Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

iyi geceler kuzular... alişimm süperkahramanım idolümm :)) yine parlatmışsın şerif rozetini

bana şubat başı gibi 65 i göreceğimi söyledi. Sonra güçlendirmeye geçicem. Kitabı okuyorum sürekli hep elimin altında. ramazanda atak yapmak istemiyordum ama denk geldi neyseki çok zorlanmıyorum. seyirde 1+1 yapmayı düşünüyorum ramazandan sonra 5+5 yapsam daha mı iyi olur dersin? şu anda pek yürüyüş yapamıyorum ramazan olduğu için ama kilo veriyorum neyseki :)

5+5 ile 1+1 arasında fark yok diyor dukan. ben 3+3 başladım sonra 2+2 yaptım ama baktım ki fark yok 1+1 yapıyorum artık. hem daha kolay hem daha sağlıklı bence. atak bittikten sonra başlarsın yürüyüşe. zaten 20 dk yürümen bile yetiyor. biraz bünyen alışınca fazla etkilenmezsin.

simla'nin tarifine gore dukan revani yaptim

harika oldu, ilk defa yulaf kepegini pisirip duzgun bir sonuc alabildim

bende adet duzensizligi de olmadi kabizlik da olmadi.

kepegi aksatmiyorum ama.

Selam herkeseee
spora başladım ama kilo veremedim fazla.bende kilo vermek istiyorum.polikistik overim var ve çok zor kilo veriyorum.neler önerirsiniz banaa?

Bende öyle düşünmüştüm 1+1 hem benim için hemde evdekiler için daha iyi olacak gibi :) yürüyüş problem değil alışkınım diyetten önce günde 45 dk koşu bandında yürüyordum ama 1,5 kiloyu geçemedim diyette yapmama rağmen.. Şu tatlandırıcı işi biraz kafama takılıyor 75 gr varmış eczanede neye yeter bilemedim

bende adet duzensizligi de olmadi kabizlik da olmadi.

kepegi aksatmiyorum ama.

bende yulaf kepeğinden krep yaptım topluca attım buzluğa şimdi her gün bir tane çıkarıp sahurda yiyorum. Activia aldım birde onu yiyebiliyoruz değil mi ? Meyveli değil ama meyveli de uyuyor mu diyete ?

bende yulaf kepeğinden krep yaptım topluca attım buzluğa şimdi her gün bir tane çıkarıp sahurda yiyorum. Activia aldım birde onu yiyebiliyoruz değil mi ? Meyveli değil ama meyveli de uyuyor mu diyete ?

ben daha bir duzgun cevirilebilen krep yapamadim...

meyveli yogurtun lighti ve sekersizi olmasi lazim.
activia nin light meyvelisi yok galiba. sutasin vardi sanirim. ben meyveli yogurt yemedigim icin bilemiyorum.

kreplerin 1 tanesinde kac kasik kepek var onu hesapladin mi?

Selam herkeseee
spora başladım ama kilo veremedim fazla.bende kilo vermek istiyorum.polikistik overim var ve çok zor kilo veriyorum.neler önerirsiniz banaa?

selam hoşgeldin,

bende de polikistik over var ama bu diyetle verebildim bende dukan diyetini denemelisin..

hesapladım 1 kaşık gibi, ben 1 tane yiyorum iftara çorba yaparsam diye :) seyir de iki tane yiyebileceğim. Bende yoğurdu daha yemedim ama yemeden önce bakarım olmazsa aceleyle meyvesiz görünce attım sepete :)

sebze gününde ne kadar sebze yiyorsunuz ortalama?

domatesi çok yememek lazımmış diye duydum bu işin aslı nedir?

Ya ben bu takıntıyı pek anlamıyorum benim babam doktor ve yaptığım diyetler konusunda ciddi gıcıktır, ama dukanı beğenmişti, su içmezsek evet çok kötü ama kurallara uyuyoruz sonuçta, diyet yapmayıp bütün gün abur cubur karbonhidrat almak dahamı iyiymişmiş sanki. ben tahlillerimi de yaptırdım gayet iyiydi. ve ayrıca moral bozukluğu ve depresyonla organlarıma zarar vereceğime zayıflar proteinle zarar veririm. yok ya kızlar ben bu diyet dışında hiç bi diyeti uzun vadeli yapamıyorum, karnım doyuyor beslenmek kolay sınır yok, hayatımızdan çıkan ne; şeker yağ un yani en zararlı şeyler, bide meyve var belki kötü olabilecek ama ben zaten meyve yiyen biri değilim. babamın bana tek tavsiyesi -ki doktor olarak ilaç ve vitaminlerden de nefret eder- Pharmaton kullanmam olmuştu. Yok ya denicem yani ben diyetin yanında pazartesi 9lu çayada başlicam, hayatımda hiç hiç hiç bu kadar kilolu olmamıştım, gidecekler yani başka şansı yok

aynen o kadar yag tasimanin verdigi zararin yaninda fazla proteinin lafi mi olur

diycem de

benim toplamda su an gunde yedigim protein

nerdeyse kiloluyken yediklerimin icinde olandan daha azdir

Haklısın bende bu yüzden dukanı bırakmıyorum işte :) bir hafta oldu 4 kilo gitti,hangi diet tok tutarak bu kadar kilo verdirebilir ki pharmtn kullanmıştım ben ama çok acıktırıyor beni :s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…