Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

daha çok laflamak isterdim ama benim büyük olan ve aynı zamanda bir okadarda sitresli olan kızım bilgisayara el koydu.iki kelam edem dedimsıra bende tatlııımmm dedi ne diyebilirim kendisi özünde bizat doğurduğum dogururken acılar çektiğimkızım ama görümce ihtiyacımı da karşılıyor.bende intikamımı onu dukanist yaparak alacağım sandım.nafile yeni nesille baş edilmiyor.kısacası zaman zaman laflamamıza ket vurabilir cadı.

:)))) Eeee şimdiki gençlik böyle canım, bilgisayar çocukları bunlar. Olsun canım, olduğu kadar. Ben de bugünlerde çok yoğunum, gündüz sürekli koşturma halinde olduğumdan arkadaşlarımı merak edip bir kaç defadır akşam girdim, iyi oldu bak bugün de seninle tanıştık. :KK54:

:)))) Eeee şimdiki gençlik böyle canım, bilgisayar çocukları bunlar. Olsun canım, olduğu kadar. Ben de bugünlerde çok yoğunum, gündüz sürekli koşturma halinde olduğumdan arkadaşlarımı merak edip bir kaç defadır akşam girdim, iyi oldu bak bugün de seninle tanıştık. :KK54:

evet iyi oldu azıcık lafladık.çok güzel kilo vermişsin merak ettim hiç kaçamak yaptınmı

evet iyi oldu azıcık lafladık.çok güzel kilo vermişsin merak ettim hiç kaçamak yaptınmı

Ben aynı zamanda tiroid hastasıyım, hormon seviyem düzene girmediği için yemesem de sürekli kilo alıyordum ve sürekli diyetteydim. Dukan dönüm noktası oldu benim için. Kitabı okudum hipnotize oldum sanki ve hiç kaçamak yapmadım. :)) 18 Hazirandan beri de güçlendirmedeyim.

Ben aynı zamanda tiroid hastasıyım, hormon seviyem düzene girmediği için yemesem de sürekli kilo alıyordum ve sürekli diyetteydim. Dukan dönüm noktası oldu benim için. Kitabı okudum hipnotize oldum sanki ve hiç kaçamak yapmadım. :)) 18 Hazirandan beri de güçlendirmedeyim.

geçmiş olsun ben şuan 70 kg yim .bugün biraz kaçamak yaptım oda bağırsaklarm çalışmadığı için kuru kaysı ve biraz üzümü karıştırp pişirdim soğutup diyet yogurtla karıştırıp yedim.ii çatal karpuz 3-5 tana üzüm.ama ramazandan dolayı iftarda etime meselam yarım domates ekleyip pişirdim.çünkü okadar kuruduki karnım çok fena oldum.sadece biraz yumşamasını istedim.ilaç bağımlısı olmak istemem.bu konudada aydınlatırsan sevinirim

geçmiş olsun ben şuan 70 kg yim .bugün biraz kaçamak yaptım oda bağırsaklarm çalışmadığı için kuru kaysı ve biraz üzümü karıştırp pişirdim soğutup diyet yogurtla karıştırıp yedim.ii çatal karpuz 3-5 tana üzüm.ama ramazandan dolayı iftarda etime meselam yarım domates ekleyip pişirdim.çünkü okadar kuruduki karnım çok fena oldum.sadece biraz yumşamasını istedim.ilaç bağımlısı olmak istemem.bu konudada aydınlatırsan sevinirim

Yarım domatesten bişey olmaz canım, ama bağırsaklarım için form çayı içtim ben. Kaçamaklara gelince sanki oruç tutuyorum da orucum bozulacak gibi normal yapılan yemeklerin tadına bile bakmadım. :) Doğadan form kayısılı nın tadı da güzel. Onun haricinde o yetmediğinde tilaks diye bir çay var poşet yine ama baharatçıda bulmuştum onu, 2 defa onu içtim. Sebze girince devreye zaten rahatlatıyor.

Yaz geldi hatta bitecek ama benim yoğunluğum bitmedi. tatil de yok off off kafayı yemezsem iyidir :KK43: Bu sıkıntı kilo yapacak yavssss :KK1:

Yaz geldi hatta bitecek ama benim yoğunluğum bitmedi. tatil de yok off off kafayı yemezsem iyidir :KK43: Bu sıkıntı kilo yapacak yavssss :KK1:

Canım benimmmmm,

Sen fıstık gibisin maşallah, okulunu da bitir, onra rahatını edersin hem ne kaldı ki canım benim. :KK16:Kilo yapmaz, yapar mı hiç. Attık medesamın margarinlerini çöpe :KK9:

Yarım domatesten bişey olmaz canım, ama bağırsaklarım için form çayı içtim ben. Kaçamaklara gelince sanki oruç tutuyorum da orucum bozulacak gibi normal yapılan yemeklerin tadına bile bakmadım. :) Doğadan form kayısılı nın tadı da güzel. Onun haricinde o yetmediğinde tilaks diye bir çay var poşet yine ama baharatçıda bulmuştum onu, 2 defa onu içtim. Sebze girince devreye zaten rahatlatıyor.

sagolasın canım.bende oruçlu gibi aynen uydum yemeklerin bile tadına bakmadım.ama geçen gün çok fena olunca çare aramaya başladım.canım yarın dediklerini bulayım ve uygulıyayım.dediğin gibi sebze rahatlattı.önümde daha 12 kg olduğundan bu rahatsızlığın diyetimi bozmasını istemiyorum.şimdilik herkese iyi geceler demek istiyorum.malum sahur var.

İyi geceler dukancanlar,

Kendinize iyi bakın, kaçamak yapmayın,bol su ve yeşil çay için. İnşallah hedefinize en kısa sürede varın. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Hepinizi öpüyorum:KK16::KK16::KK54::KK54:

merhaba arkadaşlar. bende dukana başlamak istiyorum ama birtürlü olmuyor yapamıyorum her akşam yarın başlıcam diyorum ama sabah kalktığımda oruçlu olmanın etkisiyle salıyorum kendimi lütfen beni motive edinde sabah başlayayım daha doğrusu sahurda başlayım. zayıflamak istiyorum ramazandan sonra kuzenimin sözü var biraz olsun incelmek istiyorum

İyi akşamlar canım,

Ben de regl oldum ve aynen senin gibi tatlı krizi tuttu beni de, bu ara ben de inanılmaz yoğunum ama geçecek. Regl in bitmediyse + görmen çok normal canım o yüzden kendine mutsuz olmak için bahane yaratma :)

İznine ne kadar kaldı? canım

regl bitmedi daha karnum davul gibi sis görünce ister istemez moralim bozuluyor bu aralar bagira bagira aglayasim var yoruldum..Allah kismet ederse 1.agustos aksam saat 19:00 ucagimiz kalkiyor..srtes beni sisirdi buna yoruyorum artik..:KK9::KK9:

kizlaaaaaar anca attim kendimi araniza:KK31: iftara yarim saat kadar birsey kaldi bugün biraz rahatsizim neden bilemedim su topladim sanirim:KK31:

yürümedim de bugün :KK19: yarin türkiyeye gidiyorum cankuslarimmm gelemem belkide ucustan önce

yarin delycim yok ama kayitlara gecsin bildirirmi bugün yapiyorum:KK54:

baslangic tarihi: 21 haziran 2012
baslangic kilo: 77
hedef kilo: 66
Gecen Hafta: 73
Suan ki kilo: 72.2
-800 gr

hedefimm tatildeyken -1kg görmek yulaf kepegimi tasimi taragimi topladim bi tek ucus günleri biraz disina cikarim diyetin ama onun haricinde asayis berkemal

coooook seviyorum hepiniziiiii cok merak edicem bu bir haftayi saglicakla kalin kuzular bol bol - insallah:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Canim hayirli yolculuklar dilerim cok güzel 1 hafta gecirirsin bol olmasada __ .li olsun...:KK34:

Aman dikkat sykynti bana sislik yapti sana yapmasin...;-) Bende öyle yogunum iki cocugun bavulu benim bavulum hazirlanacak son alisverisimiz yapilacak düsündükce regl agrilarim artiyor..:KK9::KK9:

Weight Loss - Diet Ticker burdan seçerek düzenliyorsun ceylin0676;
sonunda "Choose a Password/Pin: yazan yere şifre de giriver
o sayfayı kaydedip ilerde güncellemek için şifremizle "edit"leyebiliyoruz..
burada çıkan bbCode bölümündeki adresten http://tickers.TickerFactory.com............../weight.png kısmını kopyalayarak=

KK forumdan -- > profil>> hakkımda>>çizelge kısmına gelip yapıştıracaksın.. Bu kaa..
Ben böyle yapıyorum kolayı var mı bilemem :KK66:

çok sağolll ama beceremedimm ingilizce diye alttakileri bilemedim :KK43:(( o kadar da yardımcı olmaya çalıştın ama yapamadım öff

selam dukan güzelleri siz simdi coktan uykudasınız.kimseicklerde yok. nasılsnız bakalım. buugn kendıme sözde ödül yaptım:)

ev halkına karnıyarık bulgur pilavi mercimek corba mis gibi cacık:)) yaptımdı. kendimde bende bugun ödül yapicam dedim .
sonra 1 kuuck boy patlıcanı teflonda gercekten az bi yagla kızrattım. kıymalı iç harıcnda torpiiliydım hepsine aynı ıcten koydum.kendimin patlıcanı 1 tatlı kasıgı salcalı suyla ayrı tepside pişirdım. ayran cola su içtim.1 armut yedim. corba içmeidm cunki nisasta diye .nasıl bir ödül oldu anlamadım dogrusu. ara sıra catalım sekerpare tatlısına gitti. minick tırmıkladım okadar. herkes cok kilo verdin yeter diyo.

buugn iftardan önce tartida 55,70 gördüm.yarın yıne tartılıcam umarım yanlıstır. masaALLAH verdim ama dahada verirsem diye korkuya dustum aslında.su kilom sabitlensede herkes rahat etse :))))RABBİM YARDIM ETSİN iyi geceler hayırlı sahurlar dicem amma siz bunu yarın okuyacagınıza göre hayırlı GUNLER İFTARLAR DİYYİM:)))

ozaman kuzum sen bana lınk mı verıyorsun ne verıyorsan ver. Nerden nasıl ındırıdın detaylı anlatım ıstıyorum. Hatta gozunmden kaçmasın dıye özel msj bıle ısteyebılırım senden. Zaten vermem durdu gıbı belkı vermeyede baslarım..

Canım bana özelden adresini at sana cd sini yollayayım. Ben 2 ay kadar önce evden indirmiştim. Sitesini bulmak için yarım gün mesai harcamıştım. İŞ yerinde yasaklı olduğu için bir çokyer bulamıyorum. Evde de net yok malum taşındım. İsteyen olursa bana mail atsınlar adreslerini cd göndereyim.

Bu arada bildirimimi de yapayım.

Başlangıç: 007/05/2012
Başlangıç Kilo :90,1
Hedef :62,8
Geçen Perşembe : 80
Bugün: 79,3

:)

Bugün Dukan Diyetine başlıyorum. Umarım 5 günlük atak sürem güzel geçer.

Boyum 1.60 yaşım 45
Başlangıcı 26 Temmuz 2012
Kilom 75,3
Hedefim 65

Bu sabahki menüm.
Bir adet haşlanmış yumurta, bir kibrit kutusu kadar peynir, iki kaşık yulaf kepeğiyle hazırlanmış krep ve de sınırsız şekersiz çayım.

merhaba arkadaşlar. bende dukana başlamak istiyorum ama birtürlü olmuyor yapamıyorum her akşam yarın başlıcam diyorum ama sabah kalktığımda oruçlu olmanın etkisiyle salıyorum kendimi lütfen beni motive edinde sabah başlayayım daha doğrusu sahurda başlayım. zayıflamak istiyorum ramazandan sonra kuzenimin sözü var biraz olsun incelmek istiyorum
sizde bana katılın birlikte yapalım.

günaydın dukan hatunları.bugün biri hayal ikincisi bilimsel iki konuyla gündeme başlamak istiyorum.hayal olanı,bir kalıp üretseler ve biz kadınlar okalıba girip istediğimiz bedeni tuşlasak ve kalıptan öyle çıksak.bilimsel olanına gelirsek 7 sınıf fen dersi benim içn yaş itibariyle orta 2 oluyor.amaç günde 1 kg 0 derecede su tüketirsek,vicut bunu 37 dereceye getirmek için kaç kalori harcar.formül Q=M.C.T Q=1000.1.(37-0) Q=1000.37 Q=37000 KALORİ Q=37 Kkal anlamı şu eger 2 litre suyu böyle tüketirsen günde 74 kkal yakarsın. 9000kkal 1kg lik yağa denk geliyorsa 30 günde 30.74= 2220 kkal enerji harcarsın buda yaklaşık olarak ayda daha fazladan 250 gr kaybetmesi yılda fazlada yaklaşık 3 kg kaybetmesi demek.ufak hesaplar ama dukan diyeti uzun soluklu bir diyet ve suyun kalorisi 0 yani ısıtırken bir sürü kalori harcarsın ama vivuda kalori vermez.su 2 litre birde diğer içecekleride bu soğuklukta tüketseniz senede fazladan ne kedar kaybedersiniz düşünün.

kilo bildirimini unuttum.4-7-2012 başlama tarihim ,başlangıç kg=73,5 bugün=70,5 ancak aslında 70 kadr düştüm reğli döneminde olduğum için +500 bunada şükür.oruçlu iken sabah kalktığımda 69,7 gördüm .kesin olan regli bitince belli olur.

X