Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aaaaaa hasta mı oluyosun yoksa allah korusun salgın varmış bizim de ofisten biri senin gibiydi dün, dikkat et cınım yaa

sanmam kuzum yaa,ben pek kolay hasta olmam.dana gibiyim ya maaşaallahhh

yok be kuzum ben atakta falan hiç iştahsızlık yaşamadım kii,hem o duraklamanın dışında zaten hep hızla vermiştim kilocuklarıı
kız cidden aids mi oldum noluyo laa anaaaa,ama dur bakiiim yavaştan bi açlık belirmeye başladı sanki,inşallah acıkıyorumdurrr

heh işte tam ben de bunu demek istemiştim medesaya accık sümsük oluyolar yaniii yaw benim koca da yazılım sektöründen ama ben öyle seviyorum hep benim dediğim oluyo

heee ben de hiç sevmem sümsüğünü ama sevmem diye diye yine aldım aynı adamı iyi mi

yaa şimdi bizim şirkette bu hafta ne işler yaptınla ilgili bi çizelge dolduruluyo her cuma. ben de bu hafta şöyle doldurcam: pazartesi 8 saat -> kk da geyik .............. cuma 8 saat -> kk da geyik

dely ciiiiiim iyi tatiller kuzummmmmm bikinili resimlerini bekliyorum
............
Çok teşekkürleeerr Bikinilileri özel bir zamanda gösteririm hihih :))

Fotoğraftaki yakışıklıdan bahsettim Tam benim tipim de.. Evli olduğum için de tehlike arz ediyor canım hehehehe :76:
Tamam fıstığım.. Tatil dönüşü ekliyorum Eski hallerim de çok yok. Şişkoyken çok foto çekinmemişim de haliyle :)) Ayıklayıp en dobişinden bulcam.. Yenilerden de en incesinden.. hihhi :) En çok dobiş suratımın küçüldüğü, bol yağlı kollarımın ve bacaklarımın inceldiği farkediliyor sanki.. Ben de şöyle bi yanyana koyup bakmadım kii.. Ben de bakmış olurum böylece :)

Hasta olma sakkkıımmm Dikkat et kendinee...
Hee öyle bi derdin yok da, içim öylesine almıyosa ben olsam sevinirdim hihihi

nerdekine didiyon? ümraniye'ye giden bana da haber uçursun, başka eksiğim gediğim var onları da alam, görüşmüş de oluruz hem somon da yerik belki.. bizleri düşünen çok da mekan yok zaten :)

evet evet meydan ikea.. bana da epey yakın sayılır.. ne zaman olur bilmem ama facedan haber uçururum yada gidersen sende yaz valla bende çok sevinirim görüşürsek.. hem kalıpların yerini direkt gösterirsin deli dana gibi aramamış olurum
ama ben somon seemem. isveç köftesi olur ama

yaa var ya benimki ikea gezmeyi de seviyo biliyon mu
ooo süpermiş seninki valla benimkide seviyo da mutfak bölümünden kaçıyo . biliyo çünkü kolay kolay boş çıkmam

aman kuzum ağzından yel alsın deme öle şeyler.
proteinden ve sıcaklardandır olur bazen öyle.

sanmam kuzum yaa,ben pek kolay hasta olmam.dana gibiyim ya maaşaallahhh

heee ben de hiç sevmem sümsüğünü ama sevmem diye diye yine aldım aynı adamı iyi mi

maşallah aman aman olma hasta falan olsun olsun mutlu ol iyi vakit geçir de gerisi boş işler

oda evli kiiii hemi de fergie denen bu hatun ile. .

Canlarım ciğerlerim...

Ben çıkıyorum.. İftardan sonra Bursa'ya gidiyorum. Yarın sabahınan 5-6 gibi de Antalya yolcusuyuz.. Gece pek uyuyamıcam ama, yolda arabada uyurum artıkın Zaten sonra da dinlencem kısmetse bol bol..

Hepinizi çok özlücem canlarım İyi ki tanışmışız gııııı!!! hihih Dukanla ilgili güçlendirme notlarından da çıktı alıcam birazdan Elimde bulunsun.. Kilo almadan dönmeyi diliyoruumm :18: İnşallah yanlış bir şeyler yapmam.. Haftaya bildirimlerinizi yapın siz yine; ben epiciğini öbür hafta hallederim mereklanmayın E zaten her gün bildiriyoz :) biraz ara olsun bişey olmaz :))
Güzel bir hafta geçirin.. Üzülenler ağlayanlar bu hafta artık yeni bi hayata başlayın yahuuu..!! Sizden önemli ne var Seviyorum hepiniziii... Kararıp gelmek ve kilo almamak dileğiyle.. Tatilden gelince de çalışmak baya zor olacak ama :S :) Keyfini çıkarmalı..

Sizleri takip etmeye çalışıcam ama çok zor olacak. Ara ara yazarım canlar... ama face'deyim Muuccckk!! Hepinizzeeee

sağlıcakla git gel bizim için de eğlen

isveç güftede %4 karbonhidrat mı vardı ne vardı.. ben de iki sefer açlık nöbetinde yanında brokoliynen yemiştim.. onu yediğimde de yulaf kipeğemi yemeyip dengeledim diye avunmuştum.. ama gerçekten sıkıntısız gibi geliyo bana o ben sana uyayım.. vaktim var önümüzdeki hafta orastına kadar.. konuşuruz yine

iyi tatiller canım benim..
artısız,sağ salim dön inşallah dinlenmiş bir şekilde

kız ben bunu artist falan sandım.bu sizin iş yerindemi çalışıyo

artiz zaten

zayıfcasından vardır da, en iyi aşcı da beder'dir emin ol.

vay alçak adam josh duhamel kim beee cehalet olunca kandırılıyosun işteee

kız valla çok hoşsun. ben bilerek koydun o resmi sanmıştım.
ilahi tenar

haydi mesai biter kedi kaçar. allaha emanet olun sizi seviyorum .. iyi haftasonları herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…