Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

iftarla sahur arasında 2 litre su, bitki çayı, yeşil çay, normal çay... hepsini içecem diye canım çıkıyor.

Son düzenleme:
Merhaba bende 5 gün önce başladım bu diyete atakta 5. günüm şu anda 3,3 kilo verdim. Desteklerinizi bekliyorum

Selam kızlar, geçmişi okuyamadım, umarım herkes iyidir. Bugün benim için korkunç geçti öğlene doğru inanılmaz bir baş ağrısı başladı ve dolayısıyla mide bulantısı, bütün gün yattım. Beni bir dakika yerimde oturtmayan oğlum bütün gün kendi kendine oynadı da yatabildim yarın da böyle olursa devam edemem oruç tutmaya, iftar da yemek bile yiyemedim, şimdi geçti başımın ağrısı da dondurma yiyorum

Sanırım perşembe günü 72.9 görmüştüm tartıda bu gün 72.5 gördüm ve ben maalesef 2 gündür kabızlık sorunu çekiyorum ki diyete başladığımdan beri ilk defa oluyor, vücudum şok yaşıyor sanırım, umarım alışırım da bırakmak zorunda kalmam, çünkü hiç acıkmıyorum, dün dışarıda olduğum için çok susadım ama bugün evde su da hiç aklıma gelmedi

Hepinizi öptüm kızlar hemencik yatıyorum ben, sanırım uykusuzluktan başım ağrıyor

Bu arada yarın diyete başlayalı bir ay olacak ve ben tam 6 kg vermişim, 78,5 ile başlamıştım şu an 72,5 im, ramazan hedefimi 70 olarak belirlemiştim ama sanırım 6'lı rakamları göreceğim bayramda

Bu arada yarın diyete başlayalı bir ay olacak ve ben tam 6 kg vermişim, 78,5 ile başlamıştım şu an 72,5 im, ramazan hedefimi 70 olarak belirlemiştim ama sanırım 6'lı rakamları göreceğim bayramda

BEN DE RAMAZAN SONU 70 NE İYİ OLUR, HATTA AYNI KALSAM BİLE RAZIYIM DEMİŞTİM AMA BÖYLE GİDERSE 6'LARI GÖRECEKMİŞİM GİBİ.

Benim bu kücük oglum asiri duygusal haliyle üzüldü arkadaslariyla yemek yemege gittiler yagmur yaginca komsum eve aldi orda kestiler pastasini ben fotograflarla avunacagim..Önce annem olmadan kesmek istemiyorum dedi sonra kabul etti.Gecen senede ben yasamistim bu sorunu yemegi yedim ama halen midem agriyor böyle olursa yarin niyetlenmeyecegim..Cocuklar iftarini cami de yaptilar plastik bardagin icine pilav ve et koymus bana iftar yap diye getirmis

iftar ömcesi tartı 71.7 200 gr daha gitmiş oldu

Tebrik ederim ben tartinmadim persembeden beri..merak da etmiyor degilim..

Gesmis olsun niyetliyken bas agrisi mide bulantisi gercekten cok zor atlatiliyor...kuzunuda öp benim icin...

Tebrik ederim canim...

Son düzenleme:
kasımdan beri. Aslında daha önce başladım ama devam edemedim, aksattım. Kasımdan beri düzenli yapıyorum

İnşallah bende o rakamları görürüm :)

Benim size bir sorum olacak normalde herkes kabızlıktan şikayetçi ama bende hiç öyle bir problem olmadı aksine ishal durumu var biraz sizce bu normal mi ?

İnşallah bende o rakamları görürüm :)

Benim size bir sorum olacak normalde herkes kabızlıktan şikayetçi ama bende hiç öyle bir problem olmadı aksine ishal durumu var biraz sizce bu normal mi ?

bende de senin gibi olmuştu. kabızlık pek yaşamadım. yaşarsan da çaresi var zaten. ilerleyen dönemlerde adet düzensizliği yaşayabilirsin 1-2 ay. sonra normale dönüyor. ben fazla yan etki görmedim.

bende de senin gibi olmuştu. kabızlık pek yaşamadım. yaşarsan da çaresi var zaten. ilerleyen dönemlerde adet düzensizliği yaşayabilirsin 1-2 ay. sonra normale dönüyor. ben fazla yan etki görmedim.

umarım adet düzensizliği olmaz zaten yeni düzene girdi

dukan sitesinde bana atakta 3,4 kilo civarı verebileceğimi söyledi ama şimdiden o kadar verdim gibi sizce orda yazan tarihten önce mi istediğim kiloya gelirim. Kilolar gittikçe çok heyecanlanıyorum :)

sanmıyorum. aşağı yukarı ordaki tarihlerde oluyor süreç. bu başlangıç hızı. özellikle çok kilolu insanlar, diyete ilk başladıklarında hızlı kilo verirler. sonradan yavaşlar. hatta dönem dönem tamamen duraklıyor. yani diyete devam ediyorsun ama kilo vermiyorsun. paniğe kapılmadan, bugün kaç g. verdim düşüncelerine takılmadan diyetine devam et.
olması gereken zamanda, olman gereken kiloya ulaşacaksın nasıl olsa. bu arada kitabı okudun değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…