Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

guneylimm kuzum ben bugün 12km yürüyordum ama yavasss dedim kendime 8 km de yeterli kanimca

kestanem sekerim tabiiki Allahim hepimizii korusun
canım ben akşam biraz yürüyeyim dedim, 1,5 en fazla 2 km dir o da en fazla yani ayy eve varamayacağım sandım inan.
kesik kesik oldu vucudum, neyseki ulaştım eve sonunda,
o nedenle şu ana gözümde daha bi büyüksün

Tenaaaaaaaaaaaaaaaaaaar kilo vermişsin de biz bunu kutlamaz mıyız
:92::92::92:

şu 3-4 günlük atağı tamamliim bnde denicem.üstünede dukanella dökücem

dene kuzum,ben de rüyamda muffin kapları gördüm renkli renkli ,alıcam onlardan inşallah.muffin kabında yapıp üstüne sıcak çikolata dökücem kekimin
kestanem şekerim dün akşam sen aklıma geldin sana bişey mi söyleyecektim hatırlayamıyorum yada rüyamama mı girdin noldu anlamadım yahuuu :26:
neyse iyi misin bariii

kızlar günaydın,yine sakin bir gün anlaşılan
kahvaltıda bir dilim çikolatalı kekimden yedim çaylaa,ayy valla şu ana kadarki en lezzetli dukan buluşum oldu bu

ayyy ben deee ben deee çikolatalı kek. gurmenetten kaç gunde gelio ki siparişleerr?

günaydın diyemeden sinirlerimi hoplattılar sabah sabah iş yerinde

walla sabah 66.7 çıkmıştım da sevincim kursağımda kaldı neyse şimdi biraz sakinleştim günaydın canlarım
günyadın, boş ver kendini sakinleştirmeye çalış, abuk sabuk insanlar için kendini yormaya değmez hele bu sıcaklarda hiiç değmez

aa çok geçmiş olsun ama dr.a danışmadan hareket yapmamalısın zaten, fıtık oldukça ciddi bir şey kalça hareketinde kaldıysan belde ya da sırttadır yani beyne giden sinirlere yakın. aman dikkat et.

ya bu vücut ne ilginçtir anlayamıyorum ben iftardan önce tartılıyorum mesela sayı vereyim direkt 68,1-68,2 falandım sonra gece sahurdan sonra tartıldım şok oldum yok artık dedim 5 kilomu farkeder 73,5-74 civarı yatıyorum gece wcye gitmekten uyuyamyorum zaten sabah kalkıyorum karnım hala şiş ama kilom 70,2-7,04 falan akşam iftar öncesi yine 68 lerde:))) su ve içecek olayını abartıyorum sanırım ben iftardan önce bi bardak elma sirkesi+su ve nar şerbeti içiyorum tabi artık suyu ne kadar içiyorum bilmiyorum sonra yeşil çay yapıyorum 3 bardak filan sonra normal çay içiyorum sonra su sus su ve gece sahurdan önce yine bi bardak elma sirkesi+su ve nar şerbeti içiyorum ve olabildiğnce su karnım öle şişiyo ki anlatamam ve kilom yavan yapıyo tabi:)))

kestanem benim bitir su atagi da kop gel yanimiza güzel güzel menüler yapalim

medesaaaa bende yapicim bendeee bugünmü yapsam yarisi yeter bana ay bi bakayimm düsüneyimm de

kizlaaaar tüm - görenleri tebrik ediyorum öpüyorum kutluyorum bitanesiniz

tüm is yerinde daralanlar icinse tavsiyem relax olun bebekler aynen bende öyleyim su siralar patronu bogazlayasim geliyor ama caktirmiyorum gülüyorum ayyy yarin ucuyorum zaten caaaanim türkiyeyee

buarada hergün - görünce insan simariyor bence hergün -200 e göbek atacakken bir gün -100 veya sabit olunca simardigimi saniyorum

Yavru seni CALLAn paklar. Bak demedi deme. Dua edersin bana. Bugün ölç kendini bi dene bakalım. En azından 10 gün yap farkı gör. Zorlanmadan sıkılmadan olmuyor hiç bir şey. Ben de 1 saat geçsin diye dakika kolluyorum. Abuk sabuk şeyler düşünüp kafamı dağıtmaya çalışıyorum. Vakit geçiyor bir şekilde. İnan yorulmuyorsun ama deli gibi terliyorsun durdugun yerde.

ozaman kuzum sen bana lınk mı verıyorsun ne verıyorsan ver. Nerden nasıl ındırıdın detaylı anlatım ıstıyorum. Hatta gozunmden kaçmasın dıye özel msj bıle ısteyebılırım senden. Zaten vermem durdu gıbı belkı vermeyede baslarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…