Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

guneylimm:KK9::KK9::KK9: kuzum ben bugün 12km yürüyordum ama yavasss dedim kendime 8 km de yeterli kanimca

kestanem sekerim tabiiki Allahim hepimizii korusun:KK16:
canım ben akşam biraz yürüyeyim dedim, 1,5 en fazla 2 km dir o da en fazla yani ayy eve varamayacağım sandım inan.
kesik kesik oldu vucudum, neyseki ulaştım eve sonunda,
o nedenle şu ana gözümde daha bi büyüksün :KK1:

Tenaaaaaaaaaaaaaaaaaaar kilo vermişsin de biz bunu kutlamaz mıyız :KK52::KK52::KK52:
:KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK74::KK74::92::92::92:

şu 3-4 günlük atağı tamamliim bnde denicem.üstünede dukanella dökücem:KK34:

dene kuzum,ben de rüyamda muffin kapları gördüm renkli renkli ,alıcam onlardan inşallah.muffin kabında yapıp üstüne sıcak çikolata dökücem kekimin :KK56:
kestanem şekerim dün akşam sen aklıma geldin sana bişey mi söyleyecektim hatırlayamıyorum yada rüyamama mı girdin noldu anlamadım yahuuu :26:
neyse iyi misin bariii :KK9:

Ben aktardan alıyorum. Dün bi arkadaşımda doğalsanı gördüm. Benimkiyle alakası yok. Doğalsan un gibi. Benimki resamen at yemi :) Öğütülmemiş. Adam tamamen orjinal olduğunu iddea ediyor benim aldığımın. Dİğerleri işleniyormuş falan filan. Benimki suya koyduğunda bulgur gibi şişiyor. Bu da benim hoşuma gidiyor. Kısır falan yaparken süper olur. Ama o toz gibi olanda çok güzel hamur olur gibime geliyor.

Toz yada değil. Burda kullanılan 2-3 çeşit var. Artık onlarda sahte ise bilemem ama hepimizde faydalı olduğu kesin. Sahurda yiyorum ben yulaf hakkımı ekmek olarak. Toplu yapıp hemen ısıtıyorum mikrodalgada. Daha acıktım demedim şükür kaçıncı günüm.

Aaaa son 6400 ü okumadan gelmemen lazım. Şaka bir yana ben günlük sitede olduğum halde sitenin hızına yetişemiyorum. Yakında kovulmazsam iyi. Oku oku bitmiyor bazen. Öyle bir hal aldı ki. Kim ne yapmış. Atlamadan okuyorum.

Bu arada CALLEN raporu alayım kimseden ses çıkmıyor. Ben ramazanın ilk gününden beri düzenli yapıyorum. Ve 10 gün sonunda 1 gün dinlenerek 3 set yapmayı planlıyorum. Ve o yandan yandan yengeç gibi ayak kaldırma hareketi var ya. İlk 3 gün ayağım kalkmamıştı şimdi 100 ü tamamlıyorum ve bi tarafımdan dere akıyor resmen. Lütfen hemen herkes başlasın gerçekten faydası var bı işin.

tatlı böcüğüüm bilgisayarımı formata yolladım,dönsün süper hızlı şekilde başlayacağım callen'a :KK76:

Ben aktardan alıyorum. Dün bi arkadaşımda doğalsanı gördüm. Benimkiyle alakası yok. Doğalsan un gibi. Benimki resamen at yemi :) Öğütülmemiş. Adam tamamen orjinal olduğunu iddea ediyor benim aldığımın. Dİğerleri işleniyormuş falan filan. Benimki suya koyduğunda bulgur gibi şişiyor. Bu da benim hoşuma gidiyor. Kısır falan yaparken süper olur. Ama o toz gibi olanda çok güzel hamur olur gibime geliyor.

Toz yada değil. Burda kullanılan 2-3 çeşit var. Artık onlarda sahte ise bilemem ama hepimizde faydalı olduğu kesin. Sahurda yiyorum ben yulaf hakkımı ekmek olarak. Toplu yapıp hemen ısıtıyorum mikrodalgada. Daha acıktım demedim şükür kaçıncı günüm.

Aaaa son 6400 ü okumadan gelmemen lazım. Şaka bir yana ben günlük sitede olduğum halde sitenin hızına yetişemiyorum. Yakında kovulmazsam iyi. Oku oku bitmiyor bazen. Öyle bir hal aldı ki. Kim ne yapmış. Atlamadan okuyorum.

Bu arada CALLEN raporu alayım kimseden ses çıkmıyor. Ben ramazanın ilk gününden beri düzenli yapıyorum. Ve 10 gün sonunda 1 gün dinlenerek 3 set yapmayı planlıyorum. Ve o yandan yandan yengeç gibi ayak kaldırma hareketi var ya. İlk 3 gün ayağım kalkmamıştı şimdi 100 ü tamamlıyorum ve bi tarafımdan dere akıyor resmen. Lütfen hemen herkes başlasın gerçekten faydası var bı işin.

günaydın herkese. öncelikle farketmeyen arkadaşlar için tıkırıma dikkat çekmek isterim. ipekcim, bak bakalım ramazan sonu hedefime ne kadar yakınım...:KK49:
ben ramazanda callana başlarım diyordum ama çok samimi söylüyorum vakit kalmıyor. iftardan sonra birkaç bardak normal çay içiyorum. iftarda içtiğim suyla beraber davul gibi oluyorum tabi. az bir zaman sonra yeşil çayımı içiyorum 4 bardak. bu arada 1 ya da 2 kupa da bitki çayım var. bütün bunların arasında içtiğim 2 lt suyu hiç saymıyorum. sahura kadar uyumayarak, içme görevlerimi anca tamamlıyorum :-)) bu arada da karnım davul gibi olduğu için yerimdn kalkmaya bile halim olmuyor. dolayısıyla da callan mallan hak getire. ramazan sonrası başlayacağım artık.

ramazanda kaçamaklar ekstralar sıfıra indi. iftarda bile çok az yiyorum. sonrasında da anca içecek. bişey yemek aklıma bile gelmiyor. amabu akşam biraz kaçamak olabilir. kaçamak da değil de, bilinl birşey yani. bir arkadaşıma gideceğim. orda özel birşey hazırlama şansım olmaz. artık ne yemek varsa, makul ölçülerde yerim. tatlı-ekmek falan yemem. öyle idare ederim bugünü.

kızlar günaydın,yine sakin bir gün anlaşılan :KK24:
kahvaltıda bir dilim çikolatalı kekimden yedim çaylaa,ayy valla şu ana kadarki en lezzetli dukan buluşum oldu bu :KK76:

ayyy ben deee ben deee çikolatalı kek. gurmenetten kaç gunde gelio ki siparişleerr? :KK56::KK56:

günaydın diyemeden sinirlerimi hoplattılar sabah sabah iş yerinde :KK47::KK47::KK47:

walla sabah 66.7 çıkmıştım da sevincim kursağımda kaldı neyse şimdi biraz sakinleştim günaydın canlarım :KK71::KK71::KK71:
günyadın, boş ver kendini sakinleştirmeye çalış, abuk sabuk insanlar için kendini yormaya değmez hele bu sıcaklarda hiiç değmez :KK34:

benım etım cok cıvık. kıloda fazla oldugundan catlakta cok. zayıflayınca sısmıs ama havası ınmıs balon gıbı duruyor gobegım, kollarım ve bacaklarım. hiçbir spor benı duzeltemez ama azda olsa ıs yarar diye dusunuyorum. bi arastırayım bende.. bidee benim fıtık olayım var. öyle her hareketıde yapamıyorum. dukana ılk baslarken fıtnısla devam edeyım dedım. kalaca haraketını yaparken kala kaldım. ne doğrulabılıdım ne eğilebilidim. felçli gibi. Allahım kımseye yasatmasın..
aa çok geçmiş olsun ama dr.a danışmadan hareket yapmamalısın zaten, fıtık oldukça ciddi bir şey kalça hareketinde kaldıysan belde ya da sırttadır yani beyne giden sinirlere yakın. aman dikkat et.

off canım ya benim de bu callana başlamam gerekiyor herhalde ama sevginin dediği gibi elim ayağım bir türlü kalkmıyor ki, zaten eve pestil durumda varıyorum.
bir yolunu bulmam gerekiyor ama nasıl bakalım.

seni de tebrik ederim canım :KK9::KK9:

kızlar günaydın,yine sakin bir gün anlaşılan :KK24:
kahvaltıda bir dilim çikolatalı kekimden yedim çaylaa,ayy valla şu ana kadarki en lezzetli dukan buluşum oldu bu :KK76:

oyyy afiyetler olsun sana, benim de şimdi tarçınlı sütle deneyesim geldi baka, niyetli olmasan bi parça uzat dersim sana tatlım :KK9::KK9::KK9:

ben regli dönemine girdim dün+700 de idim bu normalmi.
ben dün akşam regl oldum bu sabah tartıdaki rakama ise inanamadım
şimdi söylemeyeceğim ama yarın da aynı rakamı görürsem herhalde 1 haftada alınabilecek en iyi + rekorunu kırmış olacağım:))
regl olduğuma sevinmişken hevesimi kursağıma zincirledi resmen :KK33:

donbul kardeş hoş geldin ve normal yani, regl de oluyor böyle şeyler :KK34:

ya bu vücut ne ilginçtir anlayamıyorum ben iftardan önce tartılıyorum mesela sayı vereyim direkt 68,1-68,2 falandım sonra gece sahurdan sonra tartıldım şok oldum yok artık dedim 5 kilomu farkeder 73,5-74 civarı yatıyorum gece wcye gitmekten uyuyamyorum zaten sabah kalkıyorum karnım hala şiş ama kilom 70,2-7,04 falan akşam iftar öncesi yine 68 lerde:))) su ve içecek olayını abartıyorum sanırım ben iftardan önce bi bardak elma sirkesi+su ve nar şerbeti içiyorum tabi artık suyu ne kadar içiyorum bilmiyorum sonra yeşil çay yapıyorum 3 bardak filan sonra normal çay içiyorum sonra su sus su ve gece sahurdan önce yine bi bardak elma sirkesi+su ve nar şerbeti içiyorum ve olabildiğnce su karnım öle şişiyo ki anlatamam ve kilom yavan yapıyo tabi:)))

cnm ben denicemde bu sıcaklarda walla elım kolum kalkmıor bide ewimde klımada yok benım,,hiç içimden gelmio walla ne yalan söyleyim :2: bu arada ekmek tarifini yazar mısın cnm? bi arkadasım denicek nettekilerden bazılarını denemiş,güsel olmamıs,,bide seninkini denesin bakalımm..

Ben her gece 23 de başlıyorum. Tam 1 saat sürüyor. Duşumu alıp yatıyorum çok iyi geliyor. orlayın bence kendinizii. Bu işi ya becereğiz ya becerecğiz.

Nesliciğimin tarifiiidir.
Defalarca denenip onaylanmıştır.
Harikadır.
Bence en yenebilendir.
5 yaşında yeğenimin beğendiği tek yulaflı şeydir.
O dur
Can dır
Muhteşemdir.
Dayanıklıdır.
Isıtınca kendini şaşırır daha bi güzel olur.
Bu gece sahura 5 dk kala kalktığım için içine kaşar konarak kendini tost ekmeği sanmıştır. Böyle de çok başarılıdır.
Küçük muffim kaplarıma kendilerine iyi hissettiren ekmektir.

4 kaşık yulaf,
1 kaşık süt tozu,
2 kaşık lor,
1 paket kabartma tozu karıştırıp,
3 yumurta kırılır.
İstenirse nane yada maydanoz konabilir.
Karışım bekletilmeden küçük muffin kaplarına konur.
Üstü kızarana kadar (10 dk falan)

2 günlüktür...

günaydın herkese. öncelikle farketmeyen arkadaşlar için tıkırıma dikkat çekmek isterim. ipekcim, bak bakalım ramazan sonu hedefime ne kadar yakınım...:KK49:
ben ramazanda callana başlarım diyordum ama çok samimi söylüyorum vakit kalmıyor. iftardan sonra birkaç bardak normal çay içiyorum. iftarda içtiğim suyla beraber davul gibi oluyorum tabi. az bir zaman sonra yeşil çayımı içiyorum 4 bardak. bu arada 1 ya da 2 kupa da bitki çayım var. bütün bunların arasında içtiğim 2 lt suyu hiç saymıyorum. sahura kadar uyumayarak, içme görevlerimi anca tamamlıyorum :-)) bu arada da karnım davul gibi olduğu için yerimdn kalkmaya bile halim olmuyor. dolayısıyla da callan mallan hak getire. ramazan sonrası başlayacağım artık.

ramazanda kaçamaklar ekstralar sıfıra indi. iftarda bile çok az yiyorum. sonrasında da anca içecek. bişey yemek aklıma bile gelmiyor. amabu akşam biraz kaçamak olabilir. kaçamak da değil de, bilinl birşey yani. bir arkadaşıma gideceğim. orda özel birşey hazırlama şansım olmaz. artık ne yemek varsa, makul ölçülerde yerim. tatlı-ekmek falan yemem. öyle idare ederim bugünü.

aliyeciiim ben de senin kutlamanı yapayım :KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK74::KK74::KK74:

Ben her gece 23 de başlıyorum. Tam 1 saat sürüyor. Duşumu alıp yatıyorum çok iyi geliyor. orlayın bence kendinizii. Bu işi ya becereğiz ya becerecğiz.

Nesliciğimin tarifiiidir.
Defalarca denenip onaylanmıştır.
Harikadır.
Bence en yenebilendir.
5 yaşında yeğenimin beğendiği tek yulaflı şeydir.
O dur
Can dır
Muhteşemdir.
Dayanıklıdır.
Isıtınca kendini şaşırır daha bi güzel olur.
Bu gece sahura 5 dk kala kalktığım için içine kaşar konarak kendini tost ekmeği sanmıştır. Böyle de çok başarılıdır.
Küçük muffim kaplarıma kendilerine iyi hissettiren ekmektir.

4 kaşık yulaf,
1 kaşık süt tozu,
2 kaşık lor,
1 paket kabartma tozu karıştırıp,
3 yumurta kırılır.
İstenirse nane yada maydanoz konabilir.
Karışım bekletilmeden küçük muffin kaplarına konur.
Üstü kızarana kadar (10 dk falan)

2 günlüktür...

ayyy cok güldüm okurken,,saol cnmm cok tşklerrr :KK1:

kestanem benim bitir su atagi da kop gel yanimiza güzel güzel menüler yapalim:21:

medesaaaa:KK52: bende yapicim bendeee bugünmü yapsam yarisi yeter bana ay bi bakayimm düsüneyimm de:KK9:

kizlaaaar tüm - görenleri tebrik ediyorum öpüyorum kutluyorum bitanesiniz:KK16:

tüm is yerinde daralanlar icinse tavsiyem relax olun bebekler :KK23: aynen bende öyleyim su siralar patronu bogazlayasim geliyor ama caktirmiyorum gülüyorum:KK53: ayyy yarin ucuyorum zaten caaaanim türkiyeyee:KK16:

buarada hergün - görünce insan simariyor bence :KK9: hergün -200 e göbek atacakken bir gün -100 veya sabit olunca simardigimi saniyorum

benım etım cok cıvık. kıloda fazla oldugundan catlakta cok. zayıflayınca sısmıs ama havası ınmıs balon gıbı duruyor gobegım, kollarım ve bacaklarım. hiçbir spor benı duzeltemez ama azda olsa ıs yarar diye dusunuyorum. bi arastırayım bende.. bidee benim fıtık olayım var. öyle her hareketıde yapamıyorum. dukana ılk baslarken fıtnısla devam edeyım dedım. kalaca haraketını yaparken kala kaldım. ne doğrulabılıdım ne eğilebilidim. felçli gibi. Allahım kımseye yasatmasın..

Yavru seni CALLAn paklar. Bak demedi deme. Dua edersin bana. Bugün ölç kendini bi dene bakalım. En azından 10 gün yap farkı gör. Zorlanmadan sıkılmadan olmuyor hiç bir şey. Ben de 1 saat geçsin diye dakika kolluyorum. Abuk sabuk şeyler düşünüp kafamı dağıtmaya çalışıyorum. Vakit geçiyor bir şekilde. İnan yorulmuyorsun ama deli gibi terliyorsun durdugun yerde.

Hedef 70 di zaten. Pak bişey kalmamış canoo.
Ramazanda gerçekten kaçamak bende yapmadım. Zaten bişey yiyesin yok. Sofradan kalakmak 10 u buluyor muhabbet falan derken. Sonra da anca su iç tv ye bak. 11 de callenle buluşuyorum. hopppp film izlerkende uyku alıyor beni içine. Kaçamak yapacak vakit yokk. 18 saat oruç tutunca demek böyle oluyormuş..

yavru seni callan paklar. Bak demedi deme. Dua edersin bana. Bugün ölç kendini bi dene bakalım. En azından 10 gün yap farkı gör. Zorlanmadan sıkılmadan olmuyor hiç bir şey. Ben de 1 saat geçsin diye dakika kolluyorum. Abuk sabuk şeyler düşünüp kafamı dağıtmaya çalışıyorum. Vakit geçiyor bir şekilde. Inan yorulmuyorsun ama deli gibi terliyorsun durdugun yerde.

ozaman kuzum sen bana lınk mı verıyorsun ne verıyorsan ver. Nerden nasıl ındırıdın detaylı anlatım ıstıyorum. Hatta gozunmden kaçmasın dıye özel msj bıle ısteyebılırım senden. Zaten vermem durdu gıbı belkı vermeyede baslarım..

X