Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ramazanın ıkıncı gununde 10 gun gecıkmelı reglım geldıgı ıcın oruca bır hafta kadar ara vermıs bulunmaktayım. sahuru yaptıgım ıcın kahvaltı yapma geregı duymadım oglen de 1 kase yoğurt ve aksamda etlı turlu yemegı ıle gunu kapattım. su ıcemedım hıc ıstek gelmedı nedense.gun boyu agrıdan dolayı yattım onunda etkısı var tabı su ıcmememde. ama yarım lt lıght gazoz ıctım. reglden dolayı sındırım sıstemımde bı haylı calıskandı bugun. yarın sabah bakalım tartıda kac cıkacagım....

iyi geceler kizlaaaaar....gecmise söyle bir göz gezdirdim süpersiniz süper süper ilk - ler görülmüs ben bugün sabittim....düm dedigim gibi dukan sinirini asmadim ama fazla kacirdim....bugünde yegenimin hatirina bir kase diyet dondurma yedim yemesemde olurdu ama zaten ramazanda yandim kavruldum yemis oldum buna ragmen sabitlik cok mutlu mesut bahtiyar etti beni bnim hedefim de ramazanda -5kg görmek.....yürüyüsümü aksattim bugün bir ay oldu bana tam giden 4 kilo ve küsürlü bir rakam ara sira kokteyller ve kacamaklar böyle yapti beni ama ramazana taptazecik basladigimi düsünüyorum
insallah hepimiz hedeflerimize ulasiriz cancaaazlarim bayramda 68 i göreyimde su 36 beden etegimi giyeyim

aynen o kadar yag tasimanin verdigi zararin yaninda fazla proteinin lafi mi olur

diycem de

benim toplamda su an gunde yedigim protein

nerdeyse kiloluyken yediklerimin icinde olandan daha azdir

Evet işte, olay sadece algıda seçicilik bence, tek yönlü beslenme zararmış, tek yön dediği ; yumurta+süt+yoğurt+et+balık+tavuk+sebze, çıkanlar ne; yağ tuz şeker un kızartma vs. dukan yapıorum die değil de zyıflamak istiorum die gitsen aynı listenin lacivertini verecek adam :))

Şu ana kadar bu konuda duyduğum en güzel yorum :)

sahura kadar ayakta kalmaya çalışmak zor imiş.. ben tutmuyorum misafirim de var, onlara hazırlıyorum.. acep uyusam da saati mi kursam :44:

hay ağzına sağlık. aynısının laciverti vallahi

sahura kadar ayakta kalmaya çalışmak zor imiş.. ben tutmuyorum misafirim de var, onlara hazırlıyorum.. acep uyusam da saati mi kursam :44:

uyuma uyuma. bana şu profilindeki kedi resmini gönder, bana da baksın kenardan meraklı meraklı. hem vakit de geçer.

ya kızlar, benim geçici olarak yaptığım bir mağaza denetim işi var. bugün bir kaç mağaza denetledim. çok beğendiğim ama daha önce kapısından geçmeye bile cesaret edemediğim mağazalar. hangileri olduğunu söylemiyorum. yasak çünkü. ay ne elbiseler denedim, ne elbiseler denedim. hepsi de gayet yakıştı. hepsi de 42 beden, hatta bazıları 40. pek mutlu oldum yaaaaa.

eneeee gizli müşteri gibin mi :) iyi vesile olmuş datlumaa :))
not: mail adresini şeetsene özelden alişim..

yakinda 38 olacak beybi

kizlar burada iftar 10 da sahur 3 te acikmiyorum ama metabolizmanin calismasi gerek ince bir cizgide gidip geliyorum sahura kalkicam sirf kepegidmen yiyebilmek icinnn simdiden hepinize iyi geceler bitanelerimmmmm

Of ya konuya geçen yıl yazdığım yorumları okuyorumda kafamı duvara sürtesim gelio!!! 62 kiloda takıldım falan yazmışım ?!?!?! şimdi 80 kiloyum, 20 kilo ya, elime 20 kiloluk poşet versen 2. kata çıkaramam ama üstümde taşıyorum :84: yok yok iyiydi ama börekleri hamburgerleri löp löp yerken, iyi oldu bana

Son düzenleme:

su perisi, bir musibet bin nasihatten iyidir. dersini almışsın işte ne güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…