Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu diyet az çok anlayarak yapılacak bi diyet deil malesef,,kitabı okumadan asla baslanmamalı..farkında iseniz ne kdr cok sey aklınıza takılıor,,gun gectikce sorularınızda artacaktır.burda hepimiz yardımcı olmaya calısıoruz ama kitap okunmalı,ondan sonra takılınılan bi yerde olan sorular tabıkı cvp bulur.kitap olmadan yaptıgınız diyet cok yeterli bi diyet olmayacaktır.ben güçlendirmedeyim 5 ay önce rejime baslamıstım hala ara sıra kitaba bakıorum.dışarı cıkma ihtimaliniz yoksa nettende sipariş verebilirsiniz.

sağ olasın canım.azıcık geyik biz kadınları rahatlatır.diyet olayımızı paylaşırken birazda eylenelim deyilmi .

ewt eglenelim donbul ama su iletilerin basındaki ya sabır kelimesi artk olmasa daha eglenceli olacak die dusunuorum

oooo cutecuum ben işyerinde her sinir olduğumda yemeye kalksaydım şimdiye 1000 kilo olurdum beee

ben 1000 deil 1.000.000 kilo fln olurdum heralde,,insanın basında böle kendini begenmiş,egolarını tatmin edememiş bi patron olunca malesef

günaydın kızlar,
bugün eksi beklerken yine artılardayım hiç bi sebebi yok oysaki. birde dün saf p günüydü.
o yüzden ben geçen bildirimden sonra gördüğüm en düşük kilo ile bildirim şeediyorum

başlangıç tarihi : 22.06.2012
başlangıç kilo : 64,7
hedef kilo : 57
geçen hafta : 62,9
bu hafta : 62,6
giden 2,1

boy : 165
birde dün akşam bi bermuda deneyeyim dedim o yıvrançç basenlerim yüzünden rodi jeanste 40 beden bermudaya zor giydim 42 istemeye utandım. üstüm inceliyor ama alttan giden bişi yok bu kiloda 42 beden istemek çok gücüme gidecekti kaçarak uzaklaştım mağazadan :84::84::84:

ay alemsin vallahi
tiramisuyu ben bu tariften yaptım donbulcum valla güzel oldu ama kremayı yaparken labne miktarı ile sütü iyi ayarla, paket diyor ama kaç gr lık paket belirtmemiş. benim labne paketi küçük olunca krema sulu oldu sen sütü labneyi iyi ayarla sonra kreman cıvık olabilir.dukanella: Dukan Tiramisu

yok pisicim sinirlendirmişlerdi beni iş yerinde sabah sabah sonra senin hoplayıp zıplayan tipşeri görünce keyfim yerine geldi

keyfini yerine getirdiğime sevindim. benim işler iyi ama canım çok sıkılıyor hiç çalışasım yok kendimi zorluyorum.bugünde yabancı bir misafirim gelecek akşam yemeği yiycez onlarla. baba oğul bunlar ama çocuk çok komik bi adam öldürüyo gülmekten babası da hakeza. biraz keyiflenirim inşallah akşama

ben altta görünüyorumdur da o zaman başka ekrandayımdır kesin, daha yeni okuyorum. görseydim kesin cevap verirdim pisiciim. komiksin evel allah
aaaaaaaaa komiksin diyoo. biz köçekmiyiz yahuuu deyip sızlanırken şimdi de komedyen olduk püüüüüüüüü tenar püüüü sana.
şaka şaka

hahhahah senin bu kocanla maceraların 13 bölümlük dizi olur donbul çok alemsin

haklısın tatlım benim bikaç gündür kırizlerim vardı.adet dönemi kırizi.tatlıya saldırmamak için yasabır çektim.dün gecede bir tatlı deneyimim oldu inan çok berbat bir tatlı oldu oun tadına bakınca bütün isteğim yok oldu.bir sürü diyet yemeği yaptım ama bu tam bir fiyaskoydu.hala midem dönüyo.

Herkese günaydıııııııııııııın

Diyetimin ilk günü ve bildirimimi yapayım ben de

Başlangıç tarihim: 26.07.2012
Kilom: 85.2
Boyum: 1.64
Hedefim: 66

7 gün atak devresi planlıyorum. Hayırlısı inşallah.

sevgili pisicik,benim yaşım 41 aslında 42 ye ramak kaldı.39 za demir atmayı unutup çevreme yaşımı söyleyince malum güççülemiyorsun.benim kocaya gelince aslında dışarda çok sert bir adamdır.ben onu yuşatır,şımartırım.azıcık uğraşırım,ha oda benle uğraşır.pisiçik hayat kısa iyi bi hayat arkadaşı insanı neşeli yapar.ben bu yüzden şanslıyım çok şükür.

7 gün atak için çok fazla , dukanın sitesindeki hesaplamayı yaptın mı ???

oooo cutecuum ben işyerinde her sinir olduğumda yemeye kalksaydım şimdiye 1000 kilo olurdum beee

tenaarr kısss, bir ton olsaydın hiç çekilmezdin heee... tartılar bile çekemezdi seni

dursun dimi? sonuçta o kadar emeğin var. kalsın eniştenin türk kası yerinde yazıktır berrrkecannn

bende bilmem aslında ama doğuştan yetenekliyim sanırım. ablamın kınasına gittik geçen sene, hep dini bütün ablalar gelmiş ortama. yani ortamda erkek yok aslında oynayabilirler sorun yok ama yok. hepsi birbirine bakıyor kalkıp oynasın diye. baktım oynayan yok ablam yazık tek başına gelin ya dönüp duruyo ortada. hemmmen köçek gardaşı, yani bendeniz girdi devreye. utana sıkıla ama bir asena edasıyla döktürdüm. tabi o zaman 59 kiloydum kalça basen filanda yok öyle sallayabileceğim. ayy çok utanmıştım ya aslında :26::26:

hoşgeldin umut, oruçlu isen ramazandan sonra başlamanı tavsiye ederim ama sen başlamışsındır bile. başlangıçta atak yapman gerekecek buda sınırsız protein demek bunu da bol su içerek yapman gerekirdi ama oruçlu iken yapamazsın. sen bilirsin yine de ama yerinde olsam bayramdan sonra yapardım

hoşgeldin. kolay gelsin ve diyetin hayırlı olsun. başarılar.

benim 39 a daha var o zaman neymiş. 39 dan sonra yaş almıyormuşuz çevrede öyle biliyormuş
bu arada hayat arkadaşın konusunda şanslı olman çok güzel birşey,adına çok mutlu oldum şu kk da ne kocalar kv der kp ler var. şaşıp kalıyorum, eşim bazen okuma şunları diyo kızıyo bana bilmiyor ki ben bunları okuyup onun kıymetini daha iyi anlıyorum

ben de gururla bildirimimi yapayım,

başlangıç tarihi : 25.06.2012
başlangıç kilo : 71
hedef kilo : 52
geçen hafta : 67.8
bu hafta : 66.2
haftalık fark: -1600
toplam fark: -4800

boy : 157

Canım beceremedim valla o testi yapmayı. Ama kitabı okuyorum. 19,5 kilo vermek istediğim için fazla olmadığını düşünüyorum. Çünkü 20 ya da üstü için 7 gün hatta su içmek kaydıyla aralıksız 10 gün yapılabilir diyor atak devresi için. Biraz da acele ediyorum doğrusu. Hamilelikten bana hediye kalan bu kilolar, üstüme giydiğim hiçbir kıyafetim olmadıkça psikolojimi çook olumsuz etkiliyor.

39 da sabit kalmanı tavsiye ederim.gerçektende çevreme bakıyorumda haklısın çok kötü kocalar var .kimsenin evliliği dört dörtlük olmaz.ama en azından üç dörtlük yapalım.saygı olacak bu duruma gele bilmek için bende çok çaba harcadım.Allahaıma hamdolsunki çabam boşa çıkmadı.para pul varlık hiç bişey evin içindeki huzuru sağlamıyo .karı koca arasında yaş kaç olursa olsun aşk olmalı,sevgi olmalı en önemlisi birbirine karşı merhamet olmalı.Ben onu soğuk havada,oruçken,herkes tatildeyken işe yolcularken içim sızlar.Bu diyeti yaparkende bana destek olur.Ha kızdırır o başka.Mesela yeni bir hatun daha ucuza gelir diyo....

kız kilo verme böyle patır patır kıskanıyoruuuummmm
tebrik ederim.. hep böyle gitsin.. darısı kediciğin başına olsun..:92::92:

42 beden kediciğin böhüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :95::84::84::84::84::84::84::84:

aman donbul nazar değmesin size üç dörtlük benzetmene de koptum valla. yazdıklarında çok haklısın.. ben daha 3 senelik evliyim 18 temmuzda 3 senemiz doldu sen benden daha deneyimlisin. bu yazdıklarını kulağıma küpe edicem

kızdırmayan koca çok azdır bence. nedense kızdırmaktan zevk alıyorlar. hatta filmlerde olur ya kızınca daha güzel oluyorsun diye bizimki bi gün böyle dedi bana :26: gıcık işte
bende çok çabuk gaza geliyorum hemen köpürüyorum huyumu da biliyo ya körüklüyo sinirimi,pis

Prenses sana da iyi yolculuklar diliyorum. belki de geldin tr ye bilemiyorum öyle ise de hoşgeldin

canım benim devam ediyorum ama su olayını abartıyorum sanırım ben gerçi iki gündür acayip şiş karnım bi geçmedi içecekleri oda sıcaklığında tüketiyordum ama haklısında aslında soğuk tüketmeye çalışayım ben bunları da iraz kalori yakalım bari de mi:)))

ozaman tam gaz diyete devem et tatlım.çok sıvı tüket ama suyu 0 derecede tüketirsen vicudun onu 37 dereceye getirmek için 100 gr su için37 kalori yakar su içerken zayıflersın

canım ya sen nasıl 44 bedensin ki ben anlamadım ben 38 bedene giriyorum cuk diye oturuyo ama giriyorum 68-69 kiloyla senin kilon da az:)))

canım ya sen nasıl 44 bedensin ki ben anlamadım ben 38 bedene giriyorum cuk diye oturuyo ama giriyorum 68-69 kiloyla senin kilon da az:)))
Bende arkadaşın 44 beden olduğunu görünce şaşırdım. Ben 75 kilo ile 44 beden büyük 42 beden ise ehh işte oluyor.

Sanıyorum arkadaşım vücudunda yağ oranı fazla. Yağ oranı fazla olan kişi daha çok kilolu durmakta. Benim kiloma göre vücudumdaki yağ oranı düşük.

Son düzenleme:

kızlar ben 44 beden değilim kim dedi ki onu
üst bedenim 38 bir çok markada etekte 38 giyebiliyorum park bravoda 36 bile oluyor ama iş pantolona gelince öyle değil ne yazık ki.
rodi de biri 38 biri 40 beden bermuda aldım denemek için dün akşam.. 38 e giremedim 40 tam oldu ama çok dardı oram buram belliydi ee ne kaldı 42
ben ona isyan ettim bu kiloda. üstte birşey yok belim ince ama benim basenlerim ve üst bacaklarım çok kalın çok kalın

Son düzenleme:

hoş geldin, aslında gayet başarılı atak yapmışsın, her bünye fark gösterebiliyor o nedenle çok takılma 300gr a bence
kabızlık sorunu yaşamamış olmana ayrıca sevindim, çoğumuz için bu ortak bir sorun haline gelmişti

melisende ben de 37 yaşındayım kuzum Allah tutanlarımızınkini kabul etsin inşallah, sizlere de bol şifalı günler diliyorum.
ya tutmayan çok arkadaşımız var, tabii ki herkesin kendine ben bir çok sorunu olup da bu mübarek günlerden faydalanamayan arkadaşlarımız için üzüldüğümden gündemde tutmaya çalışıyorum. Hani Rabbim bu ayda oruçlu ağızla benden dileyin, ne isterseniz dileyin.. diyor ya.. bu fırsatları kaçırmalarına gönlüm razı gelmiyorne bileyim birbirimizin herşeyine karşı sorumluluk aldık sanki ya da ben abartıyorum

ben de reglim ve korkunç bir rakamım var bugün bildiirmde ama hepsinin reglden kaynaklandığını düşünmüyorum, bir yerde yanlış yapıyorum bulunca canını alıcam o yerim

çok teşekkürler canım. Siz kaç gündür bu diyeti yapıyorsunuz? Atak kaç gün yaptınız?

atak için dukanın testini yapmalısın canım, öyle 7 gün çok geldi bana da.
hoş geldiniz aramıza
Kızlar ilk mesajımı atıyorum
Bende cuma günü başlıyorum şimdi kitabı okuyorum
Herkese bol kilo vermeler:))
oruç tutacaksan ramazandan sonra başlamayı düşünmelisin bence
yok tutmayacaksan dukan testini de yapıp öyle başla.
hoş geldin sen de

prenses güle güle gel inşallah.hayırlı yolculuk olsun senin için
ve - yine, tebrikler

valla tesadüfen bir arkadaşım geldi o sırada dağıttı kafamı
dost dediğin şey önemli sağolsunlar
ama hala sinirden başım ağrıyor
tatlım inşallah bugün daha iyi başlar ve çok daha iyi geçer
bir şekilde et yemelisin, sarmısaklı yoğurtla filan dene istersen ben tavuk yiyemediğim için genelde öyle yapıyorum.
gece fenalaşmadıysan söylemeden geçemiycem: gerçekten iyi yemişsin
Yaz geldi hatta bitecek ama benim yoğunluğum bitmedi. tatil de yok off off kafayı yemezsem iyidir Bu sıkıntı kilo yapacak yavssss
aynen, kolay gelsin

ramazandan sonra başla istersen, kitabı al, kendini psikolojik olarak hazırla. yoksa hem hazırlıksız olarak oruçla hem de öylesine lambadanak ilerleyecek diyet değil bu

ben de yoruldum bu karnı görmekten yasena, akşam annem "elbiseni düzelt bakiyim yoksa o karnın mı? diye sorunca hepten bittim.
üzgün değilim de inanılmaz yoruldum ya 2 aydır 5 kilo veremedim üstüne bir de bu gün 2 aydır 2 kilo vermiş oldum, 3 kilo geri almışım.
yoruldum velhasıl, onca çabaya değmedi geliyor bana, bünyem kolay alan bir bünye ama yani bu kadar da olmaz da.. herdefasında bi diyete başla cıx olacak şey diil
kendime de kızamıyorum bu defa ,güçlendirmede kaçamak kabilinden tek dondurma yedim bir de 3 gün iftara abartarak meyveyle başladım. üff püff yani
ekinim gibi love um gibi olmak istiyorum ben de

neyse bakalım Ramazan sonuna kadar ne olacak. hadi hayırlısı hepimiz için.
canım o ne dülü öyle
gerçi ben ödül yapmıyorum artık , 1 defa yapmıştım. gözüm korktu valla, hele bu sabahki tartıdan sonra yok bana ödül filan
doğrusu ya almaktan korkuyoruz ya vermekten
bu işin bir ortası olmalı

3 ayın sonunda 82 ile başlayıp 69 olmuş durumdayım.herkese tavsiye ediyorum ben bu diyeti.

hoş geldin ve maşallah
butün - gören arkadaşları tebrik ediyorum

hayılrı olsun.
atakta yulaf kepeği günlük 1,5 kaşık olacak canım
ayrıca şu kibrit kutusu tanımlaması geç:) ye istediğin kadar tabii lightsa

7 gün sen mi yapıyorsun
bana da fazla geldi dukandaki testi çözmelisin canım arkadaşa nasıl yapacağını anlatan sayfayı yazmıştı, oradan yapabilirsin
aramıza hoş geldin

tebrikler özeniyorum size maşallah

üzülme hepimiz yasadık o deneyimleri deneme yanılma yöntemiyle bi süre sonra oturuor.

bencede kilon için 7 gün atak cok.

congratulationsss sekerim

Sen 40 tam oldu diye yazınca ben hayret ettim.
Canım, benimde bacaklarım kalın ve basenliyim. üst bedenimle alt bedenim arasında en az bir beden oynar. Bana bile 42 olurken nasıl olur Sportmen'e 40 dar gelebilir diye düşündüm.

Bugün ilk atak günüm olduğu için hiç bir şey yapmadan sizleri okuyorum. Sizlerle olmak bana destek veriyor:)

Kızlar, bugün kıymayı az bir su ile suyunu çekene kadar pişirip üzerine soğan doğrayıp onunla da pişirmeyi planlıyorum. O yemeği öğlen ve akşam yoğurtla yerim. Siz ne dersiniz. Bu arada gün boyu limon damlattığım suyumu içerim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…