Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben bugün gttm muffin kalıbı aldım rengarenk:)) 16tlden 10a inmiş 16 tane var içinde rengarenk çok tatlı:)) bende geçenlerde medesayı gördm rüyamda...34 beden falandı medesa yeter artık lütfen abarttın falan diyodum.kot vardı üstünde bacaklarının arasında 1 karıştan fazla boşluk düşünün yani o kdr zayıflamış

Son düzenleme:

donbulcum, ödem tutman kilo verememen anlamına gelmez. ödemle su tutuyorsun dukanda ise yagdan kilo veriyorsun gerçi tüm zayıflama diyetlerinde önemli olan yagdan vermendir. ama ameliyattan sonra dukan yapıp yapmamanın bir risk olmadığı konusunda biz fikir veremeyiz onu doktoruna sorman gerekecek.

ay alemsin donbul hahhah adını da berke can mı koydun
bizimkinde de irice bir berkecan vardı sekiz kilo verince küçüldü

beş kilo fark etmez çünkü ter ve wc ve hatta nefesle bile su atarsın bence baskülün elektronik ise pili bitiyordur mekenik ise artık hassas deyil bir bak motivasyonunu kaybetme

ay alemsin donbul hahhah adını da berke can mı koydun
bizimkinde de irice bir berkecan vardı sekiz kilo verince küçüldü

benim büyük oğlan alemdir onu azıcık frenlemek için ayar çekiyorum yoksa işten gelince yeni işi benim göbegim oluyor.bukadar diyet ürünü alacağıma yeni bir hatun alsa olmazmı diyor.haksızda sayılmaz kepeğe veriyorum 5,40 .ne yapayım azıcık pahalı gacıyımdır

benim doktorun ağzından kelimeleri kerpetenle alıyorum fiziksel olarak sorunum yok sadece yaşlılık için bir önlem.1-1,300 kg gibi az bişey alacak .Anemde ve teyzemde gördüğüm için bende sırtımın o kısmını düzeltecek ilerde yağ topağı oluşmasını engelleyecek ve iççamaşırın arkasını genişletmek gömleklerin omuzunu büyük almak zorunda deyilim.Ğöbekten almayı doktor teklif etti bende he dedim bakalım olaydan sonra dukan ve liposekşın beraber nasıl oluyor geyiği yaparız.

ayol niye haklı olsun yahu? diyetisyene para vericene boğazına veriyon. yiyon yiyon kilo veriyon.
bak böle diyince aklıma geldi, geçen sene az ve sık yeme diyeti ile burada kk da 12 kilo verdim.bizim burdaki çaycı kadın beni paso yerken görüyordu. aylar geçti aradan bu arada ben iyice incelmişim bi gün kendini tutamadı dedi ki "kedicik hanım sizde yiyorsunz yiyorsunuz kilo veriyorsunuz ben bu işe akıl erdiremedim"

ki o zaman epeyde aç kalıyordum ama dukanda öyle değil ki. et yidikçe kilo veriyoruz su içtikçe ödem atıyoruz daha ne olsun.

e haydi bakalım. umarım başarılı geçer operasyon. ben de şu basenlerde eccük aldırıveeseydim ne iyi olurdu. biraz iğrenç olacak sanki ama sivilce gibi olsa istediğimiz yeri sıksak çıksa şu yağlar ne kolay olurdu dimi hahahhahhaha

beş kilo fark etmez çünkü ter ve wc ve hatta nefesle bile su atarsın bence baskülün elektronik ise pili bitiyordur mekenik ise artık hassas deyil bir bak motivasyonunu kaybetme

yok canım pilini yeni değiştirdim pilinde sıkıntı yok ben sıvı olayını abartıyorum sanırım ondan oluyo:) ramazanın başından beri hergün aynı çünkü:))

yok canım pilini yeni değiştirdim pilinde sıkıntı yok ben sıvı olayını abartıyorum sanırım ondan oluyo:) ramazanın başından beri hergün aynı çünkü:))

ozaman tuzu farketmeden çok tüketiyorsun 1 tuz zeeresi 17 gr su tutarmış bende diyenlerin yalancısıyım ,yada senin tartı kafayı yemiş deyiştir 4-5 kg 1 beden yapar cicim .bunu vermek için vicut 1 ay uğraşıyor 1 günde olmaz

niye paso ya sabır diyorsun ben ona anlam veremiyorum donbul.
bir de kendini tanıtsana. nerden gelir nereye gidersin boy kaç kilo kaç yaş kaç vs vs vs

tatlım yaş 41 ,boy 161 cm kilo şu an 70 hedef 58 .ben burayı yeni keşfetim .Yeni üye olduğum için herkese laf yetiştiriyorum.Bugün biraz çenem düştü,başını şişirdiğim arkadaşlarımla görüşemediğim için ihale size kaldı.ya sabırın anlamına gelince çocuklar,ev işi ,büyük oğlan(kocam olur kendileri),birde diyet,baktım düşündüm ne diye bilirim dedim ya sabır çektim canım işte böyle bişey

benim büyük oğlan diyoki yemene ayrı para zayıflamana ayrı para be hatun seni 30 liraya almıştım(nikah masrafları)yenisi daha ucuza gelir diyo.

hoşgeldin tekrar öyleyse. memnun oldum .. şimdi dukan yapıyorsun sen değil mi?
seyirdesin sanırım. kolay gelsin o halde.. diyeti o kadar külfet olarak görme, görürsen devam ettirmen zor olur. keyifli birşey olarak gör daha güzel olur

benim büyük oğlan diyoki yemene ayrı para zayıflamana ayrı para be hatun seni 30 liraya almıştım(nikah masrafları)yenisi daha ucuza gelir diyo.

amaan benim ki de bazen takılıyor öyle. ben evlenirken pek bir talepte bulunmadım aman sıkılmasın borçlanmasın aman ne gerek var filan diye şimdi bana sende ucuza geldin yeni hatun alabilirim diyo, aklı sıra şaka yapıyo aman boşver o öyle sansın
erkek milletine iyilik yaranmaz biraz posta koydun mu kediye dönerler aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…