Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba arkadaşlar,kilo vermeye çalışıp çalışıp veremeyen biri olarak en sonunda aranıza katılmaya karar verdim. Uzunca bir süredir takip ediyordum başlığı ama yazmak kısmet olmamıştı. Kimseyi sıkmadan kısaca yazmam gerekirse; 86 kilo olan bir bayanım,bundan bir kaç ay önce Dukan'a başlamıştım, 5-6 kilo verdikten sonra hemen gevşeyip kendimi bir güzel salıvermiştim. Ehhh bunun sonucunda kilolar az da olsa geri geldi. Aslında hem gevşedim hem de yulaf kepeği krebinden nefret ettim ben arkadaşlar. Daha doğrusu krepteki yumurta kokusundan. Velhasıl kelam benim artık kendime bir çeki düzen vermem gerek,bu diyeti bir yap bir bırak vücudumda yıpranmaya başladı,psikolojik durumdan hiç bahsetmiyorum bile.

Sizlerin tavsiyesi ve desteği bana yardım eder belki diye düşünüyorum,normalde çabuk pes eden biri değilimdir ama diyeti yap bırak yap bırak dediğim gibi artık bıkma noktasına geldim. Şimdi ramazan ayındayız,Dukan yine rahatlıkla yapılabiliyor mu? öncelikle bunu sormak istiyorum. Sonra ve en önemlisi ben bu krepteki yumurta kokusu işine nasıl bir çözüm bulabilirim.

Şimdiden herkeslere çok teşekkürler...

sahura kadar ayakta kalmaya çalışmak zor imiş.. ben tutmuyorum misafirim de var, onlara hazırlıyorum.. acep uyusam da saati mi kursam :44:

ben saati duymamışım 02:49 da uyandım davulun sesine, davulcu gezemiyodu köpeklerden, bu sene korkusuz bi davulcumuz var anlaşılan, süper davulcuuuu

kizlar burada iftar 10 da sahur 3 te acikmiyorum ama metabolizmanin calismasi gerek ince bir cizgide gidip geliyorum sahura kalkicam sirf kepegidmen yiyebilmek icinnn simdiden hepinize iyi geceler bitanelerimmmmm

10 da mııııı anaağğğm sizin saatinizle mi 10 da yoksa bizim saate göre mi söylüyorsun bebem

merhaba celist;
dediğin jambon bölümünde gerçekten hata olabilir çünkü 92. sayfadaki bize ait olan yiyeceklerin içinde yağsız jambon var.sanırım şarküteriden alınan çok daha fazla yağlı jambonları aklınızdan çıkarın demek istemiş. çünkü yağsız jambon yiyebilirsin.bu arada seyir evresinide istersen 5/5 istersen 1/1 yapabilirsin hangisi kolay gelirse.ama sanırım kilo fazlan çok yok o yüzden dukan 1/1 yapmayı öneriyor. bi de p+s evresnde kahvaltıda da sebze tüketeblirsin tabi yani türk usulu domates salatalık sanırım sadece patates pirinç gibi yüksek karbonhidratlı sebzelere izin yok. 2 adet zeytinden de zarar geleceğini düğünmüyorum. ama en azından diyet yada tuzsuz tercih edebilirsin.

Günaydın bende bi iki ay önce dukan yaptım 5 kilo verdim 15 günde sonra yarım yamalak bi ayı tamamladım sonra bazı sebeplerden dolayı bıraktım geride almadım tekrar başlamak istiyodum ama malum ramazan hem oruç tutup hem dukan yapan varmı

tamam canım bu hafta gidip baktırayım değerlerime ,kendimi çok halsiz hissediyorum ,umarım bişey çıkmaz
aman allahım sen 68 de 36 beden mi giyiniyorsun ,boyun uzun o zaman senin ,ben 68 de 44 giyiyordum ....oy oy şu boy ne melen bişeymiş

Günaydın kızlar.
-500 gr daha gitmiş benden bu sabah.Dün 61.8 dim. Bugün 61,3 :) Sanırım seyirin sonlarına çok yakınım.

renesmme, krebi sevmediysen hiç zorlama. Yulaf kepeğini farklı şekillerde de tüketebilirsin. Poğaça vs. Ben ilk haftalar yapmıştım krebi. tadını sevemedim. Yulaf kepeğinin ve yumurtanın kokusu geldi hep burnuma.Sonra da hiç yapmadım. Şimdi yulaf kepeğine biraz kefir, biraz kabartma tozu karıştırıp fırına verdim. Bakalım neye benzeyecek. Nesli burda olsaydı ona danışırdım. Ortalıkta bir çilek kokusu. Kefir çilekli çünkü :) Yanında süper bi çay.

Son düzenleme:
Şimdi fırından çıkardım. İncecik, çilek tadında yaprak galeta gibi bişi olmuş. Valla yenir bu. :)

Arkadaslar ben 2 haftadir guclendirme yapiyorum kacamaklari fazla abarttim sanirim. 58.5 la baslamistim. Bu sabah 59.5 olmusum. Hemen onunu almam lazim. Guclendirme de kilo verince ne yapiliyo bilen varsa bana soyleyebilir mi?

selaaaaaaaaaaaaaaaammm

-----------200 gr daha gıttı. hemen tukırımı guncelleyeyım

Yürüyüşleri iyice boşladım, 82 de sabit kaldım pofffff Drama kursunda iyice hoplayıp zıplamam lazım, 82 den kurtulmam lazımmmmm

Kızlar gitti gidiyorda izmirli bi satıcı, dukan poğaçaları, brownieleri, gözlemesi falan satıo, kandi dediğine göre tam olarak uygun ama emin olamadım alsammı, bana süper olur ben otelde kaldığım için bunları yapamıorum ve yulaf kepeği tüketimim 0

10 da mııııı anaağğğm sizin saatinizle mi 10 da yoksa bizim saate göre mi söylüyorsun bebem
bizim saat ile 10 da kuzummmm

ben ben ben ve accaip rahat kacamak 0

aman allahım sen 68 de 36 beden mi giyiniyorsun ,boyun uzun o zaman senin ,ben 68 de 44 giyiyordum ....oy oy şu boy ne melen bişeymiş
yes beybi simdide giyebiliyorumda görüntü hos olmuyor dapdaracik altta sisko bacaklar 1.73,5 cm boyum var ama herzaman avantaj degil

nasil yaniii yapilmis mi satiyor yoksa dukansitesinden mi satin almis:26:

nasil yaniii yapilmis mi satiyor yoksa dukansitesinden mi satin almis:26:[/QUOTE]

ya yapılmış satıolar pastane gibi :) fiyatıda çok uygun yıkanmış yulaf kepeğinden dio

Her işte olduğu gibi bu işinde fırsatçıları ufak ufak hareketlenir artık. Baktılar milllet Dukan diye çatır çatır paralar harcıyor. Ne kadar güvenilebilir bilinmez. Biz kendimiz mutfağa giriyoruz da emin oluyoruz yediğimizden içtiğimizden. Evde hazırlama seçeneği olmayanlara çözüm gibi görünse de şüphelerim var. Fırında satılan ekmeklerin bile denetleme görmesine rağmen ne kepek ne yulaf oranlarının doğru olarak kullanılmadan üretildiği bir ülkede gitti gidiyordaki A kişisi kimdir, nedir? Sol omuz şeytanı gibi oldum ama iyi düşünmek lazım. Söz konusu sağlık.

Son düzenleme:
Arkadaslar ben 2 haftadir guclendirme yapiyorum kacamaklari fazla abarttim sanirim. 58.5 la baslamistim. Bu sabah 59.5 olmusum. Hemen onunu almam lazim. Guclendirme de kilo verince ne yapiliyo bilen varsa bana soyleyebilir mi?

3-4 gün saf pro yapıp güçlendirmene devam edebilirsin yada güçlendirmedeki ödül yemeklerini bikaç hafta kaldırıp daha fazla protein ağırlıklı beslenebilirsin

selam dukan güzellerim benim:)))

dun yulaf kepegi almak için marketleri dolstım amma yok kalmamış .migrosta da yok. yulaf ezmesi vardi. görevli buda aynı işlevi görür dediysede almadım ama ynalısmı ettim bilmem.sanıırm yulaf ezmesini satmak için yaptılar gibi gelio bana. 1 hafta sora gelir dio görevli allah allah dedim. ama esime söylücem olmazsadsa netden aldıırm artıkın. birde ben su splenda tatlandırıyı almak istiyortum ama eczaneyede hic sormadım varmı bilmem yoksa da siz hanig siteden aliyorsunuz hiç arastirmadım.ya ben 56,40 geldim ne oluyor dıyorum kendi kendime . dahadamı zayıflıcam. biraz daha zayırlarsam ufleseler yıkılıcam..

AAA KIZLAR BUGUN DOLABIMI ACTIM. ÖNCEDEN BANA KUCUK GELENLERİ AYIRIRDIM DOLAPTAN. SIMDIDE BUYUK GELEN NE VARSAA KALDIRDIM. 42 44 BEDEN ETEKLERİM VARDİ SIMDI YERE DUSUYORLAR. GÖMLEKLERİM BLUZLARİM :)) TEY TEYTEYYYYYY:)))))

BENİM MİNİK KİİZİMDA ANNE GEZMEYEMİ GİDİYORUZ BENDE GİYİNİCEM DİYİP GİYİNDİ GELDİ YANIMA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…