Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

cnmmmmm cıkmısım ısten yeni gördüm msjıı tenar keske sende İst.te olsaydın yaaa ben gelirdim sana aroması unutulan kek yemeye cok pozitif bi insansın cok sewdim ben seni

ayy canım benim yaa ben de seni çok sevdim hakkaten keşke görüşebilsek ne güzel olur. nadiren de olsa iş için geliyorum istanbula o zaman mutlaka haber veririm yanımda da kekimden getiririm

ikon derken şu komik suratları mı kasdediyosun cınım? onların çıkması için sağ üst köşedeki "kullanıcı kontrol paneli"ne tıkla sonra solda çıkan menüden ayarlarım -> hesabım -> seçenekleri düzenle ye tıkla, açılan sayfanın en altında çeşitli seçenekler -> mesaj editörü -> standart editör-toolbar ı işaretle.

böyle hayvanlara kıymet veren insanlar olması negüzel seni tebrik ederim.evimde hayvan besleyemiyorum.ama elimden gelen basit şeyleri yaparım.

çok teşekkürler donbulcum benim evde 3 kedim 1 köpeğim var kardeş kardeş yaşıyolar. hiçbirini petshoptan almadım. kedilerden biri ve köpeğim sokaktan, diğer iki kedinin annesini sokaktan bulmuştum, bulduğumda hamileydi, bizim evde doğum yaptı, çok yaşlıydı bir süre sonra hastalandı ve kaybettik, yavruları yadigar kaldı. benim elimden bu kadarına bakmak geliyo, bi de sokağa su yemek vs. bırakıyorum. ama bazı insanlar bu konu da o kadar özverili ki birçok sokak hayvanına bakmak için dernek kurup, yardımlar toplayıp, gerçekten çok sayıda hayvana bakıyolar.

selam kızlar bende dukan yapmak istiyorum hatta yulaf kepeğini ısmarladım netten siz memnun musunuz dukan dan neler önerirsiniz ?

Biz her detayı anlatamayız buradan, genel hatlarıyla öğrenmek istersen biraz araştırıp bulabilirsin internette zaten.
Kitabı okuman lazım. O zaman sağlıklı ve doğru bir şekilde uygularsın diyetini.

canım 11 kilo vermişsin tebrik ederim dukanla ne kadar sürede verdin bu kiloyu benimde 10 kilo fazlam var hemen kurtulmam lazım :)

cnmmmmm cıkmısım ısten yeni gördüm msjıı tenar keske sende İst.te olsaydın yaaa ben gelirdim sana aroması unutulan kek yemeye cok pozitif bi insansın cok sewdim ben seni

unutmadan lovecıım senin de ankaraya yolun düşerse beklerim mutlaka

kızlar benim kilo durumum hiç içaçıcı gitmiyor. 66.2 lik perşembe bildiriminden sonra yukarı hareket devam ediyor, bu sabah 67 yi gördüm yarın da 67 çıkarsam tickerımı yukarı doğru güncellemek zorunda kalıcam ühüüü ühüüüü

kızlar bugün ilk günümdü malum size yediklerimi söyleyeyim yanlışsam lütfen uyarılarınızı bekliorum :)

sabah 8:30 da çok az peynir çünki yağlı peynirdi yağsız olandan aldım bugün yarın sabah yiyeceğim inşallah :)
yanında 2 haşlanmış yumurta

öğleden sonra 3:30-4 gibi 2 tane et ızgara yapıp yedim ardından light meyveli yoğurt

6:30 gibi yulaf kepeğinden 1,5 kaşık light yoğurttanda 1,5 kaşık karıştırıp yedim

akşamda yine 2 parça et kızartıp yanında cola zero eşliğinde yedim :)

harikasın.ben evde bakamıyorum malesef ama hayvanlara kıyamıyorum.ogün yeni doğmuş kedi yavruları kaldırım kenarlarındaydı.apartman boşluğundan dışarı atmışlar anne henüz doğuruyormuş.yazık üç dört yerde doğurmuş kedilerin daha zarı üzerinde araba altında kalacaklardı neyse kızımla topladık anasını bulduk oda4 yavruyu doğuruyordu yanına bıraktık biraz sütle su karıştırıp verdik ancak elimden gelen bu birde bir köpek yavrusuna rv bulduk seninkinin yanında bunlar hiçbişey deyil canım

canım 11 kilo vermişsin tebrik ederim dukanla ne kadar sürede verdin bu kiloyu benimde 10 kilo fazlam var hemen kurtulmam lazım :)
Canım ben 14 kilo verdim şimdiye kadar.
Büyük bir kısmı kendi çabalarımla. Nisan'dan beri uğraşıyorum.
Dukan'a 3 gün önce başladım.
66.4'le başladım. Bugün tartıldığımda 64.6'ydım.
2 günde 1.8 kilo verdim. Ataktayım.

2 gün sonra seyire geçeceğim.

Canım kaçamak yapıyor musun?
Ne yediklerini düşün.
Muhakkak bir yerde bir şey var ki bu sana + olarak geri dönüyor.
Ya da yediğin miktar fazla geliyorsa ve hareket durumun az ise o yüzden de olabilir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben dün akşamdan beri coca cola zero'ya sardım.
Günde 1 kutu içiyorum fazlasını içmiyorum kesinlikle ama önceden light cola içemeyen ben, şimdi bayılıyorum tadına.

Halbuki şekersiz içecek fakat benim tatlı isteğimi bastırıyor. İçmemin sebebi o.
Akşam saat 9,5 - 10 gibi istiyor canım.

ooo çok iyi benimde gelsin yulaf kepeğim bende başlayayım :)

selam dukanıceler. ben gece kusunuz geldi
bana buugun bişi oldu höfff proteın yapanmadım. umarım kilom hızla yukarıla cıkmaz

canım bı ttalı cektıkı anlatamam size lıght kolala bi dilim ekmegıme dukanella surdum yedım. bir iki gun sonra belli olur

su 3 4 ay daha hızlı gecse vede sabıtlense ...
bıgun tahlıl felan yaptırıcam.
canımda sıkıldı bian.toparlanmma gerek. yoksa ucu jacıcak ciss bana .gideyim 1 tane kahve içeyim. gelin herkese benden kahve.
kendinize iyi bakın....

ayy ne güzel yapmışsınız. sokaklarda o kadar çok hayvan var ki hepsine yetişmek imkansız zaten ama önemli olan herkesin elinden geleni yapması. tabii bir de hayvanlara eziyet eden ya da önce hevesle alıp sonra sokağa atan insanlar da var ki onlara çook kızıyorum. burda birçok yeni anne var, umarım hepsi çocuklarını hayvan sevgisiyle yetiştirirler. bir de hayvan edinmek isteyenler barınaktan almayı tercih ederlerse büyük iyilik yapmış olurlar. barınaklarda da birçok evden atılmış cins hayvan var, özellikle küçük ırk köpekler diğerlerine göre dayanıksız olduklarından ev ortamında bakılmaya daha çok ihtiyaç duyuyorlar. neyse ben diyet topiğini hayvanları koruyalım topiğine çevirmeden susayım artık :)

Canım kaçamak yapıyor musun?
Ne yediklerini düşün.
Muhakkak bir yerde bir şey var ki bu sana + olarak geri dönüyor.
Ya da yediğin miktar fazla geliyorsa ve hareket durumun az ise o yüzden de olabilir.

aslında bu hafta biraz hızlı verince rehavete kapılıp azcık kaçamak yaptım :26: ama hemen kendimi topluyorum dukana tam gaz devam

zaten aspartanlı içecekler tatlı isteğini kestiği için dukan tarafından da tavsiye ediliyor cınım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…