Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

zaten aspartanlı içecekler tatlı isteğini kestiği için dukan tarafından da tavsiye ediliyor cınım

Tatlı isteğim tavan yaptı, evde dukana uygun ne varsa katıp karıştırıp pişirdim. Pudingimsi bişey oldu dolapta soğusun bakalım nasıl olcak merakla beklemekteyimmmm

kısmetse yarın oruca başlıyorum.sahura hergece kalkıyorum.eşim tutuyo malum erkeklerde özel durum yok.2 gün tartılmayı düşünmüyorum çünkü suyu atmam lazım.yüksek görürsem morelim bozulur.hepinize Allah rahatlık versin.sabah kalktıgınızda tartıda yüzünüz gilsün.

Tatlı isteğim tavan yaptı, evde dukana uygun ne varsa katıp karıştırıp pişirdim. Pudingimsi bişey oldu dolapta soğusun bakalım nasıl olcak merakla beklemekteyimmmm

eline sağlık eminim lezzetli olmuştur aromalar çok işe yarıyo, ben bi çikolatalı kek yaptım içine yeni aldığım 6 aromanın 4 unden kattım ve bugune kadar yaptığım en başarılı dukan yiyeceği oldu ama kek yapma maceramı fotoğraflı olarak daha sonra anlatıcam

Tarifi sabırzılıkla bekliyorum bebek

Yaptıklarımı sadece ben yediğim için kimse yorum yapamıyor Ya canım çok istediği için tadı güzel geliyor ya da gerçekten güzeller kendileri Yaratıcılık tavan yapmış durumda. Bir de ocaktan beri bu diyeti yaptığım düşünülürse ben aştım aştım heheheh (yaz döneminde kendime verdiğim tatili saymıyorum )

süpersin arkadaşım.

çok teşekkür ederim.

arkadaşlar dukan d.kitabını da okuyorumda sormak istediğim seyir evresinde ortalama kaç kg verilir ya da şimdiye kadar en çok nekadar zayıfladınız ona göre kafamda basit bi hesap yapıcam en son gün eylül 11 de zayıf olmam gerek:)

Yoğurt az tüketmemiş misiniz?
Yoğurdun yağ yakıcı özelliği var. Bu nedenle çok tüketelim. Dukanın atak menüsüne baktığımız da göreceğiz ki en fazla verilen yoğurt. Meyveli diyet yoğurdu tatlı isteğini bastırmak için günde en fazla 2 adetle sınırlıyor ama normal yoğurdu çok öneriyor.
Bkz: Atak evresi menü örneğine

Canım, dayanabilirsem atağı 6 veya 7 gün yapıp seyir evresini kısa tutmayı düşünüyorum. Güçlendirme evresi ise bizim yaşam tarzımız olmalı.
Atakta 2 günde 2,2 kilo verdim. Bugünün sonucu için yarın sabahı merakla bekliyorum. Seninle 2 gün eşit kilo verdik. Yarında keşke sevineceğimiz bir kilo kaybımız olsa süper olur.

zaten aspartanlı içecekler tatlı isteğini kestiği için dukan tarafından da tavsiye ediliyor cınım
Çok doğru:114: Bu nedenle bugün bir bardak light gazoz içtim. Canım yine istiyor ama kendimi frenliyorum.

Tatı için dukan diyetine uygun ne var hiç bilmiyorum.:26: sizler buradan aramoların resmini gösteriyorsunuz ben bunlara çok fransız kalıyorum.

Son düzenleme:
zero yerine ben bazen ligt içiyorum cola aynı mantıkta içicek ama zerodansa ligt cola daha güzel günde 1 tane genelde protein günümde yemeklerle tercih ediyorum.arada bi maalesef kızılay meyveli soda içiyorum şeker miktarı az çünkü eskiden 4 şişe içerdim bol şekerli olanlardan günde zararını görmedim çünkü zayıflamam durmuyor

dün akşam iftardan sonra insan dışı bi şekilde yemeğe verdim kendimi :S teyzeme misafir gittim sohbet sohbeti açtı ben terkedilişimden teyzem iki eşinden nasıl ayrıldığından bahsederken bi bakmışım dünyaları yemişim inşallah artı olarak yansımaz dicem ama buna kendim bile inanmıorum bikaç gün tartılmayıp dikkat edicem inşallah toparlarım :44: artık kilom sabitlensin ya korkuyla yemek yemekten sıkıldımm

Gerçi bu sıralar her şeyden sıkılmış bi durumdayım, bari kilomdan yana yüzüm gülsün diye uğraşıp duruorum çünkü şu an kendimi mutlu etmek için elimden gelen tek şey bu: kilo vermek..hayatımla ilgili başka hiçbir şeyi yoluna koyamıorum malesef

Kuzum takılma hiçbir şeye. hayat bazen acımasız bu bir gerçek ama her şeye rağmen yaşamaya devam ediyoruz. Bu bile bir şeylerin değişmesini istediğimizin göstergesi. Zamana bırak her şeyi. Salla gitsin. Sallamayacağın tek şey giden kilolar olsun onları ciddiye almak lazım, sinsi bir düşman gibi pusuda yatmış bekliyor onlar en zayıf halimizde gelip yapışıyolar kene gibi gitmek de bilmiyorlar. En iyisi gelmelerini engellemek yapıştıktan sonra göndermesi zor

Tatı için dukan diyetine uygun ne var hiç bilmiyorum.:26: sizler buradan aramoların resmini gösteriyorsunuz ben bunlara çok fransız kalıyorum.

Aslında benim kullandıklarım sınırlı izinliler. Genelde çikolata falan yapıyor arkadaşlar. Yağı azaltılmış kakao, süt tozu, mısır nişastası, saf toz salep bunların karışımından bir çok şey elde edilebiliyor.

çoook teşekkür ederim bulasıksuyu, dediğin gibi zamanla her şeyin düzeleceğine eminim ama şu an öyle zor gelioki beklemesi, hayat da acımasız zaman da..mutluyken su gibi akıp gidio ama mutsuzken saatler geçmek bilmiyo. son 3 ayım savaşmakla geçti resmen. mayıstan beri her şeyi bir bir kaybettim buna kilolar da dahil =) olumlu olan tek şey bu sanırım. işimi kaybettim, sevgilimi kaybettim, inancımı, güvenimi...daha neler neler, tekrar nasıl toparlanır bunlar bilmiorum. şu an hayatıma renk katan tek şey dukan diyebilirim. bugün ne yicem diye düşünmek biraz olsun oyalıo beni işte =)

aslında bu hafta biraz hızlı verince rehavete kapılıp azcık kaçamak yaptım :26: ama hemen kendimi topluyorum dukana tam gaz devam
Aynı durum bende de oluyordu canım, çok iyi anlıyorum seni.

Mesela 70'in altına düştüğümde pizza falan yemiştim. 65 oldum pide, yemekler, tatlılar kaynadı gitti arada.
Toparlarsın muhakkak.

Kızlar ben gecenin 2,5'uğunda tavuk ve ayranın yanında krep yedim.
Sabah tartıya + olarak yansır sanırım. :26:

sahura kalktımkısmetse bugün orucum.tam 6 gün yedimbunun geri ödemeside var.sahurda herşeyi yemek istedim ama neyaptım yemedim 3 köfte biraz peynir yedim.peyniri bende light almadım.gece yatarken diyet yoğurtla kaysı karışımını yedim.malum kabızlık sorunu.enson yaşadığımda bir çocuk doğurmak inanın daha kolaydı.bu diyetin bana zor gelen noktası.birde fazla et var.bugün yumurta ve peynirle iftar etmeyi düşünüyorum.gecenin biyarısı nekadar sıkıcıyımyazdıklarımı okuyup hiç eyleniyormusunuz hiç sanmam,hadi ben gidip yatayım.sabah kocayı işe göndereceğim.

dukan amcamız ayda ortalama 4 kilo diyo. genellikle de tutturuyo

oyy kuzum yaa böyle acıklı konuşmaa biraz zaman sonra herşey yoluna giriyor inanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…