Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

O kadar kaçamak +500 yapmaaaaaağğğğzzzzzz, öyle hemen yerleşmez cicim

kızlar hepinize kocaman bol eksili bir gün diliyorum öncelikler.
sonra da canım benim ben oruç tutuyorum biz bu buluşmayı ramazan sonrasında ayarlayalım ama ciddi çok sevindim ben bu diyete başladığımdan beri hiç bu diyeti yapan biriyle yüzyüze gelmedi o bi eksiklik oldu hep benim için:)) buna çok sevindim yani

tabii nesrincim ramazandan sonra buluşuyoruz o zamaaaann pişt diğer ankarılar ses verin hele

yaa kızlar dün 66.2 idim bugun 66.7 cıktım ikisinin ortalaması 66.5 eder izninizle ben ticker ımı güncelliyorum 66.5 a dayanamıcam

tebrikler kızlarrr

arkadaslar biriniz 30 küsür,biriniz 19 küsür kilo wermişsiniz hala zayıflamıs gibi hissetmiorum kendimi diosunuz yaaaaaa,,alemsinizzz heeee

..

ya cıdden ama kılo fazla oldugu ıcın bızım verdıklerımızın yansıttıgı görüntü sizinkinden farklı. sen 5 kilo verınce cıtır olmaya baslıyorsun ama biiiiizzzz bu ka kılo verdık cıtırın c sı bıle olmadık. yanı ben olamadım o anlamada kılo vermıs gıbı hıssetmıyorum dedim.. kıyafetlerımde bıle yenı yenı farketmeye basladı.sımdı ben bı 10 kılo daha versem ozaman hah sımdı oldu dıyeceğim.

oyy kıyamam ben onaa. ebabilmiymiş.
bu vesile ile hemmen patlatayım.
ebaaabil bir kuştur
sözünde dönen....... ay yok bunun sonu kötü bitecek...
şaka bir yana minik kuşa yeni hayatında mutluluklar diliyorum. sana da hassasiyetinden ve insaniyetiden dolayı tebrik fışkırttırıyorum.
hee birde yine kilo vermişsin ona bi tebrik şettireyim ayıp olmasın

sportif kedim yine güldürdün beni yaa demek farkında bile olmadan hop hop yuttun ekmek kadayıflarını hehehe

he valla anlamadım bile. tam adamı siparişe ikna ediyorum böle iş üstündeyim hoop yutuvermişim kadayıfı.

kızlar bugün itibariyle 1 kilo daha gitmiş :))) üstelik reglim, reglden sonra biraz daha düşer diye tahmin ediyorum

Günaydın kızlar:)
bende bugün itibarıyla dukana başlamış oldum 76.8 ile 7 gün atak devresini yapıcam umarım kilolar gider.
Ha bu arada hedefim 62 kiloya düşmek daha sonra 55 kilo ya düşmek umarım olur.
İftar da tavuk gögsüyle bişiyler yapıp yemeyi planlıyorum.Bide ben yulaf kepeği yerine etinin yulaf ezmesi diye bir ürünü vardı onu aldım, un gibi değil tanelerin ezilmiş hal, yani öyle krep faln yapılmaz sadece müsli gibi yenir sizce ben bu yulaf ezmesi denen şeyi yulaf kepeği yerine yiyebilrmiyim?
bişiy daha sorayım maden suyu sınırsız içebilirmiyiz?

hoşgeldin.
ben maden suyunu ıkı uc tane ıcıyorum. rahatlatıyor benı.
yulaf ezmesı olmıyor maaefef kuzum ya. o tanelerın ıclerı dolu oldugu ıcın yaniiiiiiiiiii yulaf ununuda ıcerısınde barındırdıgı ıcın olmuyor. kepeği yanı sadece yulafın posasını yemek zorundayız. hem artık heryerde kolayca bulabılırsın kepeğini. istanbulda isen real ve mıgroslarda var. aktarlarda var. internette gurmenet veya hammaddeler.comda var. varda var yani. turkıyenın her kosesınden temın edebılebılır.

Son düzenleme:

cnmm öncelikle bol eksili günler diliyorum sana
yulaf ezmesi almasaydın keşke :26:
cnmm bende 75 kg ile başladım 2 ayda sıkılıp ve evsel problemlerden bıraktım.... ilk 1 ay yulaf kepeğine dikkat ettim 2.ayda haftada bir yediğim bile oluyordu
maden suyunuda 2-3 tane içiyordum açıkçası
7 günlük atak için tavuk göğsü uygun mu bilmiyorum
ayrıca 7 günlük atak çok değil mi :26: cnm kendini zorlama istersen birde anladığım kadarıyla oruçta tutuyorsun zaten böbrekler için özellik bu atak döneminde bol su içilmesi lazm birde sen 7 gün atak yapıyorsun çok bence yha 7 gün

olmazsa netten sipariş vereyim gelsin ama o zaman kadar ben yulaf kepeği yemiycem bişiy olur mu peki?

aslında biliyorum 7 günlük atak çok aa ben suan regl döneminde olduğum için kilo kolay gitmez diye düşünüyorum(bünyem açlığa dayanıklı) o yüzden uzun tutuyorum. tavuk gögsünü akşama pişirip yerim yarınada kırmızı et yaparım die düşünüyorum.

o sıkıntı bende de var. cok ıyı anlıyorum senı. benım etek ve elbıselerım alındıgı gıbı dolapta beklıyor
yakın zamanda hepsini rahat rahat giyersin demek isterdim asyacım ama ne yazık ki giyemeyeceksin. hepsi üzerine bol olacak. annesinin elbisesini giymiş çocuklar gibi olacaksın. mecburen, istemeye istemeye gidip yenilerini alacaksın, onları giyeceksin. )))

bu arada az önce sormayı unuttum sen ne kadar kilo verdin bu süreçte?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…