Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aramiza yeni katilan arkadaslar hosgelmisler

Selam kızlar :KK16::KK16::KK16: afiyet olsun hepimize, yaramasın ama :KK1::KK1:

dün iftardan önce 72,5 dum, bugün 72,2 çıktım :KK9::KK9::KK9:

iftarda çok az yiyebiliyorum, 0,5 lt buz gibi su ile açıyorum iftarı zaten yiyecek yer kalmıyor midede, bugün 2 kaşık türlü yedim, 2 tane de köfte ama köfteyi kendime özel yapmadım normal köfte yaptım.
Sahurda da yulaf kepeği ve tam buğday unu ile krep yaptım, onun içine kaşar ve hindi pastırma koyarak yedim, 2 tane haşlanmış yumurta, biraz da domates ve salatalık, 1 lt su içtim 1 bardak da çay. Çok ciddi bir açlık hissetmiyorum, bu yediklerim iyi geliyor bana, seyir ile güçlendirme arası bir şey oluyor benim ki sanırım, yine proteine ağırlık vermeye çalışıyorum ama susamamak için çok da yemiyorum. Hafta da 2 kez protein yaparım diye düşünüyorum bakalım ne olacak.

Bu arada solgar'ın multivitaminini aldım, eczacı balık yağını akşam yatmadan önce almamı söyledi ben sabah alıyordum normalde, yakılan yağların vücuttan atılmasına yardımcı oluyormuş, haberiniz olaaaa :nazar::nazar::nazar:

kuzummmm biz seninle hep ayni mi ilerliyoruz ne sen benden bi gün sonra basladin baslangic hedef benziyor birazcik birbirine:KK23:

prenseeesss :KK3: çok uzun kalamıcam, haftasonu da koşuşturmaktan takılamadım pek. tebrik ederim yaw ramazan sonuna 66 olcam illa kii diyosun :KK9:

$Foto-1.jpg iftar menüm....brokoli pilavi ve tavuk sote ve feslegenli yogurrt:KK16:

Kızlar,

Yarın sabahın ilk ışıklarıyla yollara düşüyorum. Assos tatilim başlıyor. Bir hafta boyunca sizleri özleyeceğim. Önümüzdeki haftanın listesine bildirim de yapamam herhalde. Gerçi bu hafta dely de yok listeyi kim yapacaksa. Sanırım bu hafta bol eksili bir hafta olacak. Assos' a götüreceklerimin arasında yulaf kepeğimi de aldım. Otel yemeklerinin arasında illaki bana uyan çıkar diyorum. Olmadı ızgaralar ne güne duruyor. Kahvaltılar zaten sorun değil. Öğle aralarında da yulaf kepeği ve yoğurt olayını devreye sokucam :) Halime bak resmen cenge gidiyorum. E o açık büfelerin karşısına çıkmak cenge çıkmak gibi bişi zaten. Neyse... Hepinizi öptüm. Kendinize iyi davranın :)

Günaydın kızlar,
yeni haftaya artılarla başlamış bulunuyorum.ama dert değil ben alışkınım :KK60:
herkese güzel bir hafta diliyorum:KK16:

:KK31:günaydııınnnnn
ilk günaydın benden olsun .

uzgunum + 600 ama kesınlıkle su. o kadar su içtim sadece 1 kez wc ye gıttım. kesın su:KK31:

bu siteye yeni üye oldum .dukan diyetini araştırırken sizleri buldum deneyimleriniz destek verdi.BEN 73.5 KG İLE BAŞLADIM ŞU AN 70 KG YİM.Dukan diyetine millet takmış zararlı diye adamın doktorluk lisansını bile alındığını söyleyen var.Diyette her tür besin gurubundan var.Daha ne yiyelim.Zaten yemek bu hale getirmiş bizi .Bırak proteyin biraz iştahımızı kapatıp,diyetisyenlere para kazandırmasın

günaydınlar

bu hafta artı haftası olacak galiba :KK9::KK9::KK9:

havaya baksanıza.yine bozdu.
ben haftasonu pek su içemedim zaten. +1400 :KK53:
ve hep sp yaptım. bugün ve yarın p yapacağım artık.:KK34:

yalnız inanılmaz bişi.:KK53:
tartıya çıkmadan da bişiler geldiğini anlıyorum.hemen basenlerim ve yanlarım kalınlaşıyo. :KK51:elimi atıyorum böle bıngıl bıngıl..:KK53:
neyse göndericem bi kaç güne inşallah.. hala reglimde bitmedi bu sefer bi tuhaf oldu yani şimdiye kadar biterdi bitmedi. söktürücü lazımdı bana sanırım. geçen ay çok yeşilçay ve hbiscus çayı içtim hep ondan mı oldu acaba..?

günaydın dukan çiçekleri :KK71::KK71::KK71:

cumartesi kaçamağına rağmen 67.3 te kalmayı başarabildim :107: hepimize güzel ve bol eksili bir hafta diliyorum :KK54:

Günaydın Milletttt!!
İyi Haftalar..

Günaydın kızlar,
yeni haftaya artılarla başlamış bulunuyorum.ama dert değil ben alışkınım :KK60:
herkese güzel bir hafta diliyorum:KK16:

:KK31:günaydııınnnnn
ilk günaydın benden olsun .

uzgunum + 600 ama kesınlıkle su. o kadar su içtim sadece 1 kez wc ye gıttım. kesın su:KK31:

günaydın dukan çiçekleri :KK71::KK71::KK71:

cumartesi kaçamağına rağmen 67.3 te kalmayı başarabildim :107: hepimize güzel ve bol eksili bir hafta diliyorum :KK54:

günaydın kızlarrr..

günaydıın canlarııım,herkeseee iyi haftalar...
sabah 75.6 çıktım,deja vu :KK50:

sudur o su,sıkma canını :)

QUOTE=SportmenKedi;25599197]
kız allah seni napmasın :KK60:
adam feyk feysine josh duhamel'in resmini koymuşta sen de yedin mi..:KK30:
oyyhh :KK60:karnıma ağrılar girdi:KK60:

ayyy tenar ya butun hayallerimizi suya düşürdün..bende dicektim söle resimlerimizi önune sac,,artk hangimizi secerse dieee:KK1: :KK1:

koptummm yorumlarınaaa :KK1: ne güsel bulmusn işte başına vur ekmegini al :KK1:

[/QUOTE]

yaa sorma cınım ben de rezil-i rüsva oldum. forumun sazanı oldum :KK52:

yok kıızzz kıyamam ben onaa :KK16: yalnız benimki neler yazıyo diye okumaya kalkmaz inşallah, boşar beni walla :KK53:

ayyy tenar ya butun hayallerimizi suya düşürdün..bende dicektim söle resimlerimizi önune sac,,artk hangimizi secerse dieee:KK1: :KK1:

koptummm yorumlarınaaa :KK1: ne güsel bulmusn işte başına vur ekmegini al :KK1:

yok kıızzz kıyamam ben onaa :KK16: yalnız benimki neler yazıyo diye okumaya kalkmaz inşallah, boşar beni walla :KK53:[/QUOTE]

YOK NE BOŞAMASI BENCE,,AKSINE BÖLE EVDE KALMIS KK KIZLARINA TALİP BULMAK GİBİ KUTSAL Bİ GÖREVE EL ATTIGIN İÇİN,,SANA Bİ KERE DAHA AŞIK OLURR :KK1:

yok kıızzz kıyamam ben onaa :KK16: yalnız benimki neler yazıyo diye okumaya kalkmaz inşallah, boşar beni walla :KK53:

YOK NE BOŞAMASI BENCE,,AKSINE BÖLE EVDE KALMIS KK KIZLARINA TALİP BULMAK GİBİ KUTSAL Bİ GÖREVE EL ATTIGIN İÇİN,,SANA Bİ KERE DAHA AŞIK OLURR :KK1:[/QUOTE]

yok onu demek istemedim yani kendisi hakkında yaptığım yorumları okumaz inşallah dediydim :KK53:

YOK NE BOŞAMASI BENCE,,AKSINE BÖLE EVDE KALMIS KK KIZLARINA TALİP BULMAK GİBİ KUTSAL Bİ GÖREVE EL ATTIGIN İÇİN,,SANA Bİ KERE DAHA AŞIK OLURR :KK1:

yok onu demek istemedim yani kendisi hakkında yaptığım yorumları okumaz inşallah dediydim :KK53:[/QUOTE]

ahahahahaha,,çok güldümm yaaa alemsinnn :KK1: :KK1:

bu arada arkadaşlar ben dün ps yapmam gerekirken p yaptım ,bugün de evde sebze olmadığından yinne p yapıyorum ,sonuç üç günlük p olmuş olacak ,sizce bişey olur mu yani ne bileyim sistem bozulur mu

bi kereden bişi olmaz bence ama alışkanlık olursa vitamin eksikliği, çok hızlı kilo vermeden kaynaklı sıkıntılar ve verdiklerini hızlı geri alma gibi yan etkileri olabilir.

X