Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar merhaba,

Dünden beri yazılarınızı okuyorum. Hamileliğinde 35 kilo almış biri olarak acayip gaza geldim. 15 kilo doğum sonrası kendiliğinden gitti. Kaldı 20. İnşallah ben de başlayacağım yarın. Sormak istediğim yulaf kepeğini nereden temin ettiğiniz? İstanbul'da bulabilen var mı?

migros ve realden alıyorum ben.

kızlar günaydın,yine sakin bir gün anlaşılan
kahvaltıda bir dilim çikolatalı kekimden yedim çaylaa,ayy valla şu ana kadarki en lezzetli dukan buluşum oldu bu

realde rahatlıkla bulabılırsın ayrı bır standı bıle var. internettende gurmenet veya hammaddeler. com dan da sipariş verebilirsin. ayrıca ben bıcok aktarda da gordum rusheim marka olanını.

kızlar günaydın,yine sakin bir gün anlaşılan
kahvaltıda bir dilim çikolatalı kekimden yedim çaylaa,ayy valla şu ana kadarki en lezzetli dukan buluşum oldu bu

afiyet olsun şeker. ellerine sağlık ne diyelim..

Son düzenleme:

günaydin millet!!!!!!

Bilgisi olan biri görse cevaplar mutlaka, okuyup da geçmez, bu konuyla ilgili topikler yok mu kk da ? orada sorsan daha iyi olur bence

rachelfine arkadasımızın dediği gibi,,eger bilgisi olan biri olsa cvp werirdi.size özel cvp werilmeme gibi bi durumu yok yani.

migros ve carrefourda war fkt ben dün gurmentte baktım,,orda fiyatlar daha uygun.aklınızda bulunsun.

canım ya bu callan kılo vermenede yardımcı oluyormu yoksa sadece sıkılasma amaclımı. Bıde bunların resımlerı yokmu eklesenızde bızde faydalansak yaaauuu..

Son düzenleme:

canım ya bu callan kılo vermenede yardımcı oluyormu yoksa sadece sıkılasma amaclımı. Bıde bunların resımlerı yokmu eklesenızde bızde faydalansak yaaauuu..

Walla nette diyetle takviye yapanlarda ciddi görsel farklar var. Sonuçta dukancıyız ve verdikçe sıkılaşmaya ihtiyacımız var. Bana en mantıklı gelen spor olayı tenis ve yüzmeden sonra budur. Öyle resimle falan olacak gibi değil. Videosunu indirmen lazım. Bunla ilgili kk da topic de var. Bir incele istersen.

benım etım cok cıvık. kıloda fazla oldugundan catlakta cok. zayıflayınca sısmıs ama havası ınmıs balon gıbı duruyor gobegım, kollarım ve bacaklarım. hiçbir spor benı duzeltemez ama azda olsa ıs yarar diye dusunuyorum. bi arastırayım bende.. bidee benim fıtık olayım var. öyle her hareketıde yapamıyorum. dukana ılk baslarken fıtnısla devam edeyım dedım. kalaca haraketını yaparken kala kaldım. ne doğrulabılıdım ne eğilebilidim. felçli gibi. Allahım kımseye yasatmasın..

günaydın diyemeden sinirlerimi hoplattılar sabah sabah iş yerinde

walla sabah 66.7 çıkmıştım da sevincim kursağımda kaldı neyse şimdi biraz sakinleştim günaydın canlarım

evet pisicik amaaa sen de kaçamaklı seyir yapanlardansın normal yaniiii

evet ama ufak tefek kaçamaklar. ayrıca onları yapmasamda çok hızlı kilo veremiyorum denedim.. neyse önemli olan gitmesi. şu an giydiğim skinny pantolonum belimden düşüyor. oysaki geçen hafta tam oluyordu. demek ki yagdan gidiyo. iki kilo yag vermiş olsam çok büyük başarı bence.. süpper hatta araya giren tatil ve kına gecesi kaçamağıma rağmen başarılıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…