Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

şöyle gelişi güzel 10 günlük kabataslak olarak diyet listenizi yayınlasanız süper olur.tşk...

kusura bakma ama arkadasım sen öle cok kolay yazmıssında istedigin hiç kolay bişi deil.10 gün 3 ögünden tam 30 ögün eder,bunuda kaba taslak olarak bile yazmak cok mumkun deil.kaldıki bu diyette herkes sınırsızlardan istediğini yiyebilior.bence kitabı al we oku bölece bu sorununda cvbını bulmus olursun.

love naber çıkmıyo musun sen işten?

cnmmmmm cıkmısım ısten yeni gördüm msjıı tenar keske sende İst.te olsaydın yaaa ben gelirdim sana aroması unutulan kek yemeye cok pozitif bi insansın cok sewdim ben seni

Bulaşıksuyu kilo çizelgesini gururla sunarrrrr. Tatatataaaaaaaaam Darısı geri kalan 12 kiloya

tebriklerrrr cnmmmm...

benim bunca kiloya cok sukur vucudum sarkmadı ama sekıllenmek gusel olur die dusunuorum..dur bakalım pazartesıden ıtıbaren usenmezsem bende baslayayım su Callan.a

kızlarrr nerelerdesiniz yavv
bende burdayımki:)) hep girip girip okuyom sizi:)) 107 kilo çıktım ben bugün

biz burdayız olmayan sensin cicim..bu arada tebrikler.

kendim yapıyorum arada hazır kullanıyorum malzeme sayayım bilmeyen olabilir 1 er tatlı kaşıgı mate funda kekik biberiye yeşilçay bu miktar 1 lt re ölçü içindir siz ayarlamasını yapın ayrıca seyir evresindeyim şaka gibi dünden bu güne 800 gr vermişim bakalım 9 kg daha verirsem kurtuluyorum:)görüşürüz bye

İnşallah daha da güzel sonuçlar alacağız canım.

Anladım. İçinden geliyor sıvı isteği yani.
Ben dün akşam 1 kutu coca cola light içtim.
Bugün maden suyu içebilirim belki.
Şekersiz doğal olanlardan almıştım dün.

Canım ben geçen yıl 1 kez denemiştim callan'ı.
Sporla pek alakam olmadığından acayip zorlanmıştım.
O günden beri de hiç denemedim.
Birde süresinin uzun olması beni üşendiriyor biraz.
Aslında başlamayı çok istiyorum vücudumun şekilleneceği hayalini düşündükçe ama cesaret edemiyorum sanırım bir türlü.

Arkadaşlar bugün atakta 3.günüm.
Sabah tartıldım. 64.6'yım.
Dün 65.6'ydım.
İlk gün 800 gr gitmişti, 2.gün 1 kilo gitmiş.

İlk gün hiç sporum yoktu. Dün yarım saat yürüyüşüm var o etkili olmuş olabilir diye düşünüyorum. Bugün biraz daha fazla - çıkmasında.

Herkese iyi kilo vermeler.

İnşallah canım. Seninde hedefin de benim hedefim gibi 10 kilo . Umarım başarabiliriz.
Dün iki şişe doğal şekersiz maden suyu içtim. Bugün evde peynirim kalmadığı için ve yarın pişirmek için tavuk almaya alışverişe çıkacağım. Light içecek görürsem alacağım.
Semblante, çok zorlanıyor musun?
evde hazırlamış olduğun çok daha iyidir. Ben kiraz saplı form plusdan kullanıyorum. İçinde bahsettiklerinden az miktarda var ama yeterli olacağını sanmam. Günde bir fincan içiyorum. Keşke iki fincan içebilsem. Aslında günde iki fincan yeşil çay içebilsem en güzel bitkisel çay o işte...

Son düzenleme:
naptın donbul yaa bu kadar yemeği bir akşam için mi yapıyosun amanınnn güçlendirmeye geçince ödül günümde size akşam yemeğine geliyim bari

buyur gel biz yemiyoruz diye iftara çağırdıklarımızı açmı bırakacağız.misafir ağırlamayı severim.hazır almayı sevmem.herşeyi kendim yapmayı severim.mayamda azıcık karadeniz azıcık yörüklük var.hemde kendin yapınca ekenomik ve temiz oluyor.

Aynı gidiyoruz canım. Yürüyüş dukan diyetinde çok önemliymiş. Günde yarım saat yürüsek o bile atak ve seyir evresi için iyidir.

Çok umutlanmak istemiyorum ama acaba diyorum 5 gün yapacağım atakta böyle devam edersem her gün bir kilo kaybım olur mu? Olursa çok mutlu olurum.

Biliyorsunuz biz kadınları zayıflamak mutlu ediyor. Yapılan araştırmalara göre kadınların en mutlu olduğu zamanlar aşık oldukları zamanlardan çok daha fazla zayıfladıkları zamanlarmış. Bizlerde çok mutlu oluruz inşallah.

Mesaj yazmayla ilgili bir sorum var. Başlıkla alakalı değil biliyorum ama kimseye özel mesaj atamadığım için buradan sormak mecburiyetinde kaldım.
Sitede yeniyim ve ben ikon eklemenin nereden olduğunu bilemiyorum. Çok karıştırdım ama bir türlü beceremedim. Bana yardımcı olur musunuz?

Kararlı olursak başaracağız canım.

Ben yolun yarısını geçtim diye düşündüm bugün kendi kendime.
Nereden nereye geldim diye.

Çok zorlanmıyorum. Aşırı yeme isteğimde yok zaten benim.
Dediğim gibi günde 2 kez tavuk + ayran menüm. Yumurta, peynir bile yemedim daha.

Sadece evdekilere yemek yaptığımda zor geliyor bana.
Herşey gözümün önünde ama yiyemiyorum. Pardon yemiyorum.

İşte en zoru bu.

neden bukadar sinirlisin tatlım.Bu diyeti neden yapıyorsun.Fazla kilolardan kurtulmak için.hepimizin kilo alma nedeni yapmış olduğumuz oburluk.oburluk yüzünden bu kilolara geldik.zaten günahı işlemişiz şimdi bedelini ödüyoruz.iftarda 11 kişi ağırladım.ben oldukça idareli bir kadınım.hiçbişeyi çöpe atmam.yemek dökmek adetim deyil.yaptığım yemekleri kazanla deyil azar azar yaparım.malzemelerimi farklı lezzetlere çevire bilirim.Allah rızası için soframı hazırlayıp misafirimi ağırlayıp dualarını aldım.Birde canım diyet yapıyorsak ölmüyoruz burada hem diyeti eşliğinde hayatıda paylaşıp azıcık eyleniyoruz.onun için relaks ol rahat ol.zaman içinde becere bildiğim yada beceremediğim diyet yemeklerinide paylaşırım.

Canım kullanıcı kontrol panelinden ayarları kurcala.
Gelişmiş düzen yapmalısın.

böyle hayvanlara kıymet veren insanlar olması negüzel seni tebrik ederim.evimde hayvan besleyemiyorum.ama elimden gelen basit şeyleri yaparım.

Tavuğu sevmem. Bu nedenle yumurta ve peyniri çok yiyorum. kırmızı eti de çok yiyemiyorum. Ama değişiklik olsun diye yarın tavuk yapmayı düşünüyorum. Hep aynı yemeği yiyemem.
Evet canım... En zoru evdekilere yemek yapmak. Eşim ve iki çocuğum yemek bekler. Dün iftara ocağın başında onlara kızartmayı vücudumdan sular aka aka yaptım ama kendim ucundan bile tadına bakmadım. Eşim Dukana karşı olduğu için ona dukan yaptığımı söylemedim. "Sen niye bundan yemiyorsun?" deyince eyvaaah yakalandım diye panikledim. Zor, çok zor . Katlandıklarımıza değecek bir sonuç alırız ve o sonucu koruyabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…