Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

19 günde 7 kg verdim dukan diyetiyle iyi bi sonuçmudur

19 gunde 7 kılo verdıgıne gore senınde kılon fazla olmalı. oahlde ıyı. ha 60-70 gıbı bıseysen bence fazla. dıkkat et..

ben ılk basladıgımdan berı hep normal bardak ayranlardan ıctım. zararı oldumu bılmıyorum ama lıght seylerden hıc haz etmıyorum. bu arada sut urunlerı gunde 1kg yı gecmemlı bılıyorsun dımı..

canlarım nasılsınız,vallahi sizi ihmal ettiğimi düşünmeyin ama bu hafta biraz işe odaklanmam gerekti.
bugün de sabahtan bir kontrat yaptım,sonra toplantı falan derken anca müsait olabildim.
kilo durumum hala sıkıcı 75.4'te takılı kaldı
özledim ama siziiiii

:44:

walla gelirsen beklerim medesam çok memnun olurum walla sayende ankaralılar ortaya çıktı oyy kıyamam yaa izmird de vardı birileri ben hatırlıyorum acca falan:44:

acca var ama sonbaharda görüşebileceğiz,prenssevgilisi de sonbaharda gelecek,sempatika var ama nedense görüşemedik hiç başka da kimsecikleri yok mu güzel memleketimde
geleydiniz birlikte çeşmeye gider denize girerdik yahuuu

kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr

dun 93.7 olan ben ıftar oncesı tartıldım 92.4 cıktımmmm....dun +300 ıken bugun -1.300

hemen tıkırımı guncellememlazım..

bravo yaaa azcık kilo vereymişin

donmuş balığın daha çok kilo aldırdığını düşünmüyorum ben

yaaa o resimdeki bebiş senin bebeğin miii

canım sen güçlendirmeye mi geçtin anlayamadım ben,bu hafta pek sıkı takip edemediğimden kaçırdım mı ????

bir günde insanın başına daha ne gelebilirdi acaba,çok üzüldüm hilalim yaa geçmiş olsun .Allah başka dert vermesin,ne diyeyim

şimdiiiii ortalarda yokum dye,sizi takip etmiyorum sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz
ben sana ne diyeyim,sen daha geçen hafta söz vermemiş miydin noldu şimdii,bir de bütün bunlar olurken senin farketmemen de ayrıca ilginç olmuş tabiki

19 günde 7 kg verdim dukan diyetiyle iyi bi sonuçmudur

vayyy 19 günde 7 kilo verip iyi midir diye sorulur mu yaaa,daha nolsun ki ? neredeyse 2 günde 1 kilo vermişsin,maaşallahh

Ben hazır ayran kullanmıyorum. Yani onların light olanı var mı yok mu onu bile bilmiyorum. İlgilenmediğim için gözüme çarpmadı :)

Sakıpağanın light yoğurdu %1 yağlı. Yağı %80 azaltılmış. Benim için en iyisi o.
Sütaş'ın kini de aldım ama %1,4 galiba onun yağ oranı. %65 azaltılmış yağ oranı.

Bir daha sütaş almam ama sakıpağa güzel.
Günde 2 bardak ayran içiyorum yetiyor bana.
Zaten günde 2 kez birşeyler yiyiyorum. Tavuk + Ayran o kadar.

Su fazla içiyorum. Günde 12 bardak falan.

şöyle gelişi güzel 10 günlük kabataslak olarak diyet listenizi yayınlasanız süper olur.tşk...

Hazır yoğurt yiyemiyorum. AOÇ günlük sütü ile kendim mayalıyorum ve onu kullanıyorum. Ben ayran olarak değilde günde 3 case yoğurt bir su bardağı AOÇ nin normal sütünü ve de 200 gr kadar peynir tüketiyorum. Süt ürünlerini seviyorum. Kitapta Dukan'ın atak menüsüne baktım ben aşırıya kaçmıyorum. Hatta atak menüsüne göre süt ürünleri ve et ürünleri tüketimim az bile.
Su tüketimim ise inanılmaz boyuta ulaştı. Günde 5 lt içiyorumdur ve bu kendimi frenlemiş halim(( Normalde günde 3 lt su içerdim. Şimdi ise her an lokur lokur soğuk su içme ihtiyacı duyuyorum. Böbreklerim fazla oksijenden iflas edecek(((( Birde çay. Çay tüketimim ise kupayla 12 bardak falan. Namaz kılıyorum. Eskiden bir abdest ile bazen 3 vakit namazı kılardım. Şimdi abdest alıp hemen namaz kılmasam geri almak zorunda kalacam diye acele ile kılıyorum:)))

Ağzımın acılığı çok kötü kızlar.((((

Son düzenleme:

medesaaaaaaaaaa çeşme deyip özendirme çölde yaşayan bu garibanlarııı işten izin vermiyolar be kuzum ahh ahh eylülde ancak

medesaaaaaaaaaa çeşme deyip özendirme çölde yaşayan bu garibanlarııı işten izin vermiyolar be kuzum ahh ahh eylülde ancak

eylülde de güzel olur kuzum buralar,hala sıcak olur üzülme.kaç gel sen bana gezerikkkk
daha ipek böcüğüm de gelecek çapkınlık yapıcaz onunla
hepinize iyi tatiller

eylülde de güzel olur kuzum buralar,hala sıcak olur üzülme.kaç gel sen bana gezerikkkk
daha ipek böcüğüm de gelecek çapkınlık yapıcaz onunla
hepinize iyi tatiller

inşallah medesacım bi burun ameliyatı olsam mı diye düşünüyorum vazgeçersem gelirim bee ama çapkınlık yapamam siz yaparken bakarım hehe sana da iyi tatiller kuzum

Aynen benim de bu halimle çok az kıyafetim var, ay pardon eski halimle yani şimdi çok mükemmel durmasalar da eski kıyafetlerimin içine giriyorum, onları giyip çıkmıyorum ama giyip giyip bakıyorum zaten bu kiloların moralimi en çok bozan kısmı da bu idi, oğlumun doğum gününde giyecek kıyafet bulmak için bütün mağazaları dolaştım ve büyük bir hüsrana uğradım (geçen nisan ayı, 78-79 kg iken) hatta büyük beden mağazasına bile gittim ama onlar da büyük geldi, çok şükür ki kurtuluyoruz bu lanetten

ayy hakkaten yaa bunun bi büyük bedeni var mı diye sorup yok cevabını almak ne kötü oluyo. bi de kıyafet denerken kabinlerin aynalarında ışıktan mıdır nedir daha feci bi halde görünüyo selülitlerim alışverişler hep hüzranla sonuçlanıyooo yaa ben henüz eski kıyafetlerime giremiyorum maalesef. bi zamanlar 38 beden elbise aldım da aman ne kadar şişmanladım diye üzülürdüm gidişat kötüleşince de saldım çayıra mevlam kayıra

Son düzenleme:

Oğğğğğ o kadar sıvı alman hiç iyi değil amaaaa, neden içiyorsun? susuyor musun yoksa ağzında ki tatdan dolayı mı? eğer susayıp içiyorsan tamam bünyenin ihtiyacı var ama diğer türlü ise başka bir çözüm bulmalısın, böbrek şakaya gelmez bi doktora bile görünsen olur yani

Kızlar bu arada yarın yazlığa gidiyoruz şileye, biraz değişikliğe ihtiyacım var, oğlum için de iyi olur hiç deniz görmedi henüz diyet işini ızgara ile falan idare ederiz herhalde, umarım yapabiliriz yani oğluşu başıboş bırakamayacağız çünkü merdivenler var ya ne bulursak onu yicez yada güzelce diyetimi yapcam, oruç da tutamayacağım bu sürede, vicdanım rahat değil ama yine de gitmek istiyorum, neysem orada girmeye fırsat olur mu bilmem onun için hepinizeee bol eksili, ekşınsız günler diliyorum şimdiden Ben salı çarşamba falan geri dönerim umarım - 1.000 gr ile

canım sen güçlendirmeye mi geçtin anlayamadım ben,bu hafta pek sıkı takip edemediğimden kaçırdım mı ????

canım ramazan süresince güçlendirme gibi devam ediyorum, seyirle güçlendirme arası birşey daha doğrusu, daha çok seyir gibi, günde 200-300 gr veriyorum böyle

Bulaşıksuyu kilo çizelgesini gururla sunarrrrr. Tatatataaaaaaaaam Darısı geri kalan 12 kiloya

Normalde çok su ve de çay içerim. Yanımda olanlar su içmeme şaşırırlar. Canım, atak dönemine dün başladım ve sürekli su içmek istiyorum. Yani bu kadar kendimi frenleyerek 5 lt ile sınırlıyorum.
Ağzımın içi çok acı. Öyle olunca da sürekli o acılığı suyla giderme ihtiyacı duyuyorum.

Hmm... Benim günde 2,5 lt falan oluyor işte.
Ama çay tüketimin çok bence canım. Hatta su bile bana fazla geldi.

Benim çay alışkanlığım hiç yoktur normalde.
İkram edilmezse aklıma bile gelmez.

Ama bugün şekersiz doğal maden suyu aldım 6'lık olanlardan.
Aklıma gelirse günde 1 tane ondan içebilirim.
Birde coca cola zero aldım bu akşam onu içmeyi düşünüyorum.

Yani benim içeceğim extra sıvılar light cola ve doğal maden suyu.
Çay, kahve aklıma bile gelmiyor açıkçası.

banada bi tabak dukan ekmeği yollasan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…