Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kaçamakların nedenını bende bılmıyorum. aman verdım verırımde demıyorum. mınnacıkta olsa yapıyorum işte. bugunku de kucuk 1 kase erik kompostosu oldu:26::26:

verdin, verirsin tabi ki. 19 kiloyu ben vermedim ya şekercim. ama işte gelmiş sana bi isteksizlik. bi ne anlamı var durumu. geçecek inşallah. düşünme bunları, diyetine odaklan. bak daha epeyce yolun var.

Bu kadar zor şartlarda bile orucunu bırakmadın prensesim. Aferim sana. Allah kabul etsin.

cok sagol aliyecimmmmm aminnn insallah

super gıdıyorsun. bu gıdısle cabuk gececeksın guclendırmeye..

amiiiiiin agzindan bal damliyor

allah kabul etsin canım, çok geç okunuyor ezan orada ama bak ödülümüzü alıyoruz 200-300 gidiyor benim de bugün - 300 olduuu

kizzz sen benden bi gün sorna gecmelisin güclendirmeye bi gün sonra basladin saylanmaz bak

saka maka cok mutluyum ya

canimmmm diyetine mi karisiyorlar????

kaçamakların nedenını bende bılmıyorum. aman verdım verırımde demıyorum. mınnacıkta olsa yapıyorum işte. bugunku de kucuk 1 kase erik kompostosu oldu:26::26:

verdin, verirsin tabi ki. 19 kiloyu ben vermedim ya şekercim. ama işte gelmiş sana bi isteksizlik. bi ne anlamı var durumu. geçecek inşallah. düşünme bunları, diyetine odaklan. bak daha epeyce yolun var.

Canim diebetik recel var tabiki bulurum iste ben saat aksam 17:00 is basi aliriyorum sonra birdaha burdan cikamiyorum iste sabah da cocuklari okula gönderince yatiyorum 3 gibi kalkiyorum dusumu alip ev isi yemek derken elim ayagima dolasiyor sonra is saatim geliyor..Yanima ne alirsam iste onu yiyorum persembe tarti ne göstercek bakalim...pöfff..

Son düzenleme:
Günaydın kızlar.
+100 deyim.Dün +900 idi inşallah yarına artık eksileri görücim

kaç gündür burada yırtınıyorum da bir Allahın kulu cevaplamıyor.Bu diyeti yaparken liposekşın yaptıran varmı.Estetik yada benim gibi sağlık nedeniyle.Doktor 1,300 gr kadar alacağını 1 ay korse takmam gerektiğini,ödemim oluşacağını ,vicudun oturmasının 2-3 ayı bulacağını söyledi.Sırt bölgemden alacaktı bana bukadar olacaksın karnındanda bi miktar alayım dedi .Bende kabul ettim amaliyat gününü aldım.şuan 70 kg yim.Bu amaliyatın kilo kaybı için deyil dengesiz vicut yapısını düzeltmek için yapılıyormuş.yoksa bukadar az kayıp için onca canının yandığına deymezmiş.artık gögüs ölçüme göre çamaşır kullanacağım.Sırtını büyütmeye çalışmayacagım.tek derdim bu deyil elbet.Sırtıma göre olan omuzuma büyük vs vs vs.derdimi yazdım olan varsa bana anlatsın lütfeeeeeeen.

Bilgisi olan biri görse cevaplar mutlaka, okuyup da geçmez, bu konuyla ilgili topikler yok mu kk da ? orada sorsan daha iyi olur bence

-400 ile herkese günaydın.

03.07.2012 Başlangıç kilo : 59,1
25.07.2012 Mevcut kilo : 54,8

Kalan kilo 4,3 :)

gunaydınnn..

sistem yıne kopmus bıyerlerde :))

bende tıkırımla aynıyım. eksiler nezaman baslayacak.
beklemedeyim...

ben regli dönemine girdim dün+700 de idim bu normalmi.

evet donbul son derece normal.
reglin bitmesinden iki gün sonraya anca kendimize geliyoruz artılar gidiyor moralini bozmaya gerek yok.
bu arada rachelfine nin dediği gibi diyet yaptığımızdan liposuction yaptıran yoktur burada o yüzden cvp veren olmamıştır.

-400 ile herkese günaydın.

03.07.2012 Başlangıç kilo : 59,1
25.07.2012 Mevcut kilo : 54,8

Kalan kilo 4,3 :)

ne güzel ya. tebrikler.
daha başlayalı bir ay olmamış 4,3 kg gitmiş. benim 22 temmuzda iki ay doldu sadece 2,1 kilo gitti.
kilo veremiyorum diyenlere duyrulur

kızlar hardal sos kullanıyormusunuz, pınarın hardal sosunu aldım illa dijonmu olucak yoksa?

içeriğini kavanoz üstünden anlayabilirsin çoğunda mayonez var oda yasak.
dijon hardalı en iyisi. bende aldım bir heves buzdolabından öyle bekliyor

donbulcum burda bu sorunun cevabını bilen olmayabilir, sen bi de yağ aldırma konusundaki arkadaşlara sorsan belki onlar bilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…