8: Yatcaz kalkcaz 20 kilo vermiş olcan :KK51: Maşallah maşallaaahhh!!! :nazar::KK54:

yooook kuzuuuuummm hiç de yanlış anlamadııımmmm,kıyamammm sana ben bir de açıklama yapmış bi saat :KK16:
biliyorum kuzum ne demek istediğini,takıldım ben sana sadece yiriiim seniii saf proteinim benimmm,kız gerçi sen çırpı gibisin etin budun da çıkmaz senin :KK9::KK9:

ayy rahatladim ya bi an panik oldum:KK9::KK9:

cirpi gibimiyim :KK9::KK9::KK9::KK9: cirpi cekirge :KK8: ünvanlar artiyor:KK9:

geçmiş olsun donbul :94:

sağolasın bacım.ilacın etkisi ve bana bakan ve bakıcılık konusunda saplantılı olan iki arkadaşımdan :KK52: ancak kurtuldum :KK76:.Allah onlardan razı olsun prenses gibi baktılar bana :nazar:.gel gelelim benim takıntılı hemşirelerim canlarım.gıpraşşam üstüme atlıyorlar.görende kalp amaliyatı oldum sanır.

Ay ben de misafirliğe gidince öyle oluyo işte, aynı şey. Az ye sık ye bilmem nee.. "Bu benim neden daha önce aklıma gelmedi yaaaa" diyorum, içimden ama :KK70::KK70: hahahhaa:KK9: Dışımdan "Onları da denedim olmuyo, veremiyorum ben öyle" diyorum :)) Meyve de mi yok. Meyvesiz olmaz ki sağlıksız bilmem ne diyolar. "Yok" diyorum. İçimden de "yooookkk! Yemicem!! Bi gidin başımdan yaa :KK70:" d,ye bağırıyorum :95: Meyve de nasıl bişeyse.. Onu yiyodum ya yıllardır, sağlıktan ölecektim sanki.. Meyvesiz yaşanmazmış gibi davranıyo insanlar :KK70: Komik :))

aynen aynen meyveye cok takiliyorlar bende cakitrmamak icin yok ya ben yemiyorum aciktiriyor beni meyve diyourm ki yalanda degil:KK9::KK9: meyve oldum olasi istahimi acardi benim

yok attada deildim donbulum sıkıntı gelmişti bana.. bir kaç gün sebzeye doydum bugün yeniden saf p yapıyorum. bir an önce şu bir kaç kg yu atsam da güçlendirmeye geçsem yahuuu :KK14:

pisicik beden kitle endeksin düşük. kız ozaman selvi boylular kervanındansın.ben 161 boyla kızımın dediği gibi ancak cep hatunu oluyorum hele şimdide hertarafım şiş bide üzerimde babanne geceliği tam donbuldeyze modundayım.şişliklerim insin başta kızım olmak üzere intikamım acı olacak.bende dulana dönmye ç.alışıyorum amasuan hiçbisey canım istemiyor.bi kutu aktivya,1 çaybardagı meyve suyu ile yaşıyorum.azıcıkta karpuz tükettim .ancak sulugıda tüketiyorum.korsenin içinde sıkışıp kaldım.anlayacağın daral amcalar sulalesiyle bir ay bende konaklıyacak pisicik:KK6::KK6:

İftar öncesi önemli zaten Ramazan için bence. Su kaybı falan olduğunu sanmam. Zaten o kadar kilo verdin, daha kaybedecek suyun yoktur :KK66: Bence sen bi 54,5 falan görüp geç güçlendir :KK66::KK9:

Ben de tatilden sonra 4 gün yapacaktım ama artık 4. gün sebze yedim.. 3 gün iyi bence :KK66: Evet.. Sıkılıyo insan tabii..

Mozaik pastaaaa :KK43:(

Hayırlı olsun canıımmm... Her şey gönlünce olsun.. :KK16:

Aynı kiloyla başlamışız ve benim boyum da 1.63. Verdiğin kilo az değil. Dukan sitesinde kaç kilo vereceğini de söylüyor bakmadın mı ona? Ben de 3 gün atak yaptım ve 1,2 kilo falan vermiştim sanırım. Dukan da aynen böyle diyordu :KK66: Verdiğin kilo az değil yani. Ohoo! Daha seyirde kilo alcan vercen duraklıcan bilmem nee.. Bunları dert etmemeyi öğrenmen lazım.. Diyete uyarsan isteğin kiloya ulaşacaksın :KK34: Hayırlı olsun.. Hoşgeldiiinnn :KK3:

Amin amiiinnn!!! Ne güzel dua etmişiinnn şekeeerr :KK16:

Hayırlı olsuunn.. Hoşgeldin sen de :KK3: Tatlandırıcıyla falan idare et :KK66: Bak adet döneminde kaçamaksız dayanırsan daha çok kilo vereceksin, bunu düşün.. Vücudun daha çok enerjiye ihtiyacı oluyor ve bu yüzden daha çok kalori yakıyor o dönemlerde :KK34: Ha gayret :KK4: :)

Sen var yaaaa!!! :KK52: Eridin kız resmen eridiiinnnn:KK8: Yatcaz kalkcaz 20 kilo vermiş olcan :KK51: Maşallah maşallaaahhh!!! :nazar::KK54:

evet kuzum inşallahhh,1 hafta 10 güne kadar halletmiş olacağım :KK16:
bu arada arsızlık yapıp diyorum ki acaba 20 kilıya tamamalayınca kapanış olarak bir beyaz günlü yumruk falan yapsam mıı,hiç yapmadım daha önce bunu da tecrübee etmek istiyorummmm :KK23:
yalnız bişey söyleyeceğim yaaa,bu kilo verme durumu bende acaip bir hırsa dönüştü benim gibi olan başka biri var mı aranızda yoksa bu bir hastalık falan mı lenn ?? yani bu işi kapmalıyım,şu işi başarmalıyım gibi böyylee olamzsa olmaz bir duruma dönüştüEn Büyük TÜRKİYE
noluyor bana sizce,teşhis koyacak var mı ? yani 72.7'ye düşüp hedefime ulaştığımda bu sefer de 69'u görsem demelere başlayacağımı hissediyorum.psikolojim mi bozuluyor noluyorr anaaammm :KK53:
geçmişe bakamadım bugün benim de canım çok mozaik pasta çekmişti,yazışmışınız ama tarif var mı geçmişte biyerlerde bakiim ?

ayy rahatladim ya bi an panik oldum:KK9::KK9:

cirpi gibimiyim :KK9::KK9::KK9::KK9: cirpi cekirge :KK8: ünvanlar artiyor:KK9:

sen benim minnnak çırpıı küçücükk çekirgemsin :KK16:

nekadar mal oldu bu yağları aldırman..[/QUOTE]

yağ alımı olmadı tam olarak adı liposekşın ancak beim üst sırt bölgemde yağ kümeleşmesi oluşuyor.mesela boynumda yağ kitlesi birikti aynı deve hörkücü gibi büyüme yaptı.ırsi biolay bu şişlik olan insanlara cevrede boynu bitik diyolar.bende öyleydim.çvremde dikkat çekmeye başlayınca çözüm aradım spor,zayıflama gidermedi.enson o doktor diyerine göndere göndere enson estetik cerrahta durdum.oda bu bölgeyi kesmeden temizleyelim dedi çünkü boynumu yastığa bile koyarken rahatsız oluyordum.sağlık engel olduğu içn bu liposekşını devlet ücretsiz yaptı.doktorum üst sırtımın yan tarafınında aynı türden olduğunu ve düzelebileceğini söyledi.devlet hastanesinde yapıldığını ancak özel operasyona girdiği için hastaneye para yatırmam gerektiğini söyledi bana 1.600 liraya falan mal oldu düzeltme yapıldı şuan 4 günündeyim.korse takmak zorundayım 1 ay süresince.bunun kararını alırken bu yöntemin zayıflama yöntemi olmadığını ve derinin toparlayacak düzeyde olması gerektiğini unutma.canının yanması çok aşırı olmuyorçilk 1-2 saat sonra geçip az seviyelerde kalıyor.eğer spor yaptığın halde kilo verdiğin halde seni engelleyici bir yığın yoksa hiç yaptırma bak callen sporu toplayıp gerdirmede iyi.

X