Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ooooo doğum günün kutlu olsun güneylicim nice mutlu yıllara

Madesaaaa sesın cıkmıyor. ıyımısın kuzuuuuuuuuuuuu

canlarııım seviyorum siziiii ama bu hafta uyuşturulmuş gibiyim resmen.sıcaktan mıdır nedir anlamadım,ne iş yapmak geliyor içimden ne başka bişey.forumu da açıyorum arada bakıyorum size ama çok etkin olamadım bu hafta kusura bakmayın.
bir de uykumu alamıyorum sanırım,mahmurum.ama bütün bunların dışında yeniden duraklamada olduğum için de keyfim kaçmış olabilir.
geçen hafta 74.8,bu hafta 75.4
hatta duraklasam iyi + çıkıyorum zaten vücudumdan da anlıyorum,karnım falan şiş,regl de olmayacağım.su tuttum heralde.
birkaç gündür su içmekte bile zorlanıyorum.göbeğim çıktı yeniden,neden şiştim anlamadım neyse inat ettim ,şu an ne kadar hedefimin altında olursam olayım toplamda 20 kiloyu görmeden güçlendirmeyeceğim kendimi,öyle yada böyle olacak

atakta mantar yok,mantar sebze

canım hoşgeldin ama kızdım sana,ne demek ölmek istemek falan kendine gel bakiiim anaaaaa
57 kilo oldun diye mi bu hale geliyorsun kuzum,burda senin 2 kilonla başlayan arkadaşlar var ve herkesin motivasyonu yüksek.
tamam olabilir başarmıştın ama sonra çeşitli sebeplerle başa döndün.şimdi yeni bir sayfa açsan olmaz mı,yeniden başlasan.
sonuçta daha önce başardığına göre yine başarabilirsin,onu da başaran sendin yapabilirsin bence
keşke sağlam bir güçlendirme yapsaydın o zaman almazdın verdiklerini ama olsun geç kalmış değilsin,haydi toparlan bakalım

aa ne o öle ölmek istiyorum filan? sen zaten inceymişsin başladığında zafiyet geçirecek kadar zayıflamışsın . ee demek ki koruyabileceğin bir kiloya inmemişsin. birde güçlendirme yapmazsan hop fazlası ile geri geliyorlar ..örnek ben

dardır o kalıp be yaa ya da yanlış basmışlardır bedenini

hee kesin yanlış beden etiketi takmışlardır ona değil mi?
medesam bende şiştim ayol bu nedir ki. havalardan mı su tutuyoruz nedir? geçenlerde aliye diyordu ay etkisi diye ama ayın 14 üne de çok var niyeki anlamadım ki poff

kedicim bak şimdi de biz başbaşayız. konuş biraz da bugün de ben köçek olmıyım

Kod:
kıslar sipariş ettiğim aromalar geldiii. bu akşam medesanın çikolatalı kekinden yapıyım diyorum

Son düzenleme:
Herkese merhaba ve saglikli zayiflamalar.

Yaklasik 8-9 kilo kadar vermem lazim, diyet arastiriyorum, diger diyetleri de inceleyecegim.

Dukan diyetini arastirdim, kitabini da okudum ancak pahali oldugu gerekcesiyle yapmaktan imtina ediyorum.

Yalniz yasiyorum ve fazla bir gelirim yok. Yapmaya kalksam düsük bütce ile neler alabilirim, nasil bir menü hazirlayabilirim? Fikri olan yazarsa sevinirim.

Simdiden tesekkür ederim.

kedicim bak şimdi de biz başbaşayız. konuş biraz da bugün de ben köçek olmıyım

valla bacım fırsat buldukça soluğu topikte alıyorum işte. bir sürü de iş var başımda yine de geliyorum buralara. hem bugün belki de senin oynaman, bizim de izlememiz gerekir.
parayla değil tenarım sırayla
hahahhahah

Kod:
kıslar sipariş ettiğim aromalar geldiii. bu akşam medesanın çikolatalı kekinden yapıyım diyorum

Eki Görüntüle 472450

yap kuzum yaappp valla çok güzel oldu benimki,sen de 5+1 kampanyasından mı aldın,ben de öyle yaptım
neler aldın bakiiiim,ben çikolata,pöti buere,vanilya ve 3 adet rom almıştım.evde de tereyağım var hiç kullanmıyorum onu.

öncelikle hoşgeldin
pahalı derken? mutfak masrafı birz yüksek oluyor evet ama yalnız yaşıyorsan bence çok kolay yaparsın.
burada evdekilere ayrı kendine ayrı yemek hazırlamak zorunda kalan bir çok arkadaş var senin böyle bir sorunun olmayacak. ne tür diyetlerle karşılaştırıyorsun bilmiyorum ama dukanda kastan değil daha çok yağdan verirsin buda ideal olandır. ayrıca diyetisyene gittiğini düşün bir vizitenin ne kadar pahalı olduğunu bilirsin belki. bir de kibrit kutusu peynir iki dilim ekmek vs gibi sıkıcı bir diyet listesi verip eline yollicak. burada ise izinlilerden sınırsız yiyerek doymak var. hem ona vereceğin parayla bir kaç kilo et alırsan belki dukan daha bile ucuza gelir. bilemicem kararı ve kıyaslamayı sen yapacaksın

Kod:

Eki Görüntüle 472450

hayırlı olsun hepsinden aldın mı?
bende bu markanın muz ve çikolatası var. pek memnun kaldığımı söyleyemem.
ayrıca dr oetkerin limonu acı bademi romu ve zar zorda olsa bulduğum vanilya aroması var. vanilya ve romu çok sevdim acı badem her şeye yakışmıyor limonu da henüz kullanmadım kek yaparsam kullanırım ama..

merhaba Jetaim,

evet haklısın bol miktarda et yemek gerektiği için biraz pahalı bir diyet olabilir ama et balık kurumunda uygun oluyo fiyatlar, mesela kanatsız tüm göğüsün kilosu 5 lira. ET ve BALIK KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - Satış Fiyatları

Arkadaşlar merhaba,
Bugün itibariyle dukana başlamış bulunuyorum.
Aranıza katılmak için hangi bildirimleri yapmam gerekiyor?

Birde sormak istediğim şu: Siz her dönemi teste göre mi yapıyorsunuz?

Mesela testte bana 2 gün atak gösterdi ama ben 5 gün yapmak istiyorum. :26:

aaaa öle miiii?? mutlu yıllar o haldeee cicim..en güsel yılın,en güsel yaşın olsun inş..mutlu yıllar sana mutlu yıllar mutlu yıllar bol eksiler sanaaaaa

atakta soğan yasak değilmiii limonuda cok tuketme fazlası meyveye gırıyor...

nice mutlu zayıf senelere canım...

doğum günün kutlu olsun canım
ooooo doğum günün kutlu olsun güneylicim nice mutlu yıllara

teşekkür ederim, güzel yıllar diliyorum ben de kendime
umarım fazla yaşlanmam bu seneP

melisende hedefi fazla tutmak atakta iyi değil sen onu seyirde dene (gerçi bende işe yaramadı ama sen kararlıysan neden olmasın)
haa atakta da yapsan olmaz mı? olur tabii ilerde sıkılmayacaksan bence sakıncası yok ama dukan benim gibi düşünmüyor ona göre 3se 3, 5se 5
mantar protein bombası gibi görülsede sebze ve o nedenle atakta yiyemiyoruz. atakta sadece 1 kaşık domates, soğan filan var o da tatlandırmak amaçlı

canım yaa dur bakalım, ne demek ölmeyi istemek, töbe töbe , kilo alabilirsin tabii ki de
canın başka şeylere de sıkılmış olabilir ama bak diyete her zaman başlayabilirsin, bu öyle abartılacak bir şey değil ki, sen zaten 20-30 kilo da almadın değil mi ya
Allah'ım yaa yapma bunu kendine, bak ben de alacağım bunu biliyorum, bünye meselesi ama bunu aldığım zaman ne yapacağımı da biliyorum ve ölmek o yapılacaklar arasında yok
tatlım bekle ramazan geçsin, güzel bir bayram yap sonra da beraber dukan yapalım
bu kadar işte

çok teşekkürler cınım özenme bana güneyliciim ben senin 2 katınım nerdeyse
benim özendiğim de bu işte, azim yani yoksam 2 kat olmak diil tabi

cınım bu kadar yağ almış olman teorik olarak imkansızzz sudur o suuu
inşallah inşallah
ben de biliyorum ama matematik bana hep sorun çıkarmıştır, teoriden pratiğe geçerken bi kazık atar mı atar

medesam bende de var aynı kırgınlık, böyle bi ahestelik ağırlık
geçecek inşallah
geçen akşam 2 km kadar yürüyeyim dedim oyy bizim sporprensesinin kulakları çınlasın resmen öldüm, eve varamayacağım sandım niyetli niyetli:)

normal herhalde canım bu sıcaklarda bu miskinlik,

minimumlarla yetinirsen çok tutmaz ama bu defa da diyet de tutmayabilir zira canın aynı şeyleri yemekten sıkılacak, bıkacaksın.
bu diyet biraz sosyete diyeti, çeşit arıyor insan çünkü

hadi yaaa güzel diil mi? hepsinden almadım kedicim 5+1 kampanyası vardı 6 tane almış bulundum. dr oetkerin maalesef çok az çeşidi var niye yapmıyolar ki anlayamıyorum şöyle çikolata, kakao falan:44:

güneyliiii,doğum günün kutlu olsun.nice mutlu senelere,bol eksilerle inşallahh kuzummm

kuzularrr limonun kendisini kullanabiliyorken neden aromasını alıyorsunuz ki ??

ayy inşallah senin gibi lezettli yapabilirim malum biraz yeteneksizim bu konuda ben de çilek, kestane, fındık, çikolata, kakao, pötibör aromaları aldım. kestaneyle, kestaneli pasta yaparım fındık ta çikolatalı keke ekliyim diyorum içine fındık atmış gibi olsun pötibör de kurabiye için olur heralde di mi? ya da çayın içine dökersin, çaya pötibör bisküvi banmışsın gibi olur çilekli puding, kakaolu puding için de diğerleri

ayy canım çekti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…