Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aramiza yeni katilan arkadaslar hosgelmisler

kuzummmm biz seninle hep ayni mi ilerliyoruz ne sen benden bi gün sonra basladin baslangic hedef benziyor birazcik birbirine

prenseeesss çok uzun kalamıcam, haftasonu da koşuşturmaktan takılamadım pek. tebrik ederim yaw ramazan sonuna 66 olcam illa kii diyosun

Kızlar,

Yarın sabahın ilk ışıklarıyla yollara düşüyorum. Assos tatilim başlıyor. Bir hafta boyunca sizleri özleyeceğim. Önümüzdeki haftanın listesine bildirim de yapamam herhalde. Gerçi bu hafta dely de yok listeyi kim yapacaksa. Sanırım bu hafta bol eksili bir hafta olacak. Assos' a götüreceklerimin arasında yulaf kepeğimi de aldım. Otel yemeklerinin arasında illaki bana uyan çıkar diyorum. Olmadı ızgaralar ne güne duruyor. Kahvaltılar zaten sorun değil. Öğle aralarında da yulaf kepeği ve yoğurt olayını devreye sokucam :) Halime bak resmen cenge gidiyorum. E o açık büfelerin karşısına çıkmak cenge çıkmak gibi bişi zaten. Neyse... Hepinizi öptüm. Kendinize iyi davranın :)

Günaydın kızlar,
yeni haftaya artılarla başlamış bulunuyorum.ama dert değil ben alışkınım
herkese güzel bir hafta diliyorum

günaydııınnnnn
ilk günaydın benden olsun .

uzgunum + 600 ama kesınlıkle su. o kadar su içtim sadece 1 kez wc ye gıttım. kesın su

günaydınlar

bu hafta artı haftası olacak galiba

havaya baksanıza.yine bozdu.
ben haftasonu pek su içemedim zaten. +1400
ve hep sp yaptım. bugün ve yarın p yapacağım artık.

yalnız inanılmaz bişi.
tartıya çıkmadan da bişiler geldiğini anlıyorum.hemen basenlerim ve yanlarım kalınlaşıyo. elimi atıyorum böle bıngıl bıngıl..
neyse göndericem bi kaç güne inşallah.. hala reglimde bitmedi bu sefer bi tuhaf oldu yani şimdiye kadar biterdi bitmedi. söktürücü lazımdı bana sanırım. geçen ay çok yeşilçay ve hbiscus çayı içtim hep ondan mı oldu acaba..?

günaydın dukan çiçekleri

cumartesi kaçamağına rağmen 67.3 te kalmayı başarabildim :107: hepimize güzel ve bol eksili bir hafta diliyorum

Günaydın Milletttt!!
İyi Haftalar..

Günaydın kızlar,
yeni haftaya artılarla başlamış bulunuyorum.ama dert değil ben alışkınım
herkese güzel bir hafta diliyorum

günaydııınnnnn
ilk günaydın benden olsun .

uzgunum + 600 ama kesınlıkle su. o kadar su içtim sadece 1 kez wc ye gıttım. kesın su

günaydın dukan çiçekleri

cumartesi kaçamağına rağmen 67.3 te kalmayı başarabildim :107: hepimize güzel ve bol eksili bir hafta diliyorum

günaydın kızlarrr..

günaydıın canlarııım,herkeseee iyi haftalar...
sabah 75.6 çıktım,deja vu

sudur o su,sıkma canını :)

QUOTE=SportmenKedi;25599197]
kız allah seni napmasın
adam feyk feysine josh duhamel'in resmini koymuşta sen de yedin mi..
oyyhh karnıma ağrılar girdi

ayyy tenar ya butun hayallerimizi suya düşürdün..bende dicektim söle resimlerimizi önune sac,,artk hangimizi secerse dieee

koptummm yorumlarınaaa ne güsel bulmusn işte başına vur ekmegini al

[/QUOTE]

yaa sorma cınım ben de rezil-i rüsva oldum. forumun sazanı oldum

yok kıızzz kıyamam ben onaa yalnız benimki neler yazıyo diye okumaya kalkmaz inşallah, boşar beni walla

ayyy tenar ya butun hayallerimizi suya düşürdün..bende dicektim söle resimlerimizi önune sac,,artk hangimizi secerse dieee

koptummm yorumlarınaaa ne güsel bulmusn işte başına vur ekmegini al

yok kıızzz kıyamam ben onaa yalnız benimki neler yazıyo diye okumaya kalkmaz inşallah, boşar beni walla [/QUOTE]

YOK NE BOŞAMASI BENCE,,AKSINE BÖLE EVDE KALMIS KK KIZLARINA TALİP BULMAK GİBİ KUTSAL Bİ GÖREVE EL ATTIGIN İÇİN,,SANA Bİ KERE DAHA AŞIK OLURR

yok kıızzz kıyamam ben onaa yalnız benimki neler yazıyo diye okumaya kalkmaz inşallah, boşar beni walla

YOK NE BOŞAMASI BENCE,,AKSINE BÖLE EVDE KALMIS KK KIZLARINA TALİP BULMAK GİBİ KUTSAL Bİ GÖREVE EL ATTIGIN İÇİN,,SANA Bİ KERE DAHA AŞIK OLURR [/QUOTE]

yok onu demek istemedim yani kendisi hakkında yaptığım yorumları okumaz inşallah dediydim

YOK NE BOŞAMASI BENCE,,AKSINE BÖLE EVDE KALMIS KK KIZLARINA TALİP BULMAK GİBİ KUTSAL Bİ GÖREVE EL ATTIGIN İÇİN,,SANA Bİ KERE DAHA AŞIK OLURR

yok onu demek istemedim yani kendisi hakkında yaptığım yorumları okumaz inşallah dediydim [/QUOTE]

ahahahahaha,,çok güldümm yaaa alemsinnn

bu arada arkadaşlar ben dün ps yapmam gerekirken p yaptım ,bugün de evde sebze olmadığından yinne p yapıyorum ,sonuç üç günlük p olmuş olacak ,sizce bişey olur mu yani ne bileyim sistem bozulur mu

bi kereden bişi olmaz bence ama alışkanlık olursa vitamin eksikliği, çok hızlı kilo vermeden kaynaklı sıkıntılar ve verdiklerini hızlı geri alma gibi yan etkileri olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…