Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bende bugün başladım ve şu ana kadar iyi gidiyor. Sizle birlikte yaparsak daha iyi olur. Sabahleyin yediklerimi yazmıştım. Siz niyetli değilseniz yazabilir misiniz?
Öğlen yemeğim ise soğanlı kıyma kavurması ve bir kase yoğurt. İkindide 2 dilim kaşar peyniri.
Akşamda menüm aynı. Gece süt içerim. Nascafeli sütün zararı olmaz sanıyorum.

Güneyli, bende belki atağı 3 gün yapıp sonrasında 1+1 e geçerim. Atak fazla olursa bünyeye zarar veriyor mu?

sen benden daha da güzelini yaparsın canım benim
üstelik bence dukanella yapıp üstüne döksene yaaa,benim sonradan aklıma geldi ama canım öyle çekti şimdi.sen yapıp yersen ben yemiş gibi mutlu olurum,şimdiden afiyet olsun kuzumm

canım bak önerıde bulununca dukan yapan arkadaslarından bahsedıyorsun hemen. onlar yıyordu dıye. ama dukanda KAŞAR PEYNİRİ de yasaaakkkk light olanını bile tüketmemelisin. benden söylemesi

canım bak önerıde bulununca dukan yapan arkadaslarından bahsedıyorsun hemen. onlar yıyordu dıye. ama dukanda KAŞAR PEYNİRİ de yasaaakkkk light olanını bile tüketmemelisin. benden söylemesi

yaaaaaaaaa((((bak şimdi üzüldüm(
yemiş oldum. Bundan sonra yemem. Bu sefer çok dikkat etmek istiyorum. Harfiyen dukana uymak istiyorum.

güçlendirmede olanlara seslenmek istiyorum buradan =)) protein perşembesini uyguluyo musunuz siz? ben oruçluyum bugün kafam karıştı şimdi sahurda normal saf protein gibi yedim iftarda da saf protein yapıp bugün sahurda normal düzene dönebilir miyim. yoksa bugün hem iftarda hem sahurda saf protein mi olmalı ya da hiçbirini yapmasam direkt normal günler gibi devam mı etsem offf bilemedimki şimdi ben :44:

ayy medesacıım yaa keşke yakın olsaydık da akşam oturmaya gelirdin ben de dukanellalı çikolatalı kek ikram ederdim sanaa

Arkadaşlar atak devresi için yoğurtlu yemek tarifeleriniz var mı? ben yoğurdu çok seviyorum. Örneğin yoğurtlu çorba en sevdiğim çorbalardan birisidir.
Yine değişik lezzetli atak için tariflerini varsa mümkünse yazabilir misiniz?

bende Ankara ikamet ediyorum.

Son düzenleme:
tenarrrr yavrummmm bende ankaradayım hep istanbulda herkes diyordum sonunda ankarada olan birine rastlamak mutlu etti beni valla:)))
aaaaa ni demek asyam denizim hepiniz gelin walla çook mutlu olurum ankaradayım ben ankarada olan var mı başka. tüm şehirler buluşuyo ankaranın neyi eksik :))

Ben de vanilyayı dün kipa da buldum ama çikolata aroması yok galiba dr. oetkerin

tenarrrr yavrummmm bende ankaradayım hep istanbulda herkes diyordum sonunda ankarada olan birine rastlamak mutlu etti beni valla:)))

oooooo nesriiinnn süpeerrr evet yaw ben de ankarada kimsecikler yok diyodum. eh biz de buluşuruz artık nesrincim hatta bu haftasonu şehirdışına gitcez de önümüzdeki cumartesi beklerim dukanellalı çikolatalı kek yemeye baktın beceremiyorum madodan diyet dondurma yeriz oruç tutuyo musun bilemedim ama :44:

ayy medesacıım yaa keşke yakın olsaydık da akşam oturmaya gelirdin ben de dukanellalı çikolatalı kek ikram ederdim sanaa

oyyyy kuzum yemiş kadar oldum çok teşekkür ederim.ankaraya da iş seyahatine geliyorum ben bazen.ilk programımda yerim artık çikolatalı kekini.
noluyor bu arada yaaa kimler buluşmuş ben ne kaçırdım,bu izmir de bir tek ben mi varım.niye bırda buluşma olmuyor.ben niye öksüz yetim gibi kalakaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…