Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canıım iyi tatillerrr,bütün stresini iş yerinin sıkıcılığını falan herşeyi bir tarafa bırakıp tadını çıkar tatilin,arada da haberdar et bizi,seviyoruzzz seniiii

ayy isveç köftesi bize uygun mu kine ????

susuzluk başıma vurdu. sahurda kıymalı yumurta ve light peynir yedim. iftara da tavuk hazırlıyom. bugün protein günüm.kilo:79 ticker imı bi güncelleyemedim.

susuzluk başıma vurdu. sahurda kıymalı yumurta ve light peynir yedim. iftara da tavuk hazırlıyom. bugün protein günüm.kilo:79 ticker imı bi güncelleyemedim.

bugün sp günüm. gerçi ben ramazan boyunca s.p yapacağım gibi görünüyor.
akşama fırında sebze,üzerine sarımsaklı yoğurt ve bolca pulbiber ve tavuk. belki bira tam buğday unu ve yulaf kepeğiyle yaptığım ekmeğimden de yerim. sahurda tüm hakkımı yememiştim.ardından da dondurma. (süzme yoğurt ve 1 y.k diabetik reçel karıştır hooop buzluğa. oldu sana dondurma)

iftardan önce de tartılırım bakalım ne olmuş durum.

isveç güftede %4 karbonhidrat mı vardı ne vardı.. ben de iki sefer açlık nöbetinde yanında brokoliynen yemiştim.. onu yediğimde de yulaf kipeğemi yemeyip dengeledim diye avunmuştum.. ama gerçekten sıkıntısız gibi geliyo bana o ben sana uyayım.. vaktim var önümüzdeki hafta orastına kadar.. konuşuruz yine

İyi yolculuklar dely. Tatilin umarım gönlünce geçer.

İyi yolculuklar dely. Tatilin umarım gönlünce geçer.

işte eski bir eteğimin içine yeniden girebildim

Eklentiler

• $2012-07-20 18.53.13.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 23
  • $2012-07-20 18.53.25.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 19
  • $2012-07-20 18.53.32.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 18
Teşekkr ederim çok mutluyum. Ben atak evresini 7 gün yapıcam fazla kilosu 20nin üzerinde olanlar yapabiliyomuş en fazla 10 güne kadar atak evresi :) tickerde bi hata yaptım 4 deil 3kilo 600 gram olucak
Allahım inşallah 13 ve 23 kilo verdiğimi görmeyi nasip etsin ... Hepinize kolay gelsinn .

Aaaah ah Herkesin ramazanı mubarek olsun hepimize sabır diliyorum
Öncesi sonrası yapçamm bide resimleri yüklerim sizde yapın :13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…