Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar merhaba,

Dünden beri yazılarınızı okuyorum. Hamileliğinde 35 kilo almış biri olarak acayip gaza geldim. 15 kilo doğum sonrası kendiliğinden gitti. Kaldı 20. İnşallah ben de başlayacağım yarın. Sormak istediğim yulaf kepeğini nereden temin ettiğiniz? İstanbul'da bulabilen var mı?

Kızlar merhaba,

Dünden beri yazılarınızı okuyorum. Hamileliğinde 35 kilo almış biri olarak acayip gaza geldim. 15 kilo doğum sonrası kendiliğinden gitti. Kaldı 20. İnşallah ben de başlayacağım yarın. Sormak istediğim yulaf kepeğini nereden temin ettiğiniz? İstanbul'da bulabilen var mı?

migros ve realden alıyorum ben.

kızlar günaydın,yine sakin bir gün anlaşılan :KK24:
kahvaltıda bir dilim çikolatalı kekimden yedim çaylaa,ayy valla şu ana kadarki en lezzetli dukan buluşum oldu bu :KK76:

Kızlar merhaba,

realde rahatlıkla bulabılırsın ayrı bır standı bıle var. internettende gurmenet veya hammaddeler. com dan da sipariş verebilirsin. ayrıca ben bıcok aktarda da gordum rusheim marka olanını.

kızlar günaydın,yine sakin bir gün anlaşılan :KK24:
kahvaltıda bir dilim çikolatalı kekimden yedim çaylaa,ayy valla şu ana kadarki en lezzetli dukan buluşum oldu bu :KK76:

afiyet olsun şeker. ellerine sağlık ne diyelim..:KK56:

Son düzenleme:
realde rahatlıkla bulabılırsın ayrı bır standı bıle var. internettende gurmenet veya hammaddeler. com dan da sipariş verebilirsin. ayrıca ben bıcok aktarda da gordum rusheim marka olanını.

Sağolun arkadaşlar. Orjinal bu yulaf kepeği di mi? Türkiyedekilerle ilgisi yok diye yazmıştı birkaç arkadaş. Kusura bakmayın dün gördüm bu konuyu ve ancak ilk 20 sayfayı okuyabildim. Sonra 6400 küsür sayfayı görünce bıraktım okumayı :)

günaydin millet!!!!!!

kaç gündür burada yırtınıyorum da bir Allahın kulu cevaplamıyor.Bu diyeti yaparken liposekşın yaptıran varmı.Estetik yada benim gibi sağlık nedeniyle.Doktor 1,300 gr kadar alacağını 1 ay korse takmam gerektiğini,ödemim oluşacağını ,vicudun oturmasının 2-3 ayı bulacağını söyledi.Sırt bölgemden alacaktı bana bukadar olacaksın karnındanda bi miktar alayım dedi .Bende kabul ettim amaliyat gününü aldım.şuan 70 kg yim.Bu amaliyatın kilo kaybı için deyil dengesiz vicut yapısını düzeltmek için yapılıyormuş.yoksa bukadar az kayıp için onca canının yandığına deymezmiş.artık gögüs ölçüme göre çamaşır kullanacağım.Sırtını büyütmeye çalışmayacagım.tek derdim bu deyil elbet.Sırtıma göre olan omuzuma büyük vs vs vs.derdimi yazdım olan varsa bana anlatsın lütfeeeeeeen.

Bilgisi olan biri görse cevaplar mutlaka, okuyup da geçmez, bu konuyla ilgili topikler yok mu kk da ? orada sorsan daha iyi olur bence

rachelfine arkadasımızın dediği gibi,,eger bilgisi olan biri olsa cvp werirdi.size özel cvp werilmeme gibi bi durumu yok yani.

Kızlar merhaba,

migros ve carrefourda war fkt ben dün gurmentte baktım,,orda fiyatlar daha uygun.aklınızda bulunsun.

Sağolun arkadaşlar. Orjinal bu yulaf kepeği di mi? Türkiyedekilerle ilgisi yok diye yazmıştı birkaç arkadaş. Kusura bakmayın dün gördüm bu konuyu ve ancak ilk 20 sayfayı okuyabildim. Sonra 6400 küsür sayfayı görünce bıraktım okumayı :)

Ben aktardan alıyorum. Dün bi arkadaşımda doğalsanı gördüm. Benimkiyle alakası yok. Doğalsan un gibi. Benimki resamen at yemi :) Öğütülmemiş. Adam tamamen orjinal olduğunu iddea ediyor benim aldığımın. Dİğerleri işleniyormuş falan filan. Benimki suya koyduğunda bulgur gibi şişiyor. Bu da benim hoşuma gidiyor. Kısır falan yaparken süper olur. Ama o toz gibi olanda çok güzel hamur olur gibime geliyor.

Toz yada değil. Burda kullanılan 2-3 çeşit var. Artık onlarda sahte ise bilemem ama hepimizde faydalı olduğu kesin. Sahurda yiyorum ben yulaf hakkımı ekmek olarak. Toplu yapıp hemen ısıtıyorum mikrodalgada. Daha acıktım demedim şükür kaçıncı günüm.

Aaaa son 6400 ü okumadan gelmemen lazım. Şaka bir yana ben günlük sitede olduğum halde sitenin hızına yetişemiyorum. Yakında kovulmazsam iyi. Oku oku bitmiyor bazen. Öyle bir hal aldı ki. Kim ne yapmış. Atlamadan okuyorum.

Bu arada CALLEN raporu alayım kimseden ses çıkmıyor. Ben ramazanın ilk gününden beri düzenli yapıyorum. Ve 10 gün sonunda 1 gün dinlenerek 3 set yapmayı planlıyorum. Ve o yandan yandan yengeç gibi ayak kaldırma hareketi var ya. İlk 3 gün ayağım kalkmamıştı şimdi 100 ü tamamlıyorum ve bi tarafımdan dere akıyor resmen. Lütfen hemen herkes başlasın gerçekten faydası var bı işin.

ben aktardan alıyorum. Dün bi arkadaşımda doğalsanı gördüm. Benimkiyle alakası yok. Doğalsan un gibi. Benimki resamen at yemi :) öğütülmemiş. Adam tamamen orjinal olduğunu iddea ediyor benim aldığımın. Diğerleri işleniyormuş falan filan. Benimki suya koyduğunda bulgur gibi şişiyor. Bu da benim hoşuma gidiyor. Kısır falan yaparken süper olur. Ama o toz gibi olanda çok güzel hamur olur gibime geliyor.

Toz yada değil. Burda kullanılan 2-3 çeşit var. Artık onlarda sahte ise bilemem ama hepimizde faydalı olduğu kesin. Sahurda yiyorum ben yulaf hakkımı ekmek olarak. Toplu yapıp hemen ısıtıyorum mikrodalgada. Daha acıktım demedim şükür kaçıncı günüm.

Aaaa son 6400 ü okumadan gelmemen lazım. şaka bir yana ben günlük sitede olduğum halde sitenin hızına yetişemiyorum. Yakında kovulmazsam iyi. Oku oku bitmiyor bazen. öyle bir hal aldı ki. Kim ne yapmış. Atlamadan okuyorum.

Bu arada callen raporu alayım kimseden ses çıkmıyor. Ben ramazanın ilk gününden beri düzenli yapıyorum. Ve 10 gün sonunda 1 gün dinlenerek 3 set yapmayı planlıyorum. Ve o yandan yandan yengeç gibi ayak kaldırma hareketi var ya. Ilk 3 gün ayağım kalkmamıştı şimdi 100 ü tamamlıyorum ve bi tarafımdan dere akıyor resmen. Lütfen hemen herkes başlasın gerçekten faydası var bı işin.

canım ya bu callan kılo vermenede yardımcı oluyormu yoksa sadece sıkılasma amaclımı. Bıde bunların resımlerı yokmu eklesenızde bızde faydalansak yaaauuu..

Son düzenleme:
Ben aktardan alıyorum. Dün bi arkadaşımda doğalsanı gördüm. Benimkiyle alakası yok. Doğalsan un gibi. Benimki resamen at yemi :) Öğütülmemiş. Adam tamamen orjinal olduğunu iddea ediyor benim aldığımın. Dİğerleri işleniyormuş falan filan. Benimki suya koyduğunda bulgur gibi şişiyor. Bu da benim hoşuma gidiyor. Kısır falan yaparken süper olur. Ama o toz gibi olanda çok güzel hamur olur gibime geliyor.

Aaaa son 6400 ü okumadan gelmemen lazım. Şaka bir yana ben günlük sitede olduğum halde sitenin hızına yetişemiyorum. Yakında kovulmazsam iyi. Oku oku bitmiyor bazen. Öyle bir hal aldı ki. Kim ne yapmış. Atlamadan okuyorum.

Bu arada CALLEN raporu alayım kimseden ses çıkmıyor. Ben ramazanın ilk gününden beri düzenli yapıyorum. Ve 10 gün sonunda 1 gün dinlenerek 3 set yapmayı planlıyorum. Ve o yandan yandan yengeç gibi ayak kaldırma hareketi var ya. İlk 3 gün ayağım kalkmamıştı şimdi 100 ü tamamlıyorum ve bi tarafımdan dere akıyor resmen. Lütfen hemen herkes başlasın gerçekten faydası var bı işin.

cnm ben denicemde bu sıcaklarda walla elım kolum kalkmıor bide ewimde klımada yok benım,,hiç içimden gelmio walla ne yalan söyleyim :2: bu arada ekmek tarifini yazar mısın cnm? bi arkadasım denicek nettekilerden bazılarını denemiş,güsel olmamıs,,bide seninkini denesin bakalımm..

canım ya bu callan kılo vermenede yardımcı oluyormu yoksa sadece sıkılasma amaclımı. Bıde bunların resımlerı yokmu eklesenızde bızde faydalansak yaaauuu..

Walla nette diyetle takviye yapanlarda ciddi görsel farklar var. Sonuçta dukancıyız ve verdikçe sıkılaşmaya ihtiyacımız var. Bana en mantıklı gelen spor olayı tenis ve yüzmeden sonra budur. Öyle resimle falan olacak gibi değil. Videosunu indirmen lazım. Bunla ilgili kk da topic de var. Bir incele istersen.

Hamilelik sonrası kendimi hiç bu kadar kararlı görmemiştim. Bebeğimi de alıp hemen alışverişe çıkıyorum. Yardımlarınız için çoooook teşekkür ediyorum. Şimdiden mutlu hissediyorum kendimi. Bebeğimden fırsat buldukça aranızda olacağım inşallah.

Walla nette diyetle takviye yapanlarda ciddi görsel farklar var. Sonuçta dukancıyız ve verdikçe sıkılaşmaya ihtiyacımız var. Bana en mantıklı gelen spor olayı tenis ve yüzmeden sonra budur. Öyle resimle falan olacak gibi değil. Videosunu indirmen lazım. Bunla ilgili kk da topic de var. Bir incele istersen.

benım etım cok cıvık. kıloda fazla oldugundan catlakta cok. zayıflayınca sısmıs ama havası ınmıs balon gıbı duruyor gobegım, kollarım ve bacaklarım. hiçbir spor benı duzeltemez ama azda olsa ıs yarar diye dusunuyorum. bi arastırayım bende.. bidee benim fıtık olayım var. öyle her hareketıde yapamıyorum. dukana ılk baslarken fıtnısla devam edeyım dedım. kalaca haraketını yaparken kala kaldım. ne doğrulabılıdım ne eğilebilidim. felçli gibi. Allahım kımseye yasatmasın..

günaydın diyemeden sinirlerimi hoplattılar sabah sabah iş yerinde :KK47::KK47::KK47:

walla sabah 66.7 çıkmıştım da sevincim kursağımda kaldı neyse şimdi biraz sakinleştim günaydın canlarım :KK71::KK71::KK71:

evet pisicik amaaa sen de kaçamaklı seyir yapanlardansın normal yaniiii :KK53:

evet ama ufak tefek kaçamaklar. ayrıca onları yapmasamda çok hızlı kilo veremiyorum denedim.. neyse önemli olan gitmesi. şu an giydiğim skinny pantolonum belimden düşüyor. oysaki geçen hafta tam oluyordu. demek ki yagdan gidiyo. iki kilo yag vermiş olsam çok büyük başarı bence.. süpper hatta :KK53: araya giren tatil ve kına gecesi kaçamağıma rağmen başarılıyım:KK31:

X