Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

geçmiş olsun yasena. talcid falan gibi bi antiasit kullanıyo musun canım? kullanmıyosan bi dene istersen biraz hafifletebilir ağrını

Günaydinnnn

Kizlar tickerima bakin cok mutluyum umutluyummmm bugün 2 km yürüdüm ise öglen yemeginde oruc oldugum icin 4km yürüyecegim aksam is bitisinde de yine o 2 km ev yürüyüsünü yapicam

aksamlari tartiliyorum artik iftar öncesi cünkü o sabah ac karnina tartildigim gibi oluyo sanirim :26: aksami sabirsizlikla bekliyorum

geçmiş olsun asya_deniz

aferin kuzumaaaa,yolu yarılayacaksın nerdeyse vallahiii
evet iftardan önce tartılmak,sabah aç karnına tartılmak gibi olur,hep öyle tartıl ramazan boyuncaaaa.
hadi bakalım çekirgem seni de bekleyeyim birlikte geçelim güçlendirmeye

kuzuuuuuuuuum sen benden önce gecersin insallah ama birlikte izmirdeyken güclendirmede oluruz o büyük bir ihtimal insallah

Günaydın kızlaarrrr,
çook da güzel bir ramazan oluyor benim için, inşallah size de öyledir.
prenses 4 km oruçlu yürüyorsan sen de baya iş var demektir kuzum en azından bana bakacak olursak o_ooOOO sen şahanesin

loveım şekercim aynen aynen, üzerine kesinlikle alınmalısın canımcım, ayrıca Allah seni korusun tatlişim. bu arada kekti simitti maşallah sana

her sayfayı bu defa okuyamadım maalesef o nedenle arada geçtiğim dolu şey için özür ama işler yoğun ve kısıtlı zamanlarda okuyabiliyorum tabii daha da kısıtlı zamanda yazabiliyorum. umarım sıkıntı olmaz benim için, zira sizleri de merak ediyorum

Ramazan için neler yazıldı bilmiyorum (hiç denk gelmedim) ama ben şöyle özetleyeyim,

güçlendirmeye geçmenin rahatlığı var tabii ancak meyve olayını epeyce abartmış durumdayım.

iftar:
su
yeşil salata, karpuz, kırmızı erik, kavun (valla dolu dolu, öyle 2 erikten bi porsiyon bi dilimden bi porsiyon yapmadım)
oruçken açıkma ve susama olmuyor bende ama iftar oldu mu canım böyle soğuk tatlı şeyler istiyor, bu çareyi buldum
akşam namazı

arada sigara ve epeyce çay
1-1,5 saat sonra
sebzeli dukan et sote
2,5 yulaf kepeğinin yarısı kadarına denk ekmek
light yoğurt
su+ kola+ çay ehuehuehue şaşırıyorum ne yapacağımı valla zaman az onca sıvıyı tüketmekte zorlanıyorum
yatsı namazı

maalesef çok fazla zaman kalmıyor sindirmek için,

Sahur:

Dünya kadar lor peynir
kaşar peynir
lihgt krem peynir
domates, salatalık (tek tük doğrusu)
rafadan yumurta
çemensiz pastırma (pek sevmem kıymık misali alıyorum çeşit olsun diye, kara kuru bişi geliyo banaP)
1 adet hurma
ya da bir dilim tam çavdar ekmeğinin yarısı üzerine tereyağ-bal (incecik)
ya da 1 dilim çavdar ekmeğinin arasına kaşar peynir koyup tost yapıyorum (tek dilimden)
yulaf kepeğinin kalan ekmeği
su+çay+sigara

genelde menülerim benzer şekilde, meyve açılışı hiç değişmiyor
c.tesi sahurda tam çavdar ekmeği yerine iki parmak kadar pide yedim.

oooo asos da pek güzel yerdir iyi tatiller sana cınım

Allah hepimizi korusun kaçamaklardan:)

guneylimm kuzum ben bugün 12km yürüyordum ama yavasss dedim kendime 8 km de yeterli kanimca

kestanem sekerim tabiiki Allahim hepimizii korusun

kuzuuuuuuuuum sen benden önce gecersin insallah ama birlikte izmirdeyken güclendirmede oluruz o büyük bir ihtimal insallah

kuzuum yahuu ayıptır söylemesi benim elim bitti de okey dışarıya dönüyorum
sen geldiğinde kesin güçlendirmede olacağız,birlikte ödül öğünleri yiyeceğiz prensesim beniimmm

ben de ufak bir ara rapor vereyim :) sabah tartıldım ve de belimi vs. ölçtüm!

74.9'u gördüm benim için mühim mesele
ayrıca tam 20 cm incelmiş belim..
BMI oranımda tam obezlik sınırı sayılan 25'te.. bundan sonraki her gram normal kategoride değerlendirilirken gidecek.. Büyüksün dukan!! daha büyüksünüz kuzular!!! Sinerjinize sağlıkkk!!!

hepinize merhaba:)
1.5 haftalık aradan sonra dukana yeniden başlamış bulunmaktayım.sabahki krep denemem yine paramparça dünyam benim oldu...neden böyle parçalanıyo hiç anlamadım.onu attım çöpe light yoğurdun içine biraz tuz ve nane attım onu yedim kahvaltıda.öğlende tavuk yicem belki akşamda tavuk...bir hafta saf pretein yapıcam şu 1.5 haftada yediklerimi anca dengeler...aman yarabbim neler yemedim ki var yaa...off offf yeşilçay ve form çayıda içicem sürekli...kilo almadım ama ilerde nası etkiler bu yediklerim bilemiyorum...bida yapmıcam kaçamak...süreyi uzatmaktan başka bi şeye yaramıyo kaçamaklar:44::44::44:

kızlar bende Cumartesi tartıda 53,2 gördüm bu hafta artk güncelliorum ticker.ımı güçlendirmede bugun 33.günüm.giden bu durumda 1200 gram olmus oluor.ama tabi Cumrtesi görmüş oldugum rakamın rahatlıgı ile,o gün aksam yemegini ödül yapmama ragmen,,Pazar günüde azıcık kacırdım kahwaltıda,,biraz kızartma ve vişne reçeli yedim ama diyete basladıgımdan beri o reçel dolapta,,o bana baktı ben ona,o kdr sewmeme ragmen hiç yememiştim.kızartmayıda cok ozlemıstım.yaptım eewt ama pişman deilim bunun cezası 2 gun saf protein yapıcam,çarsambada protein agırlıklı gidicem.bakalım artk bu hafta tartıda ne görücem Allah kerim

Güneylim bu arada tşkler cnm,,Allah hepimizi korusun.
34 Ekimmmm,,koruma tarihini güncelle bakalım iletindeee,,,güçlendirmede werdiğimiizzz kilolar içindeee 10 gün yapıormusuz sekerimmm,,yani kilo wermeye dewam ettikçe güçlendirme bitişde uzuorr naberrrrr nanikkkkkkkkk

welcome back...

aferim sana kuzum. yalnız 1 hafta atak gereksiz gibi. bence 3 gün yeer yine de sen bilirsin. sanki 2. kez dukanı yapıyormuşsun gibi olmasın. malum hayat boyu sadece 2 hakkımız var. hem öyle yediklerimiz 1 haftada yağ olarak yerleşmiyor vücudumuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…