Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bende 11 günde 4 kg verdim bu çizelgeyi nasıl buluyorsunuz bende eklemek istiyorum nasıl eklenip nasıl guncelliyorsunuz?? birde canınız meyve istediğinde ne yapıyorsunuz :KK43:(
Weight Loss - Diet Ticker burdan seçerek düzenliyorsun ceylin0676;
sonunda "Choose a Password/Pin: yazan yere şifre de giriver
o sayfayı kaydedip ilerde güncellemek için şifremizle "edit"leyebiliyoruz..
burada çıkan bbCode bölümündeki adresten http://tickers.TickerFactory.com............../weight.png kısmını kopyalayarak=

KK forumdan -- > profil>> hakkımda>>çizelge kısmına gelip yapıştıracaksın.. Bu kaa..
Ben böyle yapıyorum kolayı var mı bilemem :KK66:

merhabalarr kısslarrr

uzun zamandır giremedmm nete çokkkkkk sayfa olmuşş okuyamıorummm oruçlu bünyeyle:/

eminim bununla ilgili bişeyler yazılmıştır ama noolurr yinede bilgi verinn bana...

en son 67.700 ü gördümm sonra ramazan geldi oruca başladmm bugün 68.900ümm!!!!

3 günde 1.200kg bu neee yaaa normal mii???

hergün s+p yapıorumm sadece ramazanın 1. günü 2 lokma sıcak pide yedimm budurr yanii....

sizinn nasıı gidioo noolurrr sööleyinnn:S

Prenses peki nası yapıyosun ramazanda dukanı yani sahurda sadece peynir yumurta iftarda da tavuk yoğurt et falanmı yiyosun

donbul arkadaşım kaç kilosun? neden liposuction yaptırıyorsun. madem diyete başladın, ne gerek var o kadar parayı ameliyata yatırmaya? hem sağlıksız da. en azından kendine biraz zaman tanı. benim asla gitme dediğim olan göğüslerimden daha ilerde duran midem bile gitti. dur hele hemen amaliyata koşma.

sevgili arkadaşım liposekşını sağlık nedeniyle yaptırıyorum.Önce boynumda bir yağ topağı vardı onu aldırdım.Irsi bölgesel yağ depolanmaları oluyor.Yaş ilerladikçe yağ kamburu oluşup rahatsızlık veriyor.Zayıflamayla ilgili deyil,yaşlılık zamanlarımda rahat yatmak istiyorum.Şu anda kilo kaybım 3,5 oldu.Diyete devam ederken bu amaliyat beni etkilermi diye merak ediyorum.Yoksa neden doğal yol varken yağ aldırayım.Doktorum zaten bunun zayıflama işlemi olmadığını bana anlattı.Çocuklar okula başlamadan olmam gerek.Diyet esnasında zarar oluşurmu deneyimi olan varsa benla paylaşsın.

renesmme, krebi sevmediysen hiç zorlama. Yulaf kepeğini farklı şekillerde de tüketebilirsin. Poğaça vs. Ben ilk haftalar yapmıştım krebi. tadını sevemedim. Yulaf kepeğinin ve yumurtanın kokusu geldi hep burnuma.Sonra da hiç yapmadım. Şimdi yulaf kepeğine biraz kefir, biraz kabartma tozu karıştırıp fırına verdim. Bakalım neye benzeyecek. Nesli burda olsaydı ona danışırdım. Ortalıkta bir çilek kokusu. Kefir çilekli çünkü :) Yanında süper bi çay.

Tamam o zaman bende öyle deniyeyim,bütün önerilere açığım doğrusu,yeterki yumurta kokusu almayayım. Bir de Dukan'a eksiksiz uyarsam tamamdır... :KK14:

inanma kuzum sen onlara, bunlar dukanı çekemeyen kafasız diyetisyenlerin uydurmaları, yüksek yağ alımına bağlı insülin rezistansı diyo mesela, ulen yağ almıcaz diye fellik fellik yağ oranı düşük yiyecekler arayıp duruyoruz ayrıca insülin intoleransı gelişme nedeni yüksek karbonhidrat ve yağ alımına bağlı ahanda doktor burda İnsülin direncinin nedenleri nelerdir? - UZMANTV hem bak insülin direnci olanlar nasıl beslenmeliymiş beyaz undan fabrika şekerinden uzak dur diyo doktorum şeker hastası gibi beslen deyooo İnsülin direnci olanlar nasıl beslenmeli? - UZMANTV

böbrek yorulabilir ama onu da bol su içerek tolere edebilirsin ve vitamin mineral takviyesini de multivitaminler kullanarak yapabilirsin. yani 1 sene protein ağırlıklı beslenmek obeziteden daha az zarar verir kanımca :KK34:

bu siteye yeni üye oldum .dukan diyetini araştırırken sizleri buldum deneyimleriniz destek verdi.BEN 73.5 KG İLE BAŞLADIM ŞU AN 70 KG YİM.Dukan diyetine millet takmış zararlı diye adamın doktorluk lisansını bile alındığını söyleyen var.Diyette her tür besin gurubundan var.Daha ne yiyelim.Zaten yemek bu hale getirmiş bizi .Bırak proteyin biraz iştahımızı kapatıp,diyetisyenlere para kazandırmasın

Tamam o zaman bende öyle deniyeyim,bütün önerilere açığım doğrusu,yeterki yumurta kokusu almayayım. Bir de Dukan'a eksiksiz uyarsam tamamdır... :KK14:

ben size yaptıgım iskenderin tarifini vereyim. 2 yumurta,beyazını ve sarısını ayır 4 kaşık kepek 1 paket kabartma tozu 2 kaşık diyet yogurt üstü için 4 kaşık diyet yogurt 120 gr lık hazır kıyma döneri 2 domates 1 tatlı kaşıgı domates salçası kekik tuz dilediğin başka baharatlardan yapılışına gelince,yumurtanın akını mikserle köpürt,sarısını yoğurdu,kepeği,kabartma tozunu çırpıp beyazını yavaşca bu karışıma yedir,yağlı kağıt serilmiş bir küçük kalıba dök fırında pembeleşene kadar pişir.Diyer yandan domatesleri rendele salça ve baharatları karıştır.Pişmek üzereyken kıymayı ekle bir çevir.pişirdiğin ekmeği dilimle tavada kurut.üzerine yoğurt ve kıymayı dök ve ye.

Prenses peki nası yapıyosun ramazanda dukanı yani sahurda sadece peynir yumurta iftarda da tavuk yoğurt et falanmı yiyosun

canimmmm aynen öyle....hos iki gündür sahura kalkamadim ama....hani bi adet dukan krep yaninada peynir jambon (sebze günlerinde domates salatalik)

aksamlarda ayni bildigin gibi....

hatta suan kalkip kurabiye yapicam kendime cünkü yulaf kepegini tüketemiyorum yeterince bari kurabiyem olsunda atistirayim :KK39:

buarada an itibariyle -400 gr :nazar::nazar::nazar: Allahim sen koru beni kacamaklardan yarabbimmmm:KK30:

iyi aksamlar dukancanlar...:KK54:

Ben bugün hic iyi degilim midem agriyor sinir tavan yapmis durumda oglumun dogum günü ben isteyim disarda kutlayacaklardi ben pastayi keserken yanlarina gidecektim ama yagmur yagiyor..:KK43::KK43::KK43: Bir an önce izin günüm gelsede gitsem gözüm görmese bazi seyleri...:KK47:

geçmiş olsunnn yasena..ayrıcada ogluna Allah uzun ömürler wersin cnm..

iftar ömcesi tartı 71.7 :-) 200 gr daha gitmiş oldu

tebriklerrr..

Selam kızlar, geçmişi okuyamadım, umarım herkes iyidir. Bugün benim için korkunç geçti :KK50::KK50::KK50: öğlene doğru inanılmaz bir baş ağrısı başladı ve dolayısıyla mide bulantısı, bütün gün yattım. Beni bir dakika yerimde oturtmayan oğlum bütün gün kendi kendine oynadı da yatabildim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: yarın da böyle olursa devam edemem oruç tutmaya, iftar da yemek bile yiyemedim, şimdi geçti başımın ağrısı da dondurma yiyorum :KK37::KK37::KK37::KK37:

Sanırım perşembe günü 72.9 görmüştüm tartıda bu gün 72.5 gördüm ve ben maalesef 2 gündür kabızlık sorunu çekiyorum ki diyete başladığımdan beri ilk defa oluyor, vücudum şok yaşıyor sanırım, umarım alışırım da bırakmak zorunda kalmam, çünkü hiç acıkmıyorum, dün dışarıda olduğum için çok susadım ama bugün evde su da hiç aklıma gelmedi :KK53::KK53::KK53::KK53:

Hepinizi öptüm kızlar hemencik yatıyorum ben, sanırım uykusuzluktan başım ağrıyor :KK50::KK50::KK50:

geçmiş olsunn cnm.

ya kızlar, benim geçici olarak yaptığım bir mağaza denetim işi var. bugün bir kaç mağaza denetledim. çok beğendiğim ama daha önce kapısından geçmeye bile cesaret edemediğim mağazalar. hangileri olduğunu söylemiyorum. yasak çünkü. ay ne elbiseler denedim, ne elbiseler denedim. hepsi de gayet yakıştı. hepsi de 42 beden, hatta bazıları 40. pek mutlu oldum yaaaaa.

darısı en kısa zmnda 36 bedeni görmene cnmmm :KK16:

medesa yarin gelir gelmez duy sesimi :KK23: kaldimi geriye 4,6 kg ki bugün daha 3. günümdeyim

hem oruc tutuyorum hemde haldir haldir birseyler yapiyorum hic oturmuyorum vücud depolamasin diye kizlar suan yeni oturdum 3 saattir evi bastan ayaga temizledim bunlari yazip aksam yemegimi ve kurabiyemi hazirlamya kalkicam:KK8::KK8: bugün evi temizledim yarinda bol bol yürürüm is yerinde ögle yemegi saatini gecirmek icin ve aksam eve yürüyerek dönerim :KK42:

buarada bugün -400 gr gördüm dün bir porsiyon light dondurma yememe ragmenn :21: masallah subhanallah

yasasın kepegime kavustum esım buyuk carrefourdan aldı bana .kara kara dusunuyordum.bende bugun ev temızledim bastan asagiya dolaplar felan fialn yalnızdım evde. ecrinimde babsının pesıne takılıp gitdi . fırsat bu coocuk yokken süper temızlık yapiliyor.:))) cok yoruldum . ben ramazan girdi gireli yürüyüse cıkabıldıgım yok. canım yemek yemek istemiyor ne yesem diye hala dusnuyorum offf.. sadece suu .ALLAH YARDIM ETSİN HEPİMİZE... BENDE YEMEK İÇİN MUTFAGA GİDER:)))

GÖRÜSÜRZ:)) ÖPÜLDÜNÜZ BOL EKSİLİ RAMAZANLAR:))

Yemeklerimi hazırladım :) Ezan sesini duymak istiyorummmm :KK1:

Hamarat oldum iyice :KK1: Bugün bir de LOST eşliğinde 45 dk yürürsem eski bulaşıksuyu oldum demektir :KK1:

canimmmm aynen öyle....hos iki gündür sahura kalkamadim ama....hani bi adet dukan krep yaninada peynir jambon (sebze günlerinde domates salatalik)

aksamlarda ayni bildigin gibi....

hatta suan kalkip kurabiye yapicam kendime cünkü yulaf kepegini tüketemiyorum yeterince bari kurabiyem olsunda atistirayim :KK39:

buarada an itibariyle -400 gr :nazar::nazar::nazar: Allahim sen koru beni kacamaklardan yarabbimmmm:KK30:

anladım canım valla heralde ben yapamıyca ramazandan sonra başlarım iki çocuk var normal yediğim halde vücut direncim düşüyo

Öyle yapıyim o zaman ramazanda orucumu tutim abartmim sonrada tekrar dukana başlim zaten vericem 5 kilo dahada versem olur ama 5 bile yeter

Selam kızlar :KK16::KK16::KK16: afiyet olsun hepimize, yaramasın ama :KK1::KK1:

dün iftardan önce 72,5 dum, bugün 72,2 çıktım :KK9::KK9::KK9:

iftarda çok az yiyebiliyorum, 0,5 lt buz gibi su ile açıyorum iftarı zaten yiyecek yer kalmıyor midede, bugün 2 kaşık türlü yedim, 2 tane de köfte ama köfteyi kendime özel yapmadım normal köfte yaptım.
Sahurda da yulaf kepeği ve tam buğday unu ile krep yaptım, onun içine kaşar ve hindi pastırma koyarak yedim, 2 tane haşlanmış yumurta, biraz da domates ve salatalık, 1 lt su içtim 1 bardak da çay. Çok ciddi bir açlık hissetmiyorum, bu yediklerim iyi geliyor bana, seyir ile güçlendirme arası bir şey oluyor benim ki sanırım, yine proteine ağırlık vermeye çalışıyorum ama susamamak için çok da yemiyorum. Hafta da 2 kez protein yaparım diye düşünüyorum bakalım ne olacak.

Bu arada solgar'ın multivitaminini aldım, eczacı balık yağını akşam yatmadan önce almamı söyledi ben sabah alıyordum normalde, yakılan yağların vücuttan atılmasına yardımcı oluyormuş, haberiniz olaaaa :nazar::nazar::nazar:

Merhaba arkadaslar yarin 3 gunluk atakla basliyorum diyete ucgun sonra reglim bitiyor oruc tutmaya baslayacagim seyir de umarim orucluyken cok zorlamaz bir liste varsa katilmak isterim ben de herkese bol eksili birhafta olur onumuzde ki hafta insallah

X