Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kizlaaaaaar anca attim kendimi araniza iftara yarim saat kadar birsey kaldi bugün biraz rahatsizim neden bilemedim su topladim sanirim

yürümedim de bugün yarin türkiyeye gidiyorum cankuslarimmm gelemem belkide ucustan önce

yarin delycim yok ama kayitlara gecsin bildirirmi bugün yapiyorum

baslangic tarihi: 21 haziran 2012
baslangic kilo: 77
hedef kilo: 66
Gecen Hafta: 73
Suan ki kilo: 72.2
-800 gr

hedefimm tatildeyken -1kg görmek yulaf kepegimi tasimi taragimi topladim bi tek ucus günleri biraz disina cikarim diyetin ama onun haricinde asayis berkemal

coooook seviyorum hepiniziiiii cok merak edicem bu bir haftayi saglicakla kalin kuzular bol bol - insallah

ben altta görünüyorumdur da o zaman başka ekrandayımdır kesin, daha yeni okuyorum. görseydim kesin cevap verirdim pisiciim. komiksin evel allah

Son düzenleme:
Tabii haklısın, burası gerçekten terapi, arkadaşlarımın hepsi birbirinden iyi ve eğlenceli. Buradan kopamayacaksın, ben kısa bir süre zorunlu uzak kalıyorum ama aklım burda :))

bende malum dünya hayatı kadınların işi bitmez benim koca işten geldimi kadrolu koltuguna uzanır yemeğini yiyip kaldığı yerden uzanmasına devam eder .okadar çok koltukla bütünleşmişki onun oturduğu yer kırıldı siz düşünün kaç senedir o tarafa yatıyor......

Canımm, ne güzel, çok heyecanlısındır şimdi

Şimdiden iyi yolculuklar canım, hafta mı iznin?

Yaa haklısın canım, hayat onlara güzel. Çok güldüm bir de sana, eşinin göbeğine isim vermişsin İsim verecek kadar büyükse koltuğun kırılması çok normal :))

valla tesadüfen bir arkadaşım geldi o sırada dağıttı kafamı
dost dediğin şey önemli sağolsunlar
ama hala sinirden başım ağrıyor

Yaa haklısın canım, hayat onlara güzel. Çok güldüm bir de sana, eşinin göbeğine isim vermişsin İsim verecek kadar büyükse koltuğun kırılması çok normal :))

aslında isim verecek kadar büyük deyil sadece onu taciz edip kızdırıyorum. yemek yedimi çıkıyor.sevimli bir göbek.aldığımda çiroz gibiydi bo göbeği yapmam 20 senemi aldı.babası bile şaşırıyor.çünkü ailesi çok zayıf benim koca besili.hadi gel senide dukanis yapalım diyesim geliyo ama 20 senelik emeğim boşa cıkacak.bırak berkecan yerinde dursun.

iyi yolculuklar cınım

ben altta görünüyorumdur da o zaman başka ekrandayımdır kesin, daha yeni okuyorum. görseydim kesin cevap verirdim pisiciim. komiksin evel allah

Valla tenar, ben de gündüzleri giremedim ya laf attım altta görüp görüp ama kediciğimin benzetme muhteşemdi, bırak sen de ben oynamayı da bilmem.

Dombulum sağolsun, yanındaki değişti ama dombulum burdaydı bana da laf yetiştirdi

Yarın diyete başlayacağım için bugün sanıyorum son 7 ay içinde hiç yemediğim kadar yedim. Hepside bol kalorili.
Kadayıf, yalancı tavuk göğsü sütlü tatlısı, ayçiçeği, patlıcan kebap yanında pirinç pilavı. Son kez kağıt helva arası dondurmada yiyeyim tam olsun:)))) Bu gece yediklerimden dolayı ölmez sağ kalırsam inşallah yarın diyetime başlayacağım.

Bir sorum olacak. Atak'ta ve daha sonrası et fazla yemeyip daha çok yumurta, peynir ve yoğurt, süt tüketsem bir sakıncası olur mu? O kadar çok et yiyemem(

cok sagolun kuzucuklarimm

bi hafta gidip gelicem ekimcim...sonra iki haftaligina bir dahaa gidicem ozamana güclendirmeye gecmek hedefim ama

İnşallah dilediğin gibi bir tatil olur canım, dinlenir, eğlenir, kaçamak da yapmazsın. Sağlıcakla git gel inşallah.

hepsini bugün mü yedin, way anammm etsiz olmaz maalesef niye olmazını da söliyim de mantığı otursun. süt ürünlerinde az da olsa süt şekeri yani karbonhidrat var ama ette karbonhidrat yok. tabii et yemiyim de günde 100 adet yumurta beyazı yiyebilirim diyosan o da olur

Son düzenleme:

Hayırlı olsun canım, inşallah kolaylıkla ve çabucak verirsin kilocuklarını.

Ben de aynısını yapmıştım, diyetten bir gün önce çerez falan yemiştim ben ama sen azıcık abartmışsın sanki ama afiyet bal olsun, şimdi uzun zaman canın hiç birşey istemez

Fazla yememekten kastın ne canım? Her gün mutlaka etten protein almalısın. Ben de yiyemem diyordum ama öyle güzel tarifler var ki ve değişik baharatlar giriyor devreye, anlamıyorsun bile.

Balık seviyorsan balık yiyebilirsin. Sabah zaten yumurta yersin ama öğle ve akşam yemeklerinde mutlaka az da olsa beyaz ya da kırmızı et olmalı, onları yoğurt, ayranla destekleyebilirsin. Bizim yemek kültürümüzde sebze zeytinyağlı, et et gibi yenir ve sık yemez hiç görmesem eti aramazdım. Ben özellikle tavuk etinin yanında ayran çok tükettim ve zorlanmadım.

hepsini bugün mü yedin, way anammm etsiz olmaz maalesef
Maalesef hepsini bugün yedim((( Bu nedenle diyorum ölmez sağ kalırsam yarına diyete başlıyorum:))) Son 7 aydır hep kendimi kontrol etmiştim. Bir öğün bir yiyecekte abartırım ama gün boyu böylesi yemek asla yemezdim.

Eti kuru kuraya yiyemem. illaki etin yanında sebze yemem gerekir. Sebze yiyemeyeceğim için et az yesem olur mu diye sordum. O vakit et köftesi yapıp yanında kuru soğan maydanoz yiyeceği.

Canlarım,

Gündüz inanılmaz yoğunum, yerimde de değilim bu yüzden giremiyorum siz gidiyorsunuz ben geliyorum gibi tuhaf bir durum oluyor ama hiç yoktan iyidir.

Umarım hepiniz çok iyisinizdir.

Güçlendirme güzelleri, size sabit ya da gram eksi kilolar olsun.

Seyirdeki arkadaşlarım, yarın dely yok ama bildirim yapacaksınız umarım hepiniz bol bol eksi bildirimler yaparsınız.

Hepinizi öpüyorum, sizi seviyorum çıtırlarım.

daha çok laflamak isterdim ama benim büyük olan ve aynı zamanda bir okadarda sitresli olan kızım bilgisayara el koydu.iki kelam edem dedimsıra bende tatlııımmm dedi ne diyebilirim kendisi özünde bizat doğurduğum dogururken acılar çektiğimkızım ama görümce ihtiyacımı da karşılıyor.bende intikamımı onu dukanist yaparak alacağım sandım.nafile yeni nesille baş edilmiyor.kısacası zaman zaman laflamamıza ket vurabilir cadı.

Çok yemek zorunda değilsin tabi ama sebzesiz yiyemiyorsan proteinde biraz zorlanabilirsin evet, ben de yoğurdu çok sevmem, benim kurtarıcım ayrandı. Soğan da iyi fikir, dediğim gibi beni orta boy soğan a izin var, unutma ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…