Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Canım, sizlerle olma amacımda bu zaten. Tek olsam moralim bozulur, motivasyonum düşer ve bu zorlu diyeti bırakırım. Burası olmasaydı ve de sizlerle paylaşımlarda bulunmasaydım eminim böyle istikrarlı bir diyet yapamazdım.
O çay o kadar etkili mi?En kısa zamanda alayım bari.
Süt beni bozmaz. İlk 3 günümde yatarken hep süt içtim. Bir dün gece içmedim ama yine de tık olmadı. Beni kuru kayısı rahatlatabilir ama onu da yememeye inat ettim.
Yürüyüşte beni etkiler ama 4 gündür sabahın ilk saatlerinde muntazam yarım saat yürüyorum ama o da etkilemedi.

400 ile herkese günaydın.

03.07.2012 Başlangıç kilo : 59,1
25.07.2012 Mevcut kilo : 54,8

Kalan kilo 4,3 :)

Günaydınnn :)

03.07.2012 Başlangıç kilo : 59,1
30.07.2012 Mevcut kilo : 54,3

Kalan kilo 4,3 :) çok mutluyum çokkkk

Günaydın kızlar,
cumartesi yine haftanın en - li günü idi benim için ve 62,5 geldim. -100 gr az mı az ama olsun hiç yoktan iyidir bütün hafta çabalamıştım bu bile beni mutlu etti.
haftasonum serbest ps günleriydi o yüzden bugün yine saf pden devam ediorum hem işyerinde benim için P daha kolay oluyor.

Son düzenleme:
Günaydın canlarım...!!!

Üzledim sizi be yaaa!!! Ama işi hiç mi hiiiçç özlemedim be yaa!!! Günlerdir işler ilgili kabuslar görüyorum.. Sonunda geldim yine burayaaa...!! Pehh!! Tatilden sonra hiiiçç çekilmiyoo..

Güzel geçti tatil.. Bol bol yedim Napiyiiiim, tatil bu.. Başka da tatilim yok kiii.. Sizleri face'den takip etmeye çalıştım ama foruma hiç giremedim.. Nasılsınız? Keyifler nasıl? Kilolar nasıl? Yeni gelenler olmuştur mutlaka hoşgelmişler

Yemelerimin sonucu Cumartesi sabahı 61, bu sabah kendi çapımda minik bir dana olaraktan 62,5 çıktım.. böyle 1 ileri, 5 geri.. Ben hep buralardayım bu gidişle.. Yeni gelenler beni yalnız bırakmayın hep beraberiz Bu arada tatile çıkmadan önce tam 58 kilo çıktım ben size bildiremedim.. Tabi artık bi önemi ve sevinmenin de bir manası kalmadı.. Aldığım bu rekor 4,5 kilo yağ olmasa gerek tabi ki de çünkü hala 38 bedenlere giriyorum ama kocaman bi göbeğim var :S Bugün atakla başladım... 4 gün yapıcam sanırım..
Ayrıca tatilde şuna kadar verdim ki; 58 kilo bana yetmiyor arkadaşş!! Şöyle şortumla bikinimle rahat rahat oturamıcaksam napiyim ben o kiloyu.. Oturuyosun, göğüsle göbek arasında kocaman bir çizgi oluşuyor.. Yine göbeği kapatmaya çalıştım, yine içim rahat salınamadım.. Ben karar verdim ki en fazla 56 kilo olcam.. Daha azı daha makbul tabi.. Türk kadınları bıngıl bıngıl sallanırken, 2 çocuklu yabancı kadınlar bikinileriyle ağzımı açık bırakırken, 58 de neymiş.. Zaten sonunda alıcaz yaaa!! Zayıflayabildiğiniz kadar zayıflayın kızlar yaa!! :) Özellikle çocuğu olmayanlar.. Gelecekteki halimi görmüş gibi oldum o kadınlarda, çok fena oldum :S Büyük konuşmiyim ama; o halde olsam heralde mayo falan da giyemem ben.. :S Çok fenaaa...

Yazılanları hiç mi hiç okumadım :) Bugünküleri bile okumadım.. Yeni geldiğimden işlere dönmem lazım :S Hepiniz iyisiniz inşallah..

Ekim hala zayıflıyo musun
Medesam oldun mu 65 kilo
Love, aliye, sportmen, prenssevgilisi, tenarr, güneyli, kestanecik, Ness, yasena, croiselle, ekinsu, pksnmz, cute :) ay ve daha kimler kimleerrr.... Yapımda ve yayında emeği geçen bütün canlaaarrrr Nasılsınızzz? Bildirimler nasıldı peki Perşembe

Hoşgeldinnnn

Hepimiz iyi ve sessizizz. Kimsecikler gelmez oldu ramazan münasebetiyle. Perşembe bildirimleri kimse toparlamadıı

Canını sıkma. 55 bile olursun sen ben inanıyorum biraz değişiklik yapman lazım sadecee stilde..

günaydın millettt...ben cumartesi tartıda sadece -100 gram gördüm gecen haftaki ödülün abartılmasının sonucu galiba ama buna ragmen uslanmadım dünkü ödül öğünümü ödül gününe çevirmeyi başardım ama napım ya artk can bu cekior walla..bunun cezası 2 günü protein ile geçireceğim,bakalım bu hafta tartıda ne görücem.cumartesi 53,1 kg geldim.

merhaba arkadaşlar bende diyet yapmak istiyorum 170 boyunda 64 kiloyum bana yardımcı olurmusunuz dükkan diyetini anlatırmısınız kilo verdiriyormusizler ne kadar sürede kilolarınızdan kurtuldunuz

ilk olarak bu dükkan deil dukan diyeti.ikincisi kitabı almadan baslamaman lazım,,cunku bir iki maddeyle yardımcı olunacak bi diyet deil.üçüncüsü ise,,kilo werimi herkesin bunyesine göre degismekte o nedenle ezbere bişi sölenmesi mumkun deil.

kabızlık ıcın aktarda Tilaks cay war onu için,kesin çözüm.

aynen bende kapılıorum o hisse ben ödül ögününü ödül gününe ceviriorum sonrada naptım ben diorum ama napim yaaa artk bazı seyleri cidden aş eriorum

o zmn sende geldin güçlendirme takımına demktir
ayy canım benim yaa ben de seni çok sevdim hakkaten keşke görüşebilsek ne güzel olur. nadiren de olsa iş için geliyorum istanbula o zaman mutlaka haber veririm yanımda da kekimden getiririm
unutmadan lovecıım senin de ankaraya yolun düşerse beklerim mutlaka

aslında bu hafta biraz hızlı verince rehavete kapılıp azcık kaçamak yaptım :26: ama hemen kendimi topluyorum dukana tam gaz devam

inş yolum duserse cok isterm ama sende arada geliosun madem mutlaka haber wer gelince..bu arada bende dün baya baya bi kaçırdım yaa göbegim suan 3 aylık gibi,,ne olacak sence bizim bu halimiz

selam kızlar bende dukan yapmak istiyorum hatta yulaf kepeğini ısmarladım netten siz memnun musunuz dukan dan neler önerirsiniz ?

yulaf kepeğine ek olarak kitabıda sipariş verip,önce okuyup sonra baslamalısınız diyete.

bu bunyeye göre değişior ama dukan haftada ortalama 1 kg dior.ayda 4 kilo eder ama ben mesela cok uzun sure haftada sadece 600 gram werdim.ayda 2,4 kg.yani dedigim gibi bu senın bunyene baglı.

yanlıs yapıosun ama..bu gidişle diyetinde ucunu iyice kacırıp tekrar toparlayamayacaksın..yapılan kacamaklar gideni geri getirmez bence silkelen.

süper görünüor eline saglık cnm..mutfakta hakikaten ayrı bi süper

walla cnm sorma benimde balon patladı gitti dün bakalım bende bunun için 2 gün protein yapıcam dengelemek için.

cnm o göbekle gögus arasındakı cızgı sadece sana özgu deil üzülmee,,ben sözde 53,1 kiloyum hala bendede war anladımki artk o gitmicekk,,onla birlikte yasamaya karar werdim bende bu arada forum ramazan basladıgından beri böle,,kimse yok bos bos takılıoruz bizde kendı capımızda

İyi olmanıza sevindim.. 10 günde 100 sayfa olmuş ama şimdi de kimsecikler olmayınca merak ettim.. Kaçırdığım bişeyler var mı :) Bu Perşembe bildirimci teyze iş başında yine

Ben de heralde yine 59'a kadar 2 haftada falan inerim.. Yani umarım :) Ama sonrası zor oluyor işte.. 55 mii... Ay keşkee.... Dediğin gibi bi değişiklik lazım, biliyorum ama.. Ne yapacağımı bilmiyorum işte. Fikrin var mıı :44: Bu 4 gün ataktan sonra seyirden devam etmeyi düşündüm ama; güçlendirme gibi mi devam etsem ki.. Bilmiyorum işte.. Farklı bişey yapmalıyım.. Benim vücudun gözü çok açıkmış, kandırmak zor oluyo :S

canlarım günaydın iyi haftalar olsun hepimize inşallahh
en sonunda size müjdemi vereyimmm,yine takılıp kalan ve yaklaşık 2 haftadır beni zorlayan duraklama ve + görme evremi snaırım bu sabah itibariyle aştım,75.7lerdeyken bu sabah 74.6 gördüm
h.sonu küçük bir tatil yaptım,akşamları ızgara balık kurtarıcı oldu ama sabah ve öğlen diyete uygun bişey bulamadığımdan aç kaldım resmen ,bol bol süt içtim veee işte kaçamaksız tatil bana _ ile döndüüüü en sonunda mutluyum yeniden
az kaldı,inatla zorlayacağım 20 kiloyu ve 20'ye tamamlamadan 3 ay daha geçse de geçmeyeceğim güçlendirmeye
ammaaa bu adam bu işi biliyor hakikaten yaaa,ne derse o yani zorlasan da gitmiyor bi saatten sonra
bu arada camiamıza yeni bir dukaniçe kazandırdım
iş arkadaşlarımdan biri de başladı c.tesi günü,üstelik aynı ofisi paylaştığım,çok sevdiğim bir arkaşım
hatta sabah ofise bir geldim masamda splenda tablet,bana hediye almış kuzucan
artık kekleri,ekmekleri yapıp paylaşırız.hiç kimseciklerle izmirde buluşamadık ama en azından tam karşımda bir dukancan oldu,mutlu oldum bende

pufff cidden öyle haftada 1 kilo.ben tam 17 haftada 17 kilo vermiştim
bu arada böcüğümmm yaaa sen o kadar wc çıkıyorsan yakında iğne ipliğe dönersin

kuzuuuummmm hoşgeldin bebişimmmm,iyi geçmesine sevindim.
kız sen elin ruslarıyla niye kıyaslıyon kendini,biz naapsak onlar gibi olamayız ki tıpkı erkeklerimize de napsak italyanlar gibi oldurtamayacağımız gibi
oyy ama h.sonu ben de annemle küçük bir tatil kaçamağı yaptım,kırmızı bikinimi de giydim
ama baktım da hala göbek hala göbek püffff
anneme de dedim anne bu ne yaa,neredeyse 20 kilo verdim bu ne hala diye,o da düşün bak önceden nasılmışın dedi sağolsun pek rahatladım
olacak yahuu vereceğiz önünde sonunda
bu arada tatilde yapmışın kaçamak olsun kuzum,hem vücut şaşırmış olur

Seninki yine küçük bir çizgidir yaa.. benimki baya Kalın yazı stiliyle çizilmiş hehehe
Evet pek bi sessiz buralar.. Ben giderkene buralar hep göktelendi... Şimdi tarla olmuş.. Ters

hoşgeldin delyciğim...

hEYOOOOOoooo

Beni her gün gören bir iş arkadaşım, bugün beyaz pantalon, beyaz gömlek ve düz babet giymeme rağmen "ya İpek hanım siz ne kadar çok zayıfladınız" dedi. Ay çok mutlu oldum. Hemen anlattım tabi olayı. Bak gaza geldim yine

Balık olayına gir bencee. 1 hafta sadece balık ye. Ve bol bol süt. Senin inatçıyı bi şaşırtalım. Balık bana çok iyi geliyor nedensee. Ve tuzlamadan limonlamadan yemeğe acayip alıştım..

Kuzum şükür kavuşturanaaa.
Zoru aştığına çok sevindim. Evet adam haftada 1 kilo sabitlemiş bizi. 1 ay içinde az yada çok ama ortalamada 1 kiloo.

Aramızda bazıları dışında tabi bu :):):)

Olayım kuzu iğme iplik ipek.

Beter olayım.

Dün akşam fuşya saten platform bi ayakkabı aldım. Ay bu kadar mı rahat yürünür. Kesin kilonun ve kendini seksi hissetmenin de etkisiyle bende eylülde yapacağım izmir seyahatini düşündüm. Gelene kadar yorgan iğnesi bile olsam karr :)
Arkadaşın hoş gelmiş. Sahalarda da görmek istiyoruz kendisini. Gerçi o şimdi 60 kilo falandır 55 olmak istiyordur. İçime öyle doğduuu
Callen ne durumda başlayabildinmii
Ben birde sabahları tibetin 5 gençlik pınarı diye bişey buldum. Hem kısa sürüyor hemde enerji katıyor. Ramazandan sonra beni tutabilene aşk olsun. Hem callen hem enerjiiii. Pofff gitti oruççç

:)

uzuuun aradan sonra herkse günaydınlar selamlar
kızlar yoktum ne zamandır misafirlerim vardı birde iş ay sonu yaklaşması vs
nasılsınız iyisinizdir hepiniz umarım kilolar paldır küldür iniyordur inşalllah
ben bildiğiniz gibiyim
ev tıka basa yemek dolu zarar görmeden atlatmaya çalışıyorum durumu
tartılmıyorum :)
nomal hayatıma dönünce tartılıp durum değerlendirmesi yapıcam
ama durmak yok dukana devam

Merabaaaa!!!! Hoşbulduummmm!!! Valla Rus olmayanlar da vardı ama Türk olmadıkları kesindi Ben kaçamak olayını aştım biraz.. Hani diyeti yarıda bırakıp yiyenler ama kilo almayanlar falan var ya.. Ne yiyo onlar ot mu acaba hahahha 10 gün öküzümsü yiyerek 4,5 kilo artı görünüyorum :S he öküzümsü yemesem de 2-3 kilo artı çıkardım..
Vücut baya bi şaşırdı evet Ama şöyle bişey var, herşeye doydumm.. Daha 1-2 ay kaçamak yapmam.. bu 1-2 ayda da 56 olsam ne hoş olur, ne minnoş olur Göbekler de gitse artık be kardiişş...

hoşgeldin delyciğim...
Hoşbuldum canıımmm

lovecıım şimdi ekimde bir burun ameliyatı düşünüyorum, olursam istanbulda olacak eğer kesinleşirse görüşürüz o zaman mutlaka, kekimi de yapıp gelirim

sen du bakalım bi artık yaa dengeleme falan yapma BMI 18.8 olmuş 18.5 un altına inince normal kiloludan zayıfa inmiş oluyosun çiroz olma o kadar kız azcık ettin budun olsun
bak şair ne demiş;

Yan bakışı yaksın cilvesi yıksın
Olursa böylesi böylesi olsun
Gözleri şahbaz gerdanı beyaz biraz da tombul olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…