Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlarr nedense bugün doğru düzgün bişey yiyemedim ve hiç aç hissetmiyorum kendimi.
sabah 1 tane haşlanmış yumurta ve süt o kadar.
öğlen yemek falan yemedim,onun yerine 1 dilim dukan ekmeğimi yaptım.
sonra da arada havuçlu tarçınlı kekimden yedim 1 dilim.
suyumu da içemiyorum yaa,şu saaatee kadar daha 1 litre içmişim,oysaki çoktan 3 litre falan olmalıydı :KK50:
ayrıca karnımda da garip bir sancı var,sanki mest çayı içmişim gibi anlamadım niçün bugün böyle oldum ki,üstelik de sebze günüm ama canım hiç bişey istemiyor,karnım da hiç acıkmıyor.cins miyim ben :26:

aaaaaa hasta mı oluyosun yoksa :KK53: allah korusun salgın varmış bizim de ofisten biri senin gibiydi dün, dikkat et cınım yaa

kızlarr nedense bugün doğru düzgün bişey yiyemedim ve hiç aç hissetmiyorum kendimi.
sabah 1 tane haşlanmış yumurta ve süt o kadar.
öğlen yemek falan yemedim,onun yerine 1 dilim dukan ekmeğimi yaptım.
sonra da arada havuçlu tarçınlı kekimden yedim 1 dilim.
suyumu da içemiyorum yaa,şu saaatee kadar daha 1 litre içmişim,oysaki çoktan 3 litre falan olmalıydı :KK50:
ayrıca karnımda da garip bir sancı var,sanki mest çayı içmişim gibi anlamadım niçün bugün böyle oldum ki,üstelik de sebze günüm ama canım hiç bişey istemiyor,karnım da hiç acıkmıyor.cins miyim ben :26:
tatlım, bence o duraklama döneminden sonra vücut yeniden atak moduna girdi, kilo verimin de ataktaki kadar hızlı neredeyse.. iştahsızlık o dönemi hatırlatıyo diye didim eğer böyleyse bence normal :KK66: umarım öyledir.. çiftdikiş medesa!:KK9:

oyy ben çekirgelerimi de master'larımı da hepiciğiniziii zaten tutkulu bir şekilde seviyorummmm :KK16:
ekiimmmm bu arada bak yoga'daki şey master'dı işte dimiiiii ????
----------------------------------------
teşekkür ederim kedim ammaa artık sizin şu tebrik fışkırtmalarınıza ramazan münasebetiyle yorum yapamayacağım :KK9:

bizde seni seviyorus...
ayrıcana bu fışkırttırma olayını çok sevdim kız prenses duy sesimi hep yapcım hıh :63:
:KK60:60:

Olmuyorsa da olmaz ama ne yapacaksın.. İnsanın içinin temizliği önemli.. Allah biliyor ya hissettiklerini, olsun.. ! kere bi dene.. Allah güç verir inşallah.. Hem tutamazan da kötü hissetme kendini.. Sen de eşine yemekler yapıp bir oruçluyu doyurarak sevap kazanırsın canım :KK16: Benim de migren başladı yine mesela :S Ara ara tutucam heralde ben de mecbur..
Notlarını da al :KK1:

canım benim ya ne güzel yazmışsın inşallah dediğin gibi olur. denicem ama hiç sanmıyorum tutabileceğimi yine de eşimi doyurarak belki ucundan kenarından bende sebeplenirim o sevapların :KK16:

yazılım canım benim sektör.
yıllar yıllar önce ...:KK24::KK24:
evvel zaman içinde...:KK24::KK24: öhüm .. tamam ya :KK53::KK53:
bende de vardı bi yazılımcı erkek arkadaş. yakışıklıydı hoştu nazikti ama anam çok ana kuzusuydu yahuu..:63:
şimdiki eşimle evlendim bir sene sonra gördüm ki faceda anasının bulduğu bi kızlar evlenmiş, amaaan valla iyi ki de olmamış onunla...

merhaba hoşbuldummm.düşüncelerinze hak verdm ramazndan snra başlyrm ve tabiki dikkt ediyorum ramazn sonuna kadrda kendmi hazlamş olurum :) çok teşekkr edermmm

yeniden hoşgeldin. buradan ayrılma olur mu. tonlarca kilo verildi bu KK da yaa:KK9::KK9:

Son düzenleme:
cevap verdiğim veremediğim ilgilenen yardımcı olmak isteyen bütün herkese teşekkr ediyorum henüz 24 saat olmadı aranıza katılalı ama hepinizi ayrı bi sevdim şimdiden çok samimisiniz her şeyden önce :)sizden öğreneceğim daha çok şey.biraz acemiyim ama eminim hoş görürsünüz zamanla alışırım bende artık :) bu arada çekirgesi oldğm pksnmz yani ipek öğretmenim diyeym ben en iyisi :) onun söylediği şu profilimdeki çizelge alanını bulamadm nasıl yapablrm acaba :/

yıllar yıllar önce ...:KK24::KK24:
evvel zaman içinde...:KK24::KK24: öhüm .. tamam ya :KK53::KK53:
bende de vardı bi yazılımcı erkek arkadaş. yakışıklıydı hoştu nazikti ama anam çok ana kuzusuydu yahuu..:63:
şimdiki eşimle evlendim bir sene sonra gördüm ki faceda anasının bulduğu bi kızlar evlenmiş, amaaan valla iyi ki de olmamış onunla...

heh işte tam ben de bunu demek istemiştim medesaya accık sümsük oluyolar yaniii :KK1: yaw benim koca da yazılım sektöründen ama ben öyle seviyorum hep benim dediğim oluyo :KK53::KK53::KK53:

yeniden hoşgeldin. buradan ayrılma olur mu. tonlarca kilo verildi bu KK da yaa:KK9::KK9:
[/QUOTE]

ayrılmaaammm artık bende ailenizden biriyim :)))

cevap verdiğim veremediğim ilgilenen yardımcı olmak isteyen bütün herkese teşekkr ediyorum henüz 24 saat olmadı aranıza katılalı ama hepinizi ayrı bi sevdim şimdiden çok samimisiniz her şeyden önce :)sizden öğreneceğim daha çok şey.biraz acemiyim ama eminim hoş görürsünüz zamanla alışırım bende artık :) bu arada çekirgesi oldğm pksnmz yani ipek öğretmenim diyeym ben en iyisi :) onun söylediği şu profilimdeki çizelge alanını bulamadm nasıl yapablrm acaba :/

delyciim öretmişti bunu da bana kulakları ya da gözleri çınlasın :KK1: sol üst köşeden "kullanıcı kontrol paneline" tıkla sağdaki ayarlarım menüsünden "profili düzenleye bas" orda kişisel bilgilerim alanındaki "çizelge" alanına url i yapıştır ve değişiklikleri kaydet

heh işte tam ben de bunu demek istemiştim medesaya accık sümsük oluyolar yaniii :KK1: yaw benim koca da yazılım sektöründen ama ben öyle seviyorum hep benim dediğim oluyo :KK53::KK53::KK53:

Hah!:KK1:
tam kelime sümsük.Valla da billa da sümsüktü herif yaa.. :KK60::KK60:
yook ben öle silik adam seemem valla yeri geldim mi elini masaya vuracak hööyt dicek ama sonunda hep benin dedüğüm olacak.. benimki eh işte biraz maçomsudur ama eninde sonunda benim istediğim olur tabi ben çok istersem :KK9:

Yine döktürmüşsün valla off nasılda güzel görünüyor. resmi de sen mi çektin? valla yetenek var sende...
Kalıbına da hasta oldum sölim..
eline sağlık !

delyciim öretmişti bunu da bana kulakları ya da gözleri çınlasın :KK1: sol üst köşeden "kullanıcı kontrol paneline" tıkla sağdaki ayarlarım menüsünden "profili düzenleye bas" orda kişisel bilgilerim alanındaki "çizelge" alanına url i yapıştır ve değişiklikleri kaydet

sanırım yapabildim çookkk teşekkr edermmmmm :)))

Hah!:KK1:
tam kelime sümsük.Valla da billa da sümsüktü herif yaa.. :KK60::KK60:
yook ben öle silik adam seemem valla yeri geldim mi elini masaya vuracak hööyt dicek ama sonunda hep benin dedüğüm olacak.. benimki eh işte biraz maçomsudur ama eninde sonunda benim istediğim olur tabi ben çok istersem :KK9:

way anacım sen de ne yardan geçerim ne serden diyosun yani hehe :KK1:

Yine döktürmüşsün valla off nasılda güzel görünüyor. resmi de sen mi çektin? valla yetenek var sende...
Kalıbına da hasta oldum sölim..
eline sağlık !
ah pisicik beder ha!! çok güldüm zayıfcalardan yok muydu örnek verilcek kimse aşkolsun matruşka gibi kadına benzettin benii.. onun içindekiler de tontik anam ne edem ben şimdi :KK9::KK9::KK9::KK9:

he ya yetenek var amma makine yok şu ara, cep telefonusu o kadar oluyo:KK76:
kalıplar ikea'nın.. yeni aldım iyi ki de almışımm, yapışma derdi sıfırlandı, tavsiye edenzii:KK23:

Bu arada vanilya aroması ve biraz da sınrılı izinli olmak kaydıyla hindistan cevizi diyorum... ilk kim yapacaksa ve bunları da seviyorsa dener mi lütfen.. benim yarınki hakkım da yapılmış durumda şeedemedim haliyle :nazar:

Son düzenleme:
ah pisicik beder ha!! çok güldüm zayıfcalardan yok muydu örnek verilcek kimse aşkolsun matruşka gibi kadına benzettin benii.. onun içindekiler de tontik anam ne edem ben şimdi :KK9::KK9::KK9::KK9:

he ya yetenek var amma makine yok şu ara, cep telefonusu o kadar oluyo:KK76:
kalıplar ikea'nın.. yeni aldım iyi ki de almışımm, yapışma derdi sıfırlandı, tavsiye edenzii:KK23:

Bu arada vanilya aroması ve biraz da sınrılı izinli olmak kaydıyla hindistan cevizi diyorum... ilk kim yapacaksa ve bunları da seviyorsa dener mi lütfen.. benim yarınki hakkım da yapılmış durumda şeedemedim haliyle :nazar:

ne bilem yaaahuu.. ilk aklıma gelen oydu o yüzden. incesini düşünemedim. şööle manken kibin bi aşçı-yemekçi gurme vs de yok ki olsa tükan senin :KK23:
oyy ikea mı? silikon mu bacım? hemen hebelüppp alanzi onlardan. koca yokken gider talan ederim ben bir ara. o varken sıkıldım yapıyo bıdı bıdı hadi gel kaffe içelim cafe bölümünde totiş yayalım filan. tam şoppink düşmanı benim herüf :KK60:
vanilya aromam var eccükte hindis. cevüzü ekliim her gün olan bişi değil ya. pekte severim mmmmmm :KK16:

ne bilem yaaahuu.. ilk aklıma gelen oydu o yüzden. incesini düşünemedim. şööle manken kibin bi aşçı-yemekçi gurme vs de yok ki olsa tükan senin :KK23:
oyy ikea mı? silikon mu bacım? hemen hebelüppp alanzi onlardan. koca yokken gider talan ederim ben bir ara. o varken sıkıldım yapıyo bıdı bıdı hadi gel kaffe içelim cafe bölümünde totiş yayalım filan. tam şoppink düşmanı benim herüf :KK60:
vanilya aromam var eccükte hindis. cevüzü ekliim her gün olan bişi değil ya. pekte severim mmmmmm :KK16:
nerdekine didiyon? ümraniye'ye giden bana da haber uçursun, başka eksiğim gediğim var onları da alam, görüşmüş de oluruz hem :KK66: somon da yerik belki.. bizleri düşünen çok da mekan yok zaten :)

yaa var ya benimki ikea gezmeyi de seviyo biliyon mu :KK33::KK35::KK60:

X