Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım bence sen beni yanlış anladın sana şöyle söyleyim benim kilo 69 falandı zaten ben evet kilo verdim öle 5 kilo değil tabi ki 1 kiloya yakın verdim onun dışında gördüğüm +5 lerin sebebi tükettiğim sıvılar sadece:) onlarda gün içinde ter ve wc ile gidiyo iftar öncesi normal sabit kiloma düşüyorum:))

ozaman tam gaz diyete devem et tatlım.çok sıvı tüket ama suyu 0 derecede tüketirsen vicudun onu 37 dereceye getirmek için 100 gr su için37 kalori yakar su içerken zayıflersın

hoş geldin melisende, inşallah sen de bir gün tutarsın ama sorun olmaz dilediğini yazabilrsin hatta resim de koyabilirsin:KK66:
perşembe günü zaten haftalık kilo bildirim günümüz yarın beraberce bildirimlerimizi yaparız :KK34:
Güneyli, ben 45 yaşındayım. Son iki seneye kadar kendimi bildim bileli orucumu tutarım ama iki sene önce düşük şeker tanısı ile diaformin adlı ilaç başladım. Bu nedenle artık oruç tutamıyorum.

Bende inşallah yarın başlarım ve size sabahleyin tartılıp kilomu yazarım. Sizler kaç günde kaç kilo verebildiniz? Çevredekiler adeta mucizeler yaratmışlar.

Güneyli, ben 45 yaşındayım. Son iki seneye kadar kendimi bildim bileli orucumu tutarım ama iki sene önce düşük şeker tanısı ile diaformin adlı ilaç başladım. Bu nedenle artık oruç tutamıyorum.

Bende inşallah yarın başlarım ve size sabahleyin tartılıp kilomu yazarım. Sizler kaç günde kaç kilo verebildiniz? Çevredekiler adeta mucizeler yaratmışlar.

bende 41 bitiriyorum 73,5 den 70 düştüm 19 gün gibi bir sürede adet döneminde olduğumdan kilo bildiriminde bulunmayacağım.3,5 kg kaybettim ama daha fazla gösteriyor güzel yanı bu sanada başarılar

iyi aksamlar canlar..:KK54:

___ gören arkadaslarimi tebrik ederim dahada fazlasini görürsünüz /görürüz insalah.Ben regel oldugum dan beri menepoza girmis gibi ter döküyorum acayip sykynti var icimde dokunsalar aglayacak gibiyimm tatli kirizim cabasi kek yaptim yanima aldim ama yumurta kokusu burnumdan gitmiyor...kiyma kavurdum yedim sadece..Allahim bir an önce bitse su gececilik de izine ayrilsam..Aslinda ben bu kadar cok gece calismiyordum bir arkadas isten ayrildi personal eksikliginden calisiyorum..Hem ev hem cocuklar acayip zorlaniyorum artik..:KK50: Yarin __ görmek istiyorum..birde + görürsem moralmen yerlerde olurum sanirim..

bende 41 bitiriyorum 73,5 den 70 düştüm 19 gün gibi bir sürede adet döneminde olduğumdan kilo bildiriminde bulunmayacağım.3,5 kg kaybettim ama daha fazla gösteriyor güzel yanı bu sanada başarılar
çok teşekkürler canım. Siz kaç gündür bu diyeti yapıyorsunuz? Atak kaç gün yaptınız?

Kızlar ilk mesajımı atıyorum :KK9:
Bende cuma günü başlıyorum şimdi kitabı okuyorum :KK70:
Herkese bol kilo vermeler:))

donbulcum burda bu sorunun cevabını bilen olmayabilir, sen bi de yağ aldırma konusundaki arkadaşlara sorsan belki onlar bilir.[/QUOT
haklısın arkadaşım.Diger yerlerdede araştırdım.Pek cevap bulamadım,dukan diyetini uyguladığım için belki yaptıran vardır diyorum.onca zaman diyet yaptım 73,5 den 70 düştüm ,düşmeyede devam etmek istiyorum.Amaliyat sonrası ödem bunu engellermi.Doktorada sormaya kısacası çekindim.Zaten amacım rahatsızlığımı gidermek olunca diyet olayını soramadım bile.

walla ben el bileğimden ameliyat olmuştum. anesteziden dolayı 2 kg su tuttum ama 3-4 gun ıcınde eskı halıme donmustum.

walla ben el bileğimden ameliyat olmuştum. anesteziden dolayı 2 kg su tuttum ama 3-4 gun ıcınde eskı halıme donmustum.

sağ ol canım.umarım benimde toparlanmam çabuk olur.aslında 1 ay önce diş kökü amaliyatı oldum ama ozaman bu diyete başlamamıştım yarı baygındım.lokal demişti ama ben yarı uyur durumdaydım.ben su toplamadım.bunda 1-1,300 gr alacak fazladeyil şişlik olacak neyse iyi kötü ne olacağını anladım.ne olursa olsun diyete devam.regli döneminden fazla olmaz .

iyi aksamlar canlar..:KK54:

___ gören arkadaslarimi tebrik ederim dahada fazlasini görürsünüz /görürüz insalah.Ben regel oldugum dan beri menepoza girmis gibi ter döküyorum acayip sykynti var icimde dokunsalar aglayacak gibiyimm tatli kirizim cabasi kek yaptim yanima aldim ama yumurta kokusu burnumdan gitmiyor...kiyma kavurdum yedim sadece..Allahim bir an önce bitse su gececilik de izine ayrilsam..Aslinda ben bu kadar cok gece calismiyordum bir arkadas isten ayrildi personal eksikliginden calisiyorum..Hem ev hem cocuklar acayip zorlaniyorum artik..:KK50: Yarin __ görmek istiyorum..birde + görürsem moralmen yerlerde olurum sanirim..

İyi akşamlar canım,

Ben de regl oldum ve aynen senin gibi tatlı krizi tuttu beni de, bu ara ben de inanılmaz yoğunum ama geçecek. Regl in bitmediyse + görmen çok normal canım o yüzden kendine mutsuz olmak için bahane yaratma :)

İznine ne kadar kaldı? canım

Kızlar ilk mesajımı atıyorum :KK9:
Bende cuma günü başlıyorum şimdi kitabı okuyorum :KK70:
Herkese bol kilo vermeler:))

Hoşgeldin canım,

Umarım sen de kısa sürede verirsin istediğin kiloyu.

bol şanslar ve bol motivasyonlar

Donbul um hoşgeldin :)) bu ara giremiyorum ben ama bir kaç mesajını okudum, eğlenceli bir dukancansın:KK8::KK8:

Hoşgeldin canım,

Umarım sen de kısa sürede verirsin istediğin kiloyu.

Donbul um hoşgeldin :)) bu ara giremiyorum ben ama bir kaç mesajını okudum, eğlenceli bir dukancansın:KK8::KK8:

sağ olasın canım.azıcık geyik biz kadınları rahatlatır.diyet olayımızı paylaşırken birazda eylenelim deyilmi .

sağ olasın canım.azıcık geyik biz kadınları rahatlatır.diyet olayımızı paylaşırken birazda eylenelim deyilmi .

Tabii haklısın, burası gerçekten terapi, arkadaşlarımın hepsi birbirinden iyi ve eğlenceli. Buradan kopamayacaksın, ben kısa bir süre zorunlu uzak kalıyorum ama aklım burda :))

X